Autoškola Novotná - hodnocení a reference

Hodnocení autoškoly Novotná

> > VLOŽIT NOVÉ HODNOCENÍ - Autoškola Novotná < <

Byla jsem velice spokojená se všemi z Autoškola Novotný....přístup , výuka....vše. Člověk se nebál, na cokoli zeptat. Plánování jízd bylo zcela podle mého přání. Samozřejmostí bylo vyzvednutí na určitém místě, či naopak jsem já mohla po skončení jízdy dojet kamkoli jsem potřebovala. Doporučuji všem!!!!!
vloženo: 19. února 2013
vložil: Stachová Dagmar,

Kdyz jsem se rozmyslel kde rozsirit svuj RP, dal sjem an doporuceni kamarada a udelal sjem opravdu super krok. Lidský přístup , vice lektoru zadny rvani atd.
vloženo: 23. srpna 2012
vložil: Honza, emailová adresa nezveřejněna

Celkový průběh kurzů byl bezvadný, učitelé jsou super =)) pokecají a co hlavně dokážou nauči řídit. V zimě se snímy dá domluvit, aby se nkam zajelo a žák si vyskoušel jka se má zachovat, když dostane smyk vozidla. Na zkoušky jsem byla připravená tak jak nikdá na nic. Pan Novotný připravit umí, i tesně před zkouškama příjemně povzbudit. Na autoškole se mi líbilo snad všechno rozhodně bych nic nzměnila. Ano, autoškolu Novotné mohu doporučit ostatní žadatelům o řidické oprávnění, dá se sněma domluvit pomalu na všem. Do autoškoly paní Novotné bych se strašně ráda vrátila=))
vloženo: 29. ledna 2011