Logo VŠECHNY-AUTOŠKOLY.cz MENU
 

Autoškola Möhwald - hodnocení a reference 

Návrat zpět do ADMINISTRACE AUTOŠKOLY


Hodnocení autoškoly Möhwald

> > VLOŽIT NOVÉ HODNOCENÍ - Autoškola Möhwald < <


POZOR, následující hodnocení je více než rok staré:

   Co mám říkat prostě a jasně sem rad že tidle staří pánové učitele a mistři ještě ekxistujou pan Movald bil vždy vstřícný a hodně naučil ani sem nepotřeboval chodit na teorii jelikož řídíte a dostanete rovnou i poučení a zkušenost osobně při jízdě samozřejmně že mužete chodit na teoriji ale nepotřeboval sem ji vše sem dostal parádně vysvětleno v autě pan movald má příjemné vysvětlovaní a bude vám to tlouct tak dlouho do hlavy dokavat to nepochopite když sem mněl jít nazkoušky samozřejmně že jsem bil nervozní ale dase říct že stím co sem se na učil od pana mevalda tak sem si bil temněř jistý že to udělam a stalo se udělal a na poprvé jak říkam dobra autoškola a skvělí učitel tim to bichtěl poděkovat panu Mevaldovi ze i přesto že sem pomelejší než něco pochopim takže mněl trpělivost a naučil mně cose dalo děkuji a vřele do poručuji
vloženo: 18. května 2016
vložil: Robin Mrhal,


POZOR, následující hodnocení je více než rok staré:

   Pan Möhwald je hodný člověk,který vám nikdy neřekne nic špatného i když jako řidič uděláte plno chyb řeší situace velmi profesionálně .Byla jsem spokojená s panem Möhwaldem nevybrala bych si nikoho jiného:)
vloženo: 15. března 2012
vložil: Terka,


POZOR, následující hodnocení je více než rok staré:

   Bylo to super vřele doporučuji
vloženo: 22. července 2011
vložil: jméno nezveřejněno, emailová adresa nezveřejněna


POZOR, následující hodnocení je více než rok staré:

   Tato autoškola je na nejlepší úrovni a vřele ji doporučuji!!!
vloženo: 10. dubna 2011
vložil: Kopáčková Jitka,


POZOR, následující hodnocení je více než rok staré:

   Skvělá autoškola,naučí Vás opravdu řídit. A pan Mohwald je prostě pohodář,jak on sám tak i jeho syn, jízda bez jakéhokoliv rozčilovaní, vždy všechno řešil v klidu a i s humorem:), jako plus je že se dozvíte spoustu histirockých zajímavostí.
vloženo: 23. července 2010
vložil: jméno nezveřejněno, emailová adresa nezveřejněnaVložení nového hodnocení

Pokud máte s autoškolou Möhwald osobní zkušenost, ať už pozitivní či negativní, prosíme Vás o vyplnění hodnocení - poslouží pro ostatní žáky nejen při výběru té správné autoškoly. Buďte přitom co možná nejvíce konkrétní. Pro vložení hodnocení prosím klikněte na následující odkaz:


> > VLOŽIT NOVÉ HODNOCENÍ - Autoškola Möhwald < <

O této stránce

Obsah zobrazený na této stránce byl vložen uživateli webu VŠECHNY-AUTOŠKOLY.cz. Textové příspěvky nejsou moderovány - zobrazují se bezprostředně po jejich vložení uživatelem. Za tento obsah odpovídají jeho autoři, nikoliv provozovatel webu VŠECHNY-AUTOŠKOLY.cz.


Autoškola Möhwald - navigace

Nejbližší autoškoly v okolí

Ostatní autoškoly


upozornit na chybné údaje