Logo VŠECHNY-AUTOŠKOLY.cz MENU
 

Autoškola Mechl - hodnocení a reference 

Návrat zpět do ADMINISTRACE AUTOŠKOLY


Hodnocení autoškoly Mechl

> > VLOŽIT NOVÉ HODNOCENÍ - Autoškola Mechl < <


   Včera jsem úspěšně absolvoval závěrečnou zkoušku. Celkově hodnotím celý průběh výcviku opravdu pozitivně. K žákům se přistupuje individuálně a lidsky, Doporučuji !
vloženo: 12. července 2024
vložil: Petr, emailová adresa nezveřejněna


   Výborná autoškola :) asi nejsem žádný retard nebo dřevák, ale tuto autoškolu jsem zvládla na poprvé a za necelé dva měsíce:) Budu všude doporučovat:)
vloženo: 12. července 2024
vložil: Terka , emailová adresa nezveřejněna


   Výcvik v této autoškole byl jednoznačně tou nejhorší zkušeností v mém životě. Jízdy s Radimem? Naprosto zakomplexovaný a nepříjemný člověk, který nemá na pozici instruktora v autoškole co dělat. Nejdřív by se měl naučit alespoň pozdravit, když si k němu žák sedne do auta. Navíc by mu měl někdo vysvětlit, že do AUTOŠKOLY se lidé hlásí, aby se něco naučili, a ne s očekáváním, že vše zvládají už při první jízdě. Pokud je něco nejasného nebo uděláte chybu, začne okamžitě řvát jako smyslů zbavený, a jestliže vám nevyhovuje termín jízd, který navrhne, má miliardu připomínek a za nic na světě nehodlá vyjít vstříc. Kvůli němu jsem měla zkažený celý den před jízdou, celou dobu jízdy a po jízdě jsem už byla tak vyčerpaná, že jsem ani neměla sílu se stresovat. Doslova mi tato autoškola brala energii. Kdyby byla soutěž o nejhoršího člověka, kterého jsem v životě potkala, pan Mechl by určitě vyhrál. Lituji každé koruny, kterou obdržel za jízdy se mnou.

Autoškola absolutně není schopná dodržet slibované termíny. To, že mají hodně žáků mě jako klienta vůbec nezajímá. Na druhý pokus na zkoušku jsem čekala 3 měsíce. Bylo mi řečeno od Mechla, že se mi ozve. Po dlouhém čekání jsem volala já jemu a bylo mi sděleno, že se změnil systém a mám volat jeho synovi. Druhý den jsem se tedy ozvala a pan Mechl mladší se mnou mluvil tónem, jako kdybych ho obtěžovala a co vlastně po něm chci. Vážně nechápu, proč se páni Mechlové ke studentům chovají takto. Čím více jsem na tyto lidi byla milá a chovala se slušně, tím více si dovolovali a svou neschopnost vždy shazovali na mě s argumenty "to jste špatně pochopila" nebo "ale to už jsme vám přece říkali." Mechl vlastně za nic NIKDY nemůže a vždy je ve všem nevinně. Skutečně jsem neplatila této autoškole za to, aby na mě byl někdo nepříjemný nebo dokonce řval. Výcvik, který měl trvat 2 měsíce, nakonec trval téměř rok! Tato autoškola mi vzala veškeré iluze o tom, že na světě existují dobří lidé.
vloženo: 11. července 2024
vložil: jméno nezveřejněno, emailová adresa nezveřejněna


   Všem vřele doporučuji, delala jsem u pana Radima řidičák na motorku A. A nemůžu si vůbec stěžovat, jednání, trpělivost, přístup... Na jedničku. Všem doporučuji a moc děkuji, kdybych se měla priste rozhodovat, kde si ridicak udělat.. Neváhala bych.. Jedine tady. Díky., Andrea
vloženo: 21. května 2024
vložil: Andrea , emailová adresa nezveřejněna


   Pro stručné shrnutí této autoškoly bych musel použít hodně sprostých výrazů. Rozhodně NEDOPORUČUJI tuto autoškolu a to z následujících důvodů.

Čekání na termíny zkoušek je neúnosné, osobně jsem to zažil. Dokončil jsem jízdy v polovině října a termín zkoušek jsem měl až koncem listopadu. Navíc Radim je neschopný, agresivní a arogantní. Dělá z vás debila a není schopný včas zařídit zkouškové termíny. Vymlouvá se na magistrát, ale ve skutečnosti si termíny určuje sama autoškola. Můj dojem po návštěvě magistrátu je, že komisařů je dost a problém je pouze na straně autoškoly.
Starší Mechl je sice lidsky fajn chlap a trochu i zábavný, ale nenaučí. Mám pocit, že jsem se za dobu strávenou v autoškole nic nenaučil. Celou dobu jsem mu sloužil jako taxikář, řídili jsme se vyřizovat jeho osobní záležitosti. Jízdu zkracoval asi o 10-15 minut a vymlouval se, že měl předem naplánovanou trasu, a že je to můj problém, že jsem ji projel dříve. Trasa samozřejmě obsahovala ten jeden stejný okruh ve Frenštátě a nikam jinam ani krok.
Přístup k žákům je hrozný, slovo "zákazník" vůbec nic neznamená pro Radima, jedná se s vámi jako kdyby jste mu zabili rodiče.
Vybavení autoškoly, zejména co se týče automobilu, s nímž jsem jezdil, je podprůměrné. Používali jsme starou rozbitou Fabku. Ve srovnání s ostatními autoškolami je to hodně slabá kvalita.
A ta Cena ? Absolutně falešná. Kurz sice stojí o něco méně než vedle, ale kvůli nekonečným prodlevám mezi jízdami a závěrečnou zkouškou vás nutí dokoupit si klidně i více jak 5 jízd s tím, že vás stále demotivují jak nic prý neumíte, aby jste si koupili další. Navíc přibývají další náklady ve výši 700,- Kč za závěrečné testy, zdravotní přednášky a další skryté poplatky, které ostatní autoškoly mají již zahrnuty v ceně. Pokud nepatříte mezi ty, kteří složí zkoušku napoprvé, počítejte s dalšími výdaji. Prodlevy v řádu měsíců vás donutí dokoupit si další 3-4 jízdy. Podle doporučení Mechla je potřeba každý týden absolvovat 2-3 jízdy, než se dočkáte opravné zkoušky. K tomu ještě další peníze za opravné zkoušky pro autoškolu a 400,- Kč pro magistrát. Celkově jsem se dostal na částku 21.000,- Kč, a to pokud máte velké štěstí a neděláte autoškolu na třietí nebo doděláte vůbec.
Dále velký počet neúspěšných absolventů. Sám jsem se setkal s tím, že více než 75% lidí nezvládlo zkoušku na první pokus.
Kladné recenze zde bych bral hodně s velkou rezervou, zdají se mi být jako slušné scifi. Buď je píše Radim sám, protože nerozumím kdo z mladých by psal jako boomer s totálním ůžasem jakoby byla Mechlova škola víc jak nebe a nebo fakt nějaký jeho známý, totální podržtakžka na kterou byl Mechl trošku víc hodnej . Za vším, co jsem zde zmínil a napsal si víc než pevně stojím. Bohužel kvůli své osobní bezpečnosti nebudu poskytovat své kontaktní údaje. Studuji třetím rokem ve Frenštátě a rád bych to tu dostudoval bez toho, aniž by zamou jezdil tenhle pošuk. Opravdu pokud si na mě ten šmejd ještě jednou otevře tu svou neomalenou hubu tak přísáhám bohu, že mu jednu vlepím mezi oči. Pokud mi nevěříte tak GL. Já jsem vás varoval, špatné spaní z vašeho neštěstí rozhodně mít nebudu.
vloženo: 13. března 2024
vložil: jméno nezveřejněno, emailová adresa nezveřejněna


   Za mě super:-) asi nejsem žádný retard, nebo dřevák, ale tuto autoškolu jsem zvládl na poprvé a za měsíc a něco :-)
Nezaznamenal jsem žádné nervózní chování z jeho strany, vše v klidu :-)
Někdo hold na to nemá řídit auto, ale socky prej zase zlevní :-) :-) :-)
vloženo: 11. března 2024
vložil: Petr, emailová adresa nezveřejněna


   Podle mého názoru je autoškola Mechl jedna z nejhorších autoškol v okolí. Hlavní problém spočívá v tom, že naberou co nejvíce studentů co to jen jde a vůbec se jim nevěnují. Tzv "Tady máš jednu jízdu za dva týdny a čau" s tím, že ještě trvá jenom 45 minut (všude co jsem se ptal v okolí tak všechny autoškoly mají 1,5h 2x týdně!!!). K tomu přistupuje naprosto problematický přístup instruktorů, kteří bývají až příliš arogantní, sprostí a v jízdách značně demotivující s cílem vás jen co nejrychleji odbýt z naprostým nezájmem o to, jestli daný žák má u závěrečných zkoušek šanci.

Další aspektem, který nelze opomenout, je cena. Sice na začátku vypadá lákavě, ale v průběhu výcviku začne stoupat. Až zjistíte, že po vás chtějí úhrady za poplatky spojené z výukou, které nejsou zahrnuty v úvodní ceně výcviku, tak najedoun uvidíte, že to opravdu převyšuje ceny kvalitních autoškol v okolí. Cena opravných jízd je pak také značně vyšší ve srovnání s jinými autoškolami.

Dalším mínusem je určitá nepohodlnost, protože si žáci musí vždy dojít na jedno místo, zatímco jiné autoškoly nabízejí pohodlnější přístup, kde vás instruktor vyzvedne a odveze tam, kde potřebujete. Reakce Mechla na tento faktor bylo "To přece žádná z autoškol nedělá, budeme začínat tady na parkovišti před Albertem jako všichni" - Jedna z mnoha Mechlovích lží mimochodem.

Celkově bych tedy autoškolu rozhodně nedoporučil. Volba této autoškoly byla pro mě obrovským zklamáním a velmi špatnou zkušeností, na kterou nebudu radostně vzpomínat. Lituji, že jsem nedal na špatné recenze před mým zápisem.
vloženo: 10. března 2024
vložil: jméno nezveřejněno, emailová adresa nezveřejněna


   Co bych tady dodal k této autoškole, to bylo fakt takové svinstvo, že bych se raději nechal přivázat lanem k autu, které jede 100km/h po štěrku, než abych s tím zkurveným instruktorem jezdil znova. Určitě by to bylo tisíckrát mnohem přijemnější a uspokojující. Ten chodící vtip tam vždy seděl jako ten nejvíce zakomplexovaný člvoěk, co jen vždy křičel tak hlasitě, že by se jeho hlas mohl stát novým zvukovým efektem v heavy metalové kapele. Ty, co začínají s tímhle magorem, fakt mají smůlu. Vždy co jsem si na každé jízdě s ním nejvíc přál byl už jen sladký konec. Opravdu to chtělo hodně odvahy a sebekontroly to nenarvat do stromu s tímto agresivním imbecilem to opravdu nebudu lhát fakt že ne.

A teď k té závěrečné zkoušce – žil jsem na Mechlových pohádkách, že &quot;zkoušky se budou provádět jenom na pár okruzích, které budou ve Frenšátě a jenom ve Frenštátě.&quot; No a hádejte kam jsme hnedka jeli na zkouškách ? No hnedka ven z města no waaay asi nějaká speciální výjimka hádam :D.. No samozřejmě jsem u první zkošky propadl, protože bohužel až tam jsem dozvěděl spoustu nových věcí, které mě Mechl nenaučil.. A čí to byla vina ? SAMOZŘEJMĚ ŽE MOJE xDDD.. Hold dle všeho svatoušek Mechl udělal vše ve svých silách, aby mě to naučil hold jen já jsem prý "speciální člověk co na to prostě nemá" To fakt byla poslední kapka.. Normálně jsem se na toho dementa vysral a šel do nového jíčína do autoškoly nobe. Klidná paní instruktorka dala semnou pár jízd, na kterých jsem se doučil snad celou autoškolu znova. Nechovala se ke mě jak k někomu kdo by ji jen obtěžoval. Druhé zkoušky šly jak po másle ani jsem z nich neměl stres a dokonce jsem si užíval předvádění svých dovedností novému komisaři. Opravdu kdo ještě zvažuje tak běžte do Nobe skvělá zkušenost za a vyplatí se dojíždět. Tady Mechlovi jde jen o peníze on má váš osud zcela uprdele.
vloženo: 13. února 2024
vložil: jméno nezveřejněno, emailová adresa nezveřejněna


   Myslím, že takto má vypadat autoškola! Profesionální přístup k žákům a to od všech učitelů, kteří se nám po celý výcvik opravdu maximálně věnovali a hlavně naučili! Ještě jednou všem z autoškoly děkuji &#128077;
Na ty mindráky, co tady píšou ty pohádky o vás se vykašlete, vůbec nestojí za vaše rozčilování s kdejakým makakem...
Byli jsme u zkoušek 4 a všichni jsme udělali!!!
vloženo: 22. ledna 2024
vložil: Terka , emailová adresa nezveřejněna


   Tahle autoškola je fakt noční můra! Mluvit s panem Mechlem je jako mluvit s agresivním postiženým autistou. Ten frajer není jenom drzý, je to chodící stroj na urážky. Snažit se s ním něco domluvit je jako bodat se nožem do ruky. Pokud neplánujete jízdy během výuky.. heh.. přeji hodně štěstí se k něm někdy dostat. Většinou ten hňup něco řekne, že vám zavolá, ale pak se na to vysere. Dovolte mi sdílet několik mých skvostných zkušeností:

Představte si : Pondělí ráno, 4 hodiny, všechno domluvené a najedou smska typu "nuh uh ruším jízdu". Slibuje, že zavolá, ale šance, že se ozve je asi taková, jako vyhrát ve sportce. Přijde čtvrtek a on pošle další smsku, že v pátek ráno musím přijít na jízdu. Žádné volání, jen text. Doufal jsem, že během jízdy vysvětlí, co se stalo, ale ne, skončil jsem otcem pana Mechla, se kterým bohužel nelze plánovat.

Dále jsem měl naplánovanou jízdu na čtvrtek, dorazím na dohodnuté místo a čekám. Po 15 minutách čekání po plánovaném příjezdu pana Mechla ho zavolám, a asi půl hodiny poté se mi konečně chlapeček ozve a ledabyle zmíní, že žádnou jízdu prý naplánovanou nemám. Žádné uznání chyby, žádna omluva. Prostě nic. Jsme si 100% jistý, že jsme tu jízdu naplánovali na daný termín. Poté mi slíbil, že mi zavolá ve volném čase a naplánujeme další jízdy.

Uplynul týden, a Mechl stále nevolá. Po připomenutí , znovu slíbí zavolání, a tentokrát konečně dodržel slovo. Takže ve výsledku 12 dní interval mezi jízdami je pro Mechla zcela raritou.

Teď bych zhodnotil kvalitu výuky – Když vynechám teoretickou (kde otec pana Mechla jen předvádí svého alzheimra) tak praktická pod velením mladého Mechla jsou jen plné urážek. Kritizuje žáky za každý maličký detail. A nezapomínejme na Mechlovo kouzlení s časem. Tento Houdini nějakým způsobem vždy dokázal jízdy ukončit mnohem dříve. Ptáte se na můj rekord ? 20 minut dříve ze 45 minutové lekce :D A to není žádný vtip! Průměr s panem Mechem je 10 minut, což už je dost. A teď to nejlepší! pozorovat toho čuráka, co dělá během praktických hodin, je opravdu dech beroucí. Téměř pořád telefonuje, často osobními hovory, a často s ním musíte někde zastavit a čekat, až si něco (podle místa zastávky soukromého hovoru) vyřídí. Nelze také opomenout, že vlastně mu děláte taxíka po frenštátu a místo toho, aby jste si něco potrénovali tak jen čekáte až si páneček vyzvedne balík na poště.

Další věc, která mě vážně zklamala, byla slibované projíždění okolních měst. Ani jednou jsem se nedostal např do sousední Kopřivnice, ale myslím si, že mimo frenštát se dostalo jen pár "vyvolených".

