Autoškola Modal - diskuze

Podivuhodně kladné hodnocení autoškoly

• Od: Martin Podivuhodně kladné hodnocení autoškoly
    Příspěvek vložený ke konkrétní autoškole - Autoškola Modal, Praha- Holešovice

Při čtení hodnocení autoškoly Modal,se mi nabízí otázka jak je možné že jsou zde jen a pouze tak kladná hodnocení,to jsou tak dokonalý?
    Možná by bylo vhodné sem vložit i něco opravdu pravdivého,nemyslíte?
    Nechci zde hodnotit práci lidí,jsou to přeci profesionálové,možná však by bylo vhodné kdyby se sem vyjádřili ti lidi kteří byli vyhozeni z jízdy.
    Protože to množství je dost velké a zde se nabízí rozuzlení,když jsou učitelé tak perfektní,jak je to možné?To jsou nároky zkušebních komisařů tak rozdílné?
    Když vás perfektně připraví na závěrečné zkoušky,jak je možné že 8lidí z 10ti vyhoděj.
    To nevrhá na autoškolu tak dobré světlo že,nehledě na to že si musíte přikoupit jízdu,zaplatíte znovu poplatek za připuštění k jízdě a ve finále nemáte jistotu že to dopadne dobře.
    Já osobně jsem se setkal s tím,že údajně záleží jaký komisař přijde,zda je dobrej nebo vyhazovač.
    Jak je tohle možný.
    Dělal jsem navrácení řidičáku a po 20ti letech ježdění jsem neudělal jízdy a to dvakrát za sebou,že mě jako trestali.
    Nakonec jsem musel změnit autoškolu a dělat to jinam.Zdá se páni komisaři z magistrátu jsou opravdu velkými pány,nehledě nato že to zavání propojením s autoškolou.
    Pro mě tedy zážitek velice fuj,a doporučoval bych vybrat si autoškolu podle pravdivých referencí.
    Takže já bych tuhle autoškolu nikomu nedoporučoval,nezlobte se na mě vždyt jde přece o peníze že a to hlavně a naše.
    Já nedávám žádný bod a velký palec dolů.

Vloženo 27. srpna 2014 (03:35) uživatelem Martin z IP adresy 89.177.XX.XX
    • Od: Petr RE: Podivuhodně kladné hodnocení autoškoly
      Pokud jste tak dobrý řidič, tak je divné, že jste přišel o řidičák. A totéž platí o zkouškách. Neudělal jste je proto, že neumíte řídit, protože kdybyste to uměl, tak nepřijdete o řidičák a pokud ano, uděláte přezkoušení. Za tohle nemůže autoškola, ale jen Vy sám, tak nešpiňte autoškolu a stěžujte si na komisaře, pokud jste přesvědčen, že Vám ukřivdil. Keců o zrcátku jsem už slyšel a nakonec z toho byl blbě projetej přejezd a nedání přednosti.

Vloženo 11. října 2021 (17:59) uživatelem Petr z IP adresy 93.153.XX.XXX
      • Od: Martin RE: RE: Podivuhodně kladné hodnocení autoškoly
        Musím reagovat na příspěvek poněkud vulgární,netvrdím že jsem nějaký úžasný řidič,avšak jezdím bez nehody už asi 28 let a snažím se jezdit ohleduplně a s rozumem,to že jsem byl vybodován se může stát každému když jezdíte hodně i po městě,nechci se vymlouvat a byl jsem i potrestaný,spíš jsem měl pocit že mě trestaj ještě i po potrestání což považuji za neetické.

Vloženo 12. října 2021 (13:42) uživatelem Martin z IP adresy 89.176.XX.XXX
    • Od: PajaSS ( ) RE: Podivuhodně kladné hodnocení autoškoly

Vloženo 4. října 2021 (09:33) uživatelem PajaSS ( ) z IP adresy 85.70.XX.XXX

Na této stránce je zobrazen příspěvek Podivuhodně kladné hodnocení autoškoly v Diskuzi/Poradně na webu VŠECHNY-AUTOŠKOLY.CZ. Můžete se podívat i na ostatní příspěvky v Diskuzi nebo rovnou založit nové téma.

Autoškola Modal - navigace