Logo VŠECHNY-AUTOŠKOLY.cz MENU
 

Autoškola P+R - hodnocení a reference 

Návrat zpět do ADMINISTRACE AUTOŠKOLY


Hodnocení autoškoly P+R

> > VLOŽIT NOVÉ HODNOCENÍ - Autoškola P+R < <


   Po velmi špatné zkušenosti z jiné autoškoly zakončené neúspěchem u zkoušky jsem se rozhodl přejít k autoškole P+R a s odstupem nyní musím konstatovat, že jsem si nemohl vybrat lépe. Do měsíce po nástupu jsem po sedmi hodinách kondičních jízd výcvik úspěšně zakončil, a to se slevou i s úsměvem na tváři. Moc bych chtěl poděkovat zejména panu učiteli Kříži za velmi ochotný přístup a za téměř nekonečnou trpělivost, když jsem při prvních jízdách dělal jeden přešlap za druhým.

Autoškolu mohu vřele doporučit a mrzí mne, že jsem u P+R neabsolvoval celý výcvik. Ušetřilo by mi to spoustou stresu a řidičský průkaz bych patrně měl o dost dříve.

Přeji hezký den,
Vít Břichňáč
vloženo: 19. června 2024
vložil: Vít Břichňáč, emailová adresa nezveřejněna


   Super učitel
vloženo: 19. června 2024
vložil: jméno nezveřejněno, emailová adresa nezveřejněna


   Moje zkušenost byla velmi pozitivní, i přesto že jsem měla velký strach řídit na začátku. Jsem spokojená a šťastná že jsem si vybrala tuto autoškolu. Můj instruktor pan Libor Pištěk je velmi klidný, trpělivý a veselý. Dobře všechno vysvětloval a taky psychologicky podporoval. Na jízdy jsem se těšila, teorie taky v pořádku. Výuka začala téměř okamžitě po podání přihlášky a nemusela jsem dlouho čekat, což mě taky příjemné překvapilo. Oceňuji flexibilitu a vstřícnost, se kterou přistupovali k mým potřebám a časovým možnostem. Děkuji svému učiteli a celému týmu autoškoly za naprosto úžasný zážitek!! Autoškolu samozřejmě doporučuji všem.
vloženo: 1. června 2024
vložil: Victoria, emailová adresa nezveřejněna


   Tuto autoškolu bych rozhodně doporučil.
Skvělí a profesionální vyučující, přehledné webové stránky se spoustou výukového materiálů a užitečných odkazu.

Cvičné jízdy vždy byly v naprostém pořádku a pohodě - rozbor chyb, analýza dopravních situací, jak by to šlo udělat lépe atd.

Teoretickou zkoušku jsem složil již na první pokus. Tu praktickou bohužel jen na druhý, ale jen kvůli mé nervozitě. U toho bych velice ocenil psychologickou podporu ze strany mého instruktora Libora.

Takže kdybyste hledali autoškolu, tak vřele doporučuji.

vloženo: 8. května 2024
vložil: jméno nezveřejněno, emailová adresa nezveřejněna


   Tuto autoškolu všem doporučuju! Naprosto super přístup a hlavně super učitelé a celkově všichni z této autoškoly jsou milí, přátelští, vstřícní. Vždy mi se vším pomohli. Já měla za učitele konkrétně Libora a nemám na vytknutí jedinou věc, vždy jsem se na jízdy těšila, komunikace byla naprosto bez problému, měla jsem autoškolu skoro do měsíce a půl hotovou. Ostatní učitelé byli taky moc fajn. Až mě mrzí, že už mám autoškolu za sebou :D. Moc všem děkuju za skvělý přístup, budu vzpomínat na tuto autoškolu jen v tom nejlepším a samozřejmě budu doporučovat dál.
vloženo: 6. května 2024
vložil: Anita Svatošová, emailová adresa nezveřejněna


   moje zkušenost s autoškolou je jen a pouze pozitivní. Od začátku do konce bylo na jízdách vše vysvětleno a vyzkoušeli jsme podle mého názoru většinu dopravních situacích. Nejvíce si však cením přístupu k chybám, které uděláte za volantem. Neexistovalo, že by pan Smola byl jakkoliv nervózní, až zlý a všechny chyby řešil v klidu a s vysvětlením, co se stalo a proč.

Během teoretické výuku se mi líbilo využití učebnic, které tato autoškola využívá. Jsou přehledné a obsahují vše, co je potřeba jak k naučení pravidel provozu, tak údržbě vozidla.

Autoškolu bych jednoznačně doporučil každému a i když nemám srovnání s ostatními autškolami, myslím si, že patří k jedné z nejkvalitnějších, co se týče kvality výuky, tak ceny.
vloženo: 5. května 2024
vložil: Zdeněk K, emailová adresa nezveřejněna


   Autoškolu může jen vřelé doporučit. Výtečně mě připravila na řízení po silnici nejen z teoretické stránky ale i praktické. Vedení a tým instruktorů jsou velmi přátelští a vždycky ochotní poradit nebo pomoct. Teoretické hodiny jsou velmi přínosné, taký je skvělé doplňuje studovna na webu autoškoly. Jako instruktora jsem měla Libora, který je profesionálem v tom, co dělá. Vždycky všechno v pohodě vysvětlil, na jízdy jsem si těšila. Mám pouze dobrou zkušenost s autoškolou a budu na ni vzpomínat v dobrém.
vloženo: 25. dubna 2024
vložil: Krisztina,


   Autoškolu jsem nemohl vybrat lépe. Přístup učitelů prvotřídní, jsou skutečně ochotní a přívětiví. Personál mi dodal sebevědomí, ale také naučil určitou úroveň respektu na komunikaci. Zkoušky zvládnuty bez problémů na první pokus. Celkový proces zabral necelé 2 měsíce, takže paráda.
vloženo: 17. dubna 2024
vložil: jméno nezveřejněno, emailová adresa nezveřejněna


   Vše perfektní, vřele doporučuji! Profesionalita, přátelský a klidný přístup během jízd i při teoretické přípravě.
vloženo: 10. dubna 2024
vložil: jméno nezveřejněno, emailová adresa nezveřejněna


   Celkově na mě učitelé i prostředí působili příjemně a rozhodně bych autoškolu doporučil ostatním.
vloženo: 9. dubna 2024
vložil: anonym - jméno nevyplňeno, emailová adresa nevyplněna


   Myslím, že spousta lidem, kteří se ucházejí o místo v autoškole, tkví v hlavě první věc, a to zda schytají dobrého instruktora nebo ne. Nicméně, v této autoškole si nad tím lidi nemusí vůbec lámat hlavu. Instruktoři jsou zde profesionální, klidní, mají smysl pro humor, dělají vše pro to, abyste se to naučili co nejlépe a vždy vám vyhoví, vždy. Je to autoškola opravdu s lidským a správným přístupem. Silně doporučuji, protože jsou tím, čím se popisují a ještě víc.
Vřelé díky této autoškole.
vloženo: 9. dubna 2024
vložil: Dávid Virasto,


   Příjemní lidé
vloženo: 8. března 2024
vložil: Zdeněk Přibyl ,


   Na výběru autoškoly mi velmi záleželo, nechtěla jsem investovat tolik peněz do něčeho z čeho budu nervózní, a nebo mít strach. Recenze skoro nikdy nepíšu, ale jelikož si myslím, že u autoškoly na recenzích velmi záleží, tak jsem se rozhodla podělit se i o svoji zkušenost. Měla jsem nějaká doporučení od kamarádů a známých, a dokonce mi i řekli, do jakých autoškol rozhodně nechodit, za což jsem byla velmi vděčná. Kupodivu jsme si ale vybrala autoškolu P+R na základě recenzí z internetu a také se mi líbila přehlednost jejich stránek, které na mě působily sympaticky. A jsem strašně ráda, že jsem tak učinila. Tato autoškola byla skvělá, učitelé byli přátelští a vyučovací hodiny byly kolikrát i zábavné. Velké díky bych chtěla říci svému učiteli Josefu Smolovi, který se mnou měl trpělivost a ani jendou na mě nezakričel a věřte, že v nějakých situacích jsem se sama divila;)) Těch pár měsíců v této autoškole jsem brala jako spíše koníček než nějakou povinnost, což je podle mě to nejdůležitější. Dekuju za všechno.
vloženo: 28. února 2024
vložil: Matylda B., emailová adresa nezveřejněna


   Autoškola je naprosto super. Jelikož jsem přestupoval z jiné autoškoly velmi jsem se bál že znova budu mit smůlu na instruktora ale opak byl pravdou. Po své první hodině jsem byl nadšený, přístup instruktora Libora byl úžasný. Jízdy jsem si užíval a věřím že jsem se opravdu naučil jezdit a dávat pozor. Celý přístup byl fajn a plánování jízd naprosto bez problému. I touto cestou chci poděkovat všem v autoškole a hlavně Liborovi.

Martin Fiala
vloženo: 27. února 2024
vložil: Martin Fiala,


   Přišla jsem do Autoškoly P+R z jiné autoškoly, kde jsem měla opravdu nepříjemnou zkušenost s instruktorem, který byl neustále agresivní a arogantní. Po přechodu do Autoškoly P+R jsem byla příjemně překvapena úplně jiným přístupem. Zdejší instruktoři se nejen snaží vysvětlit a ukázat nejlepší způsob, jak se naučit řídit, ale dělají to v klidném prostředí bez stresu. Jejich profesionální a ohleduplný přístup ke každému žákovi mě opravdu oslovil.

Je skvělé, jak se zde věnují individuálním potřebám každého žáka a vytvářejí prostředí, ve kterém se cítíte podporováni a motivováni k dosažení svých cílů. Jejich schopnost vysvětlit obtížné situace či manévry vám dává důvěru a jistotu na silnici. Doporučuji Autoškolu P+R všem, kteří hledají profesionální a přátelský přístup k výuce řízení.
vloženo: 6. února 2024
vložil: Inna,


   K udělání si řidičského průkazu mě donutila až získaná práce po absolvování vysoké školy. Už od začátku jsem věděla, že jsem si ale vybrala správnou autoškolu. Pan Petr Smola ihned zareagoval na mou zprávu a do tří dnů jsem začala s teoretickými hodinami. Deset vyučovacích hodin teorie a zdravovědy je v této autoškole totiž samozřejmostí! Pak následovaly dvě vyučovací hodiny na trenažéru, které za mě byly spíš zbytečné, raději bych měla o dvě hodiny víc v provozu na silnici než před monitorem, ale chápu, že trenažér je součástí praktické výuky. Jízdy jsem měla s Josefem Smolou a bylo to moc fajn! I když jsem se ze začátku bála a měla jsem strach si za volant vůbec sednout. Brzy jsem ale zjistila, že se mi nic nemůže stát, když mám vedle sebe zkušeného instruktora Josefa, který mi pomůže a vše vysvětlí...když mi to chcípne (a že jsem na ty rozjezdy byla teda "expertka"), tak na mě neřve, a pomůže mi vyřešit různé dopravní situace a zodpoví v klidu i moje často stupidní dotazy! Závěrečné testy jsem dala stejně jako jízdy na první pokus...závěrečné jízdy jsou ale na rozdíl od testů hlavně o tom, jaký komisař přijde a kam pojedete! Dejte si pozor na benzinku v Argentinské! Děkuji celé autoškole za vstřícný přístup, za hezké tři měsíce za volantem a doufám, že se někdy potkáme při natáčení reportáže! :)
vloženo: 1. února 2024
vložil: Markét, emailová adresa nezveřejněna


   Přestupovala jsem z jiné autoškoly, kde mě hrozně vystresovali a bála jsem si sednout za volant. Proto nemůžu dostatečně poděkovat celému týmu autoškoly a hlavně P. Smolovi, že můj negativní postoj k řízení změnil na pozitivní. Vždy mi vše v klidu vysvětlil. Zkoušku jsem nakonec zvládla hned napoprvé. Nemám co vytknout.
vloženo: 23. ledna 2024
vložil: Adéla, emailová adresa nezveřejněna


   Autoškolu hodnotím velmi pozitivně, zejm. lidský a trpělivý přístup vedení a lektorů. Plus flexibilní termíny jízd. Opravdu velmi doporučuji : )

vloženo: 17. ledna 2024
vložil: Lukáš Dudinský, emailová adresa nezveřejněna


   Skvělí přístup k žákům, a sympatičtí učitelé.
vloženo: 16. ledna 2024
vložil: Josef Jíhlavec,


   Tuto autoškolu vřele doporučuji! Naprosto profesionální přístup po všech stránkách - přihláška, komunikace, teorie, jízdy, závěrečná zkouška. Co se týče jízd, měl jsem Josefa Smolu, s nímž jsem v průběhu prošel mnoha dopravními situacemi, včetně těch na dálnici. Poděkování patří ale celému týmu, v autoškole panuje velmi pozitivní přátelská nálada.
vloženo: 12. ledna 2024
vložil: Petr, emailová adresa nezveřejněna


