Autoškola Novotná - hodnocení a reference

Prezentace této autoškoly je v tuto chvíli aktualizována - některé údaje proto nemusí být aktuální.

Hodnocení autoškoly Novotná

> > VLOŽIT NOVÉ HODNOCENÍ - Autoškola Novotná < <

Teoretická výuka probíhá v 70% v podobě puštění videa. Pozdní příchody (Ačkoli je autoškola zřízena přímo v domě lektorů a jízdy tedy často začínají přímo tam) a předčasné konce jízd. Tři hodiny na trenážerech mi připadlo zbytečně moc na úkor skutečné praxe. Počáteční cena nízká, ale později naběhne v případě, že žák neudělá závěrečky napoprvé (což je tak ve 40% případů). Lektoři se občas střídají, přičemž každý jezdí s trošku jiným autem, takže se na závěrečkách stává, že jedete s jiným lektorem i autem.
vloženo: 18. listopadu 2012

Autoskolu bych doporucila vsem..maji vcelmi kladny pristup k zakum a plne se jim venuji..
vloženo: 4. května 2010
vložil: Denisa, emailová adresa nezveřejněna

Celkový průběh kurzu hodnotím na výbornou.
vloženo: 22. prosince 2009
vložil: Nosek Petr,

Celkem pohoda, dobrý přístup vyučujících.
vloženo: 23. listopadu 2009
vložil: Luboš Šulc,

Pokud máte s autoškolou Novotná osobní zkušenost, ať už pozitivní či negativní, prosíme Vás o vyplnění hodnocení - poslouží pro ostatní žáky nejen při výběru té správné autoškoly. Buďte přitom co možná nejvíce konkrétní. Pro vložení hodnocení prosím klikněte na následující odkaz:

> > VLOŽIT NOVÉ HODNOCENÍ - Autoškola Novotná < <

Autoškola Novotná - navigace