Autoškola Nerovský - hodnocení a reference

Hodnocení autoškoly Nerovský

> > VLOŽIT NOVÉ HODNOCENÍ - Autoškola Nerovský < <

Vybrala jsem si tuto autoškolu kvůli pozitivním recenzím a ráda bych přidala tu svou. Můj instruktor, pan Opolka, si zaslouží velkou pochvalu a veliké díky. Jeho lidský přístup a klidné vysvětlování mi hodně pomohlo nejen při jízdách, ale i během samotné zkoušky.

Jízdy s panem Opolkou mne naučily víc, než jsem čekala. Zpočátku jsem měla strach, ale jeho trpělivost a schopnost člověka uklidnit mě přivedly k větší jistotě za volantem.

Díky tréninkovým simulátorům jsem se lépe ztotožnila s tím, jak reálně auto funguje. Pozitivně vzpomínám i na hodiny teorie s panem Nerovským. Jeho výklad byl srozumitelný a kreslení na tabuli přineslo výuce živý rozměr, což mi pomohlo získat u testů plný počet bodů.

Celkově doporučuji tuto autoškolu. S panem Opolkou a panem Nerovským získáte nejen dovednosti pro řízení, ale také příjemné prostředí pro učení. Ještě jednou velké díky. S úctou.
vloženo: 9. ledna 2024
vložil: Veronika, emailová adresa nezveřejněna

Autoškola, kde Vás opravdu dobře a všechno naučí, pro začínající řidiče nebo pokud jen chcete vrátit řidičské oprávnění…
vloženo: 2. července 2023
vložil: Pavel Škuta, emailová adresa nezveřejněna

Autoškolu jsem si vybral i přes to, že bydlím 30 km od Karviné a nemůžu si svojí volbu vynachválit. Doporučil jsem ji komu se jen dalo. Všechno bylo skvělé. Přístup pana Škarky mi plně vyhovoval a velice kvalitně mě připravil ke zkouškám. Navíc jízdy nebyly nudné a monotónní ale nejen že byly zábavné ale navíc se i střídaly místa kam jsme jezdili. Autoškolu Nerovský můžu s čistým svědomím doporučit všem co chteli kvalitni přípravu ke zkouškám.
vloženo: 26. července 2018
vložil: Sebastian Holesz, emailová adresa nezveřejněna

Celkový průběh kurzu v autoškole zcela ve vedení a organizaci přípravy pana Nerovského Ladislava. Domlouvání jízd a všechny praktické jízdy jsem si měl domlouvat na doporučení pana Nerovského sám u jiné společnosti. Jízdy autobusem zajištoval soukromý autodopravce. Po vytrvalém telefonickém smlouvání a domluvách mezi oběma učiteli kurz proběhl úspěšně.
vloženo: 12. prosince 2013
vložil: anonym - jméno nevyplňeno, emailová adresa nevyplněna

Nemám si na co stěžovat, příprava super. Trenažér, údržba, vše, jak má být. Pan učitel Škarka milý, sympatický a hlavně klidný. Mohu jen doporučit. :-)
vloženo: 6. srpna 2012