   Autoškola mi dělala problém asi trochu víc než většině lidí, trvalo mi získat za volantem klid a sebevědomí a krom toho jsem si některé předpisy a především sledování veškerého dopravního značení doopravdy zažil až při doplňkovém výcviku po 2 neúspěšných zkouškách (byť učebnici jsem měl přečtenou již před písemnými testy, které jsem napsal hned napoprvé na 50 bodů). Rozhodně však své dva neúspěchy nijak nepřipisuji svému instruktorovi (Josefovi), neboť ten mi vždy vše potřebné vysvětlil a nedostatky se mnou také následně dotrénoval, dokud vše nebylo v pořádku. Proto bych rád všem potenciálním žákům vzkázal, že se může stát, že povinných 28 hodin jízd (čili 14 hodinu a půl dlouhých lekcí) prostě nemusí stačit, ať už je za tím jakýkoli důvod, a občas je potřeba si odjezdit víc, než člověk nabere dostatek zkušeností - no a pro někoho naopak může být těch 28 h úplně akorát, je to hrozně individuální. Jako bonus musím zmínit, že s tím, kolik jsem toho v P+R najezdil, mám nyní velmi slušný základ a nebojím se vyrazit do provozu - velké plus ode mě autoškola dostává za lekce na dálnici, v centru a prakticky všech situacích, ve kterých se člověk může jako řidič octnout. Na přání můžete v hodinách zajet v podstatě kamkoli, kam to čas a dopravní situace dovolí. Pohled pod kapotu s výkladem a četné trénovaní parkování všeho druhu taktéž samozřejmostí. Prostě velké díky Autoškole P+R! I přesto, jaký pro mě byl chvílemi "boj" se naučit řídit, na ni budu velmi rád vzpomínat. A i když jsem to ve svých (zbytečných) nervech ne vždy dokázal dát najevo, instruktor mi neskutečně sednul, byla s ním sranda, když to bylo nejvíc potřeba, a nevyvedl ho z míry ani ten nejnebezpečnější manévr (a že se občas nějaký povedl). Jedna hvězdička utekla u ceny kurzu, což je však dáno momentální ekonomickou situací - na soudobé poměry a lokaci (Praha) je však cena tohoto kurzu stále velmi slušná. Autoškolu mohu tedy jedině doporučit.
vloženo: 29. listopadu 2023
vložil: Marek Špinka,


   S autoškolou jsem spokojená. Učitelé jsou trpěliví a ochotní.
vloženo: 29. listopadu 2023
vložil: anonym - jméno nevyplňeno, emailová adresa nevyplněna


   Učitel pan Libor Pištěk byl hodný, trpělivý! Díky něho jsem zvládla vše na poprvé!
vloženo: 29. listopadu 2023
vložil: Karolína, emailová adresa nezveřejněna


   Top
vloženo: 19. listopadu 2023
vložil: anonym - jméno nevyplňeno, emailová adresa nevyplněna


   Život je plný těžkostí. Někdo má problémy se naučit řídit. Ale tento problém bude zde vyřešen! Byl to nejlepší zážitek mého života řídit s Liborem. Libor je nejlepší učitel, nejlepší spolujezdec, nejvtipnější člověk a nejlepší učitel ještě jednou. Díky němu jsem nejlepší řidič. Děkuju
vloženo: 16. listopadu 2023
vložil: Jan Halouzka, emailová adresa nezveřejněna


   Autoškolu jsem absolvoval jako úplný antitalent na řízení.

Instruktory bych hodnotil jako klidné, obětavé, vyrovnané, zodpovědné a inspirativní osobnosti.

Hledal jsem autoškolu, ve které pracují vyrovnaní a klidní instruktoři, protože výcvik a jízdy jsou dostatečným stresem, natož aby na Vás byl instruktor nepříjemný, a nedej bože, aby na Vás řval, či Vám nadával, což se zde rozhodně nestalo.

Jízdy jsem měl naplánované dle svých představ a mých časových možností (při práci).

Na jízdy jsem se vždy těšil. Bylo velice osvěžující mít instruktora, kterého práce baví, protože to bylo dost nakažlivé a už se těším, až budu moci sám řídit.

Autoškolu všem jen doporučuji.vloženo: 14. listopadu 2023
vložil: Ferdinand E., emailová adresa nezveřejněna


   Do autoskly som sa nevedela prinutit dlhe roky. Na odporucanie kamaratky, ktora uz kurz v P+R absolvovala som sa odhodlala do toho ist a som viac nez stastna, ze som to urobila. Teoreticke hodiny a aj jazdy boli vzdy prijemnou zalezitostou, auta boli vzdy ciste a pripravene na jazdu.
Filip, instruktor mal obrovsku trpezlivost a skvely pristup.

dakujem za tento zazitok!
vloženo: 8. listopadu 2023
vložil: Viktoria , emailová adresa nezveřejněna


   .
vloženo: 18. října 2023
vložil: jméno nezveřejněno, emailová adresa nezveřejněna


   Autoškolu hodnotím velmi pozitivně. Skvělí přístup instruktorů k žákům, vše probíhalo s klídek a trpělivostí.
vloženo: 16. října 2023
vložil: jméno nezveřejněno, emailová adresa nezveřejněna


   Učitelé jsou velice příjemní a hlavně trpelivi!! Byla jsem spokojená se vším a jen mužů doporučit
vloženo: 16. října 2023
vložil: anonym - jméno nevyplňeno, emailová adresa nevyplněna


   Do této autoškoly jsem přestoupila po špatné zkušenosti z jiné autoškoly. Průběh výuky hodnotím velice kladně. Hodiny probíhali podle domluvy s učitelem. Nestalo se, že by se hodina zrušila poté co jsme na ní byli domluvení. Přístup učitele byl profesionální. Při hodinách se plně soustředil na výuku řízení, upozorňoval na chyby. Vše ale probíhalo v přátelském duchu, takže při hodinách na mě nekřičel ani se nechoval nijak jinak nevhodně.
Tuto autoškolu plně doporučuji, a byla jsem spokojená.

vloženo: 30. září 2023
vložil: jméno nezveřejněno, emailová adresa nezveřejněna


   Nemám moc co vytýkat. Jsem upřímně šťastný, že jsem si vybral právě tuto autoškolu. Vždy ke mně bylo přistupováno férově a ze všech v autoškole jsem měl pocit, že nejenomze chtějí, abych prošel testy, ale také, že se naučím řídit a budu na autoškolu vzpomínat jen a jen v dobrem.
vloženo: 20. září 2023
vložil: jméno nezveřejněno, emailová adresa nezveřejněna


   Autoškolu p+r všem doporučuji, skvělý přístup Romana Kříže, připadal jsem si s ním vždycky v bezpečí a nebál se řídit, hned po první jízdě.
vloženo: 25. srpna 2023
vložil: Andrej Fábry, emailová adresa nezveřejněna


   Minulý týden jsem si konečně vyzvedla svůj vytoužený řidičák a ráda bych se podělila o svou velmi pozitivní zkušenost s autoškolou P+R. Poznala jsem na vlastní kůži, že hledání autoškoly není nic jednoduchého a při výběru té své jsem se opírala hlavně o recenze. Jsem rada, že teď můžu přidat tu svoji k desítkám dalších kladných a spokojených hodnocení.
Instruktor Roman mě naučil řídit opravdu od samého začátku v příjemné a uvolněné atmosféře, za což jsem velmi vděčná. Cítila jsem se pohodlně a díky jeho trpělivosti jsem získala potřebnou sebedůvěru za volantem. Roman mě vedl skrze různé typy silnic, křižovatek a parkování, a to včetně nácviku rušného městského a pak dálničního provozu. Tímto způsobem jsem získala komplexní přehled o tom, jak se chovat za různých podmínek.
Celý průběh výuky byl profesionální a zároveň přátelský, což mi pomohlo efektivně a bez stresu zvládnout všechny zkoušky. Poskytnuté materiály byly víc než dostačující pro teoretickou přípravu.
Během lekcí jsem měla příležitost se seznámit i s jinými instruktory a není pochyb, že v této autoškole je spojení s instruktory jistotou skvělé zkušenosti. Bez ohledu na to, ke komu budete mít tu čest, je téměř jako zákonitost, že vás čeká vynikající odborník.
Doporučila bych tuto autoškolu každému, kdo hledá kvalitní výuku řízení!
Anička K.
vloženo: 21. srpna 2023
vložil: Anna, emailová adresa nezveřejněna


   Skvělá autoškola, doporučuji, byla jsem ráda za zkušenosti od pana instruktora Josefa Smoly. Klidný přístup, všechno vysvětlené, klidně i desetkrát)
vloženo: 17. srpna 2023
vložil: Yuliia Parfesa,


   Jsem velice spokojen, pohodové jízdy, všem instruktorům děkuji!
vloženo: 17. srpna 2023
vložil: Jozef Chvojka, emailová adresa nezveřejněna


   Instruktor Libor je špička.
Cítila jsem se dobře připravena na zkoušky.
Líbil se mi pohodový přístup.
Doporučila bych autoškolu ostatním.


vloženo: 14. srpna 2023
vložil: Sarah, emailová adresa nezveřejněna


   Rád bych se podělil o své velmi pozitivní zkušenosti s autoškolou "Autoškola P+R". Byla to skvělá volba pro cestu k získání řidičského průkazu.
Co mě ale nadchlo nejvíce, byla ta přátelská a uvolněná atmosféra v autoškole. Instruktor pan Martin Marek byl vstřícný, trpělivý a vždy ochotný pomoci. Díky jeho podpoře jsem postupně získával s jízdou větší jistotu a s nervozitou to bylo rychle pryč.
Díky této autoškole jsem úspěšně složil zkoušky na první pokus. Pro všechny, kdo hledají autoškolu s profesionálním přístupem, moderními metodami a příjemným prostředím, "Autoškolu P+R" vřele doporučuji. Moje zkušenost byla skvělá a doufám, že i další si tuto vynikající autoškolu oblíbí.
vloženo: 14. srpna 2023
vložil: Roman, emailová adresa nezveřejněna


   P+R jsem si vybral jako druhou autoskolu (se kterou byla téměř nulová spokojenost) jednak kvůli tomu, ze na webu působila profi, a jednak proto, že jsem ji měl za rohem. A byla to dobra volba. Už od prvního seznámeni jsem nejak tušil, ze to půjde. A ono to šlo :)
Instruktor Filip, se kterým jsem jezdil, dokázal všechno vysvětlit tak, jak jsem potřeboval, a co bylo hlavní, tak to dělal naprosto v klidu a v pohodě. Ostatně celkově tam byla naprosto klidná atmosféra. Jak při teorii tak při praxi.
Jízdy mi svižně navazovaly, a když se něco nepovedlo, tak to bylo převážně stresem a mým až moc opatrný přístupem :)
Komunikace rychlá a včasná, žádné zrušení jízdy, žádné pozdní prichody na hodinu.
Autoškolu jsem si dělal v 35 a nemyslel jsem si, ze by mě to mohlo i bavit, ze to bude jen pracovní nutnost, a ejhle :))
Díky
vloženo: 20. července 2023
vložil: Tomas Platil,


   S kamarádem jsme šli do této autoškoly po tom, co nás zaujali nejspíše nejlepší recenze z autoškol v blízkosti z Proseka, možná i z celé Prahy, dobře udělané webové stránky i cena, která má za mě nejlepší možný poměr cena/výkon z možného výběru autoškol. Ta tedy vzrostla pro nové žáky v květnu o 1000 Kč (jen jsem si všiml), ale pořád si myslím, že to je dobrá cena - jezdil jsem dvouhodiny dvakrát týdne, a i s 3 týdenní dovolenou instruktora pana Petra Smoly jsem kurz dnes úspěšně zakončil na první pokus po třech měsících od začátku. Jinak chválím jeho práci a jeho přístup a také, že to je sympatický člověk.

