Autoškola Möhwald - hodnocení a reference

> > VLOŽIT NOVÉ HODNOCENÍ - Autoškola Möhwald < <

vloženo: 18. května 2016
vložil: Robin Mrhal,

Pan Möhwald je hodný člověk,který vám nikdy neřekne nic špatného i když jako řidič uděláte plno chyb řeší situace velmi profesionálně .Byla jsem spokojená s panem Möhwaldem nevybrala bych si nikoho jiného:)
vloženo: 15. března 2012
vložil: Terka,

Bylo to super vřele doporučuji
vloženo: 22. července 2011

Tato autoškola je na nejlepší úrovni a vřele ji doporučuji!!!
vloženo: 10. dubna 2011
vložil: Kopáčková Jitka,

Skvělá autoškola,naučí Vás opravdu řídit. A pan Mohwald je prostě pohodář,jak on sám tak i jeho syn, jízda bez jakéhokoliv rozčilovaní, vždy všechno řešil v klidu a i s humorem:), jako plus je že se dozvíte spoustu histirockých zajímavostí.
vloženo: 23. července 2010

Pokud máte s autoškolou Möhwald osobní zkušenost, ať už pozitivní či negativní, prosíme Vás o vyplnění hodnocení - poslouží pro ostatní žáky nejen při výběru té správné autoškoly. Buďte přitom co možná nejvíce konkrétní. Pro vložení hodnocení prosím klikněte na následující odkaz:

> > VLOŽIT NOVÉ HODNOCENÍ - Autoškola Möhwald < <

Autoškola Möhwald - navigace