Autoškola Nováček - hodnocení a reference

Hodnocení autoškoly Nováček

> > VLOŽIT NOVÉ HODNOCENÍ - Autoškola Nováček < <

Do Autoškoly Nováček jsem přestoupil poté, co jsem měl v jiné autoškole špatné výsledky a byl jsem nespokojen s chováním instruktora i celkovým přístupem autoškoly.

S učitelkou Vierou Pourovou jsem většinu největších chyb poměrně rychle odstranil a složil závěrečnou zkoušku. Paní Vieru mohu doporučit jako člověka na svém místě, který vám bez zbytečného jekotu a výčitek vysvětlí, co děláte špatně a jak to napravit. Neudělejte tu samou chybu jako já a zbytečně se netýrejte v autoškole, kde nemají zájem vás cokoliv naučit. Je to placená služba jako jakákoliv jiná. Autoškolu Nováček mohu díky jejich pozitivnímu a lidskému přístupu všem doporučit.
vloženo: 31. března 2023

Autoškolu Nováček mohu doporučit všem co mají strach z řízení. Pan Nováček mě vše nejdřív vysvětlil a pak jsme šli jezdit.Při jízdách mi pořád dokolečka opakoval co mám dělat a na co si mám dávat pozor. A hlavně, když jsem něco pokazil, tak na mě neřval a v klidu vše znovu vysvětlil.Ze zkoušek jsem měl strach, ale vše dopadlo dobře a já udělal napoprvé.
vloženo: 5. prosince 2014
vložil: Petr ,

Pokud máte s autoškolou Nováček osobní zkušenost, ať už pozitivní či negativní, prosíme Vás o vyplnění hodnocení - poslouží pro ostatní žáky nejen při výběru té správné autoškoly. Buďte přitom co možná nejvíce konkrétní. Pro vložení hodnocení prosím klikněte na následující odkaz:

> > VLOŽIT NOVÉ HODNOCENÍ - Autoškola Nováček < <

Autoškola Nováček - navigace