Vše probíhalo, tak jak bych chtěl, jde se s nimi na čemkoliv domluvit, nedokážu si představit, že by autoškola mohla probíhat lépe. Jinak na druhou stranu instruktor Vás nedokáže donutit vše dělat správně a ani Vás nezbaví veškeré nervozity a ani Vám nevybere dobrého komisaře. Záleží i na Vás, možná i na štěstí. Bohužel cena autoškol je v Praze dnes dost vysoká, ale v téhle se mi to vyplatilo.
vloženo: 20. července 2023
vložil: Jakub Smetana, emailová adresa nezveřejněna


POZOR, následující hodnocení je více než rok staré:

   Všichni autoškoláci se kterými jsem se setkal byli vřelí a obecně nápomocní a v pohodě.
U výuky která je intividuální a celý dojem z ní záleží na konkrétních lidech to považuji za to nejdůležitější a v tom ohledu nemám opravdu co vytknout a moc bych Libora i Romana se kterými jsem se setkal doporučil.
vloženo: 29. května 2023
vložil: Adam, emailová adresa nezveřejněna


POZOR, následující hodnocení je více než rok staré:

   Nemůžu si stěžovat. Za ty peníze to stálo. Naučila jsem se vše potřebné a uspěla na první dobrou. Mohu jen doporučit.
vloženo: 26. května 2023
vložil: jméno nezveřejněno, emailová adresa nezveřejněna


POZOR, následující hodnocení je více než rok staré:

   Velká spokojenost se vším: přístup, dostupnost, lidskost prostě vše.
vloženo: 25. května 2023
vložil: jméno nezveřejněno, emailová adresa nezveřejněna


POZOR, následující hodnocení je více než rok staré:

   Vše naprosto skvělé , moc milý a vstřícný přístup. Moc doporučuji všem :)
vloženo: 19. května 2023
vložil: jméno nezveřejněno, emailová adresa nezveřejněna


POZOR, následující hodnocení je více než rok staré:

   Celkový přístup autoškoly byl na jedničku, každou lekci jsem si užil a vždy si z ní něco odnesl.
Lektorův přístup byl vždy profesionální, ale i tak hodiny probíhali v přátelské atmosféře.
Důležitá je také zmínit flexibilita lektorů.
Doporučení mohu také dát mimopražským studentům, v této autoškole Vás na pražský provoz dokonale připraví.
vloženo: 18. května 2023
vložil: jméno nezveřejněno, emailová adresa nezveřejněna


POZOR, následující hodnocení je více než rok staré:

   Super přístup lidí, reálně učí člověka řídit a reagovat na různé situace v provozu a netlučou jenom předpisy do hlavy. Cena není nejlevnější, ale to už je dnes takový obecný fakt... Peněz určitě nelituji.
vloženo: 16. května 2023
vložil: Tomáš Malý,


POZOR, následující hodnocení je více než rok staré:

   Jsem velmi spokojená s výběrem autoškoly. Instuktoři byli skvělí. Kdybych dělala autoškolu, opět by to bylo zde!
vloženo: 16. května 2023
vložil: jméno nezveřejněno, emailová adresa nezveřejněna


POZOR, následující hodnocení je více než rok staré:

   Celkový průběh hodnotím velmi kladně! Všichni z autoškoly byli velmi milí a ochotní. Samotné lekce, jak teoretické, tak hlavně praktické, byly velmi uvolněné a přístup ze strany instruktora byl perfektní! Po příbězích mých známých, kteří z autoškoly měli snad doslova trauma, já se na mé lekce těšila a dokonce mě mrzí, že už jsem autoškolu dodělala. Vřele doporučuji!
vloženo: 2. května 2023
vložil: Lucie, emailová adresa nezveřejněna


POZOR, následující hodnocení je více než rok staré:

   Skvělá autoškola, která připraví. Za chyby nikdo neřve, ale naopak s úsměvem vysvětlí.
vloženo: 26. dubna 2023
vložil: jméno nezveřejněno, emailová adresa nezveřejněna


POZOR, následující hodnocení je více než rok staré:

   Učitelé jsou velmi příjemní, chápaví a zkušení. Za mě byl přístup špičkovej. Doopravdy nemam co dodat co by byl mínus nebo nevýhoda. Rád jsem si s učitelem povídal a klidně bych si to zopakoval. Pycha Matej
vloženo: 19. dubna 2023
vložil: Matej Pycha, emailová adresa nezveřejněna


POZOR, následující hodnocení je více než rok staré:

   Tato autoškola je velice dobrá a přístup k žákům je brán řádně. Osobně jsem měl pana učitele Filipa a byl jsem velice spokojen s jeho přístupem a jeho výukou. Velice doporučuji pokud má někdo strach z řízení, mají velice přátelský přístup.
vloženo: 17. dubna 2023
vložil: anonym - jméno nevyplňeno, emailová adresa nevyplněna


POZOR, následující hodnocení je více než rok staré:

   Měl jsem skvělého učitele Filipa, se kterým jsem absolvoval 20 lekcí, protože jsem nikdy neřídil a nebyl jsem si jistý zkouškou. Filip projevil titánskou trpělivost s mými chybami a vyjádřil podporu mému učení. Jsem mu neuvěřitelně vděčný, že mi pomohl připravit se a složit zkoušku a byl velmi pozorný na všechny mé chyby. Doporučuji Filipa a školu P+R
vloženo: 10. dubna 2023
vložil: anonym - jméno nevyplňeno, emailová adresa nevyplněna


POZOR, následující hodnocení je více než rok staré:

   - Nic co by mi vadilo
Vše super
vloženo: 29. března 2023
vložil: jméno nezveřejněno, emailová adresa nezveřejněna


POZOR, následující hodnocení je více než rok staré:

   Do této autoškoly jsem přešla po otřesných zkušenostech v jiné. Ve všech ohledech super, určitě doporučuji.
Autoškolu jsem odkládala, jak jen to bylo možné. Když mi po 30, se dvěma dětmi, došly výmluvy, nastoupila jsem do nejbližší autoškoly (autoškola Trio), což se ukázala jako ne příliš šťastná volba. Po pár hodinách jízd, které byly absolutní peklo, stejně jako domluva s vedením autoškoly, jsem se rozhodla, že zde dále pokračovat nechci. Byla jsem jen krůček od toho to nadobro vzdát a smířit se s životem bez řidičáku. Odcházela jsem s obrovským strachem z řízení, s pocitem, že na to prostě nemám a velkým otazníkem, zda má smysl se vůbec dál snažit. Po mnoha úvahách jsem se rozhodla dát tomu ještě šanci a přestoupila k autoškole P+R. Moc nadějí jsem do toho nevkládala. Byla jsem však mile překvapena. Vedení autoškoly mi vyšlo ve všem vstříc, jednání bylo vždy milé, vstřícné, profesionální. Mým instruktorem byl Libor, kterému patří můj největší dík. Ačkoliv to se mnou neměl vůbec jednoduché, byl vždy trpělivý a klidný. Za všech okolností mě podporoval, s nadhledem a humorem se stavěl ke všem mým přešlapům a opakovaným chybám. Zkoušku jsem nakonec složila na první pokus.
Doporučuji všem „ztracený případům“ a vlastně všem, kteří chtějí strávit hodiny v autoškole v klidu, pohodě a přátelském duchu.

vloženo: 8. března 2023
vložil: Anna, emailová adresa nezveřejněna


POZOR, následující hodnocení je více než rok staré:

   Vsechno bylo skvele, dekuji Filipovi za skvelou vyuku!
vloženo: 5. března 2023
vložil: jméno nezveřejněno, emailová adresa nezveřejněna


POZOR, následující hodnocení je více než rok staré:

   Autoškola P+R je pro mě symbolem skvělého přístupu k žákům. Lektoři jsou empatičtí a zábavní, takže z člověka stres z řízení rychle opadne. Na každou hodinu jsem se poté vždy těšil.
Trochu jsem se bál, že hodiny teorie budou nuda. První hodina mě ale vyvedla z omylu. Perfektně vybrané nejzásadnější informace z provozu spolu se zábavným přednesem lektora dokázaly i z na první pohled nezajímavého tématu udělat super věc.
Na zkoušky jsem byl i díky tomu velmi dobře připraven a zvládl jsem vše napoprvé.
Za mě skvělá zkušenost a Autoškolu P+R můžu určitě doporučit! :)
vloženo: 4. března 2023
vložil: David Schovánek, emailová adresa nezveřejněna


POZOR, následující hodnocení je více než rok staré:

   Příjemná autoškola s profesionálním přístupem. Řídit auto mě naučili &#128077;
vloženo: 1. března 2023
vložil: anonym - jméno nevyplňeno, emailová adresa nevyplněna


POZOR, následující hodnocení je více než rok staré:

   Celkově jsem byl s výcvikem velmi spokojen. Můj instruktor byl rozhodně velmi zkušený a trpěliví, vysvětloval všechny potřebné informace. Vždy jsem se na jízdu těšil.
Na teoretické testy jsem byl díky hodinám teorie a následnému "ústnímu zkoušení" víc než připraven. Na závěrečnou jízdu to samé. Autoškola disponuje velmi slušnými vozidly. Velkým plusem je také přátelské a profesionální vystupování ostatních instruktorů autoškoly. Pokud nejste z Prahy jako já, rozhodně se nebojte přihlásit sem do autoškoly, připraví Vás do pražského provozu na jedničku.

vloženo: 1. března 2023
vložil: Dominik, emailová adresa nezveřejněna


POZOR, následující hodnocení je více než rok staré:

   Určitě bych doporučila tuhle autoskolu :) Super atmosféra a instruktoři.
vloženo: 1. března 2023
vložil: jméno nezveřejněno, emailová adresa nezveřejněna


POZOR, následující hodnocení je více než rok staré:

   Jsem velice spokojená s celým průběhem výuky.

Zvlášť chci poděkovat instruktoru Josefu Smole za profesionální přistup a trpělivost.
Muzu jedine doporucit!
vloženo: 22. února 2023
vložil: Sofia, emailová adresa nezveřejněna


POZOR, následující hodnocení je více než rok staré:

   Klidný průběh hodin praktické výuky, s odlehčeným přístupem zkušeného instruktora.
Výuka teorie byla dobře pochopitelná, vysvětlená tak, jak chápat předpisy v praxi.
Teoretická výuka a její opakování spolu s e-testy mě připravila na teoretický test. Pomohlo, že mě z teorie při výuce vyzkoušeli.
Na praktické zkoušky jsem byl dobře připraven - den před ní jsem měl s instruktorem samostatnou jízdu, na chyby mě upozornil.
Trenažér první hodinu sice pomůže, ale v praxi je třeba naučit se více dovedností, je to něco jiného.
Autoškolu určitě doporučuji, hlavně pro její instruktory praktické výuky.
vloženo: 21. února 2023
vložil: Vojtěch, emailová adresa nezveřejněna


POZOR, následující hodnocení je více než rok staré:

   Autoškola byla přínosná a instruktoři byli vcelku milí, dokud nedošlo k dokupování dalších jízd. Připadala jsem si lehce tlačena do koupě dalších jízd, pochopím dokoupení jedné nebo druhé jízdy, ale později jsem si připadala jak dojná kráva. Chápu, že jde o peníze, ale co je moc to je moc. Pokud to mam shrnout, autoškolu jsem úspěšně dokončila, ale myslím si, že člověk v Praze najde lepší autoškolu za rozumnější peníze..
vloženo: 6. února 2023
vložil: anonym - jméno nevyplňeno, emailová adresa nevyplněna


POZOR, následující hodnocení je více než rok staré:

   Naprosto špičková autoškola, lepší si vybrat nemůžete &amp;#128522; !!! Všichni byli vždy ochotní, milí, nápomocní. Z autoškoly jsem měla velký strach, který rychle opadl po první jízdě s instruktorem Liborem, kterému patří mé velké díky &amp;#128591;&amp;#127995;!!! Lepšího instruktora jsem si opravdu nemohla přát. Za celou autoškolu nezvýšil ani jednou jedinkrát hlas, za žádných okolností nestresoval, naopak jeho chování vždy dodalo odvahy a sebedůvěru, že to dokážu. Ať jsem se zeptala na jakoukoliv otázku i poněkolikáté, vždy v klidu a ochotně odpověděl. Přesně takto se má chovat každý instruktor. Z celého srdce mockrát panu Liborovi děkuji!!!
Všem tuto autoškolu doporučuji za 1 000 000%!!!!

Děkuji všem, zejména Liborovi.

vloženo: 24. ledna 2023
vložil: anonym - jméno nevyplňeno, emailová adresa nevyplněna


POZOR, následující hodnocení je více než rok staré:

   Tato autoškola je velmi dobrým výběrem, pokud hledáte autoškolu, kde je spolehlivost, ochotnost a samozřejmě přátelský přístup k žákům. Nebude na Vás tlačeno ani řváno. Naučí Vás v poklidném duchu řídit a díky nim se nebudete bát vyjet do silnic!
vloženo: 24. ledna 2023
vložil: anonym - jméno nevyplňeno, emailová adresa nevyplněna


POZOR, následující hodnocení je více než rok staré:

   Mile mě překvapil vstřícný a ochotný přístup všech instruktorů, se vším pomohou a vysvětlí. Atmosféra při samotných jízdách byla příjemná a uvolněná, domluva termínů bez problému.
vloženo: 23. ledna 2023
vložil: Ondřej Kamarýt, emailová adresa nezveřejněna


POZOR, následující hodnocení je více než rok staré:

   Vybrala jsem si tuto autoškolu na základě skvělého hodnocení a nezklamala. Všichni jsou tu fakt doslova boží! Jezdila jsem s Filipem a jezdí se s ním jedna báseň. Vše vysvětlí, zopakuje a co je nejdůležitější, necítíte se s ním nijak pod tlakem ani ve stresu. Musím říct, že ten má teda nervy. &#129315;Pro mě bylo strašně důležité, abych jezdila naprosto vyklidněná a ne jak uzlíček nervů, což se zde povedlo!!! Vlastně jsem se vždy těšila na další jízdu. Moc vám všem děkuji a hlavně Filipovi!!!!!
vloženo: 17. ledna 2023
vložil: Jana Karásková , emailová adresa nezveřejněna


POZOR, následující hodnocení je více než rok staré:

   Po zavěrečné jízdě bych chtěla ohodnotit danou autoškolu. Před její absolvováním jsem dostala doporučení od několika kamarádů, které se taky učili tady. Slyšela jsem jenom dobré recenze, proto jiné školy jsem ani nehledala. Během studia a po ukončení řidičského kurzu se to potvrdilo - škola je výjimečná svým zřetelným a skvělým chováním ke žákům během teoretických hodin a jízd taky. Opravdu doporučuji si vybrat Autoškolu P+R v Praze!
vloženo: 16. ledna 2023
vložil: Elizabeth, emailová adresa nezveřejněna