A teď k zkouškám: Před zkouškami mě pan Mechl kritizoval, že jezdím hrozně, takže jsem byl neustále donucován dokupovat další jízdy. Na samotnou zkoušku jsem čekal víc jak měsíc, než byl volný termín. Na začátku kurzu pan Mechl tvrdil, že většina žáků zvládne zkoušky napoprvé. Na praktické zkoušky šlo 4 z nás (jedna slečna minule nezvládla jen jízdy), já byl v první skupině jako druhý, kolega přede mnou jízdu nezvládl a já ano. Nevím, jak dopadly holky, co šli po mně, ale z těchto 7 lidí mohu potvrdit jen sebe. Na poprvé zkoušku zvládli tedy jen 1-2 lidé ze 7. To je 14-28%, což opravdu není většina. Takže musím uznat, že jsem byl kvalitně pojebán a pokud se tu najde nějakej sadista co by si rád prohnal zrezivělé nůžky svým análním otvorem tak toto mohu vřele doporučit... Pro mě téměř podobná zkušenost.vloženo: 19. ledna 2024
vložil: jméno nezveřejněno, emailová adresa nezveřejněna


   První věc kterou bych chtěl ujasnit lidem, kteří čtou recenze právě na tuto autoškolu. Z vlastní zkušenosti na mě ani jeden z instruktorů nikdy neřval, nechoval se arogantně a ani mě nijak neponižovali. Na každou jízdu jsem se těšil a byl to pro mě relax při kterém jsem si byl po celém dni odpočinout. Co se tyče konzultací musí si člověk uvědomit že se jedná o 10 konzultací kde si má pouze urovnat informace naučené z domova a doptat se na dodatečné informace. Na závěrečné jízdy jsem byl dostatečně připraven a dokonce jsem byl informován jaké “špeky” mám od komisařů očekávat. Když nastal nějaký problém změna a nebo jsem potřeboval aby mi bylo vyhověno tak se dalo vše v klidu domluvit. Tuhle autoškolu bych určitě doporučil.

vloženo: 1. prosince 2023
vložil: Philip, emailová adresa nezveřejněna


   Autoškolu u Mechla jsem absolvoval už několik let zpátky, kdy se nějaké recenze zatím neřešily. Absolvoval jsem ji úspěšně a neměl jsem žádný problém. Samozřejmě jsem nebyl nějaká hvězda na silnicích, které by to šlo hned od samého začátku, takže jsem počítal s tím, že přijde nějaká konfrontace, která i přišla, ale vždycky to bylo prostě na úrovni člověk (učitel) s člověkem (žákem). Nikdy mi prostě nepřišlo, že by na mě nějak útočil nebo něco. Jsem extrémně překvapený z recenzi, co jsem četl na tuto autoškolu, tak jsem se rozhodl napsat AKTUÁLNÍ recenzi také.
Nedávno jsem se rozhodl i přes všechny recenze co jsem četl, podstoupit výcvikem autoškoly u Mechla díky mé minule zkušenosti, jednalo se o řidičák typu A2.
Já absolutně nerozumím všem recenzním, prostě a jednoduše všechno probíhalo stejně jak moje minula zkušenost, dostal jsem termíny a když mi nevyhovovaly, tak se jednoduše posunuly na dříve nebo později. Všechno bylo v naprostém pořádku a autoškolu jsem úspěšně dodělal. Dost mě mrzí, co jsem tady o Mechlovi četl a tímto bych se ho chtěl zastat, protože mi to nepřijde fér. Co jsem se tak ptal Mechla, tak on sám to nechápe. Já byl naprosto spokojený, dal jsem všechno v pohodě, tak nevím. Já dávám 9/10 za celek, za Mechla osobně dávám 11/10.
vloženo: 30. listopadu 2023
vložil: Filip Kikta,


   Dobrý den,
Přidávám se k těm, kteří přešli z jiných společností autoškol a chtěla bych poděkovat panu Radimovi Mechlovi za profesionální, přátelský a hlavně lidský přístup potom, co jsem zažila v jiné autoškole.
Jsem ráda, že mne úspěšně připravil k mému vysněnému cíli mít řidičské oprávnění, i přes mou mnohdy silnou nervozitu a stres mne dokázal uklidnit a povzbudit, tomu tak nebylo v předchozí autoškole. Děkuji mu k dnešnímu dni za úspěšné zvládnutí řidičských zkoušek, kde se snažil mi být velkou profesionální oporou a tzv. mě v tom nenechat.
Já tedy nemůžu s negativními komentáři souhlasit.
vloženo: 23. listopadu 2023
vložil: anonym - jméno nevyplňeno, emailová adresa nevyplněna


   POUZE PRO ABSOLVENTY AUTOŠKOLY MECHL


Abych zde uvedl krátké shrnutí, mým původním záměrem bylo sdílet svou nepříznivou zkušenost s danou autoškolou. Nicméně po pečlivém prostudování mnoha recenzí, které podrobně popisují podobné události, které se staly i mě, včetně klamavých praktik, nepřijatelného chování a zneužívání neznalosi zákona se obracím na vás se žádostí o navázání kontaktu se mnou, pokud jste podobnou zkušenost také prožili.

Mé konzultace s strýcem právníkem mě utvrdily v přesvědčení, že tato situace není normální a lze ji relativně snadno napadnout soudně na základě shromážděných důkazů a zvukových záznamů z jízd, které jsem pořídil.

Chtěl bych proto začít tím, že podám skupinovou stížnost na okresní magistrát. V konečném důsledku by tento proces vyústit v udělení pokut nebo, v nejlepším případě i v pozastavení provozování živnosti. Budu vděčný za jakoukoli sdílenou zkušenost, screenshot nebo zprávu. Pamatujte na to, že na každou svini se vaří voda.

Omlouvám se, ale z bezpečnostních důvodů zde vystupuji anonymně, abych se vyhnul jakékoli agresivní konfrontaci ze strany nejmenovaného lektora.

kontakt: theblaze004@gmail.com

vloženo: 2. listopadu 2023
vložil: anonym,


   Tuto autoškolu jsem si vybrala na základě doporučení od mých známých.
Radim se ke mně choval vždy přátelsky a vše mi dopodrobna vysvětlil.
Byl ochotný mě vyzvednout a vysadit na jakémkoliv domluveném místě a přizpůsobil se času, který mi vyhovoval.
Při závěrených zkouškách mě psychicky podpořil a díky jeho přípravě jsem je zvládla.
Tímto bych chtěla Radimovi poděkovat za vše co mě naučil a za hezky strávený čas v autě. Autoškolu Mechl mohu jen doporučit.

vloženo: 28. října 2023
vložil: anonym - jméno nevyplňeno, emailová adresa nevyplněna


   Jak tak sleduji ty poslední negativní recenze tak pán Mechl musí hodně ležet nějakému adolescentovi v žaludku.. nebo prostě konkurence? :) Nastoupil jsem do autoškoly s tím, že jsem měl ze začátku opravdu obavy z řízení.. téměř strach, dalo by se říct. Díky této autoškoly a hlavně díky trpělivého a klidného pana učitele Radima Mechla jsem dostal sebevědomí a naučil se řídit. Nechápu nenávistné projevy na tomto webu a je mi z nich smutno.. do svých 26 let jsem měl fobii z řízení a díky Radima Mechla jsem tuto fobii překonal a zkoušky dal u komisaře napoprvé. K této autoškole jsem se dostal skrz pozitivní recenzi od mé přítelkyně, tak doufám že ta má taky někoho přesvědčí.. snad dobro zvítězí a autoškolu poznáte na vlastní kůži :) Finančně neměli problém rozložit splátky dle mého úsudku.
vloženo: 17. října 2023
vložil: František Říha, emailová adresa nezveřejněna


   Do této autoškoly jsem přestoupila z Frýdku - Mistku, odkud jsem měla extrémní blok a stres ze řízení... U Radima to bylo úplně jiné. Začala jsem autu více rozumět a cokoli jsem nechápala, bylo mi příjemně vysvětleno. Je mi líto, jak vidím tolik negativních hodnocení, protože já mám na Radima úplně jiný názor. Každou jízdu jsem se smála a měli jsme mezi sebou opravdu přátelský vztah, takže i ty jízdy pak vypadaly úplně jinak, když člověk neřídí pod stresem, ale když je uvolněný. Moc bych chtěla Radimovi poděkovat, protože mi neskutečně pomohl se sebevědomím a díky němu jsem věřila, že na řízení možná nejsem až takový blbec :D Ukázalo se že asi nejsem, protože jsem zkoušky úspěšně složila...a nebýt Radima a jeho hezkého přístupu u zkoušky, asi bych se tam zhroutila. Líbí se mi, že to dělá, aby nás něco naučil a my to zvládli... O nic jiného mu nejde a to je rozdíl od jiných autoškol. Všichni chtějí prachy, ale Radim chce pomoct a naučit. Děkuju moc za to.
vloženo: 16. října 2023
vložil: Eliška Krpcová , emailová adresa nezveřejněna


   Do autoškoly Mechl jsem přestoupila z jiné autoškoly a jsem moc ráda, že jsem to udělala. Už při první jízdě jsem měla z učitele a jeho celkového dojmu dobrý pocit. Naučil mě toho za těch pár jízd opravdu hodně a za vše mu moc děkuji. Tuto autoškolu doporučuji všemi deseti. Jejich přístup a ochota ohledně domlouvání jízd byly super. Ještě jednou posílám jedno velké DĚKUJI!
vloženo: 16. října 2023
vložil: Petra Jarotková, emailová adresa nezveřejněna


   Tuhle autoškolu bych zcela doporučil, komunikace s oběma insteuktory byla opravdu skvělá, vždy mi vyšli vstříc. Velká ochota a hlavně jsem se dobře naučil řídit a nyní už mám zkoušky za sebou na první pokus. Samotné plánování jízd bylo za mě velice v pořádku vždy jsem se s panem mechlem domluvil. Vždy když jsem něco nechápal tak pan mechl mi to do podrobna vysvětlil. Tuhle autoškolu bych doporučil všem z okolí.
vloženo: 21. září 2023
vložil: anonym - jméno nevyplňeno, emailová adresa nevyplněna


   JE TO PODVOD!!!

Osobně bych se dokázal popsat jako velmi trpělivý člověk ale tato má vlastnost se mi tady slušně vymstila... Když už jsem tu nasotupil tak s tím, že potřeboval jsem si vyřídit řidičák celkem rychle kvůli mé práci a tahle cvičená opice s jménem Radim semnou hodně vyjebala. Fakt takového arogantního agresivního člověka, který si vzal mé peníze a jen mrhal mým časem jsem jako fakt nezažil. Po 4 měsícech mi jen natloukl do hlavy to, že jsem nějaký speciální a na řízení prostě nemám. Pak když jsem si zaplatil kondičku u jiné autoškoly abych si ověřil tento názor tak jsem zjistil jak moc se chování v jakékoliv jiné normlaní autoškle liší. Nahned jsem přestoupil a jen lituju toho, že jsem to neudělal hned na začátku.
A pro ty, kteří váhají tady tak doporučuji úplně jakoukoliv jinou autoškolu fakt hoši tenhle magor si jen léčí své trauma z dětsví.. Nejradši by vás jen okradl o peníze a poslal do hajzlu. Vůbec mu nezáleží na vašem výsledku.


vloženo: 14. září 2023
vložil: jméno nezveřejněno, emailová adresa nezveřejněna


   Radima bych jednoduše popsal jako velice arogantní,agresivního člověka, který nemá žádnot trpělivost a spíš než učít tak jen dokáže nadávat. Při jízdě se vám vlastně ani nevěnuje a radši ho více zajímá jeho mobil. Takže ani mi to moc nedalo ve výsledku a parkování vyučoval způsobem "tady zajeď" a přitom ani nenapoví jak a jen když to bylo špatně, tak mu mohla ze vzteku prasknout žílka na čele. Žádná jiná lokalita krom zaprděného frenštátu se během kurzu se ani nekoná. Špičkou na dortu byly i ty 45 minutové jízdy, kde pro vás ani nikam nezajel a ještě byl schopen je i zkracovat. Opravdu vrchol když ten šulin s vámi jezdí jen 30minut místo slíbených 45 a ještě během toho váš nutí zastavovat u benzínky nebo u jeho známých aby si mohl vyřizovat své osobní záležitosti v době výuky za kterou platíte nemalé peníze.
Ve výsledku tohle ani není autoškola ale jen stroj na peníze s mentalně nemocným personálem a opravdu ji nedoporučuji.


vloženo: 29. srpna 2023
vložil: jméno nezveřejněno, emailová adresa nezveřejněna


    Začal bych asi úplně jednoduše a to tak, že tady bych to vůbec nemohl doporučit i kdyby mi někdo mířil pistolí mezi oči. Myslím si, že tzv. do většího hovna jsem už šlápnout ani opravdu nemohl. Radim neboli ten mladší Mechl řve po žácích velmi často a kvůli hloupoustem, za které nový nezkušený řidič ani nemůže a jen tím způsobuje ještě větší stres za volantem. Za celý ten natahovaný výcvik mě téměř ani nic vlastně nenaučili a když už jsem se dostal ke zkouškám tak ani nevím co vlastně říct.... Vyletět od zkoužky se tam dá za až přehnaně vyhrocené blbosti.. Ani moji známí se kterýma jsem mluvil vůbec nevěřili těm odůvodněním. To mě jen přivádí k teorii, že komisaři jsou s Mechlem domluvení tak, aby žák zkoušky nedal, protože z toho oba dost vydělají, ale pro běžného studenta není legrace vyhodit jen tak litr za 20 minut zábavy do vzduchu. Nechci tady fakt na někoho jakoby ukazovat, ale fakt mi to tak připadá i kamarádovi co to tu dělal. Rozhodně bych doporučil hodit své peníze do jiné klidně i dražší a větší autoškoly, protože ten výsledek pak je takový, že nejen ušetříte hromadu peněz, které by tady padly za doplňkové jízdy, opravné zkoušky a skryté poplatky, ale i ten řidíčák získáte za rozumnou dobu a né jak tady se na to čeká měsíce na jednu jízdu.
vloženo: 22. srpna 2023
vložil: jméno nezveřejněno, emailová adresa nezveřejněna


   Tuhle autoškolu bych upřímně nikomu nedoporučil. Absolutně katastrofální zkušenost. Řešil jsem tady ŘP sk B a dělat to tady byla opravdu velká chyba. Když se bavíme o Radimovi, tak ten je fakt něco úplně jiného než normální učitel. Přístup? No jo, pokud chcete zažít chaos, nejistotu a agresivitu, tak je to pro vás ta pravá volba.

Na praktické zkoušky jsem se dostal asi až po půl roce a cítil jsem se na ni úplně nepřipravený a nebyl jsem jediný. Celej ten průběh byl nějakej divnej, a někteří z mých "kolegů" si to taky mysleli a skoro to vzdali. Ano, praktický zkoušky se tu většinou ani neudělají. A ne, to není žádná legrace. V mém případě to dopadlo stejně a musel jsem dokoupit další jízdy. A co dělal ten Mechl? Místo toho, aby semnou něco procvičil, tak věčně visel na svým zatraceným telefonu, pokud zrovna na mě neřval. Takového imbecila si nedovedete představit.

Já fakt nevím, jak může někdo mít dobrý názor na tohohle "člověka" to opravdu nechápu. Tvrzení ostatních mi připadají jako ze zcela jinýho světa. Co si myslím já? No to, že tenhle hňup není schopnej ani sebeorganizace, natož aby někoho něco naučil. Všechno mu nějak utíká a vůbec nic nezvládá. A konec konců, já to tady vzdal a přesunul se do jiný autoškoly. A co jsem tam našel? Úplně jiný level. Profesionální přístup, to je něco, co Mechl fakt nezná. V tý nový autoškole jsem prakticky za chvíli udělal zkoušky, bez problémů.

Takže pokud máte chuť na frustraci, nervy, ztrátu času a peněz , tak si dejte s Mechlem rande. Ale pokud se chcete něco i naučit a získat řidičák bez zbytečnýho stresu a za relativně rozumnou dobu dvou měsícu ne šesti jak já, tak radši si najděte někoho jinýho, protože fakt nic horšího už snad ani nemůže existovat.
vloženo: 18. srpna 2023
vložil: jméno nezveřejněno, emailová adresa nezveřejněna


   Spolupráci s panem Mechlem ať už teorie a nebo jízdy si musím pochválit, pokud jsem měl nějaký problém třeba s dojezdem na místo kde začínají jízdy tak stačilo zavolat, domluvit a vyzvedl mě u bydliště takže flexibilita, ochota a hlavně jsem se dobře naučil řídit a nyní už mam zkoušky za sebou, bez jediné výtky od komisaře. Autoškolu vřele doporučuji všem v okolí i z daleka.
vloženo: 18. srpna 2023
vložil: David Štaffa,


   Tuto autoškolu bych s nadšením nedoporučila ani svému nejhoršímu nepříteli. Musím sdílet svůj strašlivý zážitek, který jsem zde zažila. Mladý instruktor, teda pokud by se tak vůbec instruktorem dal nazývat, byl pravděpodobně vycvičený v umění být naprostým tyranským hajzlem. Každá jediná jízda byla pro mě noční můrou, která mě nechávala psychicky a fyzicky vyčerpanou.

Jeho záliba v hlasitém křiku a ponižování byla téměř uměleckým projevem. Zdálo se, že jeho hlavním cílem bylo snížit mé sebevědomí na bod mrazu a zničit mé naděje na nějakou formu řidičského oprávnění. Jeho rétorika byla plná útoků na moji inteligenci a schopnosti, přičemž nechyběly ani otázky typu "Máte vůbec mozek v hlavě?" a "Proč vlastně dýcháte, když vám to nepomáhá?"

