Autoškola Nakládal - hodnocení a reference

Hodnocení autoškoly Nakládal

> > VLOŽIT NOVÉ HODNOCENÍ - Autoškola Nakládal < <

Praktická výuka byla zaměřena hlavně na to co mi nešlo a také na město kde byly skládány závěrečné zkoušky.Teorie byla realizována formou videovyuky.
vloženo: 26. února 2019

Autoškola patří k levným, což se odráží od stylu výuky po samotné dopravní prostředky. Výuka probíhá pouze z minimálně 20 let starých videokazet ve třídě bývalého Svazarmu, která snad nezaznamenala od revoluce jediné změny.
Jízdy s panem Nakládalem starším v autě byly v pohodě, s tím problém být nemohl. I když nevím, na kolik je normální usadit žáka na první jízdě za volant rovnou po vystřídání v ostrém provozu, bez absolvování jakéhokoliv předešlého školení. Toho jako mazáka co už učí 30 let, jen tak něco nepřekvapí.
Absolvoval jsem rovněž i jízdy na Jawa 350, což bylo pěkně na hnědáka. Pominuli, že druhý Nakládal Roman se svými 110 kg dával motorce a mně co zabrat. Horší byl ale jeho přístup, povětšinou podrážděný, s řečma na které bylo lepší nereagovat. Tehda jsem si kladl otázku jestli jsem se náhodou nepřihlásil pouze na kondiční jízdy. Techniku jsme probírali než vytáhl motorku ze skladu, na nějaké reagoval stylem jak to nemůžu vědět...takže jsem se to učil ze zpracovaných otázek jiných autoškol.
Závěrem. Na auto proč ne, je to levné a tím, že Šenov patří pod Ostravu konají se zkoušky i jízdy v Ostravě, což je určitě výhoda do budoucna, těžko na bojišti,... Zkoušky ani jízdy motorek se nedělají ve centru Ovy, ale v Radvanicích, což už vyjde na stejno s Havířovem. Kdybych měl jít znovu do autoškoly, tak na motorku určitě jinam, což mi potvrdili i čtyři kámoši, kteří tím v Šenově taky prošli :-) Zduř.
vloženo: 14. července 2012
vložil: Adam, emailová adresa nezveřejněna

Prostě tady popište autoškolu vlastními slovy :)
Celkový přůběh kurzu hodnotím na 1 takže vyborně