Autoškola Němec - hodnocení a reference

Hodnocení autoškoly Němec

> > VLOŽIT NOVÉ HODNOCENÍ - Autoškola Němec < <

Oponovala bych příspěvku, který se týká komfortu auta p. Němce, osobně pociťuji dostatěčně velký diskomfort psychický (nejsem zvyklá, že mi něco tak výrazně nejde) na to abych se ještě někde drkotala starým autem a pociťovala fyzické nepohodlí, v autě je jako v pokojíčku. Když už píši, tak bych vyzdvihla velmi solidní jednání p. Němce a poctivou snahu naučit, i když vyhráno ještě nemám, dávám palec nahoru.
vloženo: 22. října 2014

:-),Nemohla jsem si lépe vybrat,skvělý přístup k žákům,ve všem vyhoví,a jsem velikým dlužníkem.Pan Němec je člověk který miluje svou práci a je hrdý na své žáky!Dokáže člověka naučit!a i se usmát!člověk jen nemůže své chyby nebo blbost házet na lidi kolem sebe.Moc mu budu v životě děkovat! ;-).Káta!
vloženo: 13. července 2012
vložil: Kateřina Beranová, emailová adresa nezveřejněna

Autoškolu jsem úspěšně dokončila, takže na zkoušky jsem byla opravdu dobře připravená. Ovšem problém vidím v jiné věci a to v autě. Auto, které pan Němec má, mi přijde do autoškoly nevhodné. Myslím tím startování na tlačítko, ruční brzda na tlačítko, automatické stěrače apod.. Potom, když přijdete do horšího auta jako je třeba felicie (mluvím z vlastní zkušenosti), tak bohužel zjistíte, že neumíte vůbec nic :(.
vloženo: 6. července 2012

Reakce provozovatele autoškoly na toho hodnocení: Doba, kdy se v autoškolách učilo jezdit na felicii je již dávno pryč. Snažím se jen držet krok s novějšími trendy a když jsem pořizoval toto vozidlo, hleděl jsem hlavně na bezpečnost a pohodlí svých žáků než na startování tlačítkem. Automobilový průmysl jde rychle kupředu a myslím, že popsané "vymoženosti" budou za několik málo let standartní výbavou, tak jako třeba dnes už povinné ABS. Spousta žáků v autoškole mi už nyní hlásí, že mají doma také auto na tlačítko, poloautomatickou brzdu a třeba parkovacího asistenta.
Jen bych trošku oponoval, že neumíte vůbec nic. Základní věci jako rozjezdy, zastavení, couvání, jízda křižovatkou ...atd. jsou přece u každého vozidla stejné.

vloženo: 29. srpna 2011
vložil: Ondřej Dvořák,

Naprosto ve všem souhlasím s tím, co je uvedené v předchozím příspěvku! Můžu také jen doporučit. Ondřej Dvořák
vloženo: 29. srpna 2011
vložil: anonym - jméno nevyplňeno, emailová adresa nevyplněna

Kurz byl oproti jiným autoškolám velmi rychlý.
Pan Němec byl velmi spolehlivý a vždy když se řeklo, že v tento čas se sejdeme tam a tam, tak zde také byl.V případě, že nestíhal dal vědět už ráno tento den, a ihned jsme se dohodli na jiném termínu.
Auto bylo ve vynikajícím stavu, vše pravidelně obměňoval.
Jen samou chválu na něho můžu říct a pro všechny, kteří se bojí a mají stres, že jim jízda nejde, byl jsem také takový, ale u pana Němce se opravdu ničeho nemusíte bát, ani toho, že bude nepříjemný či řvát.
Byl opravdu hodně v klidu.

vloženo: 4. ledna 2010
vložil: Tom. S,

Pokud máte s autoškolou Němec osobní zkušenost, ať už pozitivní či negativní, prosíme Vás o vyplnění hodnocení - poslouží pro ostatní žáky nejen při výběru té správné autoškoly. Buďte přitom co možná nejvíce konkrétní. Pro vložení hodnocení prosím klikněte na následující odkaz:

> > VLOŽIT NOVÉ HODNOCENÍ - Autoškola Němec < <

Autoškola Němec - navigace