POZOR, následující hodnocení je více než rok staré:

   S předchozí autoškolou jsem měla jisté problémy, a tak jsem měla menší pochyby o této, ale ty byly ihned vyvráceny díky ochotě, spolupráci, přívětivosti, frekvenci jízd a s instruktorem jsem si ráda během jízd i povídala, když jsem byla více v klidu během jízdy a rozhodně roporučuji.
vloženo: 10. ledna 2023
vložil: Katy, emailová adresa nezveřejněna


POZOR, následující hodnocení je více než rok staré:

   Skvělá autoškola! Výcvikové hodiny probíhaly v příjemné atmosféře. Dokáží se vším poradit. Zábavné teoretické hodiny. Možnosti domluvy u plánování jízd.
vloženo: 13. prosince 2022
vložil: anonym - jméno nevyplňeno, emailová adresa nevyplněna


POZOR, následující hodnocení je více než rok staré:

   Autoškolu jsem ve svém životě odkládala nejdál, jak to šlo. Nakonec už nebylo zbytí a i podle skvělých referencí jsem se rozhodla právě pro Autoškolu P+R. A nespletla jsem se :) Měla jsem z řízení celoživotní stres, ale hodiny s Petrem Smolou mi pomohly tenhle strach pomalu překonávat až jsem se dokonce na řízení začala i těšit :) Přístup je super profesionální, ale zároveň velmi lidský a přátelský, takže si člověk nikdy nepřipadal nějak hloupě nebo nekompetentně. Moc děkuju za všechno - a zejména za trpělivost!
vloženo: 13. prosince 2022
vložil: jméno nezveřejněno, emailová adresa nezveřejněna


POZOR, následující hodnocení je více než rok staré:

   Bezesporu nejlepsi autoskola v Praze!
Lidsky, profesionalni pristup. Velmi prijemna atmosfera.
Chodit na kazdou dalsi hodinu znamenalo radost, a zaroven i progres a chut byt stale lepsim a lepsim ridicem.
Instruktorem mi byl Libor, ktery byl naprosto skvelej a byla to ta nejlepší možná volba. Prave diky nemu se tesim brzy zase za volant.
Moc doporucuji tuto autoskolu kazdemu, kdo si chce vytvorit k jizde vozidlem kladny vztah od sameho zacatku a zaroven se toho hodne naucit a osvojit.
Davam 100%!
vloženo: 25. listopadu 2022
vložil: Klaudie, emailová adresa nezveřejněna


POZOR, následující hodnocení je více než rok staré:

   S autoškoly P+R jsem byl více než spokojen. Díky autoškole jsem byl na zkoušky plně připraven, a také jsem je dal hned na první pokus. Autoškola P+R je jednoznačně skvělým prostředím k získání řidičského oprávnění. Jednoduše řečeno jsou kantoři příjemní lidé. A co je úplně nejdůležitější, sami se opravdu snaží, abyste zkoušku bez problému zvládli. Vstřícní zodpovědět jakoukoli otázku, či vyřešit jakýkoli problém. V neposlední řadě je autoškola cenově opravdu skvělá, což se v dnešní době musí ocenit.
Autoškolu jsem měl doporučenou od jednoho z mých přátel a také má skvělé hodnocení u jiných. Nyní ji sám doporučuji svým přátelům.
vloženo: 9. listopadu 2022
vložil: Šimon Sirotek, emailová adresa nezveřejněna


POZOR, následující hodnocení je více než rok staré:

   velmi lidsky pristup k zakum, dekuji vsem vyucujicim za teore a jizdy
vloženo: 24. října 2022
vložil: Pavel Paranin,


POZOR, následující hodnocení je více než rok staré:

   Super autoškola, lidský přístup.
vloženo: 10. října 2022
vložil: Jana , emailová adresa nezveřejněna


POZOR, následující hodnocení je více než rok staré:

   Prístup inštruktorov autoškoly bol skvelý. Bol som prihlásený na rýchlokurz, vďaka čomu som autoškolu absolvoval za 1 mesiac. Počas celého trvania kurzu som sa mohol spoľahnúť na kvalitný prístup, časovú flexibilitu, a skvelé vyučovacie metódy inštruktorov. Mojím učiteľom bol pán Smola, ktorého spolu s celou autoškolou 100% odporúčam.
vloženo: 7. října 2022
vložil: Tobiáš, emailová adresa nezveřejněna


POZOR, následující hodnocení je více než rok staré:

   Velice přívětivý přístup. Každý učitel vám vždy výjde vztříc a snaží se vám pomoct. Hodnotím velice kladně flexibilitu. Jízd se nemusíte bát, provedou vás od základů až na nejvytíženější pozemní komunikace. Učebnici dostanete přímo na místě za malý poplatek 200Kč, které obdržíte nazpět, až po kurzu, kdy učebnici vracíte.
Nemohla jsem si vybrat lepší autoškolu v Praze! (Pokud vám bude přidělet kantor Libor, máte vyhráno!)
vloženo: 7. října 2022
vložil: anonym - jméno nevyplňeno, emailová adresa nevyplněna


POZOR, následující hodnocení je více než rok staré:

   Celkový průběh kurzů v autoškole byl pro mě na špičkové úrovní od teorie po jízdy.
Díky svému skvělému instruktorovi jsem byla velmi dobře připravená na zkoušky které vyšly na první pokus jak testy tak závěrečná jízda.
V autoškole se mi moc líbil přístup k výuce, vycházení vstříc a velmi dobrá komunikace.

Autoškolu P + R všem vřele doporučují.
vloženo: 6. října 2022
vložil: Myroslava Tymochko,


POZOR, následující hodnocení je více než rok staré:

   Celkově tuto autoškolu hodnotným velice pozitivně.
Od teoretických hodin kde je všechno krásně vysvětleno tak, že to pochopí opravdu každý… až po jízdy které pro mě osobně byly skvěle. Na každou jízdu jsem se těšila, protože jsem věděla, že se zase budu smát a něco se naučím.
Tuto autoškolu mužů jen doporučit.
vloženo: 6. října 2022
vložil: anonym - jméno nevyplňeno, emailová adresa nevyplněna


POZOR, následující hodnocení je více než rok staré:

   Autoškolu jsme vybírala na základě recenzí a teď mám za sebou úspěšně závěrečné zkoušky tak je čas autoškolu doporučit dál. Se vším jsem byla spokojená, hodiny teorie byly přínosné a instruktoři byli super. Můj instruktor byl Josef Smola a jezdilo se mi s ním skvěle.
vloženo: 2. září 2022
vložil: jméno nezveřejněno, emailová adresa nezveřejněna


POZOR, následující hodnocení je více než rok staré:

   Řízení a výběru autoškoly jsem se bála. Tato autoškola je jediná z pražských autoškol, kterou mi kdo z mých známých doporučil a tak jsem si ji vybrala, a neměnila bych. Instruktor byl milý, vtipný, vše mi vždycky vysvětlil, zodpověděl nespočet dotazů a nikdy nekřičel, ani nezvýšil hlas. Na jízdy jsem se většinou i těšila. A když jsem se bavila s ostatními žáky autoškoly P+R, tak to vypadá, že tam mají všechny instruktory příjemné a milé. Neslyšela jsem jedinou špatnou zkušenost a ani já se nemohu o žádnou podělit. Tato autoškola je jasná volba. Budu doporučovat každému, kdo se zeptá.
vloženo: 30. srpna 2022
vložil: anonym - jméno nevyplňeno, emailová adresa nevyplněna


POZOR, následující hodnocení je více než rok staré:

   Autoškolu rozhodně doporučuju. Byl jsem se vším spokojený a zkoušky jsem udělal napoprvé.
vloženo: 30. srpna 2022
vložil: Vojtěch, emailová adresa nezveřejněna


POZOR, následující hodnocení je více než rok staré:

   Však to byla spíše zábava než učení :)
Pro mě ideální učitel.
5 hvězd
vloženo: 18. srpna 2022
vložil: Jan Durdan , emailová adresa nezveřejněna


POZOR, následující hodnocení je více než rok staré:

   Když jsem se rozhodla získat řidičský průkaz, dlouho jsem vybírala autoškolu: četla jsem recenze, hodnocení atd. Pak jsem volala na konkrétní vybrané školy a líbilo se mi, jak ve škole P+R mi všechno vysvětlili po telefonu, když jsem měla nějaké otázky. Kromě toho na internetu byly jen dobré hodnocení. Proto jsem se rozhodla jít tam a určitě můžu doporučit. Hodiny probíhaly vždy v dohodnutý čas, mohla jsem to naplánovat s práci, teorie je vždy večer, což je také dobře.
Mým instruktorem byl pan Petr Smola a moc moc mu děkuji za trpělivost, vždy snažil mi všechno vysvětlit a naučil mě řídit auto :)) (předtím jsem ani jednou neseděla za volantem)
Takže neváhejte a přihlaste se sem! Upřímně doporučuju.
vloženo: 26. července 2022
vložil: jméno nezveřejněno, emailová adresa nezveřejněna


POZOR, následující hodnocení je více než rok staré:

   Nejlepší autoškola v Praze. Přijetí ihned a instruktor byl úžasný. Velice doporučuji tuto autoškolu.
vloženo: 21. července 2022
vložil: Dominik, emailová adresa nezveřejněna


POZOR, následující hodnocení je více než rok staré:

   Vše OK
vloženo: 21. července 2022
vložil: jméno nezveřejněno, emailová adresa nezveřejněna


POZOR, následující hodnocení je více než rok staré:

   Super vstřícný přístup ke studentům autoškoly
vloženo: 4. července 2022
vložil: Milan Šulc,


POZOR, následující hodnocení je více než rok staré:

   Hned na úvod své recenze bych rád zdůraznil, že jsem byl s autoškolou maximálně spokojený. To sice není výrok vyřknutý na základě zkušeností s jinými autoškolami, ale osobně si nedovedu představit, jak by výuka (alespoň pro mě) mohla být lepší.

Všichni instruktoři byli vstřícní, zodpovídali sebemenší dotazy a opravdu se snažili, aby žák všemu rozuměl. To samozřejmě není náhrada za přípravu doma (hlavně na testy), ale rozhodně pak člověk pochopí více souvislostí a vše si lépe zapamatuje (nejen díky zábavnému způsobu výkladu). Nejvíce času jsem strávil s Liborem, protože se mnou odjezdil všechny jízdy. Rád bych mu tedy ještě v recenzi poděkoval nejen za trpělivost, ale hlavně za zkušenosti, které umí skvěle předat a též za spoustu vtipných glos, kterými jízdy zpestřoval. Na jízdy i teorii jsem se vždy těšil a svým způsobem je mi líto, že jsem autoškolu úspěšně vychodil.

Jediné 2 možné výtky, které přikládám spíš pro své vlastní svědomí, než proto, že bych je viděl jako chyby, jsou:
1) Autoškola nemá vlastní cvičný prostor, pouze trenažer. Tento bod si ale rovnou sám budu rozporovat: Mnozí určitě preferují zkušenosti z reálného provozu, než z trenažeru, či "cvičného plácku". A v autě jsem se skutečně nikdy nebál. Navíc je v okolí spousta míst s minimálním provozem.
2) Během výcviku jsem vystřídal 3 auta z důvodu různých poruch. To je na druhou stranu pochopitelné. Řidiči v zácviku dělají tolik konin (nemluvě o jízdě na "univerzální 2"), že auta rozhodně dostanou víc zabrat. A opět jsem byl rád za možnost "osahat si" krom klasického benzínu i auto na plyn.

Na závěr, pokud se někdo stále nemůže s výběrem autoškoly rozhodnout, bych tedy dodal ještě to, že ze spousty levnějších autoškol k P+R přecházeli žáci, kteří se až tady naučili jezdit (a kteří opakovaně nezvládali zkoušky). Zde naopak uspěli. Pokud bych měl volit znovu, půjdu opět do této autoškoly a pokud někomu přijde například cena příliš vysoká, řekl bych, že investovat do vlastního vzdělávání se vždy vyplatí.
vloženo: 29. června 2022
vložil: Lukáš, emailová adresa nezveřejněna


POZOR, následující hodnocení je více než rok staré:

   Nevim, jak presne sepsat recenzi na autoskolu, kdyz jsem vychodil jen jednu, ale vim, ze jsem byl velmi spokojen s osobnim pristupem vsech instruktoru. Obzvlaste jsem si nemohl vynachvalit Libora, se kterym jsem mel jizdy. Zduraznit je tez treba velikou ochotu autoskoly co se tyce zkouskovych i vyukovych terminu.

