Autoškola Hřava - hodnocení a reference

kurz a přístup skvělí :)
vloženo: 18. června 2021
vložil: Fanny, emailová adresa nezveřejněna

Bez prodlev, časově dobře plánované, posloupnost. Vstřícnost. Autorita u všech lektorů
vloženo: 29. ledna 2020
vložil: anonym - jméno nevyplňeno, emailová adresa nevyplněna

Vše probíhalo hladce včetně skvělé domluvy ohledně termínů jízd, vyučující se snažil odpovídat na otázky žáků vtipně a věcně. Kdybych ještě někdy potřeboval služby autoškoly, tak se opět obrátím na autoškolu Hřava.
vloženo: 28. února 2019
vložil: Marek, emailová adresa nezveřejněna

Sk. B jsem dělala u tatínka p. Hřavy. Teď jsem rozšiřovala ŘO. Opět maximální spokojenost. V létě planuji opět dálší rozšiřování a vrátím se zpět k p. Hřavovy. Můžu jen doporučit... Přístup, jednání, domluva... maximalní spokojenost.
vloženo: 15. ledna 2019
vložil: Léňa, emailová adresa nezveřejněna

Velmi špatné zkušenosti.. strach sednout za volat, neustálé ponižování ze strany pana Hřavy, špatná komunikace, velké prodlevy mezi jízdami, špatná příprava - neprojetí většího města, neparkování, doplácení si jíst navíc.. Jeden velký stres! Dostala jsem doporučení, že autoškola zde bývala bez problémů, tak jak by měla, ale to dříve - NYNÍ JIŽ NE!
vloženo: 20. října 2015

Pan Hřava je naprostý ignorant. Partnerku za celý kurz ani jednou nevzal do města, takže nepotrénovala jízdu v městském provozu. Nenaučil jí ani couvat a parkovat a když neudělala závěrečné jízdy, tak si ještě řekl o další peníze za připlacení jízd s tím, že nic neumí. Nekomunikuje. Když slíbil, že zavolá a domluví další termín jízd, tak se neozve vůbec nebo volá až večer. Frekvence jízd u něj je jednou za měsíc a to ještě po velkém uhánění - pak si stěžuje, že všechno člověk zapomene.
vloženo: 25. května 2015

Po zkušenostech s touto autoškolou rozhodně NEDOPORUČUJI. Stres před každou jízdou, pak strach a řev z každé maličkosti. A samozdřejmě připlácení jízd je také oblibou. Před 10 lety byl pan Hřava ještě možná na úrovni, ale dnes ani náhodou. Hraje si na velikého odborníka s letitýma zkušenostma. Které možná má, ale neumí je předat. Radím vybírat jinde, rozhodně ne tady. :-( :-(
vloženo: 20. dubna 2013

Vše v pořádku, bez větších problémů
vloženo: 17. prosince 2011

Doporučuji! Výborný přístup, pěkné auto a skvělá cena.
vloženo: 7. srpna 2011

Pokud máte s autoškolou Hřava osobní zkušenost, ať už pozitivní či negativní, prosíme Vás o vyplnění hodnocení - poslouží pro ostatní žáky nejen při výběru té správné autoškoly. Buďte přitom co možná nejvíce konkrétní. Pro vložení hodnocení prosím klikněte na následující odkaz:

> > VLOŽIT NOVÉ HODNOCENÍ - Autoškola Hřava < <

Autoškola Hřava - navigace