Autoškola Martíšková - hodnocení a reference

Hodnocení autoškoly Martíšková

> > VLOŽIT NOVÉ HODNOCENÍ - Autoškola Martíšková < <

Pokud bych si mohla znova vybrat - tak bych k této paní už nikdy, nikdy nešla! Ze začátku se chovala mile a vycházela vstříc, ale pak nastal obrat v pravý opak.
Odjezdila jsem pouze 1x 1h a 3x 2h a najednou nic. Paní mi sdělila, že měla s autem AŠ nehodu a oprava bude trvat max.3 týdny, ať vydržím, že stejně nemá cenu přestupovat někam jinam, protože než mne odregistruje a přeregistruje někdo jiný tak to vyjde na ty 2 - 3 týdny a to ona už bude jezdit. Prý se ozve. Po 3 týdnech nic, volala jsem, psala SMS a nic po dalších 2 týdnech volání mi to teprve vzala a prý ještě 2 týdny a po těchto týdnech opět nic. Protáhlo se to na 3,5 měsíce. Teprve pak jsem začala jezdit a odjezdila jsem asi 4x 2 h. Pak mi řekla, že už mi chybí jen 2x 2h a to že se mám ozvat týden před zkouškama a že mi je rozplánuje. Volám, píši a opět stejný příběh - NIC. Až 4 dny po neuskutečněných zkouškách se mi ozve a prý jí tentokrát sežraly myši hadičky. Jenže jiným žákům řekla jinou pohádku a tak mi dala další termín. Opět to samé. Šla jsem k ní domů - ona svítila bylo tam vidět pohyby, a když jsem zazvonila, zhasla a prý není doma!! Telefon nebere, nepíše na SMS atd. Autoškola mi trvá 6 měsíců a stále ji nemám dokončenou. Podala jsem stížnost na dopravce a teprve na jejich popud mi vrátila peníze a dokumenty, ale méně peněz, než na které jsem měla nárok. Takže přejdu k někomu jinému, ale budu si muset dost připlatit ze svého. TÍMTO VÁS PŘED TOUTO AŠ VARUJI!!! OPRAVDU TO NEMÁ CENU!!
vloženo: 5. ledna 2016

Pokud máte s autoškolou Martíšková osobní zkušenost, ať už pozitivní či negativní, prosíme Vás o vyplnění hodnocení - poslouží pro ostatní žáky nejen při výběru té správné autoškoly. Buďte přitom co možná nejvíce konkrétní. Pro vložení hodnocení prosím klikněte na následující odkaz:

> > VLOŽIT NOVÉ HODNOCENÍ - Autoškola Martíšková < <

Autoškola Martíšková - navigace