Autoškola Markéta - hodnocení a reference

Hodnocení autoškoly Markéta

> > VLOŽIT NOVÉ HODNOCENÍ - Autoškola Markéta < <

Velmi vstřícný a ochotný personál.Vše v klidu vysvětlily a jejich přístup byl celkově super.Tuhle autoskolu bych s klidnym srdcem doporučila .
vloženo: 9. května 2023
vložil: Michaela, emailová adresa nezveřejněna

Velice mě zklamal přístup Paní Zubrové. Její arogantní přístup ke mně je příšerný. Nepustí Vás ke slovu, natož aby jste měl/a nějaké otázky. Svému učiteli jsem se nikdy nedovolal, pokaždé mi položil telefon.

Podtrženo a sečteno by jste se měli prvně zamyslet kam své peníze pošlete a komu je dáváte. Já bych je do této autoškoly podruhé neposlal.
vloženo: 21. srpna 2015

Osobně jsem nevybíral autoškolu podle referencí ale vzal jsem si prostě tu, která byla nejblíže mého domova. Každopádně musím říct že jsem byl spokojen. Jediné co by někdo mohl považovat buď za hroznou nevýhodu(či možná výhodu) je to, že Vám dají při zaplacení kurzu učebnici a ve stylu - nauč se sám. Je pravda, že v případě nejasností se lze zeptat na jedné ze 3 konzultací, ale prostě občas je dobré mít člověka co Vám to vysvětlí ihned k ruce.
S instruktorem jsem neměl sebemenší problém - v pohodě, neřval na mě, ikdyž jsem občas udělal pořádnou blbost a naučil - zkoušky jsem dal na poprvé. Takže doporučuji všem!
vloženo: 9. června 2013

Autoškolu bych určitě doporučila. Pan instruktor úžasný, měl trpělivost a vše vysvětlil. Nemohla jsem si přát lepšího! :)
Paní Zubrová a všichni ostatní též milí a příjemní. Plánování jízd bez problémů, za měsíc a půl bylo hotovo! Nemám si nač stěžovat.

Eva Zikmundová
vloženo: 24. září 2012
vložil: Eva Zikmundová, emailová adresa nezveřejněna

Můžu se někoho zeptat kolik jste platili koncem roku 2011 v autoškole Markéta za řidičák typu B?????
vloženo: 2. ledna 2012
vložil: anonym - jméno nevyplňeno, emailová adresa nevyplněna

Přístup instruktora byl velice povrchní, nic nebylo dostatečně vysvětleno. V této autoškole panuje neinformovanost ( ohledně zkoušek/ jak postupovat v případě neúspěchu apod.) a paní Zubrová je velice nepříjemná. Hlavně,když má řešit nějaký problém. Odešla jsem z této autoškoly což mě naštěstí zachránilo,abych řídila dál. Tuto autoškolu nedoporučuji - doslova jsem od nich utíkala. Určitě najdete za své peníze lepší služby.
vloženo: 29. prosince 2011

Cítil jsem se dobře připraven.
vloženo: 11. května 2011

Řeknu to jednoduše. Přišel jsem, jezdil jsem a odešel jsem s řidičákem. Instruktor největší kliďas, všechno vysvětlí, poradí. Stejně příjemná byla i paní majitelka. Opravdu doporučuji.
vloženo: 21. října 2010

Je to sice autoškola jako každá jiná ale přístup k žákům a ochota paní majitelky je prostě super,snad to tak zůstane... :-)
vloženo: 30. června 2010

Celkově jsem s autoškolou spokojená. Během výcviku, zválšť po nevydařené jízdě jsem si říkala "proč já do tý autoškoly vůbec lezla, já za volant nepatřim":-), ale nakonec jsem vše zvládla a řídit mě teď moc baví.
vloženo: 22. října 2009

Pokud máte s autoškolou Markéta osobní zkušenost, ať už pozitivní či negativní, prosíme Vás o vyplnění hodnocení - poslouží pro ostatní žáky nejen při výběru té správné autoškoly. Buďte přitom co možná nejvíce konkrétní. Pro vložení hodnocení prosím klikněte na následující odkaz:

> > VLOŽIT NOVÉ HODNOCENÍ - Autoškola Markéta < <

Autoškola Markéta - navigace