Logo VŠECHNY-AUTOŠKOLY.cz MENU
 
VŠECHNY-AUTOŠKOLY.cz » poradna / diskuze

Poradna / diskuze 

Návrat zpět do sekce Pro autoškoly


Instruktor



 
  • Od: Jaroslav Perchlik ( ) Instruktor
    Příspěvek vložený ke konkrétní autoškole - Autoškola Drumel, Česká Třebová

    Dobrý den, chci poukázat na to že váš instruktor, nevím jaké jméno má ale po uražení mého zrcátka(na kterém nakonec je jen malý škrábanec) směrem z Lanškrouna na Svitavy kdy předjížděl se svou žákyní, která nedala blinkr a ohrozila provoz na silnici mě pan intruktor vyhrožoval pokud zavoláme policii a budeme to chtít řešit, tak zařídí aby mi byl sebrán řidičák, jelikož mám známé u policie, tak jsem se jich ptal a bylo to oznámeno s tím že to nechci řešit ale pan instruktor by se měl nad sebou zamyslet že není králem silnic jen on na silnici a měl by si uvědomit že stačí s dotyčným člověkem slušně mluvit a ne hned na něj slovně útočit. Za mě velká ostuda pro autoškolu, incident se stal dne 27.10.2022 po 14 hodině odpoledne, já jsem se ještě vzpamatovával co se stalo a místo omluvy nebo jen obyčejné slušné diskuze mi bylo jen vyhrožováno. A "prej" nemám machrovat, tak to se omlouvám pokud jsem tak působil.

    REAGOVAT
    Vloženo 30. října 2022 (06:21) uživatelem Jaroslav Perchlik ( ) z IP adresy 109.108.XX.XXX


Ostatní příspěvky v diskuzi:

Na této stránce je zobrazen příspěvek Instruktor v Diskuzi/Poradně na webu VŠECHNY-AUTOŠKOLY.CZ. Můžete se podívat i na ostatní příspěvky v Diskuzi nebo rovnou založit nové téma.

Navigace: