Autoškola Mechl - diskuze

Bomba, super, bezva

• Od: Lucie Svobodová Bomba, super, bezva
    Příspěvek vložený ke konkrétní autoškole - Autoškola Mechl, Frenštát pod Radhoštěm

Když jsem se začala zajímat o řidičský průkaz, hned jsem věděla, ke komu půjdu " na učenou" :D. Za 1. mi tuto autoškolu DOPORUČOVALI všichni mí známí, 2. rozhodovala PŘÍVĚTIVÁ CENA a za 3. mi velice vyhovoval přístup k plánování jednotlivých lekcí. Jejich přístupem je: zodpovědně!, ale s klidem a příjemnou atmosférou..Závěrečné zkoušky jsem zvládla bez problému a můžu říct (a velice poděkovat), že mě na ni, a budoucí km na cestách, skvěle připravili!

Vloženo 18. října 2012 (14:59) uživatelem Lucie Svobodová z IP adresy 78.45.XXX.XXX

Na této stránce je zobrazen příspěvek Bomba, super, bezva v Diskuzi/Poradně na webu VŠECHNY-AUTOŠKOLY.CZ. Můžete se podívat i na ostatní příspěvky v Diskuzi nebo rovnou založit nové téma.

Autoškola Mechl - navigace