Každá jízda se stala utrpením, které jsem musela snášet. Nikdy jsem si nepřála takový konec jízdy, jak jsem si přála u Mechla. Byla jsem fyzicky i psychicky otřesena a trvalo mi dlouho, než jsem se vzpamatovala z každého setkání s tímto živoucí noční můrou.

Doporučení pro tuto autoškolu by bylo spíše trestem než nápovědou. Ano, možná by se zdála o pár stovek levnější než v okolí (nebojte stejně na skrytých poplatcích si to dovyberou zpátky), ale i tak si uvědomuji, že dobrý přístup a respekt jsou mnohem cennější než několik ušetřených korun. Příště bych byla ochotná investovat více peněz, jen abych se vyhnula tomuto pekle, které se tady nazývá "autoškola".

Celkově řečeno, pokud toužíte po zlomených nervech, zničené sebeúctě, nekonečném stresu, nulových zkušeností a vyhozených peněz, pak je tato autoškola pro vás jako stvořená. Pokud však dáváte přednost lidskému zacházení, respektu a zdravému rozumu, tak bych doporučovala vyhnout se jí velkým obloukem.


P.S.: Pan Radim by měl zvážit dovolenou v Bohnicích. To je skutečně krásné místo, které je přímo stvořené pro jedince tohoto rázu.
vloženo: 13. srpna 2023
vložil: jméno nezveřejněno, emailová adresa nezveřejněna


   I když je to už nějaká doba, rád bych se podělil o své zkušenosti s autoškolou a musím říct , že vše začalo ve školícím centru kde chodíte tuším 2x týdně a opakujete si teorii a je to celková příprava jak ke zkouškám tak poté za volant. Takže mě jako úplnému nováčkovi to rozhodně pomohlo , do autoškoly jsem šel jako uplně nezkušeny řidič. Samotné plánování jízd bylo za mě v pořádku, protože jsem chodil hlavně dopoledne, ale vždy jsme se s panem mechlem nějak domluvili, dokonce se dala naplanovat 1,5hod. jizdy v kuse když se člověk zeptal , vše je to o té komunikaci . Příprava na závěrečné zkoušky byla za mě dobrá , s tim že upozornil na co se může komisař zeptat a na co si dávat pozor a prošli jsme si nejčastějsi otazky od pana komisare. Pan mechl je mozna o neco malo raznejsi, ale rozhodne si ty chyby aspon budete pamatovat a priste je neudelate , hodne lidi z meho okoli pana mechla chvali i diky jeho komunikaci za volantem. Rozhodne pokud bych sel delat autoskolu vybral bych si prave tu u pana mechla .
vloženo: 10. srpna 2023
vložil: David, emailová adresa nezveřejněna


   Za mě nemůžu říct, že by byl výcvik špatný. Jenom jsem rozšiřoval, ale pomohlo mi to k ustálení a procvičení jízd jak na hřišti tak v uličkách po Frenštátě.

Ke zkoušce jsem díky toho šel s klidem a také ji udělal.
vloženo: 10. srpna 2023
vložil: jméno nezveřejněno, emailová adresa nezveřejněna


   Nevím, jestli je to tím, že jsem byla oblíbenkyně pana instruktora, protože jsem samozřejmě perfektní a jedinečná a originální a bezchybná a vtipná a kdoví jaké další přívlastky bych ještě vymyslela, ale mám naprosto jinou zkušenost než většina lidí, co tady psali recenze.

Autoškolu jsem dělala cca půl roku.
Teorii osobně považuji za zbytečnou. Fakt hrozně mě nebavila a na testy jsem se naučila sama během třeba tří dnů opakování otázek, bohatě to stačilo.
Ale co se naopak jízd týče; časově flexibilní, 45 minutové jízdy mi vyhovovaly, dalo se domluvit na ráno, odpoledne, prostě kdy bylo potřeba, takže super. Podívala jsem se i mimo Fren, třeba i do Rožnova, dokonce jsem si za hustého deště projela část Kopřivnice a vyzkoušela si za stejných podmínek i rychlou jízdu. Jediné, co mi možná přišlo trochu nedostatečné byla výuka couvání. To je ale i moje chyba, pan instruktor (Radim) se mě i skoro pokaždé ptal, co bych si chtěla vyzkoušet a mě to couvání prostě v danou chvíli z hlavy vypadlo. Vždycky se taky staral o to, co si myslím, jestli na mě třeba moc netlačí atd.. Hrozně cením tenhle přístup.
Na zkoušky jsem byla připravená, dala je na 1. pokus (i když pan komisař v den zkoušky působil, jako by si ráno nějak špatně zarazil do p*dele čípek) a voilá, řidičák mám v kapse.

Takže já jsem happy, autoškolu hodnotím 8/10 a ještě jednou Radimovi děkuju.

Pac a pusu,
TA oblíbená žákyně (teď už tedy řidička)
vloženo: 7. srpna 2023
vložil: jméno nezveřejněno, emailová adresa nezveřejněna


   NÉMÁ TO CENU!!!

Říkala jsem si, že ze školy to budu mít kousek, přec jen základna pana Mechla je hned na zastávkách, že ušetřím spoustu času místo dojíždění, ale to byl velký omyl.
Mezitím co už kamarádky se připravovali na závěrečné jízdy, já jsem ještě neseděla ani za volentem a to už jsem tam chodila něco přes měsíc jen na ty teorie o ničem jen aby mě pustili konečně za volant.
Po třech dlouhých měsicích jsem neměla ani čtvrtinu jízd zasebou, ale co jsem měla bylo psychické trauma a strach, že asi na to prostě nemám, ale to byla opět zas jen jedná velká manipulace Radima. Nevěřte mu ani slovo, neexistuje špatný žák ale učitel!
Naštěstí jsem přestoupila do kopřivnice a ten rozdíl profesionality byl OBROVSKÝ!
Opravdu doporučuji všem z frenštátu, aby radši investovali těch 20 minut autobusem než já tý své 3 měsíce promrhaného času a peněz u Mechla.

Pokud by tahle recenze měla zachránit jen jednoho žáka tak budu spokojená a doufám, že už se Mechlem v životě neuvidím.
vloženo: 1. srpna 2023
vložil: jméno nezveřejněno, emailová adresa nezveřejněna


   Velice rád bych pozdravil všechny, kteří vahají s touto autoškolou a tak bych vám tu přihodil pár svých zkušeností.

Moje zkušenost s touhle autoškolou je tragická. Začal jsem v ní na konci léta minulého roku a pokračoval až do konce května. Nakonec jsem se rozhodl přestoupit jinam. Rád bych se podělil o své dojmy:

1 . Instruktoři autoškoly působili arogantně. Zkoušky nebyly podporované, a respekt k žákům byl minimální neli žádný. Předem jsem nevěděl, kdy budu mít zkoušku, což bylo nepříjemné. Musel jsem si doplácet kondiční jízdy, protože po 6 týdnech bez řízení by nikdo nechtěl jít na zkoušku s komisařem. Můj instruktor, Radim Mechl, mi bohužel neposkytl potřebné dovednosti. Během jízdy si povídal sám pro sebe, křičel a mával rukama.
Kolikrát jsem měl tu touhu prostě zastavit, vyskočit z toho auta a utéct, protože je neskutečné, když si ten mentálně zaostalý idiot (Radim) začne hystericky vylívat svou zlost na lidi, kteří mu za tu výuku ještě platí .Výuka parkování a couvání byla také nedostatečná. ("Zajeď tam, udělal jsi to špatně, vyjeď pryč.")

2. Frekvence jízd byla minimální, maximálně jednou týdně když se zadařilo a to ještě nikde pro mě nedojel a dal mi jen 45 minutovou jízdu másto klasických 90 minut. Nerozumím tomu jak mohou přijímat další žáky, když nejsou schopni se plně věnovat těm, kteří již zaplatili. Autoškola působila na mě spíše jako továrna na peníze, instruktoři byli vyhořelí, agresivní, neprofesionální a arogantní.

3. Některým pětihvězdičkovým recenzím nevěřím, možná si je napsal Mechl sám, protože jsem v životě s ním neopustil frenštát a ještě mi ten člověk for real řekl, že to tak mají všichni.

Závěr:
Nechtějte, aby autoškola ovlivnila váš život. Pokud není autoškola schopná poskytnout odpovídající přípravu a podporu, je to škoda času i peněz. Tato zkušenost mi zničila iluze o slušném jednání ostatních lidí. Nyní lituji každé koruny, která skončila v této autoškole. Rozloučení s touto autoškolou mi připadá velmi osvobozující a na toto období bych rád co nejrychleji zapomenul.
vloženo: 25. července 2023
vložil: jméno nezveřejněno, emailová adresa nezveřejněna


   Mechl mě nedávno požádal, abych mu napsal recenzi. Nikdy jsem žádnou nepsal, a tak nevím jestli bych se uměl správně podělit o své zkušenosti, ale pročetl jsem si pár starších recenzí a bohužel se musím přiklonit k těm negativním, protože celkem dobře vystihují to, co bych asi tady sám řekl.
Na druhou stranu abych byl i trochu objektivní, přečetl jsem si i ta dobrá hodnocení a musím řict, že jsem se nad nimi i trochu pousmál, protože sám si nejsem jistý, jestli to jsou nějací "vyvolení" studenti a nebo si ty recenze Mechl píše sám, protože už si lépe dokážu představit setkání s jednorožcem než abych se v této autoškole dostal někam dál než na benzínku.

Celkově hodnotím negativně a rád bych se setkal s tím člověkem, který měl to štěstí opustit hranice malého frenštátu.
vloženo: 17. července 2023
vložil: jméno nezveřejněno, emailová adresa nezveřejněna


POZOR, následující hodnocení je více než rok staré:

   Děkuji panu Mechlovi ml. za kvalitní přípravu ke zkouškám, které jsem absolvovala na první pokus, zejména díky trpělivému vysvětlování, v čem spočívají moje nedostatky při řízení a byla jsem překvapena, že si moje chyby pamatoval, což výuku zrychlilo a zkvalitnilo.
Domlouvání jízd bylo velmi! vstřícné a měla jsem možnost i 90min.jízd, což je pro nabrání praktických zkušeností skvělé a navíc v čase, který mi vyhovoval.
Autoškolu doporučuji.
vloženo: 13. července 2023
vložil: jméno nezveřejněno, emailová adresa nezveřejněna


POZOR, následující hodnocení je více než rok staré:

   Velmi stresující období - autoskola u Mechla. Před každou jízdou stres a strach, že zase bude protivný a bude agresivní. Mladší instruktor nezvládá situace, kdy jen trochu uděláte něco špatně. Čekejte výbuch. U staršího je to klidnější, ale arogantní chování mu nechybí. Asi si myslí že může všechno, když je starší (to starší lidi dělají). Autoškola trvala nekonečný čas a domluva na jízdy hodně pokulhává. Mimo to pro vás nikam nepřijedou a ani vás nezavezou. Když se zeptáte tak se vám vysmějí do ksichtu že co po nich chcete. To je asi všechno, nedoporučuji.
vloženo: 13. července 2023
vložil: jméno nezveřejněno, emailová adresa nezveřejněna


POZOR, následující hodnocení je více než rok staré:

   S touto autoškolou jsem se rozhodla začít, protože mi přišlo, že ma nějakou historii, avšak po svých zkušenostech bych už do ní nikdy nešla. Hned při první jízdě na mě instruktor začal křičet, aniž by mi vysvětlil, jak ovládat auto. Každá jízda probíhala tak, že mi instruktor neustále nadával a kritizoval mě. Často také nečekaně brzdil tak, že jsme byla ráda, že jsem nepolíbila volant.
K tomu všemu ještě připočítám Radimové doumlouvání jízd po telefonu. Když už máte to štěstí na tu krátkou 45 minutovou jízdu, tak jedině velmi brzo ráno nebo v době školní výuky (musela jsem si vytvářet nesmyslnou absenci ve škole, abych vůbec nějakou jízdu dostala) a i takto často se mi stávalo, že jsem žádnou jízdu nechytila klidně i několik týdnů. Ve výsledku jsem dělala autoškolu něco přes půl roku, ale podle Radima "to tak mají všichni".

Dále bych uvedla, že na závěrečné zkoušky vás vůbec nepřipraví. Absolvovala jsem u nich dvě zkoušky a obě skončily neúspěchem. Dle slov pana Radima to bylo tím, že jsem asi zvláštní a na řízení prostě nemám.

Nakonec jsem absolvovala třetí závěrečnou zkoušku u jiné autoškoly a ten rozdíl byl ohromující. Pan instruktor byl velice příjemný a vstřícný. Doučil mě spoustu základních věcí, které jsem u Mechla neviděla ani z rychlíku a na závěrečnou zkoušku mě připravil skvěle a díky tomu jsem ji úspěšně zvládla.
vloženo: 2. července 2023
vložil: jméno nezveřejněno, emailová adresa nezveřejněna


POZOR, následující hodnocení je více než rok staré:

   Velice kvalitní autoškola perfektní přístup k žákům ochota a profesionalita, vynikající instruktoři kteří umí v každé situaci poradit a vysvětlit. Všechno včetně testu a zkoušek klaplo na jedničku, pokud bych se rozhodl opět rozšířit jednu ze skupin, určitě bych přišel zase tady. Flexibilita ,rychlost a komunikace, tím bych chtěl poděkovat autoškole Mechl a popřát mnoho šťastných kilometrů. Lukáš O.
vloženo: 28. června 2023
vložil: jméno nezveřejněno, emailová adresa nezveřejněna


POZOR, následující hodnocení je více než rok staré:

   S autoškolou Mechl jsem byl velice spokojený. Oba instruktoři byli velmi přátelští, časově flexibilní a uměli dobře vysvětlit vše co jsem potřeboval. Na závěrečné zkoušky mě připravili nejlépe jak to šlo. Většinou jsme jezdili po Frenštátě, ale byli i na světelných křižovatkách v Rožnově a Novém Jičíně. Délka kurzu mi trvala 3 měsíce. Tuto autoškolu bych jedině doporučil.
vloženo: 26. června 2023
vložil: anonym - jméno nevyplňeno, emailová adresa nevyplněna


POZOR, následující hodnocení je více než rok staré:

   S autoškolou Mechl jsem byl velice spokojený. Oba instruktoři byli velmi přátelští, časově flexibilní a uměli dobře vysvětlit vše co jsem potřeboval. Na závěrečné zkoušky mě připravili nejlépe jak to šlo. Většinou jsme jezdili po Frenštátě, ale byli i na světelných křižovatkách v Rožnově a Novém Jičíně. Délka kurzu mi trvala 3 měsíce. Tuto autoškolu bych jedině doporučil.
vloženo: 26. června 2023
vložil: Matěj, emailová adresa nezveřejněna


POZOR, následující hodnocení je více než rok staré:

   Tuto autoškolu mohu pouze doporučit. Přístup obou instruktorů naprosto úžasný, vždy se snažili vyjít vstříc. Více jízd jsem měla s Radimem a na každou jízdu jsem se těšila. Termíny si domlouvate podle toho jak Vy můžete, což taky není úplně samozřejmostí, takže za mě je toto velké plus. Když člověk něco nechápal, mohl se kdykoliv zeptat a na všechny dotazy dostal okamžitou odpověď. Na zkoušky jsem byla dobře připravená, usuzuji tak i z toho, že jsem to dala hned na první pokus. Tuto autoskoku tak mohu s klidným svědomím doporučit i ostatním lidem, kteří se chtějí naučit dobře řídit a ještě u toho mít i občas srandu a pokaždé pohodu a kamarádské prostředí v autě.
vloženo: 24. června 2023
vložil: Klára, emailová adresa nezveřejněna


POZOR, následující hodnocení je více než rok staré:

   Při prohlížení trošku starších zpráv jsem si všiml té troufalé smsky od Radimka na hodnocení jeho autoškoly :D Tak abych mu udělal radost tak mu tu udělám krátké shrnutí :

1. Všichni co začali pár měsíců potom co jsem to začal u Mechla to stihli mnohem dřív, protože autoškola dle všeho netrvá 6-7 měsíců ale 2 měsíce přestože Radimek furt tvrdil že to tak není.
2. V životě jsem ještě neviděl tak toxik člověka co mu rupnou nervy jen když třeba člověk zapomene "oblikat" překážku.
3. Mnohokrát jsem chtěl přestoupit, ale pak jsem si řekl, že na přestup nemám nervy tak jsem se dotrápil zde...

