Logo všechny-autoškoly.cz
 

Autoškola Nobe Havířov - hodnocení a reference 

Návrat zpět do ADMINISTRACE AUTOŠKOLY


Hodnocení autoškoly Nobe Havířov

> > VLOŽIT NOVÉ HODNOCENÍ - Autoškola Nobe Havířov < <


   Autoškolu NOBE mohu doporučit všem kdo hledají kvalitní výuku a individuální přístup. Pan Chmiel se přizpůsobil veškerým mým požadavkům. Na panu učiteli oceňuji hlavně přístup k výuce, jeho cílem je předat Vám co nejvíce zkušeností a udělat z Vás dobrého řidiče... Děkuji za všechno.
vloženo: 15. listopadu 2019
vložil: Tomáš Krajči,


   Autoškolu Nobe můžu jedině doporučit. Skvělý přístup učitele (p. Roman Chmeil), skvělá domluva, i cena. Kvalitní vůz na kterém se naučíte vše co je třeba a na zkoušky se připravíte velice dobře. Celkově mohu jen doporučit MN
vloženo: 26. července 2019
vložil: Michaela Namyslová, emailová adresa nezveřejněna


   Rozhodovala jsem se, kde a s kým chci autoškolu podstoupit. Jasná volba padla na Pana lektora Romana Chmiela z Nobe v Havířově.
Pohodové hodiny, ve kterých, i ve stresových situacích, po mně neřval, zachoval klid a vše mi dobře vysvětlit. Nemám ani jednu věc, na kterou bych si mohla stěžovat.
Jsem ráda, že v autoškole Nobe v Havířově se jezdí lekce ve větším autě, jelikož umím superně parkovat i s takto velkým autem.
Doporučuji!
D. Černá
vloženo: 26. července 2019
vložil: Daniela Černá, emailová adresa nezveřejněna


   Dobry den,minuly tyden jsem uspesne dokoncil kurz autoskoly NOBE v Havirove,cena byla velmi prijatelna,a zvlaste pak bych ocenil pristup meho instruktora Romana Chmiela,ktery me velmi dobre pripravil na praktickou zkousku,celkove velka spokojenost a autoskolu doporucuji.S Hansel Havirov
vloženo: 23. července 2019
vložil: stanislav hansel,Vložení nového hodnocení

Pokud máte s autoškolou Nobe Havířov osobní zkušenost, ať už pozitivní či negativní, prosíme Vás o vyplnění hodnocení - poslouží pro ostatní žáky nejen při výběru té správné autoškoly. Buďte přitom co možná nejvíce konkrétní. Pro vložení hodnocení prosím klikněte na následující odkaz:


> > VLOŽIT NOVÉ HODNOCENÍ - Autoškola Nobe Havířov < <

O této stránce

Obsah zobrazený na této stránce byl vložen uživateli webu VŠECHNY-AUTOŠKOLY.cz. Textové příspěvky nejsou moderovány - zobrazují se bezprostředně po jejich vložení uživatelem. Za tento obsah odpovídají jeho autoři, nikoliv provozovatel webu VŠECHNY-AUTOŠKOLY.cz.


Autoškola Nobe Havířov - navigace

Ostatní autoškoly


upozornit na chybné údaje