Autoškola Mnichovice - hodnocení a reference

Hodnocení autoškoly Mnichovice

> > VLOŽIT NOVÉ HODNOCENÍ - Autoškola Mnichovice < <

Do autoškoly jsem přešla po zkušenosti jiné autoškoly, která byla příšerná. Pan Daniel Knespl z autoškoly Mnichovice je naprosto skvělý učitel, vše několikrát vysvětlí, dokáže uklidnit a připravit a hlavně nikdy není na žáka nepříjemný. Rozhodně bych doporučila hlavně těm, kteří si nejsou jistí, nevěří si a nechtějí mít z autoškoly starosti navíc.
vloženo: 3. září 2019

Profesionální přístup bya jsem maximálně spokojená.Všem vřele doporučuji.
vloženo: 19. října 2013
vložil: Vojáčková,

Jelikož jsem dělal řidičák relativně pozdě, tak jsem se docela obával, že to bude noční můra. Ale pan Knespl i s paní Knesplovou mě připravili jak v teoretické části, tak hlavně v té praktické, takže se celý kurz proměnil v jedinečný zážitek a každou jízdu jsem si užil. Chválím osobní přístup, praktičnost k dopravním situacím a snahu o naučení těch správných návyků. Všem v okolí Říčan můžu jenom doporučit.
vloženo: 6. prosince 2011
vložil: Jan Hadviga, emailová adresa nezveřejněna

Tuto autoškolu mohu jen a jen doporučit, přecházela jsem sem z jiné AŠ, kde jsem to nervově nevydržela pod tlakem vyučujícího, ale to, co jsem si užila v AŠ Mnichovice zalepilo všechny rány z té minulé a zahnalo i strach z řízení.. Zkrátka nejlepší!
vloženo: 16. července 2010

Můj prvotní despekt k řízení byl panem Knesplem zahnán hned, když jsem poprvé sedla do auta. Díky němu (i pí Knesplové) jsem se naučila řízení mít opravdu ráda a ted ho považuji za jeden ze svých největších koníčků. Hodiny ve mně nevyvolávaly žádný stres, naopak jsem se vždycky velmi těšila - s čistým svědomím můžu říct, že jsme si vždy užili hodně legrace :-) (Na některé výroky pana Knespla myslím nikdy nezapomenu.) Autoškolu doporučuji na 100% všem, ale hlavně těm, kteří ještě nikdy v autě za volantem neseděli a potřebují všechno od začátku popř. (jako já)polopaticky vysvětlit. Róza Kašparová
vloženo: 28. února 2010
vložil: Rozálie Kašparová, emailová adresa nezveřejněna

Moc ráda vzpomínám na čas, a není to tak dávno, kdy jsem jezdila s autoškolou Mnichovice. Příjemní a milí manželé Knesplovi vás dovedou k závěrečným zkouškám. Všechno ochotně a odborně vysvětlí. Klidný přístup pana instruktora při jízdách vám pomůže nebát se řídit, i když se zrovna někdy nezadaří. Autoškolu Mnichovice jednoznačně doporučuji.
vloženo: 10. listopadu 2009
vložil: anonym - jméno nevyplňeno, emailová adresa nevyplněna

Myslím, že je to nejlepší autoškola v okolí Říčan, Stránčic, atd… Učí vás velice milý a sympatický instruktor, teorii učí jeho žena, které je také velice milá. Když vám není něco jasné, vysvětlí to. Když bydlíte někde v okolí Mnichovic, jsou ochotni pro vás dojet a zpátky se odvezete v rámci jízdy. Myslím, že není nic, co bych mohl vytknout. Do autoškoly jsem se vždy velice těšil a vždy sem si jí užil, i přesto že mi někdy něco nešlo :-D. Velice doporučuji.
vloženo: 12. září 2009

Pokud máte s autoškolou Mnichovice osobní zkušenost, ať už pozitivní či negativní, prosíme Vás o vyplnění hodnocení - poslouží pro ostatní žáky nejen při výběru té správné autoškoly. Buďte přitom co možná nejvíce konkrétní. Pro vložení hodnocení prosím klikněte na následující odkaz:

> > VLOŽIT NOVÉ HODNOCENÍ - Autoškola Mnichovice < <

Autoškola Mnichovice - navigace