Autoškola Vilém Otruba - hodnocení a reference

Hodnocení autoškoly Vilém Otruba

> > VLOŽIT NOVÉ HODNOCENÍ - Autoškola Vilém Otruba < <

U pana Otruby jsem byla spokojená, vždycky se mi snažil vyjít ve všem vstřic a byl trpělivý. Určitě bych tuto autoškolu všem doporučila.
vloženo: 6. ledna 2019

Pohodový a kliďas učitel, žádný stres a skvělá příprava na zkoušky. DOPORUČUJI.
vloženo: 12. dubna 2010
vložil: Blanka Parišková,

Celkový průběh kurzu hodnotím velmi kladně, i přes prvotní strach jsem vše zvládla...velký podíl na tom má p. Otruba, který má kladný vztah ke studentům, pomáhá jim a vše vysvětlí a poradí. Jeho nejčastější věta je: "když je problém, zastav"
Super, všem vřele dopuručuji.
vloženo: 3. listopadu 2009

Pokud máte s autoškolou Vilém Otruba osobní zkušenost, ať už pozitivní či negativní, prosíme Vás o vyplnění hodnocení - poslouží pro ostatní žáky nejen při výběru té správné autoškoly. Buďte přitom co možná nejvíce konkrétní. Pro vložení hodnocení prosím klikněte na následující odkaz:

> > VLOŽIT NOVÉ HODNOCENÍ - Autoškola Vilém Otruba < <

Autoškola Vilém Otruba - navigace