Autoškola Monika - hodnocení a reference

Hodnocení autoškoly Monika

> > VLOŽIT NOVÉ HODNOCENÍ - Autoškola Monika < <

vloženo: 13. září 2012

K řidičáku jsem se odhodlávala 10 let :-) projížděla jsem na netu autoškoly a zaujala mě právě tahle ..Monika :-) a ted už vím,že to byl správný výběr.i když jsem byla strašně nervozní,tak po boku paní Moniky jsem to zvládla a za to ji moc děkuji.a vám všem,co se odhodláváte a máte strašný strach,neváhejte...určitě to zvládnete a budete na sebe pyšní ;-)Lucka B.
vloženo: 31. července 2012
vložil: Lucka, emailová adresa nezveřejněna

S autoškolou jsem byl velice spokojen, vše jak má být, perfektní přístup, na zkoušku jsem byl připraven a udělal jsem jí na první pokus.Paní učitelka na mě jedinkrát nezvedla hlas a vše trpělivě vysvětlila. Všem doporučuji!!!
vloženo: 20. dubna 2012

skvělá autoškola, byla jsem hodně připravená, cokoliv jsem chtěla vědět, bylo mi zodpovězeno, nemůžu říct nic jiného než skvělá autoškola
vloženo: 22. září 2011
vložil: markéta,

Autoškolu Monika všem doporučuji, super přístup, trpělivost, ochota.Teoretické hodiny zábavné, na jízdy vždy přijela paní učitelka včas.Na jízdy jsem se vždy těšila, byla jsem perfektně přpravena na závěrečnou zkoušku.
vloženo: 16. srpna 2011

vlídný přístup,opravdu dobrá příprava, všem tuto autoškolu doporučuji
vloženo: 20. července 2011
vložil: markéta, emailová adresa nezveřejněna