Proc se tedy v mem hodnoceni 2x objevily pouhe 4 hvezdicky? V pripade urovne vozoveho parku je to tim, ze jsem behem vyuky muzel 2x menit auto. Na druhou stranu je to ale lepsi, cim vic vozidel clovek zkusi, tim vice ma pak zkusenosti. Autoskola take nema vlastni vycvikovy prostor, pouze trenazer. Osobne opet mohu rici, ze preferuji moznost jet co nejdrive do provozu, ziskavat zkusenosti, ale jini by mozna radeji zacinali na "cvicnem placku".
vloženo: 29. června 2022
vložil: anonym - jméno nevyplňeno, emailová adresa nevyplněna


POZOR, následující hodnocení je více než rok staré:

   Vybrať si túto autoškolu sa naozaj oplatí :) Na vlastnú kožu som sa presvedčila, že všetky kladné recenzie podo mnou neklamali.
Prestupovala som z autoškoly Trio (ktorú neodporúčam, a kde sa mi podarilo urobiť test, ale jazdu už nie). Mala som v autoškole P+R pár kondičných jázd a do autoškoly sa tešila. Veľká vďaka patrí Liborovi Pištěkovi (!), s ním boli jazdy jedna veľká paráda a doteraz (po 2 mesiacoch už reálneho jazdenia), si často naňho spomeniem.
Jazdenie v tejto autoškole a príprava na skúškovu jazdu nie je žiaden stres, nikto na vás nekričí - naopak je to odľahčujúce a príjemné, a mnohokrát bola za volantom aj sranda. Za mňa 1000/10 :) ! Ďakujem.
vloženo: 24. června 2022
vložil: Christiana, emailová adresa nezveřejněna


POZOR, následující hodnocení je více než rok staré:

   Pokud hledáte autoškolu, pak je pro vás jistě jedním z hlavních rozhodovacích parametrů (stejně jako u mě) výsledek recenzí na internetu.
Uprímně, nenašla jsem v Praze takovou, která by neměla negativních recenzí, až na jedinou P+R Autoškola - Holešovice.
Zní to až neuvěřitelně, ale měla jsem tu čest, přesvědčit se na vlastní kůži.
Pokud jste stresař (jako já), co si po třicítce říkala, že s dítětem na krku a v pokročilejším věku, kdy jsem ráda, že udržím alespoň jedinou myšlenku, už si řidičák asi neudělám - natož v Praze, že jo... Naopak! V Praze to má právě ten nejlepší drive!
Jak jsem byla mile překvapena...
Od první hodiny teorie a první jízdy, ze mě prvotní strach a nervozita okamžitě opadly. V autoškole panuje přátelská a vstřícná atmosféra. S ničím nebyl problém, na všem se dalo domluvit.
Celý proces jsem si nesmírně užila a budu na to celý život vzpomínat.
Obrovský dík patří mému instruktorovi Liborovi, kterému tisíckrát děkuji za jeho neskutečnou trpělivost při mých občasných "koninách".
Už teď vím, že mi budou jeho fórky v autě chybět :-)
Stejně tak děkuji celému týmu za skvělou výuku teorie, kde jsme se také mnohdy pobavili, neformálně, s humorem, přesto věcně.
Po necelých třech měsících mohu hrdě prohlásit, že jen díky přístupu lidí v autoškole jsem úspěšně zdolala teoretickou (50 bodů - ou jééé) i praktickou zkoušku.
Získala jsem ŘP skupiny B, hrdost, obrovskou motivaci a ujištění se, že když člověk opravdu chce a má na to ty nejlepší lidi, dokáže cokoliv.
vloženo: 20. června 2022
vložil: Monika, emailová adresa nezveřejněna


POZOR, následující hodnocení je více než rok staré:

   Autoškolu P+R můžu pouze doporučit. Přístup byl naprosto skvělý a bylo vidět, že jde učitelům o to, aby člověka něco naučili a připravili na reálný provoz.
vloženo: 20. června 2022
vložil: Jakub Vašák, emailová adresa nezveřejněna


POZOR, následující hodnocení je více než rok staré:

   Lépe jsem si vybrat nemoha, instruktoři jsou milí, komunikace je dobrá a atmosféra byla vždy příjemná
vloženo: 13. června 2022
vložil: jméno nezveřejněno, emailová adresa nezveřejněna


POZOR, následující hodnocení je více než rok staré:

   Kvalitní výuka, skvělí instruktoři. Všechno bylo vysvětleno v klidu a lidsky. V autoškole panuje přátelská atmosféra a veškerý čas je opravdu věnován žákovi a zlepšení jeho řidičských schopností. Na každou jízdu jsem se těšila a kromě výuky jsem se vždy i dobře pobavila. Děkuji především Petrovi za veškerou péči a trpělivost.
vloženo: 27. května 2022
vložil: A., emailová adresa nezveřejněna


POZOR, následující hodnocení je více než rok staré:

   Na autoškole se mi velice líbil lidský přistup. Se všemi se vždy dalo domluvit, snažili se pomoci opravdu ve všem v čem mohli. Skvělá byla také flexibilita a možnost, v důsledku třeba nějaké nečekané změny, si posunout jízdu. Člověk byl na konci velice dobře naučen a připraven vykonat závěrečnou zkoušku, která v mém připadě proběhla velice hladce.
vloženo: 24. května 2022
vložil: jméno nezveřejněno, emailová adresa nezveřejněna


POZOR, následující hodnocení je více než rok staré:

   S autoškolou jsem byl maximálně spokojený. Naučné teoretické výukové hodiny, skvělý učitel na jízdy, který vždy všechno v klidu vysvětlil a snažil se naučit a předat zkušenosti. Auto bylo v dobrém technickém stavu, komunikace, a provedení závěrečnými zkouškami bylo v naprostém pořádku. Nemám co vytknout, tuto autoškolu bych všem doporučil. Cca za 2 měsíce jsem měl standardní kurz hotový.
vloženo: 23. května 2022
vložil: anonym - jméno nevyplňeno, emailová adresa nevyplněna


POZOR, následující hodnocení je více než rok staré:

   Perfektní přístup, klidný instruktor, vše vysvětlí, perfektně se přizpůsobí potřebám a strachu žáka z provozu
Zkusila jsem 2 různé instruktory a zde jsem byla nejspokojenější
Rozhodně doporučuji!!
vloženo: 10. května 2022
vložil: Emma, emailová adresa nezveřejněna


POZOR, následující hodnocení je více než rok staré:

   Tuto autoškolu bych určitě ostatním doporučila. Často člověk slýchá hrozné příběhy o tom, co kdo v autoškole a s autoškolou zažil, ale u této není nic co bych vytkla. Chování učitele a organizace autoškoly je velmi profesionální a pro studenta příjemné, nemusí si s ničím moc dělat starosti, protože se mu snaží vyjít vstříc. Já měla dobrého učitele, který mě důsledně opravoval, díky čemuž jsem potom byla připravená ke zkouškám a především do samotného provozu. Zároveň jsem neměla žádný problém si s ním domluvit jízdy, nemusela jsem čekat než bude mít čas apod. Díky jeho výuce jsem se i zbavila počátečního stresu z řízení auta a začala se cítit za volantem dobře.
vloženo: 8. dubna 2022
vložil: Antonie Soukupová, emailová adresa nezveřejněna


POZOR, následující hodnocení je více než rok staré:

   Vybírala jsem tuto autoškolu na základě skvělých recenzí. Nyní, po úspěšném absolvování písemných testů i závěrečné jízdy na první pokus, musím se všemi pozitivními recenzemi souhlasit. Přístup všech v autoškole je velmi profesionální. Co se týče teorií, stačilo mi jen poslouchat a už jsem se pak ani nemusela koukat do knížky, protože vše bylo vysvětleno bezvadně. Speciální poděkování ovšem patří panu Liborovi Pištěkovi, se kterým jsem měla všechny jízdy. Od první až po poslední jízdu jsme si vždy skvěle popovídali, nasmáli se a do toho mě naučil skvěle řídit. Nikdy na mě nezvýšil hlas a necítila jsem z něj, že by se na mě zlobil, i když několikrát na to měl právo, když jsem udělala fakt blbost. Řídit učí úplně skvěle, lidsky, že vám to jde vlastně úplně samo. Jízdy s ním mi budou chybět, vždy jsem se na ně těšila. Za mě teda 11/10 a určitě doporučuji!
vloženo: 3. dubna 2022
vložil: Kateřina Hašlerová,


POZOR, následující hodnocení je více než rok staré:

   Tuto autoškolu mohu vřele doporučit pro respektující, milý a pohodvý přístup, který během cvičných jízd uplatňoval instruktor Roman. Díky velké dávce klidu, trpělivosti a profesionality po odborné stránce, jsem byla schopna osvojit si základy řízení a úspěšně složit zkoušku.
Ještě jednou díky
vloženo: 1. dubna 2022
vložil: jméno nezveřejněno, emailová adresa nezveřejněna


POZOR, následující hodnocení je více než rok staré:

   Celkově hodnotím kurz v této autoškole velice pozitivně. Přístup instruktora i ostatních lidí byl výborný. Vše probíhalo v klidu. Jak na testy tak na zkoušky jsem se cítil připravený. Jakmile budu mít možnost, autoškolu komukoliv doporučím.
vloženo: 10. března 2022
vložil: Petr Hlava,


POZOR, následující hodnocení je více než rok staré:

   Všichni v autoškole jsou milí, rádi Vám vyjdou vstříct, na jakoukoliv otázku ohledně řízení rádi odpoví. Nenapadá mě nic, co by se dalo zlepšit. Autoškolu jsem doporučila několika svým spolužákům, doufám, že budou stejně spokojeni jako já.
vloženo: 7. března 2022
vložil: jméno nezveřejněno, emailová adresa nezveřejněna


POZOR, následující hodnocení je více než rok staré:

   Autoškolu P+R doporučuji. Setkala jsem se zde s velmi vstřícným a přátelským přístupem, ať už během teoretických hodin, při domlouvání termínu jízd i při jízdách samotných. Můj učitel Martin Marek se mnou měl trpělivost a nezvyšoval hlas ani v dopravně exponovaných situacích (ve kterých by možná leckdo jiný klid ztratil).
vloženo: 3. března 2022
vložil: Karla, emailová adresa nezveřejněna


POZOR, následující hodnocení je více než rok staré:

   Autoškolu P+R jsem si vybral po pečlivé úvaze, a to především na základě kladných hodnocení jejich absolventů. Nezklamal jsem se a nyní k nim rád přidám i to své.

Mým instruktorem byl Libor. Díky jeho přátelskému, trpělivému a klidnému přístupu byla každá jízda příjemným zážitkem. Celou dobu se mnou komunikoval, vysvětloval, upozorňoval na různé situace. S každou hodinou jsem se za volantem cítil jistěji. Závěrečné zkoušky jsem díky jeho perfektní přípravě zvládnul na poprvé.

Tímto ještě jednou děkuji všem z autoškoly P+R a přeji vám další spokojené absolventy!

Marián Uhrín
vloženo: 19. února 2022
vložil: Marián Uhrín, emailová adresa nezveřejněna


POZOR, následující hodnocení je více než rok staré:

   Velice dekuji p. Smole za snahu mne naucit ridit. Rozhodne doporucim tuto autoskolu.
vloženo: 15. února 2022
vložil: Dmytro, emailová adresa nezveřejněna


POZOR, následující hodnocení je více než rok staré:

   Po zlej skúsenosti z predchádzajúcej autoškoly, ktorých prístup ma veľmi sklamal som sa rozhodla pre prestup do inej autoškoly, kde som absolvovala praktickú časť. Novú autoškolu som hľadala podľa recenzii žiakov na internete či facebooku a nakoniec som narazila na autoškolu P+R. Už od prvej jazdy s Liborom som vedela, že som si nemohla lepšie vybrať. Jeho veselý a pozitívny prístup, podpora či pochopenie počas všetkých jázd ma znova naštartoval a na jazdy som sa opäť začala veľmi tešiť. Perfektne ma pripravil na skúšky a možem hrdo povedať, že som to všetko úspešne zvládla vďaka nemu za čo mu patrí veľké ĎAKUJEM. Autoškola P+R môžem odporučiť na 110 % ich prístup, flexibilita, ochota a hlavne pozitívny prístup ku všetkým študentom hovoria sami za seba.
vloženo: 14. února 2022
vložil: Silvia, emailová adresa nezveřejněna


POZOR, následující hodnocení je více než rok staré:

   Vybírala jsem autoškolu podle recenzí tak, aby vyučující byl klidný (což není samozřejmostí), respektující a nestresoval mě ještě více, než jak budu vystresovaná sama. A to se zde doopravdy povedlo, měl se mnou velkou trpělivost :) Jezdili jsme poctivě vždy celých zaplacených 45 minut (rsp. 90, protože hodiny spojoval do bloků po dvou, čímž jde autoškolu zvládnout rychleji). Během jízdy se vyučující (Petr Smola) opravdu zcela věnoval mé jízdě, netelefonoval (rsp. když už mu někdo zavolal s akutní záležitostí, vždy telefonát vyřídil velmi rychle). Jezdili jsme jak po Praze, tak občas i mimo Prahu i po dálnici jsme se projeli (což zdaleka nedělá každá autoškola). Celkově velká spokojenost. Sice není nejlevnější (i když ani nejdražší), ale platíte za kvalitu, která se vám vrátí. Děkuji moc!
vloženo: 1. února 2022
vložil: anonym - jméno nevyplňeno, emailová adresa nevyplněna


POZOR, následující hodnocení je více než rok staré:

   S autoškolou jsem byla naprosto spokojená!
Mým instruktorem byl Roman, který na mě nikdy nezvýšil hlas a spíš se mě snažil uklidnit, když jsem byla nešťastná, jak válčím se spojkou.
Na závěrečné zkoušky jsem byla připravena opravdu skvěle. Moc děkuji

vloženo: 31. prosince 2021
vložil: Bára, emailová adresa nezveřejněna


POZOR, následující hodnocení je více než rok staré:

   Autoškolu jsem začal v lednu 2021 v Autoškola Trio - Bohnice, kde jsem udělal písemné testy, ale jízdy již nikoli. Přístup mě velmi zklamal, další komunikace byla katastrofální. Takže jsem hledal novou autoškolu. Podle recenzí mi nejlépe vyšla Autoškola P+R, ve které jsem musel absolvovat celou praktickou část znovu. Mým instruktorem v P+R byl Roman, který opravdu vše vysvětlí, je velmi trpělivý a ke zkouškám opravdu připraví, jelikož je to velký pohodář a kliďas. Takže jemu patří MOJE VELKÉ DÍKY za úspěšné dokončení mé praktické části hned na první pokus. Lidi při výběru autoškoly nevybírejte Autoškolu dle místa bydliště, ale podle kvality, což Autoškola P+R OPRAVDU SPLŇUJE, mám potvrzeno od ostatních studentů, kteří Autoškolou P+R úspěšně prošli a měli jiné instruktory než já.

