Autoškola v Cizině

• Od: Dom (domi*******onda@gm****com) Autoškola v Cizině
    dobrý den potřeboval bych informace k tomuhle příspěvku
    Pan tam odpověděl že s platným zákazem řízení není povoleno udělat řidičský průkaz nikde v EU
    a me zajímá :
    zda by jste mi mohli říct zda je v pořádku udělat nový řidičský průkaz v Irsku když mi v Česku vzali řidičák ale trest již vypršel?
    důvod - žiju v Irsku a nemám prostředky ani možnost se v Česku zdržet na dobu několika měsíců po dobu autoškoly děkuji.

Vloženo 8. listopadu 2022 (11:42) uživatelem Dom (domi*******onda@gm****com) z IP adresy 109.248.XX.XXX
    • Od: zk RE: Autoškola v Cizině
      Dobrý den,

pokud již ZŘMV vypršel, máte dvě možnosti.
      1) pokud český ŘP nemáte v ruce, musíte si v Irsku udělat autoškolu.
      2) pokud český ŘP máte v ruce a je platný, autoškolu si v Irsku dělat nemusíte a ŘP si tam jen vyměníte.

Pro vrácení ŘP v ČR platí, že se musíte podrobit přezkoušení z odborné způsobilosti k řízení motorových vozidel, které se skládá z testů a praktické jízdy. Ke zkoušce vás přihlásí autoškola u které si odjedete nějakou kondiční jízdu.

Vloženo 8. listopadu 2022 (13:08) uživatelem zk z IP adresy 77.104.XXX.XXX

Na této stránce je zobrazen příspěvek Autoškola v Cizině v Diskuzi/Poradně na webu VŠECHNY-AUTOŠKOLY.CZ. Můžete se podívat i na ostatní příspěvky v Diskuzi nebo rovnou založit nové téma.