Autoškola Noháček - hodnocení a reference

Nejlepší autoškola :3
vloženo: 29. února 2024
vložil: Marie, emailová adresa nezveřejněna

Nedoporučuji, maji jen jednoho komisaře ktery je v okoli známí že vyhazuje za úplné banality, navíc neni možnost jiného komisaře, který by ověřil že komisař neni zaujaty. Dále co mi vadí je ze pan Nohacek si bere jen slečny a chlapce da ostatním kolegům. Navic nechápu jak je možné ze pan Nohacek je schopný jezdit po dálnici a po Praze a tím umožnit dalsi zkušenosti s tímto provozem. Kdežto ostatní kolegové jezdí jen po okolních vesnicích a městech a tutiz nemaji moznost si vyzkoušet provoz po hlavním městě kde se setkají s tramvají a tim straci zkušenost. Nedoporučuji uz ovuli komisaři. Divim se ze vubec s tímto panem vůbec spolupracuje kdyz od tohoto komisaře uteklo už hodně autoškol.
vloženo: 5. dubna 2023
vložil: Štěpánka , emailová adresa nezveřejněna

Tuto autoškolu mohu pouze doporučit. Byla jsem velice spokojená a výborně připravená na zkoušky. Pro mě to bylo nenáročné, velice zábavné, příjemné a vždy jsem se těšila. Výuka probíhá zábavnou formou, žádné stresy, všechno se v klidu vysvětlí. Osobně jsem jezdila s Vladimírem Noháčkem, a bylo to to nejlepší. Opravdu pokud chcete do nějaké autoškoly, tak do této! Jezdila jsem i s více auty, ne jen s jedním jak je všude zvykem. S panem Noháčkem se dá vždy na všem v klidu dohodnout. Má i nejlepší ceny v okolí. Jízda a testy na poprvé bez problémů zvládnuty. Jsem ráda, že jsem zvolila tuto autoškolu a přeji správný výběr všem, kdo váhá. Doporučuji!!!
vloženo: 2. září 2019
vložil: Natálie Hladká,

Na zkoušky jsem byla skvěle připravena a na každou jízdu jsem se vždy těšila. Budu moc ráda vzpomínat.

vloženo: 10. března 2019
vložil: anonym - jméno nevyplňeno, emailová adresa nevyplněna

Autoškolu bych doporučil všem lidem z okolí .
pokud uděláte zkoušky na poprvé tak máte vyhráno
ale pokud ne zaplatíte další hromadu peněz já platil navíc asi 3000 za 2 opakovačky
vloženo: 7. listopadu 2017
vložil: jméno nezveřejněno,

Autoškola s individuálním přístupem, ve které se dá zažít i mnoho legrace.
vloženo: 28. prosince 2014

Nejlepší autoškola šitá na míru každému... :-)
vloženo: 14. února 2014

nejlepší autoškola. Rozhodně doporučuji. Jízdy i teorie super. Nikdy nebyl žádnej problém...
vloženo: 7. dubna 2010

Autoškola u pana Noháčka byla úplně nejlepší... je příjemný,milý a navíc je i pěkný... :o) jízdy byly super.. a má svatou trpělivost... :o)

Míša
vloženo: 22. prosince 2009

V autoškole jsem se vážne bavila, jízdy byly zábavné, ale všechno jsem se při nich naučila, teorie byla pokaždé skvělá a hlavně tam pokaždé je super parta lidí...Vždcky jsme se dohodli a nikdy nebyl nějaký problém.
vloženo: 15. října 2009

Vůbec by mě nenapadlo, že učit se řídit může být i legrace. Maximální pohoda jak na teoriích i jízdách, splní vám snad vše co na očích vidí. Vždycky si pro mě dojel, po jízdě zase nechal kde jsem chtěla, po Praze jezdila. Označuji tuto autoškolu za nejlepší!

UPOZORNĚNÍ: Toto hodnocení bylo dle poznatků administrátorů webu VSECHNY-AUTOSKOLY.cz s největší pravděpodobností vloženo samotným provozovatelem této autoškoly nebo na základě jeho podnětu.

vloženo: 14. října 2009

Trpěliví, flexibilní, vzdělaní v oboru - prostě dokonalí profesionálové, kteří jsou kdykoliv připraveni pomoci, když se v autě zrovna nedaří. Lze pouze doporučit a doufat, že takových autoškol bude víc.
vloženo: 10. října 2009

trpělivý,vstřícný,individuální přístup,umí naučit,
vloženo: 9. října 2009
vložil: anonym - jméno nevyplňeno, emailová adresa nevyplněna

Kvalita, profesionální přístup, vstřícnost a hlavně naučí! Jinam bych nešla, doporučuji všema deseti!

vloženo: 15. září 2009

Pokud máte s autoškolou Noháček osobní zkušenost, ať už pozitivní či negativní, prosíme Vás o vyplnění hodnocení - poslouží pro ostatní žáky nejen při výběru té správné autoškoly. Buďte přitom co možná nejvíce konkrétní. Pro vložení hodnocení prosím klikněte na následující odkaz:

> > VLOŽIT NOVÉ HODNOCENÍ - Autoškola Noháček < <

Autoškola Noháček - navigace