Autoškola Náplava - hodnocení a reference

Hodnocení autoškoly Náplava

> > VLOŽIT NOVÉ HODNOCENÍ - Autoškola Náplava < <

Autoškolu jsem dělala před pár x lety. Pan Bronislav byl velmi mily,vše mi řádně vysvětlil. Autoškolu jsem zvládla dodělat dobře, a dnes jezdím ráda.
Sex. návrhy mě případné nevadí, nebot pan Bronislav je mily, pohledny kluk.
vloženo: 28. července 2018
vložil: Klára,

Autoškolu jsem dělala u pana Náplavy. Pan Bronislav byl ve všem důsledný, vše mi řádně vysvětlil. Je to pohledny, sympatický kluk. Rozhodně by mě nějaké sex. návrhy nevadily. Autoškolu jsem zvládla až do konce a dnes jezdím velmi dobře.jesterka@sezna.cz
vloženo: 28. července 2018
vložil: anonym - jméno nevyplňeno, emailová adresa nevyplněna

Autoskolu jsem delala pred cca 8 lety, ale doted si rikam, ze asi jen to, ze jsem byla mlada a nechala si lecos libit, me zachranilo, abych ji dodelala a neodesla s podanim zaloby na sexualni zneuzivani. Ridit jsem se v ni nanaucila. Zato odvracet sexualni navrhy Bronislava Naplavy ano. Byl velmi neprofesionalni a vtiravy, delal otevrene navrhy k sexualnimu styku a vypravel sve pijacke zazitky. Jeho otec, pan Naplava starsi, byl povetsinou velmi nervozni a hruby, nesetril vulgarismy a nepodlozenou kritikou. Zaverecne zkousky jsem udelala jen tak tak a doted kroutim hlavou nad tim, ze tato dvojka porad svoji cinnost provozuje ze si studenti nechaji tolik libit...ale to bude asi vekem ucastniku kurzu, kteri jeste nevi, co vse si nechat a co uz nenechat libit...
vloženo: 9. ledna 2014

Starý Náplava je senilní dědek, který si nepamatuje, jestli řekl, jestli odbočit, nebo ne, a pak je schopný se o tom hádat dokud studenta úplně nevystrnadí. Byl neskutečně sprostý a vulgární. Zbytečně stresoval i u maličkostí. V Km nemá dobrou pověst, ale já hloupá si řekla, že to s ním zkusím...A jeho syn je velmi neprofesionální. Při jízdách nedával pozor na řízení a neskrývaně okukoval holky...No a co se týče učebny....'trenažér' byl podle Náplavy volant přidělaný k lavici. Pedály a řadící páku jsem si měla představovat:)Toto by nebyl problém, ale chování bylo nepřípustné.
Nikomu nedoporučuju, aby za nimi chodil!!!!
vloženo: 28. února 2012
vložil: anonym - jméno nevyplňeno, emailová adresa nevyplněna

Zkoušky jsem udělala v klidu, bez stresu, teď už jezdím sama a nebojím se, to je pro mě hlavní. Díky jim;)
vloženo: 4. května 2010

Pokud máte s autoškolou Náplava osobní zkušenost, ať už pozitivní či negativní, prosíme Vás o vyplnění hodnocení - poslouží pro ostatní žáky nejen při výběru té správné autoškoly. Buďte přitom co možná nejvíce konkrétní. Pro vložení hodnocení prosím klikněte na následující odkaz:

> > VLOŽIT NOVÉ HODNOCENÍ - Autoškola Náplava < <

Autoškola Náplava - navigace