DĚKUJI AUTOŠKOLE P+R A VŠEM VŘELE DOPORUČUJI!!!!
vloženo: 7. prosince 2021
vložil: Petr,


POZOR, následující hodnocení je více než rok staré:

   Autoškolu jsem si vybral na doporučení přátel a byla ještě lepší než říkali. Jezdil jsem s Liborem a od začátku až do konce panovala klidná a příjemná atmosféra. Vše mi vysvětlil a za celou dobu ježdění na mě nezdvihl hlas, nebyl nepříjemný, nestresoval mě, vše bral v klidu a s humorem, prostě ideální. Komunikace byla bez problémů, vždy se našel nějaký volný termín na jízdy a jako velké plus považuji, že těsně před oběma závěrečnými pokusy si na mě Libor našel čas, což určitě není u všech autoškol samozřejmostí.
vloženo: 6. prosince 2021
vložil: Lukáš, emailová adresa nezveřejněna


POZOR, následující hodnocení je více než rok staré:

   Děkuji autoškole a především instruktorovi Liborovi za skvělý výcvik! Nikdy nezvedl hlas, vše na pohodu. Trpělivě mě vše opakoval, učil, vysvětlil. Skvěle vzpomínky.
vloženo: 6. prosince 2021
vložil: jméno nezveřejněno, emailová adresa nezveřejněna


POZOR, následující hodnocení je více než rok staré:

   V autoškole vždycky záleží nejen na tom jaké máte nadání a chuť se to učit, ale také kdo vás učí, jak vám to vysvětlí a umí motivovat. Tuhle autoškolu můžu jenom doporučit.
vloženo: 6. prosince 2021
vložil: anonym - jméno nevyplňeno, emailová adresa nevyplněna


POZOR, následující hodnocení je více než rok staré:

   nejlepší autoškola v Praze :) ještě jednou děkuji za trpělivost, pozitivní přístup, pochopení, a zejména podporu. Na hodiny v této autoškole jsem se těšila (na rozdíl od předchozí) :) Doporučuji 100%
vloženo: 21. listopadu 2021
vložil: Diana M, emailová adresa nezveřejněna


POZOR, následující hodnocení je více než rok staré:

   S autoškolou jsem byla spokojená na 1000 %. Přístup ke studentům je zde na vysoké úrovni. Mým instruktorem byl Libor, jeho přístup byl prostě nejlepší, protože byl moc klidný, trpělivý a vtipný. Opravdu jsem se těšila na každou jízdu! Jízdy jsem měla minimálně dvakrát v týdnu, což bylo super, protože nebyly velké mezery mezi cvičeními, a to mi pomohlo se dobře připravit ke zkouškám, dozvěděla jsem se všechno, co jsem potřebovala. Ještě jednou bych chtěla poděkovat autoškole P+R, kterou z vlastní zkušenosti mohu jen doporučit.
vloženo: 12. listopadu 2021
vložil: Alina Sosnytska, emailová adresa nezveřejněna


POZOR, následující hodnocení je více než rok staré:

   v autoskole byli všichni velmi ochotní, skvěle jsme se domluvili na jízdách na čase, instruktor velmi příjemný a vse krásně naučil a vysvětlil
vloženo: 9. listopadu 2021
vložil: Eliška Pourová , emailová adresa nezveřejněna


POZOR, následující hodnocení je více než rok staré:

   Super, super super. Velice vstřicný a trpělivý instruktoři. Všechno vysvětlovali do podrobna a tolikrát, jak jsem to potřebovala. Doporučuji.
vloženo: 25. října 2021
vložil: jméno nezveřejněno, emailová adresa nezveřejněna


POZOR, následující hodnocení je více než rok staré:

   V této autoškole hodnotím velmi pozitivně přístup a chování učitelů k žákům, pochopení, a zejména podporu. Na hodiny v této autoškole jsem se těšila ( na rozdíl od předchozích 2). V rámci jízd mi učitel zdůrazňoval důležité věci týkající se provozu, snažil se abych pochopila co znamená jít jednodušší cestou a řízení si zbytečně neztěžovat. Nechal mě řešit spoustu aktuálních situací v provozu, což považuji za velmi přínosné.
vloženo: 22. října 2021
vložil: jméno nezveřejněno, emailová adresa nezveřejněna


POZOR, následující hodnocení je více než rok staré:

   Všichni se cloveku snaží vyjít vstříc, a neodmitnou vás. Naučila jsem se vse co je požadováno, a prošla zkouškami. Autoskolu nesmírně doporučuji:)
vloženo: 22. října 2021
vložil: anonym - jméno nevyplňeno, emailová adresa nevyplněna


POZOR, následující hodnocení je více než rok staré:

   Dokážou se poprat i s člověkem který často zmatkuje a stresuje :)
Mohu jen doporučit.
vloženo: 21. října 2021
vložil: anonym - jméno nevyplňeno, emailová adresa nevyplněna


POZOR, následující hodnocení je více než rok staré:

   Na autoškolu P+R jsem získala kontakt od kolegyně v práci potom, co jsem měla velmi špatnou zkušenost s jinou autoškolou a lektorem a byla jsem napůl rozhodnutá, že řídit nikdy nebudu. Díky panu instruktorovi Petrovi Smolovi jsem ale měla možnost si tyto své nepříjemné zkušenosti opravit, takže dnes již jsem držitelkou řidičského průkazu. Výcvik samotný byl velmi příjemný (což je něco, co jsem si při předchozí zkušenosti neuměla ani představit). Petr Smola je přátelský, nesmírně vstřícný a neztrácel trpělivost ani ve chvíli, kdy mi musel potřetí vysvětlovat ten samý princip. Hlavně díky tomu, že mě takto připravil na zkoušky, se mi praktická zkouška podařila na první pokus. Ještě považuji za důležité doplnit, že jsem neslyšící, čehož se Petr Smola nezalekl a dokázal tomu výuku přizpůsobit tak, že proběhla naprosto bez problémů. Vyzdvihla bych také flexibilitu, se kterou bylo možné domlouvat jednotlivé jízdy a náplň hodin, která se přizpůsobila tomu, co bylo aktuálně potřeba. I ostatní lektoři působili velmi sympaticky, proto bych určitě autoškolu doporučila komukoli dalšímu. Držím palce, ať se daří!
vloženo: 10. října 2021
vložil: Marie Bendová, emailová adresa nezveřejněna


POZOR, následující hodnocení je více než rok staré:

   Autoškolu P+R mohu jen doporučit. Velmi dobrá kvalita výuky a profesionální přístup mne připravily k závěrečným zkouškám, které proběhly bez problémů. Mým instruktorem byl pan Petr Smola, který byl vždy klidný, vstřícný, přátelský a jako bonus i vtipný &#61514;. Vše mi srozumitelně a trpělivě vysvětlil. V této autoškole jsem si vyzkoušela i jízdu po dálnici a naučila se parkovat, což jak jsem zjistila, není standard každé autoškoly. Za mě palec nahoru a kdo chce vyjet na silnice perfektně připraven a bez stresu tak autoškola P+R je jasná volba.
vloženo: 10. října 2021
vložil: jméno nezveřejněno, emailová adresa nezveřejněna


POZOR, následující hodnocení je více než rok staré:

   V Autoškole P+R jsem byl naprosto spokojen, přístup všech, se kterými jsem se setkal, byl skvělý, na všem se dalo domluvit a s ničím nebyl problém. Autoškolu jsem úspěšně absolvoval již za 2 měsíce, a to jsem na rychlost nijak netlačil a absolvoval jsem i všechny lekce teorie, které autoškola pravidelně zajišťuje. Zejména musím vyzdvihnout přátelský a lidský přístup mého instruktora Libora Pištěka - hned po zkouškách se mi začalo stýskat po našich pravidelných jízdách. Všem mohu Autoškolu P+R vřele doporučit!
vloženo: 21. září 2021
vložil: Matouš Novosad, emailová adresa nezveřejněna


POZOR, následující hodnocení je více než rok staré:

   Autoškolu bych určitě doporučila ostatním. Po tom, co jsem odjakživa slyšela některé horory od přátel, co mi vyprávěli , jak na ně instruktoři v autoškole řvali nebo jak je akorát okrádali o peníze, tak jsem hodně dlouho trpělivě vybírala podle recenzí a cen. Hodně dobře jsem udělala, že jsem si vybrala zrovna tuhle autoškolu. Zázemí bych trochu vylepšila. Celkově přístup, cena a dostupnost mě opravdu příjemně překvapila. Na zkoušky mně dobře naučili. Už se nebojím jít za volant jako dřív.
vloženo: 2. září 2021
vložil: anonym - jméno nevyplňeno, emailová adresa nevyplněna


POZOR, následující hodnocení je více než rok staré:

   Na zkoušky jsem se cítila naprosto připravená. Jsou tu příjemní lidé, kteří vás v klidu a s vtipem připraví na fungování v provozu.
Autoškola mě tu opravdu bavila. 10 z 10 za všechno.
Děkuji.
vloženo: 1. září 2021
vložil: anonym - jméno nevyplňeno, emailová adresa nevyplněna


POZOR, následující hodnocení je více než rok staré:

   O autoškole P+R mohu říci jen skvělé věci. Roman je jedním z nejvíce starostlivých a trpělivých učitelů (nejen učitele autoškoly), se kterými jsem se setkal. Roman prioritizuje vašem úspěchu a bezpečnosti na cestách, takže se ujistí, že máte všechny prostředky, které potřebujete k úspěchu.

Program zahrnuje týdenní teoretickou část, která je důkladná a setkáte se s dalšími studenty autoškoly. Poté následují pravidelné jízdy s vaším instruktorem. Vše, co jste se naučili, zde uplatníte v praxi. řadit, křižovatky, přednost, max rychlost, nouzové případy - naučíte se všechno a můžete se ptát na cokoliv.

