Autoškola Nimbus s.r.o. - hodnocení a reference

Hodnocení autoškoly Nimbus s.r.o.

> > VLOŽIT NOVÉ HODNOCENÍ - Autoškola Nimbus s.r.o. < <

Výuka i výcvik jsou na velmi dobré úrovni. Pan Beznoska je opravdu znalec autobusu po všech stránkách. Na výuce je znát, že má obrovskou praxi s jízdou, ale i údržbou. Není otázka , na kterou by neuměl odpovědět a vysvětlit. A to i takovým , jako jsem já. Byl jsem velmi spokojen.Výuka i jízda byly podřízeny mému volnému času a možnostem. DOPORUČUJI !!!
vloženo: 23. prosince 2011
vložil: Burda Václav,

Celkový dojem z mého absolohování kurzu na skupinu D je ten nejlepší.
Profesionální učitel který dokáže s rozvahou zvládnout takové kopyto jakým jsem byl zpočátku já.
Si zaslouží uznání.Tuto autoškolu všem vřele doporučuji.
Autoškole přeji co nejvíce spokojených uchazečů o řidičské oprávnění.
Pane Beznoska, jste velice dobrý učitel a prima chlap.
vloženo: 9. listopadu 2011
vložil: Dušan Brázda,

Reakce provozovatele autoškoly na toho hodnocení: Pan Brázda napsal krásný chvalozpěv, ale do dnešního dne ještě nezaplatil 25.000,- Kč za autoškolu. Byl to poslední žák, kterému jsem udělal autoškolu s tím, že to doplatí. Práci má v ČSAD Kladno na MHD. Každý dobrý skutek musí být po zásluze potrestán!

Dělal jsem v autoškole Nimbus rizšíření ze skupiny B na D. Profesionální přístup učitele jak při výuce, tak i jízdě. Je znát, že je to profesionál a své práci rozumí. Já sám bych se několikrát vyhodil od volantu. Klid a rozvaha, s jakou instruktor zvládal výcvik, nikdy jsem neřídil ani dodávku, je obdivuhodný. Na autobus nikoho jiného. Vřele doporučuji. Petr Vainar, Kladno
vloženo: 11. srpna 2011
vložil: Petr Vainar,

Pokud máte s autoškolou Nimbus s.r.o. osobní zkušenost, ať už pozitivní či negativní, prosíme Vás o vyplnění hodnocení - poslouží pro ostatní žáky nejen při výběru té správné autoškoly. Buďte přitom co možná nejvíce konkrétní. Pro vložení hodnocení prosím klikněte na následující odkaz:

> > VLOŽIT NOVÉ HODNOCENÍ - Autoškola Nimbus s.r.o. < <

Autoškola Nimbus s.r.o. - navigace