Autoškola Merkur - hodnocení a reference

Hodnocení autoškoly Merkur

> > VLOŽIT NOVÉ HODNOCENÍ - Autoškola Merkur < <

Výborný instruktor je Václav ´Cmolík,byla jsem velice spokojená, skvělá spolupráce.Mohu jen doporucit za jeho klidnou povahu. Naučí i babičky.
Heidová K. k.solar@seznam.cz
vloženo: 28. září 2018
vložil: Kveta,

Autoškola Merkur je výborná,já chodila na kurz do Zbiroha a byla jsem nadmíru spokojená.Jiří i Pavel jsou opravdu profesionálové,jsou hodní,nekřičí a vyjdou Vám vstříc.Můžu Všem doporučit,pokud máte z autoškoly strach,jděte do autoškoly Merkur a nebudete litovat.:)
vloženo: 20. listopadu 2015
vložil: Kateřina Andršová, emailová adresa nezveřejněna

VYBORNI INSTRUKTORI PAVEL SIP A JIRI FISER,BYLA JSEM SPOKOJENA,PRIJEMNE JEDNANI,TRPELIVOST,SKVELI VYKLAD,URCITE DOPORUCUJI
vloženo: 13. května 2012
vložil: ALENA HOLOTOVA,

jsem nadmíru spokojená, skvělá spolupráce, lidskost, mohu jen doporučit nejlepší instruktor na světě Václav Čmolík jsem mu dlužníkem za jeho klidnou povahu
vloženo: 2. března 2012
vložil: Květa Hájková,

Nejlepší učitel autoškoly, pan Václav Čmolík.
vloženo: 9. července 2010

Pokud máte s autoškolou Merkur osobní zkušenost, ať už pozitivní či negativní, prosíme Vás o vyplnění hodnocení - poslouží pro ostatní žáky nejen při výběru té správné autoškoly. Buďte přitom co možná nejvíce konkrétní. Pro vložení hodnocení prosím klikněte na následující odkaz:

> > VLOŽIT NOVÉ HODNOCENÍ - Autoškola Merkur < <

Autoškola Merkur - navigace