Autoškola Mašín - hodnocení a reference

Hodnocení autoškoly Mašín

> > VLOŽIT NOVÉ HODNOCENÍ - Autoškola Mašín < <

Autoškolu Mašin, mohu a chci jen a jen doporučit, profesionalni přistup s chápajícimi, srdečnými školiteli. Pevně věřim, že zdárně autoškolu zvladnu :)
vloženo: 11. listopadu 2023
vložil: Mirka Žďánská,

Ráda bych na úvod řekla, že jsem měla z autoškoly obavy. Ne z náročnosti, ale z přístupu učitelů. Proto jsem byla nadšená z autoškoly Mašín. Skvělý přístup, termíny jsem si volila podle potřeby a vše rychle utíkalo. Celou dobu jsem jezdila stejným autem, i v den zkoušel byly připraveny 3 odlišné vozy, protože jsme každý jezdil v jiném. Při zkouškách jsem měla plnou podporu a bylo znát, že jim na mém úspěchu záleží a nejsem pro ně jen peníze.

Autoškolu Mašín mohu plně doporučit. Všichni jsou milý a příjemný a s ničím není problém.
Jsem ráda, že jsem si zvolila autoškolu na okraji Prahy, přesto jsme jezdili i v centru
vloženo: 11. září 2022
vložil: Natálie, emailová adresa nezveřejněna

Pokud máte s autoškolou Mašín osobní zkušenost, ať už pozitivní či negativní, prosíme Vás o vyplnění hodnocení - poslouží pro ostatní žáky nejen při výběru té správné autoškoly. Buďte přitom co možná nejvíce konkrétní. Pro vložení hodnocení prosím klikněte na následující odkaz:

> > VLOŽIT NOVÉ HODNOCENÍ - Autoškola Mašín < <

Autoškola Mašín - navigace