Autoškola Neumann - hodnocení a reference

Hodnocení autoškoly Neumann

> > VLOŽIT NOVÉ HODNOCENÍ - Autoškola Neumann < <

Vybíráno, dle hodnocení na netu, bohužel hodnocení je velmi přehnané. Nevhodný, až vulgární přístup instruktora. Platnost dvojího, až trojího metru.
vloženo: 13. října 2023

Autoškolu můžu s klidným srdcem doporučit. Profesionální přístup ze strany instruktorů. A veliké díky patří Václavu Schejbalovi který mě dokonale připravil na závěrečné zkoušky.
vloženo: 28. března 2023
vložil: Martin Damek, emailová adresa nezveřejněna

Super autoskola, hodnotim papiry na motorku, velke A. Skvely a trpelivy instruktor (dekuju Stando ;-) ), dobre zazemi, slusny polygon. Na motorku muzu jen doporucit, vazne jsem rad ze jsem si papiry delal prave tady. Na zkouskach diky vsemu co popisuju naprosta pohoda.
Míla J.
vloženo: 20. června 2018
vložil: Miloslav Jakub,

Tuto autoškolu rozhodně nedoporučuji! Byla to největší chyba se do této autoškoly přihlásit a velmi toho lituji. Ztráta času a peněz. Od začátku problémy jak s učitelkou tak s ředitelem. Učitelka jízdy neustále rušila, několikrát i 5 minut před začátkem výuky. Po několika měsících jsem se to rozhodla řešit s tím, že zavolám řediteli panu Neumannovi, který byl velice neochotný a hrubý. Nic nevyřešil, akorát se ukázalo, že je to doopravdy hloupý člověk. Další měsíc se učitelka neozývala už vůbec a když jsem volala opět panu řediteli sdělil mi jakoby nic, že slečna v autoškole už nepracuje. Byla jsem naštvaná, že by mi to sám od sebe nikdo nedal vědět, ale na druhou stranu jsem byla ráda , že budu přeřazena k jinému učiteli. Bohužel byl ještě horší než předešlá učitelka. Byl hrozně zbrklý, neustále v autě křičel, zbytečně mě nervoval, byl sprostý, během jízdy kdy jsem řídila mi chtěl několikrát ukazovat obrázky v telefonu, pokaždé když jsem udělala nějakou chybičku strašně na mě řval až jsem se vůbec netěšila na další jízdy . Opravdu zlý, hloupý a zakomplexovaný člověk! Stejný názor měli i ostatní žáci se kterými jsem se setkala na závěrečných zkouškách, choval se k nim úplně stejným způsobem. Před komisařem nás dokonce i ponižoval a vysmíval se nám. Tvalo 11 měsíců než jsem se dostala k závěrečným testům a zkouškám a to jen díky nezodpovědným pracovníkům v této "autoškole".
vloženo: 28. července 2017

Vstřícnost při plánování jízd, trpělivost, vysoká odbornost. Doporučuji i pro starší generaci, mezi kterou patřím. Autoškola mi byla doporučena spolužákem dcery, studentem VŠ, který ji již absolvoval a byl velmi spokojen. Mohu potvrdit z vlastní zkušenosti zcela profesionální přístup. Určitě doporučuji všem, kteří hledají zkušeného instruktora s lidským přístupem a v Praze velmi příznivou cenu.
vloženo: 27. ledna 2014
vložil: Lenka Jadwiszczoková, emailová adresa nezveřejněna

Autoškola Smíchov a Beroun je dle mého názoru velmi dobrá volba. Lektoři jsou přizpůsobivý, klidní a ohleduplní a k tomu všemu je s nimi i zábava. Byla jsem po dvou měsících ( po intenzivním tréningu ) připravena na zkoušky a zvládla, testy i jízdy bez problému. Tuto autoškolu mohu vřele doporučit.
vloženo: 23. června 2011
vložil: Monika Benitezová, emailová adresa nezveřejněna

Pokud máte s autoškolou Neumann osobní zkušenost, ať už pozitivní či negativní, prosíme Vás o vyplnění hodnocení - poslouží pro ostatní žáky nejen při výběru té správné autoškoly. Buďte přitom co možná nejvíce konkrétní. Pro vložení hodnocení prosím klikněte na následující odkaz:

> > VLOŽIT NOVÉ HODNOCENÍ - Autoškola Neumann < <

Autoškola Neumann - navigace