Autoškola Ohnůtek - hodnocení a reference

Hodnocení autoškoly Ohnůtek

> > VLOŽIT NOVÉ HODNOCENÍ - Autoškola Ohnůtek < <

V autoškole Ohnůtek jsem absolvoval 3 kurzy autoškoly B,C a C+E. Ocenil bych rychlost kurzu a flexibilitu vyučujících. Kdo není technikou nepolíben a nedělá stejnou chybu 100 krát do kola nemá se vůbec čeho bát. Po absolvováni kurzu je člověk připraven do dnešního stresujícího provozu. Naučil jsem se vše co potřebuji na cestách. Za sebe můžu jen doporučit. Autoškolu absolvovalo i plno mých kamarádu a známých, taktéž byli spokojeni.
vloženo: 16. března 2024
vložil: Ladislav,

Autoškola Ohnůtek není pro každého, ale kdo si tímto kurzem projde, je na řízení připraven. Mnoho žáků i začínajících řidičů si myslí, že silnice je místo kde se pravidla dodržují. OPAK JE VŠAK PRAVDOU! V ostrém provozu musí dobrý řidič myslet i za ostatní a být neustále ve střehu. U Pana Ohnůtka se naučíte řídit v plném provozu i pod stresem. Občas Vás může vystrašit zvýšení hlasů, ale oto lépe si svou chybu uvědomíte. Autoškolu bych doporučil všem, kteří se chtějí naučit dobře řídit. Mezi největší výhodu autoškoly řadím časovou flexibilitu, díky které dokáže kurz projít o dost rychleji než v jiných autoškolách.
vloženo: 14. března 2024

vloženo: 14. března 2024
vložil: anonym - jméno nevyplňeno, emailová adresa nevyplněna

Starý kyselý chudák, který po vás jen křičí a nadává. Hlášky typu “I děti v druhé třídě to umí', "Tak si pi***!", "Taťka tě neučil řídit?!", "Co kdybys tohle udělal, a vykládal bys že ses učil u mě kur***!". Kouří v autě, auto je rezavá čipnutá oktávka, žádné teoretické hodiny od něho nečekejte, řve vám přimo do ucha a u toho dostaváte lokty. Jsem dospělý chlap, ale i tak mi místy bylo do breku. Na konci hodiny někdy říká, ať se to naučíte sami. Za takový přístup by spíše on měl dávat peníze lidem za to, že má komu nadávat potom, co ho opustila žena, měl zůstat u hrncováni v tanku.
vloženo: 21. října 2023
vložil: jméno nezveřejněno,

Je to pěkný nervák sprostý,kouřil v autě,ruce mi smrděly od kouře z volantu,musel jsem odejit hnus
vloženo: 9. září 2023
vložil: anonym - jméno nevyplňeno, emailová adresa nevyplněna

Pan instruktor Ohnutek je trošku silnější kafe , ale kdo by se chtěl nechat zabít v autě ,někým kdo neposlouchá , co instruktor řekne ? Ano neudrží se na uzdě . Ale na druhou stranu ,nepustil nikoho na zkoušky , dokud fakticky nebyl připravený . Ale dělal jsem u pana Ohnutka řidičák v 15 na malou motorku a kdyby to bylo tak hrozné , nedělal bych u něj řidičák sk. B . Já mám jiný názor na pana Ohnutka ,je to super člověk . A vím , že mi asi nebudete věřit , ale není to robokop ,ale člověk ,který se rád pobaví a zasměje . &#128526; Jozef Gaži
vloženo: 21. června 2022
vložil: Jozef Gaži,

Pan Ohnutek nezvládá práci s lidmi. Na to že nabízí službu pro lidi, nedokáže zvládat emoce. Z vlastní zkušenosti můžu potvrdit, že by chtěl, ať se žák sám připraví a naučí úplně vše. Má první jízda a také poslední obsahovala ponižování a nadávky. Cholerický přístup, kde na otázku člověk dostane ironickou poznámku a na konci hodiny je mu vyčteno, že se na nic neptá.
Během první jízdy, na které jsem byl nervózní už jen z toho, že pojedu po silnici, mi opravdu nepřidaly na sebevědomí jeho urážky, sprosté nadávky a neurvalý přístup.
Nedoporučuji tuto autoškolu nikomu, kdo očekává lidský přístup!
vloženo: 16. prosince 2020

Ubohý senilní primitiv, učit neumí, uráží i dospělého člověka, auto je vrak na odpis.
vloženo: 15. prosince 2020

Je to super doporucuji
vloženo: 27. května 2019
vložil: anonym - jméno nevyplňeno, emailová adresa nevyplněna

Rychlý skvelý přístup můžu doporučit. bylo mi vše vysvětleno a autoškolu jsem měl rychle hotovou cena srovnatelná s ostatníma.
vloženo: 9. dubna 2018
vložil: anonym - jméno nevyplňeno, emailová adresa nevyplněna

Automatická tykačka od Ohnutka k žákovi,je jedno jestli má 18 nebo 60 let.Při jízdách na vás řve,přičemž kurva je nejslušnější slovo .Sám jsem si také vyslechl celou plejádu urážek Od hňupa,cipa ,debila přes idiota po čur..ka,ikdyž mi je přes 50. Autoškola pro nejotrlejší Slabší povahy nevydrží,ženské končí jízdy z brekem Kdybych šel znova k Ohnutkovi,tak bych si musel nechat vyšetřit hlavu
vloženo: 21. listopadu 2013
vložil: Ladislav Hanzelka,

Dle mého názoru nejhorší autoškola v okolí NJ. Nic se v ní žák nenaučí, neumí mu nic vysvětleno a jenom se po něm řve a řve, protože dotyčný vyučující neumí nic jednoduše a stručně vysvětlit. Jediné o co mu jde jsou prachy od žáků a hlavně, aby se nestalo nic jeho autu. Autoškola opravdu k ničemu. Pokud jde o cenu kurzu tak je hodně vysoká o proti ostatním autoškolám v okolí a nedosahuje ani náhodou jejich úrovně a poskytnuté materiály nejsou žádné. Tuto autoškolu nedoporučuji.
vloženo: 21. září 2012
vložil: jméno nezveřejněno,

To, že je učitel nebo trenér přísný,neznamená,že je blbec.Je jen na nás,jestli se chceme něco naučit !Já jsem se naučil hodně a děkuji za to této autoškole.
vloženo: 23. února 2010
vložil: Ladislav Kotrla,

Ostřejší, přímé jednání.
Chceš být profík, tak se snaž.
Je to hlavně na Tobě, co chceš.

vloženo: 7. října 2009

stašné
vloženo: 23. září 2009

ty voe lidi to je blazen ten chlap..nechal me vysednout v NJ a at si dojdu do kopru jak chci.dal jsem jenom spatne blinkr