Autoškola Petřikovová - hodnocení a reference

Hodnocení autoškoly Petřikovová

> > VLOŽIT NOVÉ HODNOCENÍ - Autoškola Petřikovová < <

Kurz probíhá individuálním studiem (na jednu hodinu teorie v autoškole připadají čtyři hodiny domácí přípravy), ale je možné chodit na hodiny teorie i častěji (doporučení p. Křesťana).
Hodiny teorie mi dávají hodně, instruktor vysvětluje chyby jejich přehnáním do extrému, tím si žáci uvědomí chybu a lépe si ji zapamatují.

Přípravu na zkoušky - při každé hodině dostávají žáci cvičební testy, instruktor je opraví, vysvětlí chyby, dále vysvětluje teorii obecnou (značky, pruhy,přednosti...). Poslední hodiny probíhá ústní zkoušení z techniky.

Co se mi líbí - přístup pana Křesťana, je velmi ochotný a klidný. Co bych zlepšila - asi nic.

Tuto autoškolu jsem si sama vybrala na doporučení své kamarádky a dál jí doporučuji všem svým známým.

Myslím, že autoškola má velmi vysokou úroveň.
vloženo: 23. dubna 2010
vložil: jméno nezveřejněno,

Pokud máte s autoškolou Petřikovová osobní zkušenost, ať už pozitivní či negativní, prosíme Vás o vyplnění hodnocení - poslouží pro ostatní žáky nejen při výběru té správné autoškoly. Buďte přitom co možná nejvíce konkrétní. Pro vložení hodnocení prosím klikněte na následující odkaz:

> > VLOŽIT NOVÉ HODNOCENÍ - Autoškola Petřikovová < <

Autoškola Petřikovová - navigace