Autoškola a Akreditované školící středisko NEUMANN Dvůr Králové nad Labem s.r.o. - hodnocení a reference

Hodnocení autoškoly a Akreditované školící středisko NEUMANN Dvůr Králové nad Labem s.r.o.

> > VLOŽIT NOVÉ HODNOCENÍ - Autoškola a Akreditované školící středisko NEUMANN Dvůr Králové nad Labem s.r.o. < <

Autoškola u pana učitele Neumanna byla jedním z nejlepších zážitků, skvěle nás všechno naučil, podpořil, naučil novým zkušenostem, byl hooodně trpělivý a hlavně se nám věnoval. Na zkoušky nás pustil pilně připravené. Budou nám chybět jeho hlášky, díky nímž jsme se v Autoškole neměli čas nudit!!
Ještě jednou děkujem a vřele doporučujem!

Kdybysme si měli vybrat kam znovu na autoškolu, jedině on!!
Jedním slovem prostě BOREC!

Jeho svatá trojice - Terka, Denča, Anet
vloženo: 24. září 2020

Ze začátku to bylo trošku těžké, ale p. Neumann je dobrej učitel a jeho styl učení mi vyhovoval. Doporučuji
vloženo: 19. června 2019

Jízdy probíhaly v naprostém pořádku, přístup k budoucím řidičům byl naprosto skvělý a na závěrečné zkoušky jsem byl připraven na maximum.
Můžu jedině doporučit dál.
vloženo: 27. ledna 2019

Mohu jen doporučit. Vozový park je z velké části moderní. Ačkoliv jsem časově byl dost vytížený, tak mi bylo většinou vyhověno. Na závěrečné zkoušky jsem byl výborně připraven. Celá autoškola probíhala hladce a ke všemu jsem vždy dostal vysvětlení. Myslím, že tahle autoškola byla správná volba.
vloženo: 15. listopadu 2017
vložil: Adam ,

Můžu vřele doporučit. Dělal jsem současně B+T a k testům a zkouškám jsem byl dobře připraven.
vloženo: 22. ledna 2017

Doporučuji všem uchazečům.Uroveň a perfektní připravenost,ke zkouškám a to ve všech ohledech.
vloženo: 27. listopadu 2016
vložil: Robert Alušík,

Pokud máte s autoškolou a Akreditované školící středisko NEUMANN Dvůr Králové nad Labem s.r.o. osobní zkušenost, ať už pozitivní či negativní, prosíme Vás o vyplnění hodnocení - poslouží pro ostatní žáky nejen při výběru té správné autoškoly. Buďte přitom co možná nejvíce konkrétní. Pro vložení hodnocení prosím klikněte na následující odkaz:

Autoškola a Akreditované školící středisko NEUMANN Dvůr Králové nad Labem s.r.o. - navigace