Autoškola Nobe Havířov - hodnocení a reference

Hodnocení autoškoly Nobe Havířov

> > VLOŽIT NOVÉ HODNOCENÍ - Autoškola Nobe Havířov < <

Absolvoval jsem 55-ti denní kurz v Havířově. Pan instruktor (R. Chmiel) byl velmi vstřícný, pokud jsem potřeboval něco zařídit nebo prodiskutovat, byl vždy nápomocný. Pokud hledáte spolehlivou autoškolu, nemusíte dále hledat.
vloženo: 2. února 2021
vložil: Alexandr Marosz, emailová adresa nezveřejněna

Vřele doporučuji,
V průběhu kurzu nebyly žádné komplikace. Plánování jízd velmi flexibilní, instruktor vstřícný. Na zkoušku jsem se cítil připravený.
vloženo: 6. října 2020

Nemám slov na celý průběh kurzu. Naprosto nedostatečná výuka teorie rozdělená do dvou dnů pouštění na notebooku. Nejvíc mě ale štval přidělený instruktor, se kterým jsem nebyl vůbec spokojený. Důležitý a místy arogantní. Na jízdy jsem se vůbec netěšil. Několikrát se mi stalo, že si v průběhu mé placené jízdy dovolil odskočit něco vyřídit a to i na 15min. Jízdy si zkracoval, ale potom v aplikaci, když jsem se díval byla na mapce delší trasa, aby mu to pěkně sedělo. Hnus! Jde jenom po penězích nic víc ho nezajímá. Prý kamarádský přístup,to určitě. Nikdy jsem s ním neměl pocit, že to zvládnu což se nestyděl říct na plnou hubu. Nechápu, že je někdo kdo ho dokáže chválit, podle mě nemá vůbec vlohy pracoval s lidmi obzvláště v takové profesi. Kdybych věděl, co mě čeká raději bych zůstal v původní autoškole v Ostravě. Chmiel mi bude ležet v žaludku ještě dlouho bohužel.
vloženo: 24. září 2020
vložil: anonym - jméno nevyplňeno, emailová adresa nevyplněna

Autoškolu mohu jen doporučit.
Přístup autoškoly je velmi profesionální a zároveň velmi zábavný. I co se výbavy týče je tato autoškola na tom velmi dobře.
A když budu zmiňovat instruktory, tak musím vyzdvihnout R. Chmiela, jehož přistup k práci je velmi osobitý a profesionální. Při jízdě s ním jsem nikdy za volantem nezažil nudu a zároveň jsem se vždy naučil něco nového. Když jsem něco potřeboval, tak i komunikace s ním byla velmi rychlá a pohotová. Na nic jsem nemusel dlouho čekat.
Opravdu mohu jen doporučit.
I závěrečné testy jsem zvládl na 1. pokus

vloženo: 16. června 2020
vložil: Zbránek Jakub, emailová adresa nezveřejněna

Autoškolu mohu jenom doporučit. Zkoušku jsem udělal na poprvé a s přístupem učitele (Roman Chmiel) jsem velmi spokojený. Když jsem udělal nějakou chybu v dopravě (a že jich nebylo málo) tak učitel nezvýšil hlas ale snažil se mi poradit jak danou situaci příště zvládnout lépe. Výhodou beru i to, že jsem jezdil s dlouhým autem (Honda Accord Combi). Vždycky je lepší přesednout z většího auta do menšího než z menšího auta do většího.
SUPER AUTOŠKOLA !!!
vloženo: 3. února 2020

Autoškolu NOBE mohu doporučit všem kdo hledají kvalitní výuku a individuální přístup. Pan Chmiel se přizpůsobil veškerým mým požadavkům. Na panu učiteli oceňuji hlavně přístup k výuce, jeho cílem je předat Vám co nejvíce zkušeností a udělat z Vás dobrého řidiče... Děkuji za všechno.
vloženo: 15. listopadu 2019
vložil: Tomáš Krajči,

Autoškolu Nobe můžu jedině doporučit. Skvělý přístup učitele (p. Roman Chmeil), skvělá domluva, i cena. Kvalitní vůz na kterém se naučíte vše co je třeba a na zkoušky se připravíte velice dobře. Celkově mohu jen doporučit MN
vloženo: 26. července 2019
vložil: Michaela Namyslová, emailová adresa nezveřejněna

Rozhodovala jsem se, kde a s kým chci autoškolu podstoupit. Jasná volba padla na Pana lektora Romana Chmiela z Nobe v Havířově.
Pohodové hodiny, ve kterých, i ve stresových situacích, po mně neřval, zachoval klid a vše mi dobře vysvětlit. Nemám ani jednu věc, na kterou bych si mohla stěžovat.
Jsem ráda, že v autoškole Nobe v Havířově se jezdí lekce ve větším autě, jelikož umím superně parkovat i s takto velkým autem.
Doporučuji!
D. Černá
vloženo: 26. července 2019
vložil: Daniela Černá, emailová adresa nezveřejněna