Autoškola Mlejnek - hodnocení a reference

Hodnocení autoškoly Mlejnek

> > VLOŽIT NOVÉ HODNOCENÍ - Autoškola Mlejnek < <

Arogantní imbecil který si myslí že křikem a sprostou mluvou někoho něco naučí
vloženo: 10. prosince 2019
vložil: anonym - jméno nevyplňeno, emailová adresa nevyplněna

Přístup k žákům byl tak hrozný, arogantní, povýšený a obecně neslušný, že jsem byl nucen z autoškoly odejít. Například, když jsem omylem škubnul v zatáčce volantem, vzal za něj, začal s ním škubat a křičel: "PROČ S TÍM VOLANTEM TAKHLE ŠKUBEŠ?!?" Upřímně, když je člověk poprvé v provozu, je nervózní, neumí pravidla (na silnici jsme šli po jedné hodině výuky) a ještě na něj do toho někdo agresivně řve, není to příjemné. Pokud Vám nevadí arogantní přístup a křik kvůli věcem, které vás nikdo nenaučil, běžte tam ;)
vloženo: 10. října 2018

Autoškola má jediného instruktora, proto může být trvání kurzu delší, to však není žádný nedostatek, naopak, pan instuktor se nebojí při závažnější chybě přidat na emocích a tak se potom žák vyvaruje chybám při zkouškách a pak dále v praxi, každopádně je slušný, vstřícný a zodpovědný !!!
vloženo: 28. listopadu 2012

Skvěle připraví na zkoušky i absolutního začátečníka. Bez nervů, bez stresu. V pohodě. Doporučuji.
vloženo: 12. července 2011

Teoretické hodiny probíhají tak, že se žáci dívají na výukový film a p. Mlejnek pouze občas něco dovysvětluje. Vše je pak na jízdách automaticky bráno jako probrané a zažité. Při jízdách jsem se cítila velmi ve stresu, stejně jako další holky v naší skupině. Ani prostředí učebny není příliš příjemné, to je ale pochopitelné ve srovnání s příznivými cenami.
vloženo: 7. května 2011
vložil: anonym - jméno nevyplňeno, emailová adresa nevyplněna

V této autooškole dostane budoucí řidič vše potřebné, co bude potřebovat na silnicích. Důraz je kladen na praktické a každodenní věci na silnicích. Múžu řict, že mi bylo ovládání auta jednoduše vysvětleno od absoltuních základů. Cena 7800kc(A+B...10000kč)
vloženo: 17. června 2010