+ Bylo řečeno, že recenze nemáme posílat všichni naráz aby to nebylo podezdřelý tak snad jsem splnil zadání :DD a přeji Radimkovi hodně štěstí při pojebávání dalších mladých lidí
vloženo: 23. června 2023
vložil: jméno nezveřejněno, emailová adresa nezveřejněna


POZOR, následující hodnocení je více než rok staré:

   Autoškolu Mechl určitě nedoporučuji. Je mi líto, že negativní hodnocení asi poškozuje i jeho kolegu Marka Š., se kterým já jsem odjezdil většinu hodin na Sk.A a díky bohu za to, ale bohužel! S Radimem jsem jel 9 a 12-ou hodinu a druhou hodinu už bych mu nejraději jednu vrazil za jeho drzost ve smyslu shazování, ponižování apod! Kdybych zkoušky neudělal, byl jsem rozhodnutý s ním nikdy nejezdit, nedopadlo by to dobře! Akorát člověka znervózňuje svými po osobní stránce asi nevyřešenými problémy, které si ventiluje na svých žácích! Ten člověk má problém a je to vidět. A jestli s tím něco neudělá, nedopadne to s ním dobře! Klidně vám dá motorku, na které nejde levý přední blinkr, neřekne Vám to, a když se Vás zeptá co byste s tím dělali, tak se Vám vysměje, když odpovíte, že byste to prvně opravili! Toliko k "BEZPEČNOSTI" z jeho strany. Na "Áčkové" motorce jsme jel pouze 2h, protože Radim tuto motorku nevlastní, ale pronajímá si ji od pána ze Studénky. Náštěstí mi Suzuki Bandit od pána hned padl do ruky, takže to bylo v pohodě, ale např kolegovi to dělalo problémy, nestačil si zvyknout, kdy taky??! Je to autoškola, kde si skoro vše musíte režírovat sami. Rozhodně je co zlepšovat! Z těchto důvodů Autoškolu nedoporučuji.
vloženo: 20. června 2023
vložil: Petr, emailová adresa nezveřejněna


POZOR, následující hodnocení je více než rok staré:

   Doteď lituji, že jsem se přihlásil do této autoškoly. Byl to pro mě frustrující zážitek, který mě nakonec stál něco asi přes 19 tisíc, což jsem v podstatě vyhodil, protože jsem se tam nic nenaučil. Už na první hodině se mi Mechl vysmál, že jsem ještě nikdy neřídil, a dal mi najevo, že je to pro něj obtěžující. Nařídil mi cvičit doma s talířem a kvrdlačkou, což jsem považoval za urážku a úplně zbytečné... Prvních pět lekcí jsem strávil pouze na parkovištích a další lekce jsme jezdili jen kolem jednosměrek ve Frenštátě. Nikdo mi neukázal, jak se správně zařazuje z připojovacích pruhů, jak odhadnout vzdálenost auta v zpětném zrcátku. Celkově jsem se víc naučil od kamaráda a rodičů než od těchto amatérů. Instruktoři neustále jedli v autě, nebo telefonovali, místo aby se mi věnovali. Tuto autoškolu bych doporučil pouze těm, kteří již umějí řídit. Pokud si nechcete získat věčné trauma z řízení, raději si najděte jinou autoškolu...
vloženo: 15. června 2023
vložil: jméno nezveřejněno, emailová adresa nezveřejněna


POZOR, následující hodnocení je více než rok staré:

   Moje zkušenost s touto autoškolou byla naprosto katastrofální. Mechl mi vůbec nedával žádné teoretické informace týkající se jízdy. Musela jsem se ptát, abych získala nějaké informace, ale i tak to bylo minimální. Když jsem měla problémy při jízdě, pan Mechl se okamžitě rozzlobil a začal na mě křičet. Celková doba výcviku byla neuvěřitelných 7 měsíců a kvalita byla naprosto šokující. Mladší Mechl se mi zdá, že to absolutně nemá v hlavě v pořádku. Po půl roce jízd po městě na druhém převodovém stupni mi oznámil, že příští týden mám absolvovat závěrečné zkoušky, které byly čistě o štěsí a udělané jen tak tak, ale rozhodně nejsem dostatečně vybavená pro jízdu v běžném provozu a rozhodně doporučuji vybrat si jinou autoškolu.
vloženo: 4. června 2023
vložil: jméno nezveřejněno, emailová adresa nezveřejněna


POZOR, následující hodnocení je více než rok staré:

   S autoškolou Mechl jsem byla za celou dobu velice spokojená. Milý a příjemný přístup. Připravili mě dostatečně dobře na zkoušku. Velice doporučuji :)
vloženo: 1. června 2023
vložil: jméno nezveřejněno, emailová adresa nezveřejněna


POZOR, následující hodnocení je více než rok staré:

   S autoskolou jsem byl velice spokojen. Jezdil jsem převážně s mladším instruktorem kterým je Radim Mechl. Vybudoval jsem si nim super vztah a to je dost důležité. Jasne byly dny kdy se nedařilo a Radimek byl trosku naštvaný ale tak není se čemu divit zejo když děláte to co nemáte. Měl jsem kamose který mi říkal ze to dělal půl roku, nechápu jak. Je to vše o domluvě jenom. Ja to měl hotové do 2 měsíců ani to ne. Záleží jak jste časové flexibilní hlavně. Jsem rad ze jsem to risknul a vyplatilo se :) přeji Raďovi a jeho tatínkovi hodně štěstí i všem žákům a lidem co dělají nebo mají v plánu dělat autoskolu zde.
vloženo: 22. května 2023
vložil: Marek Matonoha,


POZOR, následující hodnocení je více než rok staré:

   S touto autoškolou jsem byla velice spokojená jak z hlediska přizpůsobení jízd klientovi (třeba na 6:00) a cenové dostupnosti (na splátky), tak i z přístupů instruktorů - ochotní a ohromně trpěliví. Během jízd (i teorií) jsem si užila i spoustu zábavy - dá se s nimi mluvit o čemkoliv! Vždy mi vyhověli v každém přání - chtěla jsem do Frýdku, jeli jsme do Frýdku nebo jsem potřebovala trénovat parkování - parkovali jsme celou hodinu. V teoriích se mi líbily vtipné poznámky pana staršího, vždycky mě přinutily se alespoň pousmát a tím mi i zlepšily náladu. Před zkouškami se mi dostalo psychické podpory ze strany obou instruktorů. Na zkoušky jsem se cítila být připravená a taky jsem je zvládla.
vloženo: 20. května 2023
vložil: jméno nezveřejněno, emailová adresa nezveřejněna


POZOR, následující hodnocení je více než rok staré:

   Autoškola Mechl byla nejlepší volba co jsem mohl udělat. Byla mi i z hodně stran doporučena. Přístup učitelů skvělý a Autoškola zde není jen o tom vtlouct do hlavy předpisy, ale hlavně i reagovat na reálné dopravní situace. Na závěrečné zkoušky mě pan Mechl připravil skvěle. A moc děkuji.
vloženo: 16. května 2023
vložil: David, emailová adresa nezveřejněna


POZOR, následující hodnocení je více než rok staré:

   S autoškolou jsem byla naprosto spokojená. Instruktoři měli vstřícný přístup, jsou zkušení a velice chápaví. Na zkoušky jsem byla připravena velmi dobře. Můžu jen doporučit.
vloženo: 16. května 2023
vložil: jméno nezveřejněno, emailová adresa nezveřejněna


POZOR, následující hodnocení je více než rok staré:

   Tuto autoškolu jsem si vybral na základě referencí spolužáka, a musím říct, že jsem byl velice spokojen. Je sice pravda, že samotné teorie trvaly delší dobu, ale zase bylo vše pečlivě probrané a byl jsi výborně připraven do provozu. Samotně jízdy byly super, přátelský a profesionální přístup obou učitelů mi skvěle pomáhal se zlepšovat. Vždy mi ve všem vyhověli, a neměli problém se mi s jízdami přizpůsobit. Řidičák už jsem opravdu potřeboval, tak mi nedělalo problém si ráno přivstat a před školou si udělat jednu, nebo dvě jízdy. Učitelům se můj přístup líbil a mi tím autoškola pěkně utíkala. Výborně mě připravili i na závěrečně zkoušky, které jsem zvládl na první pokus bez sebemenším problémů. Takže tuto autoškolu můžu jen doporučit.
vloženo: 16. května 2023
vložil: jméno nezveřejněno, emailová adresa nezveřejněna


POZOR, následující hodnocení je více než rok staré:

   Tuto autoškolu jsem si vybral, i přesto že jsem od ní byl odrazován spolužáky. Ale udělal jsem velice dobře že jsem je neposlech. Autoškolu jsem si velice užil sice ano trvá asi déle než jinde, ale připraví vás na závěrečné zkoušky perfektně. I přístup všech lidí byl za mě velice dobrý. Já sám za sebe můžu vřele doporučit.
vloženo: 14. května 2023
vložil: František, emailová adresa nezveřejněna


POZOR, následující hodnocení je více než rok staré:

   Asi mohu říci jen to, že jsem rád, že jsem danou autoškolu dodělal.
Na jízdy s Radimem už jsem se později vůbec netešil, protože ta agresivita byla strašná a i po dokončení autoškoly jsem se musel doučovat parkovat a spoustu dalších základních věcí sám.
Takže ještě jednou děkuji za dost drahou "kartičku" a zbytečné stresy z řízení :)
vloženo: 4. května 2023
vložil: jméno nezveřejněno, emailová adresa nezveřejněna


POZOR, následující hodnocení je více než rok staré:

   Tato autoškola trvala poměrně dlouho, přesněji řečeno až 6 měsíců, což bylo způsobeno tím, že jsem musel čekat na jízdy a když jsem si je nakonec domluvil, byly často zrušeny z bizardních důvodů. Během kurzu jsme se vůbec nedostali z města, jel jsem pouze jeden okruh a to bylo málo. Na závěrečnou jízdu jsem se cítil naprosto nepřipravený a nabídka připlacení dalších jízd mi to nevyvážila. Instruktor Radim Mechl byl často agresivní a to mi dělalo problémy se soustředit na řízení. Druhý instruktor byl klidnější, ale moc mě nenaučil. Na druhou stranu u teoretického výkladu byl starší instruktor zábavnější a byl by ode mě hodnocen kladněji. Celkově bych tuto autoškolu nikomu nedoporučil, její přístup byl totiž hodně neprofesionální.
vloženo: 28. března 2023
vložil: jméno nezveřejněno, emailová adresa nezveřejněna


POZOR, následující hodnocení je více než rok staré:

   Extrémně dlouhý kurz se spoustou skrytých poplatků a agresivním instruktorem (Mechl mladší) Než vás vůbec k jízdám pustí , musíte odchodit úplně zbytečnou teorii, která probíhá jen jednou týdně a než se vůbec dostanete k jízdám tak to může trvat měsíce.
Dále když už vás pustí k jízdám tak jen ke 45 minutovým (místo klasických 90), které se navíc z bizardních důvodů často odkládají. Dále jízda probíhá jen v jednom okruhu tohoto města s tím, že nikam dál se ani člověk nepodívá a hodně důležitých věcí do života si člověk neodnese. K tomu všemu jako třešnička na dortu je velice agresivní instruktor, který nemá absolutně žádnou trpělivost a opravdu není nijak příjemné soustředit se na řízení když člověk vedle váš řve jak pardál a tím vás jen víc stresuje.
Ale pokud vás absolutně nezajímá kvalita autoškoly tak vřele doporučuji : ).
vloženo: 21. února 2023
vložil: jméno nezveřejněno, emailová adresa nezveřejněna


POZOR, následující hodnocení je více než rok staré:

   Nejhorší jako na autoškole hodnotím délku kurzu která v mém případě byla necelých 6 měsíců. Další problém je že absolvent během kurzu výjimečné vyjede z města. Za jízdu tak můžete jet několikrát tu stejnou trasu. Na samotnou zaverečnou jízdu žák není vůbec dobře připraven. Pan Mechl mladší je také celkem velký cholerik. Pan Mechl starší je báječný nikdy s ním nebyla nuda jen asi po těch letech nemá už tak důvěru v absolventy takže po celou dobu kurzu radši brzdí za vás.
vloženo: 14. ledna 2023
vložil: jméno nezveřejněno, emailová adresa nezveřejněna


POZOR, následující hodnocení je více než rok staré:

   Nedoporučuji!
vloženo: 25. června 2021
vložil: anonym - jméno nevyplňeno, emailová adresa nevyplněna


POZOR, následující hodnocení je více než rok staré:

   ušlo to, ale agresivita
vloženo: 24. března 2021
vložil: jméno nezveřejněno, emailová adresa nezveřejněna


POZOR, následující hodnocení je více než rok staré:

   Výborná autoškola! Perfektní přístup učitelů k žákům, snaží se maximálně vyjít vstříc, například při plánování jízd, a je s nimi zábava, takže nikdy v autě nevládne trapné ticho, či špatná atmosféra. Teorie byla rovněž vyučována profesionálně a zábavně obohacena letitými zkušenostmi a radami. Jsem rád, že jsem mohl tuto skvělou autoškolu absolvovat. Děkuji za ohromnou trpělivost a podporu!
vloženo: 11. února 2021
vložil: Martin Gajdušek,


POZOR, následující hodnocení je více než rok staré:

   Tato autoškola je opravdu výborná! Oba pánové instruktoři jsou dlouholetí profesionálové, velmi ochotní a vstřícní. Moc mi pomohlo, že se dalo s oběma pány bez problémů domluvit, ochotně vám vyjdou vstříc. Hodiny byly zábavné a naučné, už po pár výukových hodinách uvidíte zlepšení. I když to někdy nevypadá (budete se občas cítit pod tlakem a zapotíte se), tak věřte, že to s vámi myslí dobře a brzy zjistíte, že to tak opravdu je. Proto mohu doporučit!
Zdravím oba pány instruktory a děkuji za všechno.
vloženo: 26. prosince 2019
vložil: David Sojcak, emailová adresa nezveřejněna


POZOR, následující hodnocení je více než rok staré:

   Tato autoškola je opravdu výborná! Oba pánové instruktoři jsou dlouholetí profesionálové, velmi ochotní a vstřícní. Moc mi pomohlo, že se dalo s oběma pány bez problémů domluvit, ochotně vám vyjdou vstříc. Hodiny byly zábavné a naučné, už po pár výukových hodinách uvidíte zlepšení. I když to někdy nevypadá(budete se cítit pod tlakem a občas se zapotíte),tak věřte, že to s vámi myslí dobře a brzy zjistíte, že to tak opravdu je. Proto mohu doporučit!
Zdravím oba pány instruktory a děkuji za všechno. David Sojcak

vloženo: 26. prosince 2019
vložil: anonym - jméno nevyplňeno, emailová adresa nevyplněna


POZOR, následující hodnocení je více než rok staré:

   Tuto autoškolu mohu jen doporučit všem věkovým kategoriím:)Profesionální, lidský přístup.Na každou hodinu jsem se těšila, moc mě to bavilo. Autoškolu jsem dělala při zaměstnání a nebyl problém se domluvit časově na jízdách.
NA závěrečné zkoušky jsem byla na 100% připravena,vysvětleny dopravní situace i teorie.Kdykoliv jsem se mohla na všechno zeptat.A ve svých 45 letech jsem to zvládla.A hned na poprvé. Jsem ráda, že jsem do toho šla:)Za všechno moc děkuji. Markéta
vloženo: 22. listopadu 2019
vložil: Markéta, emailová adresa nezveřejněna


POZOR, následující hodnocení je více než rok staré:

   Parádní autoškola, kterou můžu všem jen doporučit. Veškerá domluva vždy bezproblémová. Oba instruktoři jsou vtipní a pohodoví borci, kteří dobře naučí jezdit. V autě vždy pohoda, užila jsem si každou jízdu :).
Za všechno moc děkuji :).
vloženo: 9. října 2019
vložil: Anna Neumanová , emailová adresa nezveřejněna


POZOR, následující hodnocení je více než rok staré:

   Autoškolu mohu jen doporučit, 2 učitelé, každý podá styl jízdy po svém přičemž se navzájem nevylučuji a výsledek je výborný.
Termíny jizd byly vždy dle mého přání a nebyl v ničem problém. V autě příjemná atmosféra i když tavíte spojku a vozový park ve výborném stavu.

