• Od: dagi ( ) Diskuze
    Příspěvek vložený ke konkrétní autoškole - Autoškola BEST, Ústí nad Labem

Moc by mě zajímala zkušenost jiných lidí, kteří se s panem Pashayanem setkali.Dostal se sem z Arménie, má být rád že je mu zde umožněno podnikat, ale ne podvádět.

Vloženo 5. června 2018 (13:53) uživatelem dagi ( ) z IP adresy 88.102.XXX.X
    • Od: Vacata ( ) RE: Diskuze
      Perfektní přístup. Skvělá příprava super instruktor. Díky tomu všemu úspěšně prospěl.na poprvé. Nejlepší instruktor.hodne sem se naučil.

Vloženo 28. ledna 2022 (06:16) uživatelem Vacata ( ) z IP adresy 185.61.XX.XXX
    • Od: Vacata ( ) RE: Diskuze
      Všem vřele doporučuji . Skvělá příprava. Skvělý instruktor. Super přístup. A díky tomu prospěl na poprvé.

Vloženo 28. ledna 2022 (06:13) uživatelem Vacata ( ) z IP adresy 185.61.XX.XXX

Na této stránce je zobrazen příspěvek Diskuze v Diskuzi/Poradně na webu VŠECHNY-AUTOŠKOLY.CZ. Můžete se podívat i na ostatní příspěvky v Diskuzi nebo rovnou založit nové téma.