Autoškola Neuschl - hodnocení a reference

Hodnocení autoškoly Neuschl

> > VLOŽIT NOVÉ HODNOCENÍ - Autoškola Neuschl < <

Tato autoškola dokáže připravit studenta na závěrečné zkoušky a opravdu vás naučí řídit. Připravte se ale na psychický teror ze strany pana Dalibora Neuschla. Nemá trpělivost, vysvětluje povrchním způsobem, křičí a přidává vám tím jen více stresu. Z každé jízdy s ním, jsem odcházela naprosto vyčerpaná a rozhozená. Pokud pojedete s panem Ing. Markem Neuschlem, čeká vás příjemná jízda a pokud s panem Daliborem Krutišem, tak jste opravdu šťastlivci - jeho přístup je naprosto úžasný.
vloženo: 8. června 2022

Profesionálni a přátelský přístup instruktora. Je evidentní, že pana inženýra práce nejenom baví, ale má opravdu zájem připravit řidiče nejenom na úspěšné zvládnutí závěrečných zkoušek, ale i následující bezpečnou jízdu ( předvídat, chovat se ohleduplně, zodpovědně..) . Pan inženýr je i skvělý učitel i psycholog, ve stresu uklidní, vše probíhalo v klidu a přátelské atmosféře - přitom nic neponechá náhodě, mohu jen doporučit!!
Jana Březinová
vloženo: 30. listopadu 2020
vložil: Jana Březinová, emailová adresa nezveřejněna

Jako řidič auta, jsem se rozhodl udělat si otevřenou skupinu A. Neměl sem žádné předchozí zkušenosti.
Jsem velmi rád, že jsem si vybral právě tuto autoškolu, kde je instruktor zapálený do své práce a hlavně i do motorek.
Skvělý průběh celého kurzu podpořila dobrá nálada a přátelská atmosféra. Jsem rád i za tipy k výběru motorky které jsem dostal.

Díky moc :)
vloženo: 26. září 2017
vložil: Pavel Otáhal,

Na tuto autoškolu nedám dopustit :). I když jsem měla při závěrečných zkouškách strach asi jako každý, věděla jsem, že naučené to mám dobře. Právě i ta psychologie a úcta k jízdě, dát přednost chodcům, umět předvídat. To je důležité a to nám bylo vštěpováno. Hlavně mi bylo sympatické, že nemusíte jet hned první jízdu, co sedíte poprvé za volantem po městě. Roztěkaní ze všeho kolem... Nic takového, hezky po lehoučku, bez stresu. Bylo to fajn a naučili se jezdit všichni. Mohu jen doporučit! :)
vloženo: 12. srpna 2014
vložil: Alena Nováková, emailová adresa nezveřejněna

S výcvikem jsem byla opravdu velice spokojena,přístup učitelů byl vždy skvělý,měli trpělivost,empatii a celkově jde vidět,že jsou to profesionálové.Na zkoušku jsem byla díky nim důkladně připravena,nic mě nepřekvapilo.Rozhodně jsem se nesetkala s tím,že by na mě někdo z těchto tří učitelů byl nepříjemný,naopak.
Tímto děkuji této autoškole.
vloženo: 9. ledna 2014

Pan Neuschl starší, jenom za jízdy křičí a nic nenaučí. Opravdu jsem nerada chodila do autoškoly.
vloženo: 2. září 2013
vložil: anonym - jméno nevyplňeno, emailová adresa nevyplněna

Autoškolu Neuschl mohu doporučit.Na zkoušky připravují důkladně a mají trpělivost s těmi co jim to nejde. Každopádně tuto autoškolu mohu jen doporučit..
vloženo: 14. října 2011
vložil: anonym - jméno nevyplňeno, emailová adresa nevyplněna

Přizpůsobili se vždy mým časovým požadavkům,
naučili mě jezdit, takže jsem připravena byla a na zkouškách bezproblému. Slyšela jsem od kamarádky, že jinde neodjezdí všechny hodiny, nebo jezdí hodiny ve dvojcích. To se tu nestalo.
Naopak se mi věnovali velice individuálně. Zvládla jsem i couvání.
Velice zkušení a znalí učitelé. Vyhovovali mi auta. Rozhodně doporučuji, protože cena dpovídala kvalitě výcviku. Děkuji Simona Zbořilová

vloženo: 23. srpna 2011
vložil: Simona Zbořilová,

Průběh: Vždy se snažili vyhovět požadavkům.
Připraven: V praktické části ano, ale v technické ne.
Líbilo se mi: Rodinná firma, dostupnost autoškoly, vozidlo.
Doporučení: Ohledně služeb ano, ale cena je vyšší.

vloženo: 26. června 2010
vložil: Eliška Jelínková,

Pokud máte s autoškolou Neuschl osobní zkušenost, ať už pozitivní či negativní, prosíme Vás o vyplnění hodnocení - poslouží pro ostatní žáky nejen při výběru té správné autoškoly. Buďte přitom co možná nejvíce konkrétní. Pro vložení hodnocení prosím klikněte na následující odkaz:

> > VLOŽIT NOVÉ HODNOCENÍ - Autoškola Neuschl < <

Autoškola Neuschl - navigace