Autoškola Na Vápenici - hodnocení a reference

Hodnocení autoškoly Na Vápenici

> > VLOŽIT NOVÉ HODNOCENÍ - Autoškola Na Vápenici < <

Není dobré vybírat autoškolu jen podle ceny, hledáte-li služby na úrovni s kvalitním přístupem a hlavně, chcete-li se opravdu naučit ovládat auto nebo motorku, nejen získat ŘP, hledejte jinou auzoškolu.
vloženo: 1. října 2016
vložil: Tomáš, emailová adresa nezveřejněna

Kurz jsem měl s p. Kučou. Nebyl problém si domluvit jízdy s ohledem na pracovní dobu i v odpoledních hodinách. Přípravu na testy nemohu hodnotit,tu jsem neabsolvoval, jelikož už jsem vlastnil řidičák sk. B. Prošel se mnou problematické křižovatky a upozornil mě před zkouškami na obvyklé chyby. Zkoušku jsem složil, takže mohu všem doporučit. Domluva s ním je bezproblémová a cena je nejnižší v PV.
Vévoda
vloženo: 19. listopadu 2015
vložil: Antonín Vévoda, emailová adresa nezveřejněna

Doporučuji!Výborná autoškola,super cena a hlavně i dobře naučila k technické. :) FAKT JSEM BYLA SPOKOJENÁ. :) (JÍZDY SUPER)
vloženo: 20. srpna 2013
vložil: Nikol, emailová adresa nezveřejněna

Autoškolu vedou 2 profesionální vyučující, kteří vám předají to nejlepší co můžou ;-)
vloženo: 17. června 2012
vložil: anonym - jméno nevyplňeno, emailová adresa nevyplněna

Spokojenost. Již dvakrát jsem zde dělal řidičák moto a auto. Pokaždé spokojený.
vloženo: 31. října 2011
vložil: Michal Večerka,

Bezproblémový přístup k žákům, dobrá cena :) vřele doporučuji
vloženo: 9. července 2010