Autoškola

• Od: Pavla (bal******avla@se****.cz) Autoškola
    Příspěvek vložený ke konkrétní autoškole - Autoškola Kovář, Ostrava - Fifejdy

Čtu tady tyto příspěvky a je mi z toho smutno....Dělala jsem u p.Kovare autoskolu dost v pozdním věku....a můžu říct že jsem vůbec vděčná za to že mám dnes RP. Byl přísný i fajn když viděl že jsem opravdu natvrdla přesto to se mnou nevzdal a dotáhl to se mnou až dokonce.Ma srdce na správném místě a je čestný a spravedlivý. Jsem ráda že jsem měla tu čest jej poznat i jeho paní úžasný lidský človíček. Můžu jen a jen tuto autoskolu všem doporučit.Sami se přesvědčte a nesoudite. S pozdravem Balogová.

Vloženo 28. března 2023 (19:49) uživatelem Pavla (bal******avla@se****.cz) z IP adresy 88.81.XX.XXX

Na této stránce je zobrazen příspěvek Autoškola v Diskuzi/Poradně na webu VŠECHNY-AUTOŠKOLY.CZ. Můžete se podívat i na ostatní příspěvky v Diskuzi nebo rovnou založit nové téma.