Autoškola Novák - hodnocení a reference

Hodnocení autoškoly Novák

> > VLOŽIT NOVÉ HODNOCENÍ - Autoškola Novák < <

Bohužel nemohu objektivně hodnotit více než jen příznivou cenu a mizerný přístup. Ke kurzu samotnému jsme se vůbec nedostali. Majitel nás odkázal na instruktora, který se nám měl věnovat. Poslali jsme přihlášku a marně čekali na odezvu. Po mnoha urgencích pana instruktora jsme se obrátili zpět na pana majitele, který nám sdělil, že pokud se nám neozývají, tak nemají zájem a mají plno. Neuvěřitelné!
Naštěstí jsou i jiné autoškoly v Kolíně, kde jsou slušní lidé. Jen musíme znovu pro lékařský posudek (400 Kč), který nám kvůli laxnímu přístupu Autoškoly Novák propadl.
vloženo: 9. dubna 2024

Autoškola mi byla doporučena a proto jsem očekávala kvalitní službu. Instruktor, kterého jsem ale měla nebyl vůbec ochotný, domluvení každé jízdy trvalo skoro dva týdny. Přičemž na některé ani nedorazil a nechal mě bez omluvy čekat. Autoškolu jsem dělala skoro půl roku, za celou dobu byl přístup naprosto stejný. Pokud máte hodně času klidně zvolte tuto cestu jinak nedoporučuju.
vloženo: 30. září 2023
vložil: anonym - jméno nevyplňeno, emailová adresa nevyplněna

Chtěl bych touto cestou poděkovat za skvělou práci pana Luďka.
Ondra
vloženo: 22. září 2022
vložil: Ondřej,

Vřele doporučuji, za jejich přátelský přístup, nemusel jsem se vůbec bát kdykoliv přijít na jízdy. Žávěrečné jízdy v Kutné Hoře jsou sice pro někoho lehce z ruky ale není to nijak náročné město. Za tu cenu a za bleskový kurz (měsíc a půl) naprosto doporučuji.
vloženo: 24. února 2022
vložil: Ondřej, emailová adresa nezveřejněna

Líbilo se mi že jsem nemusela mít strach jít do autoškoly. Vše bylo v pořádku a v přátelském stylu. Což žákům hodně pomůže. Přeci jenom když vás učí někdo kdo na vás jen nadává tak vám to asi úplně nepůjde a tady je to jiné. Skvělí přístup o instruktora. Tímto ti Luďku ještě jedno děkuji. Péťa K.
vloženo: 15. června 2019
vložil: Petra K. ,

Pokud máte s autoškolou Novák osobní zkušenost, ať už pozitivní či negativní, prosíme Vás o vyplnění hodnocení - poslouží pro ostatní žáky nejen při výběru té správné autoškoly. Buďte přitom co možná nejvíce konkrétní. Pro vložení hodnocení prosím klikněte na následující odkaz:

> > VLOŽIT NOVÉ HODNOCENÍ - Autoškola Novák < <

Autoškola Novák - navigace