Logo VŠECHNY-AUTOŠKOLY.cz MENU
 

Autoškola Mucha - hodnocení a reference 

Návrat zpět do ADMINISTRACE AUTOŠKOLY


Hodnocení autoškoly Mucha

> > VLOŽIT NOVÉ HODNOCENÍ - Autoškola Mucha < <


POZOR, následující hodnocení je více než rok staré:

   ok
vloženo: 4. prosince 2010
vložil: anonym - jméno nevyplňeno, emailová adresa nevyplněna


POZOR, následující hodnocení je více než rok staré:

   Myslim že i když nejsme zrovna velké město, máme zde velmi kvalitní služby a k těmto službám patří i autoškola. Přístup k žákům- Učitelé jsou velice ohleduplní a snaží se naučit budoucí řidiče hodně věcí, tak aby byli v budoucnu stejně dobři jako jsou oni sami.Úroveň není asi tak dobra jako v jinych městech ale na to aby se budoucí řidiči naučili dobře jezdit je to dostačující a momu říct že i já se dnes vůbec nebojim vyjet do velkeho mesta. I kdyz jsem se učila na menšim městě, tak jsou zde velice dobří instruktoři. Cena by sice mohla byt o něco menší ale v dnesní době roste hodnota všeho a na to co dnes umím je to cena přiměřená.
vloženo: 24. února 2010
vložil: jméno nezveřejněno, emailová adresa nezveřejněnaVložení nového hodnocení

Pokud máte s autoškolou Mucha osobní zkušenost, ať už pozitivní či negativní, prosíme Vás o vyplnění hodnocení - poslouží pro ostatní žáky nejen při výběru té správné autoškoly. Buďte přitom co možná nejvíce konkrétní. Pro vložení hodnocení prosím klikněte na následující odkaz:


> > VLOŽIT NOVÉ HODNOCENÍ - Autoškola Mucha < <

O této stránce

Obsah zobrazený na této stránce byl vložen uživateli webu VŠECHNY-AUTOŠKOLY.cz. Textové příspěvky nejsou moderovány - zobrazují se bezprostředně po jejich vložení uživatelem. Za tento obsah odpovídají jeho autoři, nikoliv provozovatel webu VŠECHNY-AUTOŠKOLY.cz.


Autoškola Mucha - navigace

Nejbližší autoškoly v okolí

Ostatní autoškoly


upozornit na chybné údaje