Autoškola Olivík - hodnocení a reference

> > VLOŽIT NOVÉ HODNOCENÍ - Autoškola Olivík < <

vloženo: 9. ledna 2011
vložil: Petr,

bylo to v cajku ja ac jsem tomu neveril jsem sa naucil ridit:-).Muj spolujezdec pan olivik si myslam ze je dobrej ucitel takze ti co v bystru delaji autoskolu tak at jdou k panu olivikovi;-)
vloženo: 11. září 2009

Pokud máte s autoškolou Olivík osobní zkušenost, ať už pozitivní či negativní, prosíme Vás o vyplnění hodnocení - poslouží pro ostatní žáky nejen při výběru té správné autoškoly. Buďte přitom co možná nejvíce konkrétní. Pro vložení hodnocení prosím klikněte na následující odkaz:

> > VLOŽIT NOVÉ HODNOCENÍ - Autoškola Olivík < <

Autoškola Olivík - navigace