Cena vzhledem k konkurenci více než příjemná.
vloženo: 23. února 2019
vložil: Jakub , emailová adresa nezveřejněna


POZOR, následující hodnocení je více než rok staré:

   2 instruktoři,2 lehce odlišné přístupy k výuce.Oba pánové příjemně komunikativní,nikdy nevládlo v autě trapné ticho,citlivý přístup k potřebám žáka,vstřícnost při domlouvání termínů jízd-času i místa nástupu i výstupu.Opravdu doporučuji tuto autoškolu lidem kteří vědí co chtějí a nebojí se o to říct.P.S.včera jsem prošla u zkoušky, díky Vám, pánové

Zuzana Hajdíková
vloženo: 14. prosince 2018
vložil: Zuzana Hajdíková , emailová adresa nezveřejněna


POZOR, následující hodnocení je více než rok staré:

   V autoškole jsou dva instruktoři, každý má trochu jiný styl výuky,coz mi z počátku moc nesedelo, ale nakonec to bylo přínosem. Oceňuji individuální přístup a vstřícnost co se týče domlouváni jízd. Na závěrečnou jízdu jsem se cítila připravena, až na pár věcí, které snad praxi vylepsim, např podélne parkování &#128513;
vloženo: 23. listopadu 2018
vložil: jméno nezveřejněno, emailová adresa nezveřejněna


POZOR, následující hodnocení je více než rok staré:

   Určitě doporučuji všem!! Skvěla domluva, časová flexibilita, perfektní a zkušení instruktoři!! A ten kdo se chysta napsat nebo už napsal cokoli negativního na tuto autoškolu ..Tak ať se nejdříve zamyslí nad sebou a až poté hledá chyby jinde! Protože zde je s Vámi jednáno tak jako jednáte vy s Instruktory ..
Děkuji za vše ;) a Všem vřele doporučuji..
vloženo: 23. ledna 2017
vložil: Fialka Jan,


POZOR, následující hodnocení je více než rok staré:

   Tuto autoškolu rozhodně mohu doporučit.Osobně jsem tuto autoškolu neabsolvovala celou, jelikož jsem zde přišla z jiné autoškoly. Se službami a přístupem obou pánů jsem byla velice spokojená. Mám pocit že jsem se v této autoškole naučila o mnoho více než v předchozí autoškole. Domluva s panem Mechlem byla jednoduchá a vždy dorazil jak jsme se domluvili. Hodiny časově nešidil a cena dodatečných jízd byla obstojná. Chtěla bych tímto velice poděkovat této autoškole za vše co mě naučila a co pro mě udělala. Jen mi je líto že jsem se nepřihlásila do ní hned. :)

vloženo: 1. prosince 2016
vložil: Veronika, emailová adresa nezveřejněna


POZOR, následující hodnocení je více než rok staré:

   Musím říct, že jsem naštvaná za to, že jsem si tuto autoškolu nevybrala jako první volbu. Má chyba. Smekám před trpělivostí, jakou měli, protože jsem se přeučovala z jiné autoškoly. Naučila jsem se toho víc za pár lekcí jízd, než za celý kurz absolvovaný jinde. Moc děkuji panu Radimovi i panu otci za trpělivost, kterou měli. Za obrovskou pomoc při zkoušce, za přístup, za všechno. Děkuji :)
Autoškolu opravdu všem doporučuji, není co vytknout, nebo na co si stěžovat, byla jsem spokojená.

S pozdravem Petra M.

vloženo: 1. prosince 2016
vložil: Petra,


POZOR, následující hodnocení je více než rok staré:

   Tuto autoškolu mohu všem vřele doporučit! Oba instruktoři jsou profesionálové v tom co dělají a umí v tom za ty roky skvěle chodit. V autě při jízdě nepanuje žádné trapné ticho nebo stísněná atmosféra, právě naopak si při jízdě popovídáte a díky tomu se dokážete uvolnit.. A to se hned jezdí lépe. :-) Vstřícný přístup, časová flexibilita a obrovská podpora při zkouškách.. To je jen pár dalších z mnoha plusů této autoškoly. Zkrátka big up oběma PÁNŮM INSTRUKTORŮM!
vloženo: 23. listopadu 2016
vložil: Aleš Bortel,


POZOR, následující hodnocení je více než rok staré:

   Dobrý den,
můžete mi někdo zdělit aktuální telefon na pana majitele autoškoly???
Telefon uvedený na kontaktu na webovkách je neustále vypnutý.

Děkuji.
vloženo: 26. července 2016
vložil: Tomáš,


POZOR, následující hodnocení je více než rok staré:

   Lépe jsem si vybrat nemohla! Skvělá autoškola za moc pěknou cenu! Oba instruktoři velmi pohodoví, příjemní, tolerantní a trpěliví! V autě vládla vždy uvolněná a pohodová atmosféra. Jízda a vtípky instruktora mi mnohdy zlepšily den :). Jízdu jsem absolvovala nejen ve Frenštátě, ale i v Rožnově a Frýdku. V časech a místě vyzvednutí a skončení jízdy mi bylo vždy vyhověno.U zkoušek velká podpora!DOPORUČUJI!
Stránská Ž.
vloženo: 15. července 2016
vložil: Žaneta Stránská , emailová adresa nezveřejněna


POZOR, následující hodnocení je více než rok staré:

   Hodnocení ode mě je jen kladné, přístup instruktorů je velmi dobrý a dovedou i řádně naučit . Neměl jsem problém se domluvit na čemkoli a když mi třeba ujel autobus, tak pro mě pan Mechl neměl problém přijet. Doporučuji všem.
vloženo: 2. července 2016
vložil: anonym - jméno nevyplňeno, emailová adresa nevyplněna


POZOR, následující hodnocení je více než rok staré:

   Klidný vtipný avšak důsledný instruktor.
Motorka v skvělém stavu,vlastní prostory pro výuku(v centru) a jízdy od místa kde si určíte .
-časová flexibilita
-Kladný přístup
-Pomoc při testech
-Odvoz domů v případě lenosti žáka :P

vloženo: 17. června 2016
vložil: Jakub Výborný, emailová adresa nezveřejněna


POZOR, následující hodnocení je více než rok staré:

   S Autoškolou Mechl jsem byla velmi spokojená. Kdykoliv jsem potřebovala, aby pro mě přijeli, nebyl to pro ně vůbec problém a vždy přijeli na čas. Na zkoušky jsem byla velmi dobře připravena a celkově v autě panovala fajn atmosféra. Doporučila bych všem :)
vloženo: 8. června 2016
vložil: Tereza Janošková,


POZOR, následující hodnocení je více než rok staré:

   Vstřícnost, individuální přístup, prostě super učitelé i autoškola celkově! :)
vloženo: 5. května 2016
vložil: Dominik Černoch,


POZOR, následující hodnocení je více než rok staré:

   Bezkonkurenční přístup, vstřícnost, zábava. Myslím že vše pozitivní již bylo napsáno a já se pod to jen podepisuji.
vloženo: 26. dubna 2016
vložil: Michal Bartoněk,


POZOR, následující hodnocení je více než rok staré:

   Tuto autoškolu bych doporučil každému, kdo si chce dělat řidičák v okolí Frenštátu p. R.
Bezproblémová domluva, skvělý přístup učitelů, podpora při zkouškách, to je jen málo z mnoha plusů této autoškoly. Je pravda že jízdy probíhají většinou po Frenštátě, ale pokud si chcete vyzkoušet jízdu i v jiných městech, stačí se o tom zmínit u jednoho z učitelů (např. v F-M, Rožnově).
Nejlepší autoškola ve Frenštátě, alespoň podle mého názoru. Jsem velmi rád že jsem si vybral zrovna tuto autoškolu.
vloženo: 29. března 2016
vložil: Tomáš Peiger,


POZOR, následující hodnocení je více než rok staré:

   Autoškolu Mechl jsem si vybral z doporučení známých a určitě jsem neudělal chybu. S instruktory a celkově se školou jsem byl na 110% spokojený. Vždy mi vyšli vstříc, ať šlo o jízdy o víkendu ( kvůli nedostatku času přes týden kvůli práce / školy), dvouhodinove jízdy, a na mé přání časté jízdy mimo Frenštát ( Kopřivnice, Frýdek Místek, Rožnov pod Radhoštěm) . Tuhle školu bych doporučil všem, kteří se ještě rozhodují, u koho ji absolvovat. A ty negativní zkušenosti musí snad psát konkurence, protože na téhle škole bych i kdybych chtěl, nenašel žádné zápory &#128515;.
vloženo: 24. března 2016
vložil: Patrik Hejcman ,


POZOR, následující hodnocení je více než rok staré:

   Autoškolu Mechl jsem si vybral z doporučení známých a určitě jsem neudělal chybu. S instruktory a celkově se školou jsem byl na 110% spokojený. Vždy mi vyšli vstříc, ať šlo o jízdy o víkendu ( kvůli nedostatku času přes týden kvůli práce / školy), dvouhodinove jízdy, a na mé přání časté jízdy mimo Frenštát ( Kopřivnice, Frýdek Místek, Rožnov pod Radhoštěm) . Tuhle školu bych doporučil všem, kteří se ještě rozhodují, u koho ji absolvovat. A ty negativní zkušenosti musí snad psát konkurence, protože na téhle škole bych i kdybych chtěl, nenašel žádné zápory &#128515;. P. Hejcman
vloženo: 24. března 2016
vložil: anonym - jméno nevyplňeno, emailová adresa nevyplněna


POZOR, následující hodnocení je více než rok staré:

   Když čtu odpovědi negativních komentářů, tak mám pocit že za maskou pohodáře se skrývá impulzivní člověk, který nedokáže příjmout sebe konstruktivnější kritiku. Předem chci ochránit Vaše současné studenty aby jste je nenapadal že Vám píšou negativní hodnocení.

Určitě bych autoškolu neopakoval u Vás.

+ Časová flexibilita
+ Odvoz, dovoz až k místu bydliště
+ Nápomoc u zkoušek
+ Otec

- Jízdy jen po Frenštátu
- Kdybych byl instruktor (živnostník) v autoškole tak bych se netvářil jako mistr světa a neshazoval bych studenty. (Možná jsem přecitlivělý ale od 10. jízdy jsem měl k autoškole odpor)
vloženo: 3. března 2016
vložil: jméno nezveřejněno, emailová adresa nezveřejněna

Reakce provozovatele autoškoly na toho hodnocení: Dobrý den,
děkuji Vám i za toto hodnocení. Je mi líto, že jste si to vše, co popisujete negativně, nevyříkal se mnou osobně během kurzu a že Vám musím ležet pěkně v žaludku ještě teď.. Nechám návštěvníky stránek, aby si udělali vlastní názor.
Přeji Vám mnoho šťastně najetých kilometrů a vlastně vše nejlepší v celém životě. :-)

Radim Mechl


POZOR, následující hodnocení je více než rok staré:

   Skvělý výběr autoškoly, instruktoři pečliví, trpěliví. Líbil se mi přátelský přístup a vždy mi vyšli vstříc. Celkově mě výuka bavila a děkuji za velkou podporu u zkoušek. Navíc oceňuji i zázemí autoškoly, kde probíhala výuka teorie.:) Můžu všem jen doporučit.
vloženo: 2. března 2016
vložil: Veronika Kopřivová,


POZOR, následující hodnocení je více než rok staré:

   Jelikož jsem autoškolu potřebovala z časových důvodu co nejrychleji oceňuji flexibilitu obou učitelů :) I jízdy mimo Frenštát . Za mě boží !! &#128515;&#128515;
Eliška Janďourková
vloženo: 22. prosince 2015
vložil: Eliška Janďourková, emailová adresa nezveřejněna


POZOR, následující hodnocení je více než rok staré:

   S autoškolou Mechl jsem byl velice spokojen, a to po všech stránkách. Není zde snad nic, co by mi osobně vadilo nebo co by na mě neudělalo dobrý dojem. Oba instruktoři byli velice vstřícní, spolehliví a milí. Velice si vážím smyslu pro humor od obou vyučujících. Doporučuji všem, kteří se chtějí naučit kvalitně řídit automobil (nebo motorku). Tímto bych chtěl ještě jednou z celého srdce poděkovat oběma pánům Mechlovým za jejich trpělivost a pevné nervy :-)))
vloženo: 4. prosince 2015
vložil: Jan Polášek,


POZOR, následující hodnocení je více než rok staré:

   S autoškolou Mechl jsem byl velmi spokojený. Plánování jízd podle času žáka. Dobrý přístup obou instruktoru. Vřele bych tuto autoškolu doporučil budoucím žákům.
vloženo: 1. prosince 2015
vložil: Jiří Podžorný, emailová adresa nezveřejněna


POZOR, následující hodnocení je více než rok staré:

   Autoškolu jsem si vybírala hlavně podle hodnocení ostatních lidí a také podle ceny. Byla jsem moc spokojena. Skvělý přístup, časově mě to vždy vyhovovalo, podpora u zkoušek a také jsem si dobře popovídala. Můžu jen doporučit !! :)
vloženo: 7. září 2015
vložil: Dorota Kociánová, emailová adresa nezveřejněna


POZOR, následující hodnocení je více než rok staré:

   Do této autoškoly jsem se přihlásil, jelikož tam chodila má sestra a mamka a obě byly spokojené.
A já můžu říct to stejné, byl jsem spokojen s oběma pány jejich přístupem,radami a odbornou dovedností. Také dokážou zdůraznit na co je třeba se zaměřit a zapracovat společně na zlepšení.
Vřele i ostatním žákům doporučuji tuto autoškolu.

vloženo: 20. srpna 2015
vložil: Strnadel , emailová adresa nezveřejněna


POZOR, následující hodnocení je více než rok staré:

   Autoškolu Mechl jsem si vybrala podle recenzí známých a určitě jsem neudělala chybu. Super příprava na zkoušky, oba instruktoři vždy vyšli vstříc jakýmkoliv mým požadavkům, ať už jsem chtěla potrénovat cokoliv. A zdůraznit musím i perfektní podporu u zkoušek. Všem doporučuju :)


vloženo: 4. srpna 2015
vložil: Lucie Kytková,


POZOR, následující hodnocení je více než rok staré:

   Když se to vezme kolem a kolem, každá autoškola vám nabízí totéž - kvalitní auto, knížky, bla, bla, bla..vzájemně se ovšem liší přístupem, a to dost razantně! Na kteréhokoliv Mechla nemůžu říct křivého slova - úžasný přístup, veselá atmosféra a o to tu podle mě jde. Vybrala jsem si výborně a jsem moc ráda, že jsem si pro řidičák dojela právě s touhle autoškolou. Vřele doporučuji!!!
+ o smích při jízdách není nouze :)
vloženo: 9. června 2015
vložil: Karolína Šugarová, emailová adresa nezveřejněna


POZOR, následující hodnocení je více než rok staré:

   Byla jsem s touto autoškolou velmi spokojená. Úžasná atmosféra během jízd, dobrý přístup k žákům, obrovská podpora u zkoušek - za což moc děkuji! :)
Nelituji ničeho. Kdybych si mohla vybrat autoškolu znova, určitě bych volila opět tuhle.
Všem můžu jen doporučit :)
vloženo: 26. května 2015
vložil: Veronika Adamčíková, emailová adresa nezveřejněna


POZOR, následující hodnocení je více než rok staré:

   Jsem ráda že jsem zvolila Autoškolu Mechl, vždy vyšel vstříc, pomohl, skvely přistup vůči budoucim řidičům, hodiny byly vždy plné smíchu. Nemužu nic jineho než jen doporučit
vloženo: 5. května 2015
vložil: Mikušková , emailová adresa nezveřejněna


POZOR, následující hodnocení je více než rok staré:

   S autoškolou Mechl jsem byl jen spokojen. Přátelský přístup, vstřícná domluva ohledně závěrečných zkoušek a skvělá tréninková vozidla, děkuju :)
vloženo: 18. dubna 2015
vložil: Vašek Pustka ,


POZOR, následující hodnocení je více než rok staré:

   ...
vloženo: 12. dubna 2015
vložil: anonym - jméno nevyplňeno, emailová adresa nevyplněna


POZOR, následující hodnocení je více než rok staré:

   Ve výběru autoškoly nejde o to, co vás tam naučí - to je vesměs všude stejné. Jde o to JAK vás to naučí.
Tohle je ta důležitá přidaná hodnota autoškoly Mechl.
Jízdy probíhají s humorem a i když něco pokazíte, tak to nevadí. Chybami se člověk učí a to tady chápou. Jejich přístup k výuce je prostě skvělý, naprosto variabilní a individuální.
Jsem velmi ráda, že jsem se rozhodla pro tuto autoškolu a doporučuji to všem.
vloženo: 24. března 2015
vložil: Martina Pustková, emailová adresa nezveřejněna


POZOR, následující hodnocení je více než rok staré:

   Toto je autoškola s přidanou hodnotou. Nejen, že se naučíte řídít, ale budete na to mít skvělé vzpomínky. Celý kurz je ve znamení dobré atmosféry a lidského přístupu.
Navíc doporučuji časově vytíženým lidem. Individuální plán opravdu na míru.
Podpora u zkoušek skvělá! :-)
Nemám, co bych vytkla.
Martina Pustková
vloženo: 22. března 2015
vložil: anonym - jméno nevyplňeno, emailová adresa nevyplněna


POZOR, následující hodnocení je více než rok staré:

   Nemám co dodat autoškolu jsme u pana Mechla dělal zruba v roce 2012 myslím si že je to nejlepší volba jakou jsem mohl udělat, jak už to přístup,cena,kvalita...
Určitě doporučuji všem !
vloženo: 22. března 2015
vložil: Stanislav Kocián, emailová adresa nezveřejněna


