Autoškola Novotný Tomáš - hodnocení a reference

Hodnocení autoškoly Novotný Tomáš

> > VLOŽIT NOVÉ HODNOCENÍ - Autoškola Novotný Tomáš < <

Naprostá spokojenost, vřele doporučuji, přístup parádní. Připravenost-testy se samozřejmně musíte našrotit doma. A jízdy nou stres :-)
vloženo: 30. července 2014
vložil: tereza, emailová adresa nezveřejněna

S touto autoškolou mám jen dobré a kladné zkušenosti. Během jejího absolvování jsem nezažila žádný stres, ba naopak díky skvělému přístupu mé instruktorky jsem se těšila, vždy se zasmála a příjemnou formou naučila vše potřebné k tomu, abych zkoušky hned na poprvé úspěšně zvládla. :)
vloženo: 29. března 2014
vložil: Anetta,

Z autoškoly jsem neměla díky skvělé výuce žadné obavy, na hodiny jsem se těšila. Vždy jsem se cítila v naprostém klidu a v pohodě, žadný stres. Na zkoušky jsem byla připravena na výbornou. Nedovedu si predstavit, že bych autoškolu dělala někde jinde. Z mé strany naprostá spokojenost. Mohu jen doporučit!!
vloženo: 25. ledna 2014

Skvělý přístup, velmi laskavý instruktoři jenž Vám ve všem vyhoví :) Téměř kamkoliv pro Vás dojedou kvůlí jízdám a také se při nich nasmějete... Auta z vozového parku jsou super, vše jak nové, nemusíte se bát, že budete jezdit v něčem "utahaném" po předchozích žácích :)
vloženo: 1. prosince 2013
vložil: Danny, emailová adresa nezveřejněna

Autoškola mě svým způsobem bavila, byla to zábava, ale také velký krok do života. Nebýt tolerantní instruktorky nevím, nevím, jestli bych to zvládla.
Vřele doporučuji tuto autoškolu!!
vloženo: 25. listopadu 2013
vložil: anonym - jméno nevyplňeno, emailová adresa nevyplněna

vložil: monika finkova,

celkově je tato autoškola proložená humorem,klidem,a přátelským příspupem,což jsem velmi ocenila..
velmi kvalitní příprava pro zkoušky,zvládne to s nimi opravdu každý!!!
vhodné i pro ty,co nemají moc času,jízdy jsou možné dohodnout dle vašeho přání,žádný problém!!!
byla jsem opravdu mile překvapená s celkovým přístupem jak v hodinách teorie,tak i při jízdách!!
Mohu vřele z vlastní zkušenosti doporučit i těm,kteří váhají ze strachu,že to nezvládnou..JDE TO!!!
vložil: anonym - jméno nevyplňeno, emailová adresa nevyplněna

Celkově absolvování kurzu autoškoly hodnotím kladně. Teoretické hodiny bylo možné absolvovat dva dny v týdnu, vždy jak to každému vyhovovalo. Praktické hodiny se uskutečnily včas a na stanoveném místě. Jízdy probíhaly v klidné atmosféře s komentářemi a upozorněními. Na zkoušky jsem byla velmi dobře připravena. Tuto autoškolu mohu s klidným svědomím každému nastávajícímu řidiči doporučit.
vloženo: 22. listopadu 2013

Pro mě autoškola nebyl žádný stres, díky mojí super učitelce (Janě) jsem se na jízdy vždy moc těšila :) Každému bych tuto autoškolu vřele doporučila :)
vložil: Lucie Zemčákovvá,

Super přístup, skvělá individuální domluva na jízdy, maximální vstřícnost všech z Autoškoly Novotný. Doporučuji je dál všem svým známým, kteří odchází se stejnými pocity...škoda, že se autoškola nedá dělat pořád dokola...protože to by byli Novotní jasná volba :-)