Logo VŠECHNY-AUTOŠKOLY.cz MENU
 

Autoškola Nobe Frýdek-Místek - hodnocení a reference 

STUDOVNA.moje-autoskola.cz - výuková videa pro žáky autoškol

Návrat zpět do ADMINISTRACE AUTOŠKOLY


Hodnocení autoškoly Nobe Frýdek-Místek

> > VLOŽIT NOVÉ HODNOCENÍ - Autoškola Nobe Frýdek-Místek < <


   Jsem spokojena jak s instruktorem, tak s komunikací s lidmi přes internet.
vloženo: 23. března 2021
vložil: Annika Krmaschková, emailová adresa nezveřejněna


   Autoškolu Nobe mohu jen doporučit. Komunikace byla na úrovni, na všechny mé dotazy mi profesionálně odpověděli, ale především bych chtěla vyzdvihnout vedení pana učitele Šlauera. Na každou jízdu jsem se těšila, vše vysvětlil, pomohl, když jsem něčemu nerozuměla nebo nechápala a byl se mnou velmi trpělivý. Nikdy na mě nekřičel za mé chyby. Díky němu jsem zkoušky zvládla na poprvé, za což mu patří me velké díky.
vloženo: 16. září 2020
vložil: jméno nezveřejněno, emailová adresa nezveřejněna


   Autoškolu hodnotím na jedničku. Příjemný a profesionální přístup s maximální ochotou se domluvit a hlavně naučit. Určitě doporučuji.
vloženo: 18. června 2020
vložil: jméno nezveřejněno,


   Autoškola NOBE mě velice potěšila. Byla rychle hotová, příjemní učitelé, přátelský přístup, snadná domluva...
vloženo: 11. června 2020
vložil: Annett,


POZOR, následující hodnocení je více než rok staré:

   Autoškolu Nobe ve F-M mohu jen doporučit. Tuto autoškolu jsem si vybrala na základě jejich dlouholetých zkušeností a velmi kladných recenzí. Přihlášku jsem podala elektronicky, do pár dní se mi z autoškoly ozvali a dostala jsem veškeré potřebné informace prostřednictvím emailu. Komunikace probíhala vždy bez problémů. Vzhledem k tomu, že mám doma půlročního syna, zvolila jsem rychlejší, ale o to intenzivnější kurz. Teoretická příprava probíhala svižně a srozumitelně, vyplatí se však koupit učebnici a prostudovat si ji doma. Člověk se pak lépe připraví na testy. Praktická výuka proběhla rovněž bez problémů. Autoškola mi poskytla zkušeného instruktora p. Šlauera, který se mi vždy na 100 % snažil s plánováním jízd vyhovět. Pan instruktor je velmi vstřícný a lidský. Když jsem potřebovala tak mi poradil a vysvětlil, jak se v dané situaci zachovat. Na každou další jízdu jsem se těšila :). Závěrečné zkoušky jsem zvládla na poprvé. Cena autoškoly odpovídá kvalitě. Za mně spokojenost a všem moc děkuji :).
vloženo: 12. ledna 2020
vložil: Milada Minarčíková,


POZOR, následující hodnocení je více než rok staré:

   Autoškolu Nobe ve F-M mohu jen doporučit. Tuto autoškolu jsem si vybrala na základě jejich dlouholetých zkušeností a velmi kladných recenzí. Přihlášku jsem podala elektronicky, do pár dní se mi z autoškoly ozvali a dostala jsem veškeré potřebné informace prostřednictvím emailu. Komunikace probíhala vždy bez problémů. Vzhledem k tomu, že mám doma půlročního syna, zvolila jsem rychlejší, ale o to intenzivnější kurz. Teoretická příprava probíhala svižně a srozumitelně, vyplatí se však koupit učebnici a prostudovat si ji doma. Člověk se pak lépe připraví na testy. Praktická výuka proběhla rovněž bez problémů. Autoškola mi poskytla zkušeného instruktora p. Šlauera, který se mi vždy na 100 % snažil s plánováním jízd vyhovět. Pan instruktor je velmi vstřícný a lidský. Když jsem potřebovala tak mi poradil a vysvětlil, jak se v dané situaci zachovat. Na každou další jízdu jsem se těšila :). Závěrečné zkoušky jsem zvládla na poprvé. Cena autoškoly odpovídá kvalitě. Za mně spokojenost a všem moc děkuji :). S pozdravem Minarčíková
vloženo: 12. ledna 2020
vložil: anonym - jméno nevyplňeno, emailová adresa nevyplněna


POZOR, následující hodnocení je více než rok staré:

   Autoskolu mužů určitě jen doporučit, velmi mile jednání se žáky, ve vsem vyhoví, zejména pan lektor Šlauer, který je přátelsky, klidný, trpělivý a skvele mě připravil do provozu&#128522;
vloženo: 7. prosince 2019
vložil: Klára Čapková ,


POZOR, následující hodnocení je více než rok staré:

   Všechno super, naprostá spokojenost :Dd&#128076;&#128076;
vloženo: 21. ledna 2019
vložil: anonym - jméno nevyplňeno, emailová adresa nevyplněnaVložení nového hodnocení

Pokud máte s autoškolou Nobe Frýdek-Místek osobní zkušenost, ať už pozitivní či negativní, prosíme Vás o vyplnění hodnocení - poslouží pro ostatní žáky nejen při výběru té správné autoškoly. Buďte přitom co možná nejvíce konkrétní. Pro vložení hodnocení prosím klikněte na následující odkaz:


> > VLOŽIT NOVÉ HODNOCENÍ - Autoškola Nobe Frýdek-Místek < <

O této stránce

Obsah zobrazený na této stránce byl vložen uživateli webu VŠECHNY-AUTOŠKOLY.cz. Textové příspěvky nejsou moderovány - zobrazují se bezprostředně po jejich vložení uživatelem. Za tento obsah odpovídají jeho autoři, nikoliv provozovatel webu VŠECHNY-AUTOŠKOLY.cz.


Autoškola Nobe Frýdek-Místek - navigace

Nejbližší autoškoly v okolí

Ostatní autoškoly


upozornit na chybné údaje