Autoškola Olcar - hodnocení a reference

Hodnocení autoškoly Olcar

> > VLOŽIT NOVÉ HODNOCENÍ - Autoškola Olcar < <

Pan učitel v autoškole je sice bručoun, ale jen proto, že to chce lidi doopravdy kvalitně naučit, též je velmi ochotný a flexibilní. Dal jsem zkoušky na první pokus, takže něco na tom je.

vloženo: 23. listopadu 2021
vložil: Petr Navrátil,

Cítíl jsem se v této autoškole velmi dobře a určitě bych ji doporučil každému, kdo se chce naučit dobře řídit.
vloženo: 30. ledna 2010
vložil: anonym - jméno nevyplňeno, emailová adresa nevyplněna

V žádném případě nedoporučuji..Mít jednu jízdu za 2-3týdny - to si myslím, že není normální. Přístup vyučujícího naprosto nevhodný. Autoškol je v Olomouci dost, tak se zbytečně nezdržujte právě u této..:-)
vloženo: 27. ledna 2010

Jedna jízda za 2 týdny opravdu není moc a ještě se o ni doprošovat?...nikomu nedoporučuji!!!!!!!
vloženo: 7. prosince 2009
vložil: Bývalý žák, emailová adresa nezveřejněna

Ridicak sme udelalaa:)tudizz sem nejvic spokojena:) vyucujici nejlepsi kamaradsky pristup doporucuju vsem:)
vloženo: 7. října 2009