Autoškola Jiří Odstrčilík - hodnocení a reference

Hodnocení autoškoly Jiří Odstrčilík

> > VLOŽIT NOVÉ HODNOCENÍ - Autoškola Jiří Odstrčilík < <

Autoškola je naprosto super. Jelikož jsem přestupoval z jiné autoškoly velmi jsem se bál že znova budu mit smůlu na instruktora ale opak byl pravdou. Po své první hodině jsem byl nadšený, přístup instruktora byl úžasný. Jízdy jsem si užíval a věřím že jsem se opravdu naučil jezdit a dávat pozor. Celý přístup byl fajn a plánování jízd naprosto bez problému. I touto cestou chci poděkovat
vloženo: 25. dubna 2024
vložil: Josef , emailová adresa nezveřejněna

Naprosto profesionální a přátelský přístup. Vždy je vše pořádně vysvětleno, a bez problémů klidně i několikrát zopakováno. Pokud se vám něco nepovede, vždy přesně, a v klidu vysvětlí, kde jste chybu udělali a jak chybě předejít.
Asi nejsem žádný retard, nebo dřevák a proto jsem zvládl autoškolu v rekordním čase:) Určitě všem doporučuji.

vloženo: 24. dubna 2024
vložil: Josef , emailová adresa nezveřejněna

Toto byla naprosto uzasna autoskola,na hodiny se clovek musel tesit.Na zkousku jsem sla skvele pripravena a v klidu,ze vse se da vse zvladnout.Pan Odstrcilik je clovek na svem miste!!Klidny,pohodovy a hlavne trpelivy ucitel.Mooc doporucuji.
vloženo: 24. listopadu 2012
vložil: Míša Š,

Doporučuji.
vloženo: 23. března 2012
vložil: anonym - jméno nevyplňeno, emailová adresa nevyplněna

Hrůza a děs,nic nenaučí,jen bere prachy.
vloženo: 15. září 2010
vložil: jaroslav Hladík,

Perfektní přístup a hlavně nezměrná trpělivost p. Odstrčilíka. Klidnějšího člověka jsem nepotkal. Doporučuji pro lidi, kteří o autě a řízení neví vůbec nic.
vloženo: 21. srpna 2009
vložil: jiří dederle,

Pokud máte s autoškolou Jiří Odstrčilík osobní zkušenost, ať už pozitivní či negativní, prosíme Vás o vyplnění hodnocení - poslouží pro ostatní žáky nejen při výběru té správné autoškoly. Buďte přitom co možná nejvíce konkrétní. Pro vložení hodnocení prosím klikněte na následující odkaz:

> > VLOŽIT NOVÉ HODNOCENÍ - Autoškola Jiří Odstrčilík < <

Autoškola Jiří Odstrčilík - navigace