POZOR, následující hodnocení je více než rok staré:

   Tuto autoškolu bych stoprocentně doporučila.
Se vším jsem byla spokojená na sto procent, jak přístupu instruktora k žákovi, tak trpělivosti. Auta, kterými jsem jezdila, což byly Škoda Fabia a nemůžu si stěžovat. :)
Všechno vám instruktoři vysvětlí klidně i stokrát.
A co se týče zkoušek a podpory na ně. Nemůžu vyloučit. Ještě bych jednou ráda poděkovala za super spolupráci a velkou podporu.

vloženo: 19. března 2015
vložil: Bára Kubečková,


POZOR, následující hodnocení je více než rok staré:

   Tuto autoškolu bych stoprocentně doporučila.
Se vším jsem byla spokojená na sto procent, jak přístupu instruktora k žákovi, tak trpělivosti. Auta, kterými jsem jezdila, což byly Škoda Fabia a nemůžu si stěžovat. :)
Všechno vám instruktoři vysvětlí klidně i stokrát.
A co se týče zkoušek a podpory na ně. Nemůžu vyloučit. Ještě bych jednou ráda poděkovala za super spolupráci a velkou podporu.
Bára Kubečková
vloženo: 19. března 2015
vložil: anonym - jméno nevyplňeno, emailová adresa nevyplněna


POZOR, následující hodnocení je více než rok staré:

   Tímto příspěvkem bych ráda všem doporučila autoškolu Mechl. Skvělá domluva s instruktory, dobrá cena i auta, individuální přístup ke každému z žáků, podpora u zkoušek i celková obětavost instruktorů je skvělá. Mockrát děkuju za přípravu na závěrečné zkoušky a přeji spoustu štěstí do dalších jízd.
vloženo: 5. března 2015
vložil: Lucie Stupavská, emailová adresa nezveřejněna


POZOR, následující hodnocení je více než rok staré:

   Autoškolu jsem dodělal někdy před půl rokem,ale až dnes jsem narazil,na tyhle stánky,kde ji lze ohodnotit.
Takže moje hodnocení je jednoznačné-vůbec nelituji toho,že jsem dělal kurz ŘO právě zde,vše probíhalo,podle mých představ,jak by probíhat mělo.Domluva i dodržení termínů naplánovaných jízd byla perfektní,pokaždé se dalo domluvit a jídy přizpůsobit,tak jak jsem potřeboval.
Při jízdách jsem byl rád,že byla možnost jezdit s dvěma instruktory
-Pan Mechl st. naprostý pohodář se kterým byla radost jezdit,na nic netlačil a vše se snažil s klidem a rozvahou vysvětlit.
-S panem Mechlem ml.byly jízdy zase o něčem jiném snaží se hlavně naučit jak se co nejlépe chovat za plného provozu,jak se zbytečně nezdržovat a nebrzdit provoz,takže spíše učí defenzivní styl jízdy,což je v dnešních podmínkách jen dobře.Pravdou je,že už jsem někdy taky z jeho strany cítil takovou jakoby "nervozitu",ale vůbec jsem se mu nedivil :-),neberu to jako špatné hodnocení,naopak,byl jsem rád,že to řekl přímo na rovinu a neobkecával to stylem-to nevadí,příště to bude lepší...
Trochu jsem se rozepsal,takže když to shrnu:
-nelituji toho,že jsem absolvoval kurz právě zde,neměnil bych
-oba super instruktoři,jsem moc rád,že jsem je poznal
-příprava a podpora u zkoušek na 100%,ikdyž jsem je nezvládl na poprvé :-)
-dobrá auta a pohoda při jízdách
-časová flexibilita
-dva instruktoři,kteří naučí každý něco jiného

Tedy budoucím žákům,kteří se budou rozhodovat,kde absolvovat kurz autoškoly,mohu tuto jen doporučit.
A já také děkuji za trpělivost,kterou se mnou páni instruktoři měli :-)

vloženo: 2. února 2015
vložil: Josef Kyselý, emailová adresa nezveřejněna


POZOR, následující hodnocení je více než rok staré:

   - častá změna času domluvených jízd
- instruktor párkrát vybouchl, což byse stávat nemělo
- špatná domluva
- hodiny teorie
- z většiny se jezdí jen po Frenštátu
+ podpora u zkoušek
vloženo: 17. ledna 2015
vložil: jméno nezveřejněno, emailová adresa nezveřejněna

Reakce provozovatele autoškoly na toho hodnocení: Dobrý den,
za podporu u zkoušek jsem si nezasloužil ani jednu hvězdu? :-( Ne, teď vážně. Hodnocení je tak negativní, že to zavání až zaujatostí vůči mé osobě. Nevím, kdo hodnocení psal, co jsem dotyčnému provedl..to by se musel podepsat. Skoro to vypadá, že to nepsal ani náš bývalý žák, když věci, které mi vytýká, ostatní popisují úplně naopak. Nerozumím tomu.

Radim Mechl


POZOR, následující hodnocení je více než rok staré:

   Tímto příspěvkem bych chtěla ocenit a doporučit služby Autoškoly Mechl, jež hodnotím jako velmi kvalitní. Ocenila jsem zejména flexibilitu, komunikaci, vstřícný přístup a podporu, zejména u zkoušek.
vloženo: 10. prosince 2014
vložil: Eva Jurečková, emailová adresa nezveřejněna


POZOR, následující hodnocení je více než rok staré:

   Výborný přístup, výborné plánování jízd a pohodoví instruktoři se kterými není v autě nuda. Vysvětlí každou dopravní situaci ve které se můžete ocitnout a připraví Vás na ni. Díky Autoškole Mechl se na zkoušky budete těšit :). Za sebe tuto autoškolu doporučuji
vloženo: 9. prosince 2014
vložil: Dominik Bartoň, emailová adresa nezveřejněna


POZOR, následující hodnocení je více než rok staré:

   Dva super instruktoři, kteří vyjdou ve všem vstříc. Dobré auta i cena. Skvělá příprava na zkoušky i do běžného provozu. Všem mohu jen doporučit.
vloženo: 27. listopadu 2014
vložil: Jirka, emailová adresa nezveřejněna


POZOR, následující hodnocení je více než rok staré:

   Dobrá cena, pohodoví instruktoři se kterými se dá skvěle domluvit na čemkoliv. Velmi dobrá příprava na zkoušky a podpora i v jejich průběhu.
Naprostá spokojenost a můžu jenom doporučit.
vloženo: 4. listopadu 2014
vložil: Radek, emailová adresa nezveřejněna


POZOR, následující hodnocení je více než rok staré:

   můžu jen doporučit :) jízdy jsem si mohla domluvit podle toho jak mi to časově vyhovovalo. Když jsem potřebovala mohla jsem se odvést až domů. A u zkoušek jsem měla velkou podporu a hlavně pomoc :) děkuji :)
vloženo: 2. listopadu 2014
vložil: jméno nezveřejněno, emailová adresa nezveřejněna


POZOR, následující hodnocení je více než rok staré:

   Autoškolu Mechl jsem si vybrala po doporučení mých známých. Nabízí nejen kvalitní výuku za příjemnou cenu, přizpůsobení jízd časovému vytížení, ale hlavně oceňuji bezproblémovou domluvu a pohodovou atmosféru v autě :) Proto můžu jen všem dalším zájemcům doporučit!
vloženo: 29. října 2014
vložil: Katka, emailová adresa nezveřejněna


POZOR, následující hodnocení je více než rok staré:

   Popravdě,byl jsem tak trochu sklamán.
Vybral jsem si tuhle autoškolu i na základě zdejšího hodnocení,takže abych to shrnul,za mě teda:
plusy:
- Přístup a domluva super
- dobrá auta
- podpora u zkoušek
- to je asi tak vše

mínusy
- cena autoškoly jako všude jinde +/-
- většina autoškol pro vás přijede i vás odveze,což u téhle autoškoly ne,musíte tedy do ceny započítat i dopravu
- výuka teorie stylem "najděte si to doma v knížce"
- výuka praxe probíhá z 95 % pouze po městě Frenštát p.R,tudíž moc zkušeností nepoberete,jezdíte pořád ty samé trasy dokola.

Abych to tedy shrnul,pokud bych měl dělat autoškolu znova,asi bych příště zašel někam jinam.
vloženo: 23. října 2014
vložil: jméno nezveřejněno, emailová adresa nezveřejněna

Reakce provozovatele autoškoly na toho hodnocení: Dobrý večer,
děkuji i za toto za hodnocení, beru ho jako poučení do budoucnosti ve směru, že budu ještě více důrazný v tomto.. Každý adept na získání ŘO si vyslechne ode mě x-krát větu..zaplatili jste si službu, kdykoli nebudete s něčím spokojeni, budete něco chtít (nemyslím nové lyže od Ježíška :-) ), budete chtít zajet kamkoli, okamžitě to se mnou řešte. Nejvíce mě zaráží fakt, že opravdu nevím, kdo hodnocení psal. Nevybavuji si žáka, který po mně žádal dovoz a odvoz a nevyšel jsem mu vstříc. Pokud je to jen trochu možné, dojíždíme k žákům domů. Co se týče teorie, absolvoval jste pravděpodobně individuální studijní plán..nikdo Vám nebránil mě navštěvovat v učebně kdykoli, kdy probíhá podrobný výklad zákona 361.

Radim Mechl


POZOR, následující hodnocení je více než rok staré:

   Pohodový instruktor během 13 jízd zlepšil moje jizdní schopnosti o 110%. Na motorku jsem si ze začátku stěžovala, ale až jsem se ji naučila zkrotit prostě paráda. V hodinách absolutně bez stresu a s humorem. Těším se na příští rok až si budu rozšiřovat řidičák
(nevím jak on :D).
vloženo: 18. září 2014
vložil: Adéla, emailová adresa nezveřejněna


POZOR, následující hodnocení je více než rok staré:

   Super přístup k lidem, a taky že něco naučí ! ;) Doporučuji
vloženo: 12. září 2014
vložil: jméno nezveřejněno, emailová adresa nezveřejněna


POZOR, následující hodnocení je více než rok staré:

   Pohodový instruktor, dobrý přístup, dobrá domluva jedna z nejlepších cen v okolí :) doporučuji!
vloženo: 11. září 2014
vložil: Richard Blahut,


POZOR, následující hodnocení je více než rok staré:

   Daná autoškola naplňuje veškeré nároky nutné pro úspěšné a bezproblémové složení zkoušky k řidičskému oprávnění. Její největší přednost spatřuji ve skutečnosti, že výuku vedou dva zcela odlišní instruktoři. První z nich Vás naučí rozvaze, odpovědnosti, klidu i předjímání dopravních situací. Druhý pak přidá dynamiku, přizpůsobivost a celou řadu dalších dovedností nezbytných pro účastníky provozu na pozemních komunikacích. Všem doporučuji. Kamil Hradský
vloženo: 28. srpna 2014
vložil: Kamil Hradský,


POZOR, následující hodnocení je více než rok staré:

   Příjemný přístup k žákům autoškoly, vždycky se podřizuje požadavkům daného žáka, výborná příprava k závěrečné zkoušce, jak z praktického, tak i teoretického hlediska.
vloženo: 28. srpna 2014
vložil: jméno nezveřejněno, emailová adresa nezveřejněna


POZOR, následující hodnocení je více než rok staré:

   S autoškolou Mechl jsem byl spokojený. Instruktoři jsou maximálně vstřícní a studenty na zkoušky připraví.
vloženo: 24. srpna 2014
vložil: Adam Kolek, emailová adresa nezveřejněna


POZOR, následující hodnocení je více než rok staré:

   Dobrá domluva, příjemné jednání, podpora u zkoušek. Můžu doporučit.
vloženo: 14. srpna 2014
vložil: Kateřina K., emailová adresa nezveřejněna


POZOR, následující hodnocení je více než rok staré:

   Vřele mohu doporučit. Přístup k žákům je velice individuální a přátelský. Cena je přívětivá a zvláště pro studenty.
vloženo: 4. srpna 2014
vložil: Lukáš, emailová adresa nezveřejněna


POZOR, následující hodnocení je více než rok staré:

   Tuhle autoškolu můžu doporučit. Byla jsem s ní velice spokojená. :)
vloženo: 31. července 2014
vložil: jméno nezveřejněno, emailová adresa nezveřejněna


POZOR, následující hodnocení je více než rok staré:

   Pokud ještě nevíte, kterou autoškolu si vybrat, tak jen zbytečně marníte čas rozhodováním. Tuhle totiž musíte určitě zkusit!

Další spokojený absolvent.
vloženo: 30. července 2014
vložil: Kuba, emailová adresa nezveřejněna


POZOR, následující hodnocení je více než rok staré:

   pohoda
vloženo: 15. července 2014
vložil: lasicka, emailová adresa nezveřejněna


POZOR, následující hodnocení je více než rok staré:

   Jak může být tak skvěle hodnocena autoškola, která má jízdy jenom po Frenštátě? Podle mě se v tak malém městě nikdo nenaučí pořádně řídit, chci vidět tyto řidiče v nějakém složitějším provozu :-(
vloženo: 10. července 2014
vložil: anonym - jméno nevyplňeno, emailová adresa nevyplněna

Reakce provozovatele autoškoly na toho hodnocení: Dobrý den,
na negativní hodnocení mě napadlo napsat toto..no konečně!Od chvíle, kdy jsem se zaregistroval na autoškolách, čekám, kdy se tady něco takového objeví, protože cizí úspěch se ve Vašem případě neodpouští..že? Vážený pane Anonyme..každý návštěvník těchto stránek má možnost se rozhodnout, jakou úroveň má naše autoškola..názory desítky našich bývalých, spokojených žáku, proti jednomu negativnímu, zcestnému (ne, jenom po Frenštátě opravdu nejezdíme) hodnocení nějaké zakomplexované osoby, která se nedokáže ani pod svůj příspěvek podepsat a neskousne fakt, že se v naší autoškole žákům líbí.

Radim Mechl


POZOR, následující hodnocení je více než rok staré:

   Velmi doporučuji tuhle autoškolu,byl jsem velice s ní spokojen a i přístup k žákům byl výborný.
vloženo: 3. července 2014
vložil: Filip, emailová adresa nezveřejněna


POZOR, následující hodnocení je více než rok staré:

   Velmi doporučuji tuhle autoškolu,byl jsem velice s ní spokojen a i přístup k žákům byl výborný.
vloženo: 3. července 2014
vložil: anonym - jméno nevyplňeno, emailová adresa nevyplněna


POZOR, následující hodnocení je více než rok staré:

   Rozhodně vřele doporučuji všem kteří se rozhodnou dělat autoškolu ve Frenštátě a jeho okolí. Přístup a kvalita jsou skvělé a i zázemí a cena jsou na vysoké úrovni. Pokud přemýšlíte nad nějakou autoškolou, tahle je jasná volba.
vloženo: 27. června 2014
vložil: Lukáš, emailová adresa nezveřejněna


POZOR, následující hodnocení je více než rok staré:

   Dle mého názoru je tato autoškola nejlepší v dalekém okolí určitě doporučuji. Maximální spokojenost s touto autoškolou :) Sedláček
vloženo: 12. června 2014
vložil: anonym - jméno nevyplňeno, emailová adresa nevyplněna


POZOR, následující hodnocení je více než rok staré:

   Autoškolu Mechl bych doporučil všem, kteří se rozhodují, kde si udělat řidičák. Skvělí instruktoři, skvělý přístup-ochota, skvělý vozový park, skvělá atmosféra při jízdách a individuální příštup. Doporučuji všemi deseti.
vloženo: 8. května 2014
vložil: Filip Křesálek, emailová adresa nezveřejněna


POZOR, následující hodnocení je více než rok staré:

   Byl jsem velmi spokojený s touto autoškolou, vlastně jsem nepřemýšlel ani o tom, že bych si řidičák dělal někde jinde než tady.
Všem kteří se rozhoduji, kde si mají dělat řidičák bych doporučoval, ať si ho dělají právě zde.
Dva výborní instruktoři, dvě nová auta, příjemná atmosféra, legrace, cena a hlavně se vše naučíte dělat správně. Všem bych doporučoval jít právě zde.
vloženo: 17. dubna 2014
vložil: Jakub, emailová adresa nezveřejněna


POZOR, následující hodnocení je více než rok staré:

   Jak ohodnotit autoškolu? Celý kurz bych shrnul do těchto bodů:
- 2 super instruktoři s pevnými nervy
- 2 nová auta
- individuální přístup
- takřka rodinný interiér v učebně
- cenová dostupnost
A hlavně pohodová nálada v autě!!!
Autoškolu "Mechl" bych tedy mohl všem jen doporučit a jestli někdo váhá, tak nemusí, protože se nemá čeho bát.
vloženo: 1. dubna 2014
vložil: Ondra, emailová adresa nezveřejněna