Neinvestujete do řidičského průkazu, investujete do své bezpečnosti a bezpečí ostatních. Jsem velmi spokojen a doporučuji Autoskola P+R všem budoucím řidičům. David
vloženo: 1. září 2021
vložil: David, emailová adresa nezveřejněna


POZOR, následující hodnocení je více než rok staré:

   Na vše se mě snažili připravit skvěle i když jsem nebyl úplně nejjednodušší materiál :D doporučuju všem!
vloženo: 31. srpna 2021
vložil: anonym - jméno nevyplňeno, emailová adresa nevyplněna


POZOR, následující hodnocení je více než rok staré:

   Pokud váháte nad výběrem té správné autoškoly, tak Vám vřele doporučuji autoškolu P+R. Opravdu jsem byla nervozní a bála se, ale hned při mé úvodní jízdě jsem zjistila, že to bude všechno v pohodě a v klidu. Jezdila jsem s Liborem a je to člověk na správným místě. Je vtipný dokáže věci odlehčit a hlavně zbytečně nestresuje. Další plus bych uvedla to, že se jezdí v Holešovicích. Všichni byli přátelští až bych řekla, že to pojali v takovém rodinném duchu. Díky M.R.
vloženo: 30. srpna 2021
vložil: jméno nezveřejněno, emailová adresa nezveřejněna


POZOR, následující hodnocení je více než rok staré:

   Jsem velmi spokojená s touto autoškolou. Instruktor Petr je velmi příjemný a ochotný člověk se skvělým smyslem pro humor, jízdy s ním jsem si doslova užila. Zároveň byl velmi odborný a uměl mi předat své bohaté zkušenosti. Jezdili jsme všude po Praze a připravil mě na různé dopravní situace. Když jsem nevěděla s nějakou křižovatkou tak mě tam rovnou vzal abychom to vyzkoušeli. Jsem za to moc ráda a mohu vřele doporučit!
vloženo: 18. srpna 2021
vložil: jméno nezveřejněno, emailová adresa nezveřejněna


POZOR, následující hodnocení je více než rok staré:

   Udělat si řidičák sem se rozhodla 9 let od bouračky s kamarády, kdy sem se prakticky bála sednout do auta.
Na doporučení kamarádky, která v autoškole jezdila s Romanem a recenzí P+R autoškoly a měla sem vybráno.
Můj instruktor byl Libor skvěle mě vše naučil, vlastně sem ani neměla a nemám strach z řízení naopak sem se vždy těšila na jizdy a nebojím se ridit sama.
Nikdy s ničím nebyl problém ba naopak vyšel vždy vstříc i třeba když prselo čekal na mě před domem ať nezmoknu.
Na teoriich jsem poznala i Romana a Petra a i ti dva byli moc milý a vstřícní. Všichni tři instruktoři mají skvělí smysl pro humor vždy jsou a byli tam pro nás.
Moc Dekuji Liborovi, lepšího učitele jsem si nemohla přát.
Testy i zkoušku sem udělala na poprvé.
Teď už jezdím 14 dní sama a musím říct , že je to super.
Díky a přeji všem tak super péči jakou sem měla v autoškole já. G.Š.
vloženo: 16. srpna 2021
vložil: Gabriela , emailová adresa nezveřejněna


POZOR, následující hodnocení je více než rok staré:

   Autoškolu P+R rozhodně doporučuji. Po celou dobu jsem měla radost z učení a cítila jsem podporu ze strany učitelů. Dávají si záležet, aby žáci získali všechny potřebné zkušenosti, ale dokážou to podat s nadhledem, takže vždycky odcházíte s dobrou náladou a pocitem, že i náročnější věci nakonec jdou docela snadno a přirozeně. Když to srovnám se zkušenostmi lidí z mého okolí, jde o opravdu výjimečný přístup. Moc díky za vše!
vloženo: 14. srpna 2021
vložil: jméno nezveřejněno, emailová adresa nezveřejněna


POZOR, následující hodnocení je více než rok staré:

   Pochyboval jsem se dlouho ve výběru autoškoly a nakonec jsem si vybral p+r . Teorie a prakticky jízdy splnili moje představy :) Dekuju
vloženo: 12. srpna 2021
vložil: Kirill, emailová adresa nezveřejněna


POZOR, následující hodnocení je více než rok staré:

   Lépe jsem si vybrat nemohla. Přístup všech instruktorů je na velice profesionální úrovni. Důraz je kladen jak na teoretickou část, tak na jízdy. Já konkrétně jsem jezdila s Romanem. Velice ochotný a trpělivý. S dalšími instruktory jsem se potkala v rámci výuky teoretické části - úsměv nikomu není cizí. Doporučuji všemi deseti !!! :)
vloženo: 12. srpna 2021
vložil: Klára , emailová adresa nezveřejněna


POZOR, následující hodnocení je více než rok staré:

   S autoškolou jsem byla nadmíru spokojená, velmi mi vyhovoval úžasný a klidný přístup od Romana Kříže, vždy mi vyšel vstříc co se týkalo termínu další jízdy a vše mi v průběhu autoškoly důkladně vysvětlil. Na závěrečné zkoušky jsem byla velmi dobře připravená, celá autoškola pro mě byla zábava a na každou další jízdu jsem se těšila.
vloženo: 22. července 2021
vložil: Michaela Durdová, emailová adresa nezveřejněna


POZOR, následující hodnocení je více než rok staré:

   Výborná autoškola, vřele doporučuji. Skvěle Vás připraví na závěrečné zkoušky. Speciální poděkování patří panu Smoulovi, za mnoho trpělivosti a klidný přístup :).

vloženo: 21. července 2021
vložil: Maria, emailová adresa nezveřejněna


POZOR, následující hodnocení je více než rok staré:

   Autoškolu jsem odkládala skoro 10 let, a to zejména kvůli vlastnímu strachu z řízení. Autoškolu jsem proto vybírala pečlivě a na základě recenzí. V autoškole P+R mě nejenže zbavili mého strachu sednout za volant, ale na každou jízdu jsem se vysloveně těšila. Instruktor Libor Pištěk je prostě jednička se skvělým smyslem pro humor a klidným přístupem. Po dokončení autoškoly se vám po jízdách s Liborem ještě bude stýskat :) Pokud máte z autoškoly obavy jako jsem měla já, tato autoškola vás jich na 100% zbaví a ještě se dočkáte toho nejlepšího přístupu.
vloženo: 15. července 2021
vložil: Klára Hrabcová, emailová adresa nezveřejněna


POZOR, následující hodnocení je více než rok staré:

   Jelikož jsem starší ročník do autoškoly jsem se přihlásila s obavou a velkou nervozitou ,ale vše bylo opravdu skvělé . Pan Roman Kříž klidný ,pohodový,vstřícný mě vše vysvětlil a cítila jsem se tam dobře. Instruktor pan Libor Pištěk skvělý ,klidný se skvělým smyslem pro humor mě dovedl až k závěrečné jízdě,kterou jsem úspěšně udělala až na několikanásobný pokus ,ale rozhodně jen svou vinou a s velkou nervozitou jsem dělala zbytečné chyby .Pánové z autoškoly mě uklidnili a povzbudili k další zkoušce a já nakonec prospěla. Autoškolu P+R můžu a ráda doporučuji každému mladému ,starému ,nervoznímu ,pánové jsou opravdu fajn a dělají dobře svou práci . Autoškole P+R přeji co nejvíc žáků a pány instruktory zdravím a přeji jim vše nejlepší i do osobního života. Zdraví Jana Fontánová
vloženo: 4. června 2021
vložil: Jana Fontánová, emailová adresa nezveřejněna


POZOR, následující hodnocení je více než rok staré:

   Do této autoškoly jsem nastoupil z jiné školy, protože jsem neprospěl v závěrečné jízdě několikrát a byl moc vystresovaný. Mým instruktorem byl Roman Kříž, který naučil mě správně řídit za par jízd a zkoušku nakonec jsem udělal. Děkuji moc!
vloženo: 4. června 2021
vložil: Nikita Kochkurov,


POZOR, následující hodnocení je více než rok staré:

   Jsem opravdu ráda, že jsem si vybrala tuto autoškolu, mimochodem na základě referencí od bývalých žáků.
Oceňuji skvělý, přátelský a trpělivý přístup všech lektorů/majitelů, vždy vše platilo, na čem jsme se domluvili. Vyzkoušela jsem si všechny varianty, kam bych si pak sama mohla vyjet.
Pokud chcete projít výukou a výcvikem naprosto v pohodě a klidu, doporučuji Autoškolu P+R.
Za vše moc děkuji, O.N.
vloženo: 26. května 2021
vložil: Olga Novotná, emailová adresa nezveřejněna


POZOR, následující hodnocení je více než rok staré:

   K absolvování autoškoly jsem se přemlouvala posledních 10let a když jsem se konečně rozhoupala a podala přihlášku do autoškoly P+R, říkala jsem si jaké jsem měla obrovské štěstí ve výběru. Mým instruktorem byl Libor a od prvního dne z něj vyzařoval klid, trpělivost a přátelský přístup. Vše mi bylo krásně vysvětleno, každá má otázka byla jasně zodpovězena (a že jich občas bylo :D) a ve všem mi vyšli vstříc. Každá jízda se nesla v uvolněném duchu a tudíž jsem nemusela křečovitě svírat volant. Musím upřímně říci, že za dobu výcviku jsem si na naše společné jízdy tak zvykla, že mi teď trochu chybí :)
vloženo: 14. května 2021
vložil: Kristyna Blazkova, emailová adresa nezveřejněna


POZOR, následující hodnocení je více než rok staré:

   Na výběru autoskoly jsem si dal opravdu záležet, sháněl jsem reference, úspěšnost, info o přístupu a zpětně vidím, že moje snaha přinesla ovoce.
Narozdil od mých kamarádů, kteří autoškolu dělají/dělali jinde jsem neměl problém s přístupem. Všechen přístup je spíš lidský, přátelský. Dle mého lepší než postoj učitel- žák, kdy se "žáci" dostávají do zbytečného pressu.
Jízdy jsem měl když se to hodilo a kdyby nebylo korony, mqm řidičák do 3 měsíců, spíš míň.
Doporučuji.
vloženo: 10. května 2021
vložil: jméno nezveřejněno, emailová adresa nezveřejněna


POZOR, následující hodnocení je více než rok staré:

   Lepší autoškolu jsem si nemohla vybrat. Na jízdy jsem se nikdy nebála, s domluvou termínu taky nebyl problém, vždycky jsem řekla, kdy by se mi to hodilo a šlo to. Jezdila jsem s panem Smolou a zvládla jsem zkoušky na první pokus, takže moc doporučuji a děkuji.
vloženo: 6. května 2021
vložil: jméno nezveřejněno, emailová adresa nezveřejněna


POZOR, následující hodnocení je více než rok staré:

   Autoškola je mimořádně vstřícná k potřebám žáků, instruktoři maximálně trpěliví. Mohu jen doporučit instruktora Libora Pištěka, který se mnou trávil množství času a byl nanejvýš trpělivý a tolerantní. Ke zkouškám mě připravil na maximální možnou úroveň. A to za podmínek pandemie, kdy na nějakou dobu nemohla fungovat výuka vůbec, následně se zas nemohly konat zkoušky. ŘP jsem odkládala mnoho let a nyní ho mám ve věku 40+. Až pandemie mi ukázala, že se do budoucna bez ŘP neobejdu - že můj otec nebude navěky řídit, aby mě dovezl, kam potřebuju a že cestovat hromadnou dopravou nemusí být vždy úplně bezpečné. Nicméně nakonec ŘP mám díky autoškole P+R a trpělivosti pana Libora Pištěka. Nemůžu vzpomenout jedinou chybu.
vloženo: 5. května 2021
vložil: Barbora Orlíková,


POZOR, následující hodnocení je více než rok staré:

   Kurz v této autoškole bych doporučil každému.
Celý výcvik jsem absolvoval s panem Smolou a kolikrát mi přišlo, že jezdím spíš se známým, se kterým se dobře bavím.
Na zkoušky vás připraví dobře a je už pak jenom na vás, jak si poradíte s nervy, protože všechno ostatní už budete znát a umět.
Za mě 10/10

P.S. Tu učebnici vrátím :)
vloženo: 3. května 2021
vložil: Martin Hašek, emailová adresa nezveřejněna


POZOR, následující hodnocení je více než rok staré:

   Jsem moc ráda, že jsem si vybrala zrovna tuhle autoškolu, nejvíc milý přístup od instruktorů, kteří vždy zachovali klidnou hlavu a snažili se, aby žák nikdy při jízdě nebyl ve stresu. Vše vysvětlili tak, že se to dalo snadno pochopit. Vřele doporučuji!
vloženo: 3. května 2021
vložil: Adéla ,


POZOR, následující hodnocení je více než rok staré:

   Výběrem této autoškoly jsem udělal nejlépe, jak jsem mohl. Přístup instrukotra Romana byl velmi profesionální a přátelský. Dobře mě připravil na závěrečné zkoušky. Děkuji.
vloženo: 28. dubna 2021
vložil: Ondřej, emailová adresa nezveřejněna


POZOR, následující hodnocení je více než rok staré:

   Cítila jsem se připravená na závěrečné testy, doporučila bych autoškolu svým nejbližším
vloženo: 16. dubna 2021
vložil: Kristýna Houšková, emailová adresa nezveřejněna


POZOR, následující hodnocení je více než rok staré:

   Jsem moc rád, že jsem si zvolil právě autoškolu P+R a to nejen na základě dostupnosti od domova nebo ceny ale právě i díky hodnocením, které nyní píši sám, pro další budoucí zájemce o ŘP.
Naprosto profesionální přístup, kvalita výuky i jednání.
Obával jsem se třeba toho, naučit se řadit a podřazovat při jízdě, že mi to nepůjde atp... ale už po první hodině jsem vše pochopil a těšil se na další jízdy.
Dny ubíhaly, přišlo na učení a v neposlední řadě i očekáváme závěrečné zkoušky a jízdy... Vše skvěle zvládnuto a to díky skvělému instruktorovi, který je zde opravdu na správném místě!
Jak člověk nájezdí pár set kilometrů zjistí, že je velký rozdíl mezi držitely ŘP a řídiči - profesionálové v autoškole P+R z vás samozřejmě zaručeně udělají nejen držitele ale především toho řidiče!
Na začátky v této autoškole rád vzpomínám a nyní už se chystám zas o krok dál, tedy na ŘP skupiny C :)
Nebojte se, jděte za tím čeho chcete dosáhnout. Hodně štěstí
Pavel J.
vloženo: 5. dubna 2021
vložil: jméno nezveřejněno, emailová adresa nezveřejněna


POZOR, následující hodnocení je více než rok staré:

   Autoškolu jsem si rovněž vybírala především s ohledem na skvělé recenze a po absolvování celého kurzu jsem neshledala jediný důvod, proč se ke skvělým recenzím nepřipojit. Kurzem mě provázel p. Smola a nejen, že mu děkuji za trpělivý přístup při jízdách, ale zároveň za pečlivost a důslednost, což považuji především v autoškole za nesmírně důležité. Jakožto pracující jsem nikdy neměla problém domluvit si termíny jízd a vždy jsem se setkala jen s vřelým přístupem. Vše se zkrátka vždy dalo bez problémů vykomunikovat.

