Autoškola Novitech - hodnocení a reference

Hodnocení autoškoly Novitech

> > VLOŽIT NOVÉ HODNOCENÍ - Autoškola Novitech < <

Tuhle autoškolu jsem objevil zcela náhodou a musím říct že toho vůbec nelituji . Okamžitý nástup do kurzu , profesionální přístup, vzájemná domluva seděla a instruktorovi nervy z ocele a to i v krajních případech vše řešil v klidu , bez zvedání hlasu . Kdybych mohl osobně hodnotit tak příprava na testy byla perfektní a příprava na praktickou zkoušku taky za jedna . V případě dalšího kurzu budu jednoznačně volit stejnou autoškolu .
vloženo: 13. července 2023
vložil: Jiří ,

Všechno super žádné připomínky nemám , můžu jen doporučit.
vloženo: 24. července 2016

autoškolu musím vynachválit, zkoušku jsem složila napoprvé. byla jsem dostatečně připravená, lektor velmi vstřícný, kamarádský. jediné minus, které jsem zaznamenala je nedochvilnost lektora, ale to se dá pochopit. :) maximální spokojenost! doporučuji! obzvláště cena je velmi příjemná.
vloženo: 16. března 2014
vložil: Řidička, emailová adresa nezveřejněna

vloženo: 16. března 2014
vložil: anonym - jméno nevyplňeno, emailová adresa nevyplněna

Je potřeba si na jízdy zarezervovat víc času, ale přístup je naprosto nenásilný, profesionální a především pohodový. Není se čeho bát, doporučuju!
vloženo: 5. června 2012
vložil: anonym - jméno nevyplňeno, emailová adresa nevyplněna

Autoškola byla cenově dostupná a učitelé se snažili své žáky co nejvíc naučit. I přesto byla někdy překvapující nedochvilnost učitelů, případně rušení výuky z důvodu absence učitele. I proto jsem kurz dělala poměrně dlouho a na dvakrát. Přesto oceňuji vstřícný přístup k žákům.
vloženo: 7. února 2012
vložil: Marie Nováková,

Byla jsem velmi spokojena.
vloženo: 15. listopadu 2009

Vše v úplné pohodě.Onrušová Kněždub
vloženo: 16. srpna 2009
vložil: anonym - jméno nevyplňeno, emailová adresa nevyplněna

Jsem max. spokojený! Super cena, pohodový přístup naprosto bez stresu!Jízdy jsem si vážně užil, a přesto že jdu zítra ke zkouščce cítím se poměrně jistě, narozdíl od svých předchozích zkušeností(mám již tři skupiny ŘO). Díky a vřele doporučuji.
vloženo: 21. července 2009
vložil: Hlásenský Jura,

Pokud máte s autoškolou Novitech osobní zkušenost, ať už pozitivní či negativní, prosíme Vás o vyplnění hodnocení - poslouží pro ostatní žáky nejen při výběru té správné autoškoly. Buďte přitom co možná nejvíce konkrétní. Pro vložení hodnocení prosím klikněte na následující odkaz:

> > VLOŽIT NOVÉ HODNOCENÍ - Autoškola Novitech < <

Autoškola Novitech - navigace