Autoškola Jan Moučka - hodnocení a reference

Hodnocení autoškoly Jan Moučka

> > VLOŽIT NOVÉ HODNOCENÍ - Autoškola Jan Moučka < <

Teoretické hodiny probíhali v pořádku avšak přístup pana instruktora během jízd je poněkud neprofesionální.Pro mě to byla nejhorší volba, na jízdy jsem chodil vždy pod velkým stresem!!
vloženo: 4. ledna 2014

Pohoda, sranda, po zásluze i nekomromisní kritika, ale hlavně umí učit. Já si sice jen opravněnění rozšířoval o další skupinu ale po čtrnácti letech, tak že jsem si jen tak pro jistotu zašel i na několik hodin teoretické výuky, ta probíhá formou vysvětlení a diskuse, každý může sdělit názor , své řešení dopravní situace, a hned se dozví jak to má být a proč. Praktická část byla naprosto v klidu a pohodě. Doporučuji.
vloženo: 24. července 2013
vložil: Stanislav Javůrek, emailová adresa nezveřejněna

Vřele doporučuji :)
vloženo: 27. ledna 2013

D O P O R U Č U J I!!!!!!!!!!!!!!
vloženo: 15. března 2012
vložil: Dana Ajšmanová, emailová adresa nezveřejněna

vloženo: 21. února 2012
vložil: Lenka Vostruhová, emailová adresa nezveřejněna

Vřele doporučuji všem. Instruktorka je velice lidská a hodná.Instruktor malinko nervní, ale myslím, že to k tomu patří.Z jedné strany přísnost, která je důležitá, z druhé uklidnění a pohodička.
vloženo: 12. srpna 2010

Na doporučení kamarádů jsem se rozhodl absolvovat autoškolu u Moučků.Přišlo mi,že přístup k žákům byl velie dobrý.Na mé chyby mě pan Moučka sice vždy dost výrazně upozornil,ale myslím že právě proto jsem možná,ač lehce nervozní,zvládl záverečné zkoušky levou zadní:)Každému doporučuji(:
vloženo: 16. března 2010
vložil: Václav,

Autoškola Moučka je jednoznačně nejlepší v celém Libereckém kraji.Kdo nevěří at tam běží. Blanka K.
vloženo: 6. března 2010

V autoškole u pana Moučky to bylo skvělé, přístup všech instruktorů byl naprosto v pořádku, nenechali nic náhodě a na vše v klidu upozornili. Ke zkouškám jsem byla skvěle připravena jak na motorku, tak na auto ;-)
vloženo: 22. září 2009
vložil: Veronika, emailová adresa nezveřejněna