Autoškola Najzr - hodnocení a reference

Hodnocení autoškoly Najzr

> > VLOŽIT NOVÉ HODNOCENÍ - Autoškola Najzr < <

Perfektní jednání, skvělá škola.
vloženo: 8. dubna 2014

naprostý nesmysl - tady pod tim
- nejlepsi az temer individualni pristup - nadhled - a hodne vse hodne podchycene praxi
- komu to nejde nebo je lempl nepusti ke zkouskam ani po pul roce
- delal sem v mladi B a pote behem nekolika let ruzna rozsireni a vzdy spokojenost
vloženo: 17. ledna 2012
vložil: kossak,

arogance,nespolehlivost,nezvedání telefonů,výmluvy,lhaní atd...
Jde mu jen o peníze a nic Vás nenaučí,Vaše dítě je ohroženo,protože nic neumí.Prostě autoškola na zrušení.Můj syn dělá papíry od ledna,dnes je 26.srpna a ještě není hotový.Pořád jen výmluvy.Hlavně že peníze už má.To jsou služby,že?Kdo má stejné skušenosti,ať si jde stěžovat na krajský odbor dopravy.
vloženo: 26. srpna 2011

Pokud máte s autoškolou Najzr osobní zkušenost, ať už pozitivní či negativní, prosíme Vás o vyplnění hodnocení - poslouží pro ostatní žáky nejen při výběru té správné autoškoly. Buďte přitom co možná nejvíce konkrétní. Pro vložení hodnocení prosím klikněte na následující odkaz:

> > VLOŽIT NOVÉ HODNOCENÍ - Autoškola Najzr < <

Autoškola Najzr - navigace