POZOR, následující hodnocení je více než rok staré:

   + trpělivost instruktora
+ srozumitelné instrukce
+ časová flexibilita
+ příjemná atmosféra
+ 100% připravení na závěrečné zkoušky ( nemáte se čeho bát)
+ cena


Hodiny jsem si vždy užíval, rád si tím projdu znovu, při řidičáku na velkou motorku :)
vloženo: 27. února 2014
vložil: jméno nezveřejněno, emailová adresa nezveřejněna


POZOR, následující hodnocení je více než rok staré:

   Autoškolu hodnotím kladně. Naučí vás vše pro jistou a bezpečnou jízdu.
vloženo: 22. února 2014
vložil: jméno nezveřejněno, emailová adresa nezveřejněna


POZOR, následující hodnocení je více než rok staré:

   Autoškole bych chtěla poděkovat za obrovskou trpělivost, invidualní přístup, vstřícnost a skvělou přípravu na závěrečné zkoušky. Člověka pak nemůže žádna křižovatka, na zkouškách, překvapit. A když vám něco nejde, bez problému vám to instruktoři znovu pomalu vysvětlí a hlavně s vámi několikrát vyzkoušejí. To jsem nejvíce na této autoškole ocenila, že například couvání jsem si mohla pořádně procvičit. Autoškolu můžu jen doporučit a ještě jednou bych chtěla za všechno poděkovat.
vloženo: 2. února 2014
vložil: jméno nezveřejněno, emailová adresa nezveřejněna


POZOR, následující hodnocení je více než rok staré:

   S instruktory jsem žádné problémy neměl byli hodně trpěliví a když mi něco nešlo dokázali mi vždy pomoct, i když jsem býl časově omezen pokaždé mi vyšli vstříc a něják jsme se domluvili. Teorii i jízdy se snaží dělat co nejefektivnější, ale i tak vám to dokážou dost spestřit. Co se týká závěrěčných zkoušek tak na ty dokáží dobře připravit. Já jsem byl nadmíru spokojen :)
vloženo: 9. prosince 2013
vložil: Denis Luska,


POZOR, následující hodnocení je více než rok staré:

   Autoškolu můžu doporučit. Z několika důvodu skvělý přístup, dobrá připravenost na zkoušky a také trpělivost. Nemám nic proti.
vloženo: 21. listopadu 2013
vložil: Jiří Mladěnka,


POZOR, následující hodnocení je více než rok staré:

   V téhle autoškole se nespletete. Na zkoušky Vás doopravdy připraví, přístup je velmi přátelský a do hodin se budete těšit. Průběh jízd je super, naučítese co a jak, kdy a proč. Nebudete litovat když si zvolíte tuhle autoškolu. Já udělal zkoušky bezproblému a napoprvé, všechno v pohodě :-)
vloženo: 12. listopadu 2013
vložil: Tesař Jan, emailová adresa nezveřejněna


POZOR, následující hodnocení je více než rok staré:

   Tuto autoškolu vřele doporučuji každému, kdo chce úspěšně složit závěrečné zkoušky a stát se dobrým řidičem. Instruktoři jsou trpěliví a ke každému přistupují individuálně. Jenom chválím ;)
vloženo: 12. listopadu 2013
vložil: anonym - jméno nevyplňeno, emailová adresa nevyplněna


POZOR, následující hodnocení je více než rok staré:

   Tuhle autoškolu můžu jen a jen doporučit. K žákům přistupují velice trpělivě!, připravují nás pečlivě na závěrečné a jízdy s nimi byly vždy super. Doporučuji!! :)
vloženo: 10. září 2013
vložil: jméno nezveřejněno, emailová adresa nezveřejněna


POZOR, následující hodnocení je více než rok staré:

   Tuto autoškolu jsem si vybral pro příznivé hodnocení právě na tomto webu. Přestože jsem z Rožnova, zvolil jsem tuto frenštátskou autoškolu, protože jsem v té době ve Frenštátě pracoval a byla pro mě dobře dostupná. Volba to byla šťastná. Měl jsem možnost cvičit se s oběma instruktory a každý mi dal pro budoucí řízení něco jiného. Od pana Mechla staršího jsem pochytil klid, soustředěnost a sebejistotu při jízdě, které jsou v dnešní hektické dopravě tolik potřebné a cenné. Pan Mechl mladší mě zase připravoval pro aktuální požadavky dynamického a energického pohybu na dnešních cestách. Navíc jsem jím byl dobře připraven na samotné závěrečné zkoušky, které oproti mému očekávání neproběhly pod nějakým velkým stresem. Přestože mám už téměř dvojnásobný věk typického žáka autoškoly a novým věcem se už učím trochu pomaleji, moje prvotní obavy se nenaplnily a vše proběhlo hladce. Tedy vřele doporučuji!
vloženo: 27. srpna 2013
vložil: Petr D., emailová adresa nezveřejněna


POZOR, následující hodnocení je více než rok staré:

   Autoškolu Mechl jsem si vybrala na doporučení mých známých, kteří již také tuto autoškolu absolvovali. Jsem přesvědčena o tom, že jsem se rozhodla správně. Instruktoři se dokážou přizpůsobit vašemu času, snaží se Vás maximálně připravit na zkoušky a popřípadě Vám pomoct s něčím, co Vám během jízdy dělá problém. Dále také instruktorům nechybí smysl pro humor :-). Já osobně tuto autoškolu doporučuji.
vloženo: 27. srpna 2013
vložil: Barbara, emailová adresa nezveřejněna


POZOR, následující hodnocení je více než rok staré:

   Neměl jsem žádné problémy.
vloženo: 10. srpna 2013
vložil: jméno nezveřejněno, emailová adresa nezveřejněna


POZOR, následující hodnocení je více než rok staré:

   Autoškolu Mechl jsem si vybrala z toho důvodu, že skvěle připraví na závěrečné zkoušky, tak jak mi řeklo už mnoho žáků, kteří autoškolu úspěšně absolvovali přede mnou. Přístup instruktorů je vstřícný, vyznají se v oboru a jsou velmi příjemní. Skvěle připraví na zkoušky jak v teorii, tak v praxi. Můžu jenom doporučit.
vloženo: 5. srpna 2013
vložil: Zuzana Keislerová, emailová adresa nezveřejněna


POZOR, následující hodnocení je více než rok staré:

   Skvělý přístup obou instruktorů, oba dva mají v oborů dlouholeté zkušenosti, což jde jak při teorii tak i při jízdách poznat. Pokud jste časově vytížení, není problém se domluvit a oba lektoři vám vyjdou maximálně vstříc. Všem zájemcům o řidičské oprávnění, kteří si žádají profesionální přístup můžu tuto autoškolu jen a jen doporučit.
vloženo: 16. července 2013
vložil: Honza Ondruška, emailová adresa nezveřejněna


POZOR, následující hodnocení je více než rok staré:

   Doporučuju dělat ŘP zde, zkušení lektoři, přijemná atmosféra za jízdy. Jízdy se dají domluvit podle vašeho časového vytížení zkrátka pokuď chcete dělat ŘP tak jedine tady.
vloženo: 30. března 2013
vložil: jméno nezveřejněno, emailová adresa nezveřejněna


POZOR, následující hodnocení je více než rok staré:

   Tuto autoškolu mohu jen doporučit. Pohodoví instruktoři s velkou snahou a trpělivosti z člověka vyždímat to nejlepší,aby se stal dobrým řidičem. Hlavně především ochota pomoct s teorii ještě těsně před závěrečnými zkouškami.
vloženo: 10. března 2013
vložil: Matouš, emailová adresa nezveřejněna


POZOR, následující hodnocení je více než rok staré:

   Tuhle autoškolu mohu jenom doporučit.Přístup k žákum je profesionální, a kantoři vždy a s ochotou vysvětlí dánou věc klidně i tisíckrát, nemusíte se bát že by jim došli nervy.Jsem moc spokojený, zkoušky jsem absolvoval bez jakéhokoliv problému a mohu jenom poděkovat :).
vloženo: 6. února 2013
vložil: jméno nezveřejněno, emailová adresa nezveřejněna


POZOR, následující hodnocení je více než rok staré:

   Výborná autoškola. Zkoušky jsem úspěšně absolvoval nedávno a to díky trpělivým a zkušeným isntruktorům. Ze začátku jsem měl obavy zda-li to zvládnu, ale během krátké doby mně vše vysvětlili a naučili ke zvládnutí závěrečné zkoušky. Nezbývá mi než poděkovat a doporučit Vám ostatním kteří se rozhodujete pro autoškolu :)
vloženo: 25. ledna 2013
vložil: Patrik J., emailová adresa nezveřejněna


POZOR, následující hodnocení je více než rok staré:

   Všechno proběhlo v pořádku složením závěřečných zkoušek. Dobrý přístup, pohodové jízdy..Autoškolu Mechl doporučuji a děkuji..:)
vloženo: 22. ledna 2013
vložil: Láďa, emailová adresa nezveřejněna


POZOR, následující hodnocení je více než rok staré:

   Autoškola Mechl, je to nejlepší pro co se můžete rozhodnout. Panuje tu přátelská atmosféra s instruktory,kteří sou klidní za každé situace,takže můžete být v klidu! S auty se jezdí skvěle a příprava na výuku je zábavná a učiná! Takže vřele doporučuji!
vloženo: 9. ledna 2013
vložil: Peter, emailová adresa nezveřejněna


POZOR, následující hodnocení je více než rok staré:

   S autoškolou Mechl jsem byla velmi spokojená. Instruktoři byli milí, trpěliví a ve všem vyšli vstříc. Při jízdách panovala pohodová a přátelská atmosféra. Tato autoškola mě připravila nejen na úspěšné zvládnutí závěrečných zkoušek, ale také na řízení v běžném provozu.
Autoškolu Mechl můžu jen doporučit a především poděkovat!
vloženo: 6. ledna 2013
vložil: Karolína Gráfová, emailová adresa nezveřejněna


POZOR, následující hodnocení je více než rok staré:

   Autoškola Mechl=super volba!!! Byl jsem nad míru spokojen.Oba dva učitelé skvělí,přístup a příprava na závěrečné zkoušky perfektní.Touto cestou by jsem chtěl učitelům moc poděkovat.Autoškolu Mechl mohu jen doporučit. Jan R.
vloženo: 15. prosince 2012
vložil: anonym - jméno nevyplňeno, emailová adresa nevyplněna


POZOR, následující hodnocení je více než rok staré:

   Klan Mechlovců mě připravil na zkoušky super způsobem, že i já ačkoliv jsem kopyto tak jsem to dala jedním vrzem a dokonce lépe než se dalo očekávat, pánové díky a smekám.. Katka
vloženo: 13. prosince 2012
vložil: Katka, emailová adresa nezveřejněna


POZOR, následující hodnocení je více než rok staré:

   Skvělá autoškola.V ničem jsem neměl žádné problémy.Instruktoři byli,výborní a jsem rád,že jsem si vybral zrovna tuto autoškolu.Byl jsem nad míru spokojený jak s přístupem k výuce tak i k jízdám.Všem vřele doporučuji.
vloženo: 11. prosince 2012
vložil: David, emailová adresa nezveřejněna


POZOR, následující hodnocení je více než rok staré:

   Závěrečné zkoušky jsem úspěšně absolvovala sice už v září, ale musím říct, že jsem byla velmi spokojená a tímto chci poděkovat autoškole Mechl za kvalitu přípravy na závěrečné zkoušky, za přátelskou atmosféru a dobrý přístup k vyuce :-) Moc mi pomohli před i při závěrečných zkouškách, takže 100% doporučuju. S pozdravem Verča
vloženo: 9. prosince 2012
vložil: Verča, emailová adresa nezveřejněna


POZOR, následující hodnocení je více než rok staré:

   Touto autoškolou jsem naprosto spokojená :) Profesionální přístup k žákům, se špetkou humoru a přátelské atmosféry. Rozhodně doporučuji :)
vloženo: 9. prosince 2012
vložil: Tereza, emailová adresa nezveřejněna


POZOR, následující hodnocení je více než rok staré:

   Jsem rád, že mě autoškola Mechl připravila na zkoušky tak, že jsem neměl problém papíry udělat. Při závěrečné jízdě mi hodně pomohli a jsem rád že jsem dělal autoškolu právě zde :D
vloženo: 7. prosince 2012
vložil: Jan Křenek,


POZOR, následující hodnocení je více než rok staré:

   nejlepsi autoskola, jen doporucuji.. vse v klidu vysvetli.. a dobre nauci. nejvic v pohode ucitele..
( osobne sem prosel zkouskama bez problemu)
Vaš uspěšný žák Radim :P
vloženo: 27. listopadu 2012
vložil: jméno nezveřejněno, emailová adresa nezveřejněna


POZOR, následující hodnocení je více než rok staré:

   K autoškole Mechl nemám, co bych vytkla.
Oba dva učitelé přistupovali profesionálně, upřímně, trpělivě, pohodově a navíc vládla v autě i v učebně přátelská atmosféra se spousty smíchu! :-)
Myslím, že málokdy vyjdete z nějaké ŠKOLY s lepší náladou, než jste přišli, mi se to při jízdách u téhle autoŠKOLY stávalo často! :-)
Díky nim jsem šla na zkoušky s pocitem, že jsem připravená a zvládla jsem to napoprvé! :-)
Můžu jen a jen doporučit a zároveň MOC PODĚKOVAT oběma učitelům! :-)

vloženo: 27. listopadu 2012
vložil: Barbora Hyklová, emailová adresa nezveřejněna


POZOR, následující hodnocení je více než rok staré:

   Autoškole Mechl nemám nic, co bych vytkla. Vždy jsem narazila pouze na vstřícný přístup a přátelské chování. Jízdy s panem Mechlem byly skvělé. Jsem moc ráda, že jsem řidičák dělala právě s touto autoškolou a vždy budu hezky vzpomínat na čas strávené tam. Vřele doporučuji
vloženo: 23. listopadu 2012
vložil: Veronika ,


POZOR, následující hodnocení je více než rok staré:

   Autoškole Mechl nemám nic, co bych vytkla. Vždy jsem narazila pouze na vstřícný přístup a přátelské chování. Jízdy s panem Mechlem byly skvělé. Jsem moc ráda, že jsem řidičák dělala právě s touto autoškolou a vždy budu hezky vzpomínat na čas strávené tam. Vřele doporučuji
vloženo: 22. listopadu 2012
vložil: anonym - jméno nevyplňeno, emailová adresa nevyplněna


POZOR, následující hodnocení je více než rok staré:

   Pokud někdo uvažuje už neuvažujte 120% volba pro autoškolu je tahle !

Rychlost kurzu neskutečná,super cena, luxusní přístup k žákům.

