rozšíření řidičského průkazu

• Od: Iveta rozšíření řidičského průkazu
    Dobrý den, chtěla bych si rozšířit řidičský průkaz sk. B o skupinu C+E. Mohu v případě neúspěšného složení zkoušek přijít i o sk. B? A ještě by mě zajímalo, jak je to s profesním průkazem. Děkuji za odpověď.

Vloženo 4. září 2011 (13:56) uživatelem Iveta z IP adresy 85.163.XX.XX
    • Od: autoŠkola neumann ( ) RE: rozšíření řidičského průkazu
      o stávající sk "B" nepříjdete , nejdříve musíte sk "C" , pak "CE" , profesní průkaz získáte po absolvování dalších 14O h . .

Vloženo 4. září 2011 (20:53) uživatelem autoŠkola neumann ( ) z IP adresy 90.183.XX.XXX
      Tento příspěvek vložila Autoškola Neumann, Dvůr Králové nad Labem - http://autoskolaneumann.cz
      • Od: Autoškola František Malecký ( ) RE: RE: rozšíření řidičského průkazu
        Dobrý den, vážený pane kolego, dovolil bych si jen připomenout, že o stávající řidičský průkaz skupiny "B" může přijít, pokud neudělá závěrečnou zkoušku do 6 měsíců od 1 závěrečné zkoušky. Tím nechci tazatelku strašit, ale je třeba aby tuto informaci měla.

Vloženo 5. září 2011 (14:14) uživatelem Autoškola František Malecký ( ) z IP adresy 90.182.XXX.X
        • Od: autoškola neumann ( ) RE: RE: RE: rozšíření řidičského průkazu
          zbytečně strašíte :-) Doplním závěrečnou zkoušku pouze z testů ! Ale i tak to je trochu komplikovanější než to vypadá v Zák. o stávající ŘP přijít . . po neúspěšné zkoušce můžete jít po uplynutí 5 pracovních dní na opravnou zkoušku . . (do 6 měsíců každý 5 pracovní den) :-)

Vloženo 5. září 2011 (15:22) uživatelem autoškola neumann ( ) z IP adresy 90.183.XX.XXX
          • Od: Autoškola František Malecký ( ) RE: RE: RE: RE: rozšíření řidičského průkazu
            To není strašení oane kolego, to je konstatování, věřte mi, že ten čas uteče mezi námi jako voda a sám víte, že záleží jen na komisaři, kdy udělí další termín zkoušek, takže těch pracovních dnů je teorie, kterou se snažíme vníst do praxe i když nekdy velmi těžko, pro velký počet uchazečů a autoškol, alespoň tady u nás. Přeji Vám krásný den a ať to tazatelce dopadne tak jak si přeje.

Vloženo 5. září 2011 (16:21) uživatelem Autoškola František Malecký ( ) z IP adresy 90.182.XXX.X

Na této stránce je zobrazen příspěvek rozšíření řidičského průkazu v Diskuzi/Poradně na webu VŠECHNY-AUTOŠKOLY.CZ. Můžete se podívat i na ostatní příspěvky v Diskuzi nebo rovnou založit nové téma.