Autoškola MIROJI s.r.o. - hodnocení a reference

Hodnocení autoškoly MIROJI s.r.o.

> > VLOŽIT NOVÉ HODNOCENÍ - Autoškola MIROJI s.r.o. < <

Autoškola byla průměrná, některé věci byli dobré, některé horší, ale celkový dojem je takový, že nevidím problém si tuto autoškolu vybrat. S touto autoškolou jsem dělal skupinu B: Výhody autoškoly: 1) ochotní se přizpůsobit času, 2) poměrně kvalitní výcvik, 3) auta v poměrně dobrém stavu. Nevýhody autoškoly: 1) instruktor , který byl občas na pěst, jelikož byl možná až moc přísný v určitých momentech.
vloženo: 9. října 2017
vložil: anonym - jméno nevyplňeno, emailová adresa nevyplněna

Absolvoval jsem tady výcvik na skupinu B a o pár let později i na A, výuka byla pro mě dostačující, učitelé se mi snažili časově přizpůsobit (většinou jsem jezdil odpoledne po škole, ale nebyl problém ani během dopoledních hodin.
Zkoušky jsem udělal na první pokus, první jsem dělal ještě v době, kdy mohly být správné odpovědi všechny nebo žádná, druhé jsem dělal v roce 2012, kdy se už dělaly na pc na magistrátu.
Rozhodně doporučuji, navíc mají i nějaké slevy.
vloženo: 12. ledna 2014
vložil: Tom, emailová adresa nezveřejněna

Super autoškola,perfektní učitelé
vloženo: 27. listopadu 2012