Opravdu doporučuji tuhle autoškolu neprohloupíte a zažijete spoustu legrace. Lepší řidiče si přát nemůžete :) A hlavně naučíte se to parádně ! :)

vloženo: 7. listopadu 2012
vložil: Staňa K., emailová adresa nezveřejněna


POZOR, následující hodnocení je více než rok staré:

   Tak, jako i naprostá většina ostatních studentů této autoškoly, jsem byl velmi spokojen. I při tom, jak málo volného času jsem před zkouškami měl byla vždy možnost mít jízdu v mi vyhovujícím termínu. Ačkoli četnost mých jízd nebyla zrovna nejvyšší, díky kvalitní přípravě jsem zkoušky zvládl. A tak, stejně jako mi byla kdysi tato autoškola doporučena i já ji po absolvováni kurzu mohu jen doporučit.
vloženo: 5. listopadu 2012
vložil: Milan, emailová adresa nezveřejněna


POZOR, následující hodnocení je více než rok staré:

   Když jsem se začala zajímat o řidičský průkaz, hned jsem věděla, ke komu půjdu " na učenou" :D. Za 1. mi tuto autoškolu DOPORUČOVALI všichni mí známí, 2. rozhodovala PŘÍVĚTIVÁ CENA a za 3. mi velice vyhovoval přístup k plánování jednotlivých lekcí. Jejich přístupem je: zodpovědně!, ale s klidem a příjemnou atmosférou..Závěrečné zkoušky jsem zvládla bez problému a můžu říct (a velice poděkovat), že mě na ni, a budoucí km na cestách, skvěle připravili!

vloženo: 18. října 2012
vložil: Lucka Svobodová, emailová adresa nezveřejněna


POZOR, následující hodnocení je více než rok staré:

   Autoškola Mechl je jedna z nejlepších :) Aspoň podle mě. Dělala sem u nich řidičák na A1 a dokázali mě perfektně připravit jak na zkoušky tak i na jízdy.
Doporučuji všem kteří neví kde dělat řidičák.
vloženo: 10. října 2012
vložil: Mechel, emailová adresa nezveřejněna


POZOR, následující hodnocení je více než rok staré:

   Tuto autoškolu rozhodně doporučuji. Velmi dobrý a individuální přístup, příjemná atmosféra nejen během jízd a kvalitní příprava z teoretických znalostí. Výborně Vás připraví na závěrečné zkoušky, ale hlavně na pozdější běžný provoz. Závěrečné zkoušky jsem zvládnul bezproblému na 1.pokus. Pokud tedy hledáte opravdu kvalitní autoškolu, tak neváhejte.
vloženo: 9. října 2012
vložil: Martin, emailová adresa nezveřejněna


POZOR, následující hodnocení je více než rok staré:

   Autoškola Mechl je na velmi dobré úrovni. Během jízd vládla pohodová atmosféra, instruktoři mi vždy vyšli vstříc a záleželo na mně, kdy jsem měla na výuku čas. Těm, kteří se ve výběru autoškoly ještě rozhodují, bych ji rozhodně doporučila.
vloženo: 8. října 2012
vložil: Petra, emailová adresa nezveřejněna


POZOR, následující hodnocení je více než rok staré:

   Velice dobrý a zodpovědný přístup, příznivá cena kurzu a skvělá příprava na závěrečné zkoušky. Všem doporučuji!
vloženo: 8. října 2012
vložil: Vojtěch Svoboda, emailová adresa nezveřejněna


POZOR, následující hodnocení je více než rok staré:

   Velmi dobrá autoškola, pohodový, ale zodpovědný přístup k vyučování, individuální přístup k žákům. Dobře připraví na zkoušky ale i na budoucí řízení v provozu.
vloženo: 6. října 2012
vložil: v. stavarek, emailová adresa nezveřejněna


POZOR, následující hodnocení je více než rok staré:

   Nejlepší volba kterou jsem kdy mohl udělat... vážně paráda a všem doporučuji !!! luxusní přístup vše dokonalé a všem doporučuju !!! Udělal jsem řidičák za měsíc a 4dny.
vloženo: 5. října 2012
vložil: anonym - jméno nevyplňeno, emailová adresa nevyplněna


POZOR, následující hodnocení je více než rok staré:

   S touto autoškolou mám vinikající zkušenost. Vynikající učitelé, kteří vás dokonale připraví na závěrečné zkoušky jak po stánce ovládání vozidla tak tak testů a technických otázek které vám dokonale vyvětlí co, jak, proč a kdy. Učitelé jsou také velice časově flexibilní, nenerví,není problém se domluvit a také kurz lze dokončit v krátké době. Pokud je i zvaší strany trocha snahy není důvod dělat zkoušky vícekrát než jednou.
Můžu srovnat tuto autoškolu s autoškolou Zlý jelikož jsem u něho dělal kurz na A1 tak už jen to že Zlý je notorický nervák je dostatečným důvodem (a ne jediným) jít k Mechlovi.
Vladan Švidrnoch
vloženo: 18. září 2012
vložil: Vladan Švidrnoch, emailová adresa nezveřejněna


POZOR, následující hodnocení je více než rok staré:

   Autoškolu Mechl, znám už delší dobu, protože tu dělal autoškolu i můj taťka, strýc a sestřenice. Takže jsem měla dobré doporučení, že tahle autoškola je spolehlivá. Dokonale vás připraví na závěrečné zkoušky, když si s něčím nevíte rady, tak vám ochotně pomohou. Všechno potřebné vám vysvětlí, naučí a připraví do budoucna na bezpečné jízdy autem.
vloženo: 13. září 2012
vložil: Nikol, emailová adresa nezveřejněna


POZOR, následující hodnocení je více než rok staré:

   Z první jízdy a z autoškoly obecně jsem měla docela strach, ale nakonec jsem zjistila, že byl zbytečný :) Instruktoři vše v klidu vysvětlili a celková atmosféra při jízdách byla pohodová. Řidičák jsem dostala na poprvé a autoškolu Mechl můžu všem doporučit!
vloženo: 12. září 2012
vložil: Lucka, emailová adresa nezveřejněna


POZOR, následující hodnocení je více než rok staré:

   Na adresu pánů Mechlů nemůžu říct jediné špatné slovo. Po celou dobu mi vždy vycházeli vstříc co se časů jízd týče, vždy mi shrnuli chyby a zdůvodnili řešení určitých situací, stokrát dokola s klidem zopakovali, co bylo špatně a celkovým přístupem si naprosto mě získali.
Já můžu závěrem jen DOPORUČIT a hlavně PODĚKOVAT.
vloženo: 31. srpna 2012
vložil: Viktor Němec, emailová adresa nezveřejněna


POZOR, následující hodnocení je více než rok staré:

   ač jsem měla tu smůlu že můj kurz trval během úmorných veder,trávila jsem v autě jen hodinu či dvě ale instruktoři v něm sedí skoro celý den a přece si zachovávají chladnou hlavu,bystrou mysl a mají náladu na vtipy.přes to vedro jsou stále ve střehu a snáší stále se opakující chyby s nadhledem a v klidu.v takové společnosti si člověk rád zaplatí i nějakou tu jízdu navíc aby měl jistotu že ty zkoušky zvládne.jsem vděčná za tuto zkušenost a fandím pánům v další práci a ve výchově dalších řidičů.Naďa S.
vloženo: 13. srpna 2012
vložil: Naďa S.,


POZOR, následující hodnocení je více než rok staré:

   V autoškole Mechl jsem dělal v osmnácti řidičák na auto i na menší motorku, to jsem chodil na střední školu do Frenštátu. Letos jsem dodělával na neomezenou motorku, a ikdyž to mám docela daleko, tak jsem šel zase tady, protože to jsou prostě pohodáři. Maximálně doporučuji všem! ;-)...
vloženo: 31. července 2012
vložil: Michal,


POZOR, následující hodnocení je více než rok staré:

   Autoškolu Mechl bych rád doporučil všech...Jednání bylo na špičkové úrovni, vždy mi vyšli vstříc a měl jsem možnost si sám určovat čas jízdy,,Instruktoři jednají klidně,s rozvahou a pokud potřebujete zopakovat některé prvky jízdy ve kterých si nejste jistí rádi vše zopakují...Na závěr bych jim rád za vše poděkoval a přeju hodně štěstí do budoucna...
vloženo: 31. července 2012
vložil: Radim Tichý,


POZOR, následující hodnocení je více než rok staré:

   Autoškolu Mechl mohu doporučit všem.Profesionální a individuální přístup ke studentům.Velmi mi vyhovovala čaasová flexibilita co se týká domlouvání termínu jízd.Co se samotných jízd týče byl jsem velmi spokojen.V průběhu jízdy mi instruktoři vysvětlovali řešení různých dopravních situací takže jsem při zavěrečných zkouškách neměl žadny problém a autoškolu jsem udělal na první pokus.
vloženo: 26. července 2012
vložil: Ondřej, emailová adresa nezveřejněna


POZOR, následující hodnocení je více než rok staré:

   Autoškolu Mechl bych určitě všem doporučil. Velice mě překvapili časovou flexibilitou (snaží se vám vždy vyhovět). Příjemná je i cena kurzu. Nesmím zapomenout na kladný přístup instruktorů, kteří vám vše vysvětlí a dodají k tomu i dávku humoru, takže u nudu při jízdě není nouze. Díky tomuto humoru si spoustu věcí zapamatujete lépe.
vloženo: 20. července 2012
vložil: Roman Pustějovský, emailová adresa nezveřejněna


POZOR, následující hodnocení je více než rok staré:

   Autoškolu Mechl doporučuji úplně všem! Nabízí individuální a pohodový přístup ke studentům, časovou flexibilitu co se domlouvání termínů týče, vstřícnost, ochotu.. V této autoškole, ve společnosti instruktorů vedle Vás nejde o nervy, ale o uvolnění, které se projeví v následné, vámi vykonávané jízdě. Vše vysvětlí, ukažou či zopakují kolikrát si jen budete přát, bez jakéhokoliv odporu.
Po mém úspěšném ukončení autoškoly na první pokus jsem si uvědomila, jak mi to vše bude chybět, jak už teorie probíhající v budově autoškoly, která mi byla skvěle vysvětlena tak jízdy probíhající v perfektně naladěné atmosféře!! Tuto autoškolu rozhodně všem doporučuji!!!
vloženo: 19. července 2012
vložil: Anet, emailová adresa nezveřejněna


POZOR, následující hodnocení je více než rok staré:

   Touto recenzí na Autoškolu Mechl bych rád chtěl poděkovat za dobrou přípravu na zkoušky pro řidičské oprávnění na které jsem byl po přípravě instruktory této místní autoškoly opravdu více než připraven. V Autoškole Mechl si uvědomili, že v dnešní době plné konkurence se musí držet hesla " Náš zákazník náš pán ". Tzn. profesionální a hlavně slušný přístup k zákazníkům, instruktor Vám vše co se týče řízení v klidu a pomalu vysvětlí tak abyste to na 100% pochopili, veškeré úkony si můžete předem několikrát vyzkoušet abyste si byli v řízení na silnici mezi auty jistější. Dále velmi oceňuji ochotu ohledně plánování termínů jízd což především ocení časově vytížení lidé. Co se týče stránky teoretické přípravy, osobně sem poznal, že je více něž důkladná a instruktor Vás k závěrečné zkoušce nepustí dříve dokud neusoudí, že jste dostatečně připraven. Což Vám může do budoucna ušetřit i nějakou tu kačku za případné opakování zkoušek. Dostaneme li se k ceně tak ta je v okolí Frenštátu myslím, nejlevnější i když se jedná dejme tomu o 100 Kč oproti konkurenci. S Autoškolou Mechl mám dobrou zkušenost jak po profesionální stránce tak po stránce lidské a Všem můžu pouze doporučit. Pro ty co jsou na tabulky a čísla tak Autoškola Mechl má nejlepší úspěšnost klientů u zkoušek z celkového počtů 3 autoškol ve Frenštátě pod Rahoštěm. Já jsem řidičák udělal dne 21.05.212 na první pokus. Test hotový za necelé 4 minuty s 1 chybou, technika a jízdy úspěšně splněny. Na závěr chci popřát mnoho úspěchů novým řidičům a hlavně bezpečnou jízdu na cestách, kde dnes bohužel nestačí dávat pozor pouze za sebe. :)
vloženo: 17. července 2012
vložil: Petr Kutáč,


POZOR, následující hodnocení je více než rok staré:

   S autoškolou jsem byla celkově spokojena. Instruktoři k jednotlivým studentům přistupují individuálně a to je podle mě důležité. Při jízdách jsem neměla strach ani se necítila nijak pod tlakem, ale naopak v autě panovala pohodová, uvolněná nálada. Také teoretická příprava je součástí kurzu. Můžu říci, že mě autoškola připravila nejen na úspěšné zvládnutí závěrečných zkoušek, ale také na zvládnutí situací v běžném provozu. Rozhodně doporučuji.
vloženo: 16. července 2012
vložil: Jessica Špačková,


POZOR, následující hodnocení je více než rok staré:

   Jednání instruktorů bylo za všech okolností profesionální s velice přátelským přístupem bez zbytečných formalit. Velká míra trpělivosti! Přestože jsem jednu chybu zopakovala snad stokrát, byla mi vždy trpělivě vysvětlena. Velká časová vstřícnost! Při zkouškách jsou to sice nervy, ale z vedlejšího sedadla stále vyzařuje: je to v pohodě!
VZKAZ VÁHAJÍCÍM: NEVÁHEJTE!!!:-D
vloženo: 4. července 2012
vložil: Johanna Haniková, emailová adresa nezveřejněna


POZOR, následující hodnocení je více než rok staré:

   S autoškolou jsem byla velmi spokojena a všem ji doporučuji. Jizdy probíhaly v přátelské atmosféře a vyzkoušela jsem si v nich všechny situace, které mě mohly potkat na závěrečných zkouškách. Myslím si, že jsem i dobře připravena na běžný silniční provoz. Také jsem si mohla nacvičit testy a zkonzultovat otázky z techniky. Na všechny otázky jsem dostala vyčerpávající odpovědi. Všechno probíhalo v naprosté pohodě a bez problémů.
vloženo: 23. června 2012
vložil: Hanka Břeská, emailová adresa nezveřejněna


POZOR, následující hodnocení je více než rok staré:

   V autoškole jsem se cítila dobře. Během mého kurzu nenastaly žádné konflikty s instruktory.
Tuto autoškolu bych svým známým určitě doporučila!
vloženo: 21. června 2012
vložil: jméno nezveřejněno,


POZOR, následující hodnocení je více než rok staré:

   S autoškolou jsem byl velmi spokojen, z chovaní instruktorů jde vycítit jasnou profesionalitu a praxi v oboru, opravdu vás jasně a zřetelně naučí a připraví na zavěrečné zkoušky. Přístup k žákům je stoprocentně otevřený a vstřícný a při jízdě se můžete i příjemně pobavit. Opravdu se u nich nemusíte bát, ale jízdu si můžete náležitě užít! Těším se na další spolupráci při obohacení mého řidičského oprávnění kategorie A21. Doporučuji všem!!
vloženo: 19. června 2012
vložil: Šimon Novák,


POZOR, následující hodnocení je více než rok staré:

   Rozhodně doporučuji. Do autoškoly jsem šla pořádně vyklepaná, že srazím prvního chodce, co se k mému autu přiblíží, ale už po první jízdě jsem odcházela s úsměvem a mnohem lepším pocitem. Instruktoři vycházejí vstříc při výběru termínů jízd, vždy se najde datum i pro zaneprázdněné studenty. Já jsem autoškolou proletěla celkem rychle a ještě bych tam nějaký měsíc pobyla. Při jízdách se opravdu pobavíte, vždy se mezi značkama najde nějaké téma. Super byla i možnost kdykoliv přijít na zkoušení z techniky, kde instruktor všechny otázky probral a přidal doporučení či čerstvé novinky. Měla jsem možnost si vyzkoušet testy i nanečisto přímo v budově autoškoly. Můžu opravdu jen chválit a doporučovat ;))
vloženo: 7. června 2012
vložil: Hanka Poledníková,


POZOR, následující hodnocení je více než rok staré:

   Parádní autoškola!!! Pokud hledáte autoškolu, kde se chcete naučit jezdit a u toho zažít spoustu srandy, tak tohle je určitě ta nejlepší volba!:D Parádní učitelé, parádní příprava ke zkouškám... prostě super volba!!:D
vloženo: 29. května 2012
vložil: Martin Kocián,


POZOR, následující hodnocení je více než rok staré:

   Byl jsem velmi spokojen, s jízdami vždy vyšli vstříc, velmi dobré jednání, férový přístup cena super!
vloženo: 17. října 2011
vložil: anonym - jméno nevyplňeno, emailová adresa nevyplněna


POZOR, následující hodnocení je více než rok staré:

   Vždy vyšli vstříc s jízdama, perfektní jednání a solidní cena.
vloženo: 16. května 2011
vložil: jméno nezveřejněno,


POZOR, následující hodnocení je více než rok staré:

   Výborný přístup k žákům, tuto autoškolu hodnotím na jedničku s hvězdičkou.:-)
vloženo: 10. února 2011
vložil: alex, emailová adresa nezveřejněna


POZOR, následující hodnocení je více než rok staré:

   Mi se v této autoškole moc líbilo,když jsem tam šla myslela jsem si teda,že to bude horší...určitě tam byl nějaký stres,ale tomu se člověk nevyhne když se učí řídit,ale já myslím že jinak to proběhlo v pohodě:)
vloženo: 29. října 2010
vložil: jméno nezveřejněno, emailová adresa nezveřejněna


POZOR, následující hodnocení je více než rok staré:

   Cena autoškoly byla finančně dostupná.Na zkoušky připravují žáky pečlivě,každý má možnost docházet do učebny,učit se na počítači a konzultovat s učitelem vše potřebné.Určitě bych doporučila všem se přihlasit do teto školy,mají ten správný přístup.
vloženo: 19. ledna 2010
vložil: Pšenicová marcela,Vložení nového hodnocení

Pokud máte s autoškolou Mechl osobní zkušenost, ať už pozitivní či negativní, prosíme Vás o vyplnění hodnocení - poslouží pro ostatní žáky nejen při výběru té správné autoškoly. Buďte přitom co možná nejvíce konkrétní. Pro vložení hodnocení prosím klikněte na následující odkaz:


> > VLOŽIT NOVÉ HODNOCENÍ - Autoškola Mechl < <

O této stránce

Obsah zobrazený na této stránce byl vložen uživateli webu VŠECHNY-AUTOŠKOLY.cz. Textové příspěvky nejsou moderovány - zobrazují se bezprostředně po jejich vložení uživatelem. Za tento obsah odpovídají jeho autoři, nikoliv provozovatel webu VŠECHNY-AUTOŠKOLY.cz.


Autoškola Mechl - navigace

Nejbližší autoškoly v okolí

Ostatní autoškoly


upozornit na chybné údaje