Autoškola Václav Nedvěd - hodnocení a reference

Hodnocení autoškoly Václav Nedvěd

> > VLOŽIT NOVÉ HODNOCENÍ - Autoškola Václav Nedvěd < <

Autoškola s panem Nedvědem byla skvělá!
vloženo: 24. října 2021
vložil: anonym - jméno nevyplňeno, emailová adresa nevyplněna

Rychlost,spolehlivost,rychlá domluva,vse bez problému.
Doporučuji.
vloženo: 13. září 2021

Do rezortu jsme přijeli na dovolenou na doporučení kamaráda. Dorazili jsme přesně v poledne a zamířili rovnou na oběd. Na jídlo jsme čekali půl hodiny a když nám ho konečně přinesli, bylo studené. To bych opravdu za takové peníze nečekal. Obsluha byla celkem příjemná, pán se nám za vše omlouval. Ubytování bylo krásné, vyzdvihl bych pak především wellnes. Celkově se nám pobyt až na menší problémy s jídlem líbil a můžeme všem vřele doporučit.
vloženo: 25. srpna 2021

Dobrý den,
můj názor na pana Nedvěda byl v průběhu autoškoly dobrý. Nekříčí. Na tom my opravdu ve výběru autoškoly záleželo, na čem my ale také záleželo bylo, aby jsem nejezdila s úchylem, nebo-li s člověkem, co se chová nevhodně a má narážk. Půjdu rovnou k věci. Pan Nedvěd mi na první hodině šahal na stehna, s poukázáním na to, jakou nohou se mačká plyn, jakou nohou spojka a brzda. Přešla jsem to. Na konci každé hodiny mě objal okolo ramen. Přešla jsem to. Říkám si postarší pán, ok, dobrý je, že nemá narážky a nešahá mi na zadek nebo prsa. Opak byl však pravdou. Na poslední hodině se pan Nedvěd dopustil naprostého sexuálního obtěžování. Pan Nedvěd mi beze srandy řekl at se otočím a šáhnul mi na zadek, poté řekl ahoj a odjel. Byla jsem v šoku a jen jsem se přihlouple zasmála a odešla jsem. Toto chování mi přijdenaprosto nepřijatelné. Nebudu přehánět, když jsem měla pocit znásilnění. Nechápu jak si toto chování může člověk ke člověku dovolit. Jsem stále v šoku. Chce se mi blít a jsem ráda, že už pana Nedvěda nikdy neuvidím.
vloženo: 3. června 2021

Tohle není autoškola,pokud neumíš ridit,jdi ke
Slukovi.
Bala jsem se na něco zeptat a pak mi řekl,že už ho to nebaví a ať raději vystoupim z auta.

Nechápu,byla jsem slušna.Zkracuje hodiny a nic nenaučí.
Jsem strasne zklamana.
vloženo: 4. března 2015

opravdu vynikající a nejlepší autoškola,,,nejen v soběslavi ale v okolí vůbec,,,, celkem jsem byl ve třech,ale tenhle podnik vážně stojí za to i dojíždět 20 km z tábora.
vloženo: 2. června 2014
vložil: anonym - jméno nevyplňeno, emailová adresa nevyplněna

Nejsem už nejmladší. Pan Nedvěd byl ke mně vždy slušný, trpělivý, vše vysvětlil, poradil, nikdy nezvýšil hlas. Byla jsem moc spokojená s jeho přístupem. Moc děkuji.
vloženo: 28. března 2014

Přístup k žákům je na vysoké úrovni. Jsem moc spokojená.
vloženo: 13. ledna 2013
vložil: Věra Sládková,

Tato autoškola je nejlepší v Soběslavi!Profesionální přístup jak Václava tak Luboše.Oba dva jsou velice příjemní a rádi pomůžou.Vřele doporučuji!!
vloženo: 3. října 2011

Doporučuji, určitě nejlepší v Soběslavi
vloženo: 28. července 2011

Pokud autoskolu z Jihoceskeho kraje tak mohu jen z celoho srdce a s cistym svedomim rict ze jedine autoskola Nedved !!!
vloženo: 25. srpna 2010

doporučuji
vloženo: 13. srpna 2010
vložil: anonym - jméno nevyplňeno, emailová adresa nevyplněna

Kdo nezažil nepochopí... vyzkoušejte na vlastní kůži:)
vloženo: 9. dubna 2010
vložil: Mirek Majer, emailová adresa nezveřejněna

Určitě bych doporučila tuto autoškolu dalším lidem.Moc jsem si to učení užila a domluva s nimi byla výborná:)
vloženo: 5. ledna 2010
vložil: Judita, emailová adresa nezveřejněna

Podle mého názoru je pan Nedvěd asi ten nejpřátelštější lektor autoškoly na Soběslavsku a Veselsku
vloženo: 7. srpna 2009
vložil: Pavel Jíra, emailová adresa nezveřejněna

Já si myslím, že to Bára vystihla přesně! Už asi nemá smysl doplňovat další chvály!
vloženo: 1. ledna 2009
vložil: Martina Z.,

Autoškola Václav a Luboš Nedvědovi je ta nejlepší, co může být... Jsou to profesionálové a navíc úžasní lidé... Jsem ráda za svou volbu a vím, že ze mě díky nim bude skvělá řidička. Patří Vám velké dík.
vloženo: 29. srpna 2008
vložil: Bára Bartoňová,

Pokud máte s autoškolou Václav Nedvěd osobní zkušenost, ať už pozitivní či negativní, prosíme Vás o vyplnění hodnocení - poslouží pro ostatní žáky nejen při výběru té správné autoškoly. Buďte přitom co možná nejvíce konkrétní. Pro vložení hodnocení prosím klikněte na následující odkaz:

> > VLOŽIT NOVÉ HODNOCENÍ - Autoškola Václav Nedvěd < <

Autoškola Václav Nedvěd - navigace