Logo VŠECHNY-AUTOŠKOLY.cz MENU
 

Autoškola Josef Nývlt - hodnocení a reference 

STUDOVNA.moje-autoskola.cz - výuková videa pro žáky autoškol

Návrat zpět do ADMINISTRACE AUTOŠKOLY


Hodnocení autoškoly Josef Nývlt

> > VLOŽIT NOVÉ HODNOCENÍ - Autoškola Josef Nývlt < <


POZOR, následující hodnocení je více než rok staré:

   Chtěl bych touto cestou poděkovat za přístup při výuce i praktických jízdách,kde je vidět dlouholetá praxe a absoloventi jdou k závěrečným zkouškám perfektně připraveni a proto lze tuto autoškolu jen a jen doporučit.
Jiří Hájek, Smiřice
vloženo: 25. července 2012
vložil: Jiří Hájek,


POZOR, následující hodnocení je více než rok staré:

   Má osobní zkušenost je více než pozitivní.Nejvíce mi vyhovoval způsob výuky teorie,která byla prováděna ústně p.Nývltem za doprovodu instruktážního DVD. Kurz "B"obsahoval mimo jiné jízdu s osobním vlekem,couvání a jízdu v HK kde byla možnost se seznámit s velkým provozem a semafory.Mohu vřele doporučit,100% příprava do silničního provozu.
vloženo: 22. ledna 2012
vložil: Věra Lebrušková, emailová adresa nezveřejněna


POZOR, následující hodnocení je více než rok staré:

   na kurz sem nastoupil v září 2011 a předem domluveným orientačním termýnem závěrečných zkoušek (do konce listopadu 2011) to se ale nestalo do autoškoly chodím stále protože nás tam je příliš mnoho (26 žáků) a nestíhají jde jim jen o peníze. Většina z žáků nemá eště v prosinci 2011 hotové papíry ani ja ne :( a už pan Nývlt rozjel další kurz a nam vyhrazuje pouze 3 termíny na jizdy. RADIM VAM NECHODTE K NEMU JE TO LEVNE AE ZATO STRASNE DLOUHE MOCI SI VYBRAT ZNOVU TAK TAM UZ NEJDU NEJHORSI AUTOSKOLA V CELE JAROMERI!!!!!!!!!!!!!!!!!!
vloženo: 23. prosince 2011
vložil: jméno nezveřejněno, emailová adresa nezveřejněna


POZOR, následující hodnocení je více než rok staré:

   Je to naprosto profesionální přístup. Přijemní učitelé autoškoly. Jsem ráda, že jsem si ji vybrala. Nejsem nejmladší a měla jsem z toho docela strach,ale přístupem učitelů ke mě jsem ho postupně odbourala. Díky ještě jednou
vloženo: 28. února 2010
vložil: Jarmila Lalková,


POZOR, následující hodnocení je více než rok staré:

   Byla jsem naprosto spokojena.Myslím si, že lepší autoškolu bych si vybrat nemohla.
vloženo: 11. září 2009
vložil: Ladislava Voltrová, emailová adresa nezveřejněnaVložení nového hodnocení

Pokud máte s autoškolou Josef Nývlt osobní zkušenost, ať už pozitivní či negativní, prosíme Vás o vyplnění hodnocení - poslouží pro ostatní žáky nejen při výběru té správné autoškoly. Buďte přitom co možná nejvíce konkrétní. Pro vložení hodnocení prosím klikněte na následující odkaz:


> > VLOŽIT NOVÉ HODNOCENÍ - Autoškola Josef Nývlt < <

O této stránce

Obsah zobrazený na této stránce byl vložen uživateli webu VŠECHNY-AUTOŠKOLY.cz. Textové příspěvky nejsou moderovány - zobrazují se bezprostředně po jejich vložení uživatelem. Za tento obsah odpovídají jeho autoři, nikoliv provozovatel webu VŠECHNY-AUTOŠKOLY.cz.


Autoškola Josef Nývlt - navigace

Nejbližší autoškoly v okolí

Ostatní autoškoly


upozornit na chybné údaje