Určitě všem vřele doporučuji :)
vloženo: 24. března 2021
vložil: Karolína, emailová adresa nezveřejněna


POZOR, následující hodnocení je více než rok staré:

   Mým cílem bylo si udělat pár kondičních po delším výpadku. Komunikace super, instruktor profík (Petr Smola), žádný stres, super domluva na termínech. Můžu jen doporučit.
vloženo: 23. března 2021
vložil: Ondřej Krtek,


POZOR, následující hodnocení je více než rok staré:

   Do autoškoly jsem začala chodit až ve svých 25 letech a s přibývajícími roky rostl i strach z budoucího řízení. Pro odbourání tohohle strachu jsem si ale snad nemohla najít lepší autoškolu a instruktora. :-) Už od první jízdy s Liborem panovala pohodová a přátelská atmosféra, instruktor mě podporoval, věnoval se mi po celou dobu a řízení mě začalo neskutečně bavit. Je skvělé, že mě Libor vzal na silnice už první hodinu a během celého výcviku se mnou projel všemožné křižovatky v Holešovicích, ale třeba i ve vzdálenějším Karlíně. U teorie zase velmi oceňuji, že nám všem půjčili super učebnice na doma a mohli jsme si vybrat z několika termínů, kdy se nám zrovna výuka hodí. Testy i jízdy jsem pak udělala obojí na první pokus. :-) V téhle autoškole si nepřipadáte jako jeden z mnoha, ale skutečně se vám osobně věnují. Paráda!
Eliška
vloženo: 16. února 2021
vložil: Eliška, emailová adresa nezveřejněna


POZOR, následující hodnocení je více než rok staré:

   Tuto autoškolu jsem si vybral na úkor recenzí ale zároveň díky mému kamarádovi, který mi autoškolu doporučil a musím říct, že nemohl jsem udělat lepší rozhodnutí.
Než mě čekala první jízda měl sem z toho strach jak nikdy, ale Libor mě svým přístupem přesvědčil hned na první hodině o opaku, že není z čeho mít strach a je to vlastně celé úplně jednoduché.
Nejvíc skvělé na tom je, že Libor je hroznej kliďas, všechno vysvětlí, nespěchá na nic a jakmile vidí, že nemáte problém s řízením, vezme vás i na obtížnější trasy. Během cesty si skvěle pokecáte, takže nehrozí žádné ticho po dobu jízd, což je hned mnohem příjemnější na ježdění po Praze a nevytváří to tak stresové napětí.
Abych to celé shrnul, v dnešní době je těžké najít autoškolu za "dobré" peníze a zároveň aby měli učitelé tak skvělý přístup k žákům, tudíž Autoškolu P+R můžu doporučit všemi deseti.
Jsem vděčný za to, že závěrečné zkoušky jsem mohl složit právě v této autoškole a věděl jsem, že jsem 100% připravený a nehrozí neúspěch.

J. B.
vloženo: 9. února 2021
vložil: anonym - jméno nevyplňeno, emailová adresa nevyplněna


POZOR, následující hodnocení je více než rok staré:

   Tuto autoškolu jsem si vybrala podle skvělých recenzí na internetu a udělala jsem moc dobře. Hledala jsem místo, kde bych se naučila dobře jezdit bez nějakých stresů, nervů a zbytečného křiku (ze strany instruktora) a slz (ze strany mojí :). To se mi splnilo. Můj instruktor byl se mnou vždy trpělivý, i když jsem udělala stejnou chybu po sto tisící a vždy mi znovu vše vysvětlil. Věděl, kde jsou moje slabá místa a na ta jsme se zaměřili. Vždycky se s ním dalo dobře domluvit na termínu jízd a občas jsem se mohla i dovést domů, což byl super bonus. Teoretické i praktické zkoušky se mi povedly obě na poprvé. Tuto autoškolu doporučuji všem, kteří se chtějí naučit jezdit dobře, v klidu a bez bolesti. :)
vloženo: 8. února 2021
vložil: jméno nezveřejněno, emailová adresa nezveřejněna


POZOR, následující hodnocení je více než rok staré:

   Jsem velmi vděčná, že jsem mohla kurz absolvovat právě zde. Oceňuji zejména naprosto profesionální , ale zároveň lidský přístup instruktorů. Doporučuji!
vloženo: 26. ledna 2021
vložil: jméno nezveřejněno, emailová adresa nezveřejněna


POZOR, následující hodnocení je více než rok staré:

   Autoškolu P+R mohu jen a pouze doporučit!

Od první hodiny až po závěrečné zkoušky probíhalo vše v klidu, bez zbytečného stresu a s opravdovým zájmem mě naučit řídit. Mým učitelem byl pan Smola o kterém můžu napsat jen to nejlepší.

Pane Smolo, děkuji.
vloženo: 21. ledna 2021
vložil: Koloman, emailová adresa nezveřejněna


POZOR, následující hodnocení je více než rok staré:

   Pokud člověk nechce jen získat řp, ale opravdu se naučit řídit, můžu tuto autoškolu absolutně doporučit. Učil mě pan Smola a dal mi neskutečné množství praktických rad. Skvěle mě připravil na zkoušky, i když to nejednou se mnou neměl vůbec jednoduché. Všechny jízdy trvaly opravdu předepsaný čas, vyzkoušeli jsme všechny možné situace, i lokalita Holešovic si myslím je ideální na to, naučit se jezdit po Praze. Vím, že i v Praze se dá sehnat levnější autoškola, ale pak člověk nedostane tak kvalitní servis jako zde, takže za mě můžu opravdu doporučit.
vloženo: 10. října 2020
vložil: Neumann, emailová adresa nezveřejněna


POZOR, následující hodnocení je více než rok staré:

   Autoškolu P+R vysoce a vřele doporučuji. Nejen že člověka vše naučí, vysvětlí a jsou mu k dispozici pro jakékoliv otázky, vše se odehrává v klidu a bez zbytečného stresu.

Ze své zkušenosti mohu doporučit Libora Pištěka, který byl mým instruktorem během jízd a Romana Kříže, se kterým jsem řešil převážně administrativní záležitosti a nikdy jsem si nepřipadal hloupě, navzdory tomu jak hloupý byl můj dotaz či akce při řízení.

Ke konci výcviku jsem už byl schopen řídit téměř bez jakéhokoliv strachu, stresu či nejistoty a za to jsem Vám velmi vděčný!
vloženo: 2. října 2020
vložil: Petr Pícha, emailová adresa nezveřejněna


POZOR, následující hodnocení je více než rok staré:

   Lépe jsem si vybrat nemohla. Nemám co vytknout...zbyva jen poděkovat - za ochotu vybrat termíny teoretických hodin a jízd tak, abych to mohla snadno kombinovat s práci. Za trpělivost - ani jednou na mě nikdo nezvýšil hlas (a ne že by nebyl důvod). Za krásné vysvětlení, desítky opakování stejného úkonu než jsem ho konečně nezvládla. Za podporu u zkoušek. Jsem velice spokojená a pevně rozhodnuta využít možnost kondičních jízd až sednu za volant vlastního auta.
vloženo: 2. října 2020
vložil: Jaroslava Nemeš,


POZOR, následující hodnocení je více než rok staré:

   Autoškolu P+R jsem si vybral především kvůli doporučení známých a blízké dostupnosti. Velice kladná hodnocení si autoškola naprosto zaslouží. Jezdil jsem s Liborem Pištěkem, který mě naučil úplně všechno potřebné k tomu, abych složil teoretické testy i zkoušku s komisařem na první pokus. Moc bych chtěl poděkovat instruktorům Romanovi a Liborovi za skvěle vedenou autoškolu a celkově profesionální pracovní přístup. Hlavně bych rád poděkoval Liborovi za všechno, co mě během jízd naučil a za celkový přístup k učení, díky kterému jsem se na každou jízdu s Liborem vyloženě těšil. Pokud soudíte autoškolu podle ceny a raději byste si vybrali levnější alternativu, mohu vám osobně říct, že bych za tuto autoškolu klidně zaplatil ještě víc než jsem platil. S jinými autoškolami v Praze sice nemám zkušenosti, ale myslím si, že se vám bude lepší autoškola v Praze těžko hledat.


vloženo: 26. září 2020
vložil: Benjamin Vašica, emailová adresa nezveřejněna


POZOR, následující hodnocení je více než rok staré:

   Moc milí učitelé se skvělou metodikou učení!
vloženo: 7. září 2020
vložil: anonym - jméno nevyplňeno, emailová adresa nevyplněna


POZOR, následující hodnocení je více než rok staré:

   Autoškolu P + R jednoznačně doporučuji. Kvalitní výuka, příjemní lektoři, jízdy beze stresu a bezproblémová domluva. Instruktor Libor mě motivoval k nejlepším výkonům. Na případné chyby upozornil vždy způsobem, který žáka za volantem nestresoval, přesto jsem si je dobře zapamatoval a neopakoval. Chtěl bych také zmínit, že i přes komplikace způsobené pandemií koronaviru trval kurz necelé 3 měsíce. Cítil jsem se být dobře připraven, a to se u zkoušek také potvrdilo.

++ skvělá poloha na Praze 7
vloženo: 30. srpna 2020
vložil: Filip, emailová adresa nezveřejněna


POZOR, následující hodnocení je více než rok staré:

   Autoškolu P+R mohu jedině doporučit. Absolvovala jsem zde intenzivní měsíční kurz a neměnila bych. Výcvik proběhl pod vedením pana Smoly, který byl po celou dobu velmi milý a trpělivý a vše srozumitelně vysvětlil. Celkově jsem měla z celého výcviku dobrý pocit, teorie i jízdy mě skvěle připravili nejen na zkoušky, ale i do běžného provozu. Děkuji a všem doporučuji!
vloženo: 26. srpna 2020
vložil: anonym - jméno nevyplňeno, emailová adresa nevyplněna


POZOR, následující hodnocení je více než rok staré:

   autoškola fakt super. jezdila jsem s Romanem a musím říct, že za to, co jsem při jízdách někdy předvedla, na mě ani jednou nezvýšil hlas. všechno v klidu, v pohodě a žádný stres:) fakt bych autoškolu doporučila
vloženo: 19. srpna 2020
vložil: anonym - jméno nevyplňeno, emailová adresa nevyplněna


POZOR, následující hodnocení je více než rok staré:

   Celkově paráda. Jezdil jsem s Romanem, kterého bych doporučil každému. Profesionální, ale zároveň velmi lidský přístup. Člověk se pak do autoškoly vyloženě těší. Jelikož pracuji 9-6 jezdil jsem vždy hned ráno, což pro Romana nebyl problém. Jízdy super a na teorie se také vyplatí chodit. Příprava na zkoušky byla dostatečná (učebnici zapůjčí). Na obě části zkoušky jsem šel s dobrým pocitem a proběhly víceméně bez problému. Doporučil bych každému, neváhejte a přihlašujte se!

Ještě jednou díky moc celému týmu autoškoly a hlavně Romanovi!

David
vloženo: 17. srpna 2020
vložil: David Nikodem, emailová adresa nezveřejněna


POZOR, následující hodnocení je více než rok staré:

   Autoškola poskytuje skvělé služby. Jezdil jsem s Liborem, který byl vždy v klidu a dokázal mě dobře připravit ke zkouškám. Teorie byly taky koncipovány dobře. Obecně se vám v p+r věnují a mají individuální přístup.
vloženo: 17. srpna 2020
vložil: Vít, emailová adresa nezveřejněna


POZOR, následující hodnocení je více než rok staré:

   Autoškolu P+R mi doporučil známý a mohu jen potvrdit,že jsem udelala jedině dobře. Neměla jsem žádné zkušenosti za volantem.
Veliký DÍK patří Romanovi,který v klidu vysvětlí,co Děláte špatně,naučí perfektně parkovat,projede všemožné křižovatky,projedete tunelem a dalnicema,veme vás do kopce a učí rozjet,hlavně vás zbaví strachu &amp;#128578; když pak vidíte,že to jde a začne vás instruktor chválit,mate vyhráno.

JEŠTĚ JEDNOU DĚKUJIvloženo: 15. srpna 2020
vložil: Nikola, emailová adresa nezveřejněna


POZOR, následující hodnocení je více než rok staré:

   Autoškolu jsem si vybírala hodně dlouho, protože jsem poměrně silný introvert a špatně zvládám kontakt s novými lidmi. A představa hodiny s někým cizím a nepříjemným v autě byla hodně děsivá. Nicméně pan instruktor Smola se ukázal jako skvělý a trpělivý učitel zvládající i moji počáteční paniku s naprostou pohodou a klidným přístupem. Hodiny byly opravdu zábavné a všechno bylo srozumitelné. Nebyl problém ani když jsem potřebovala něco zopakovat několikrát. A i když pan instruktor občas trochu hartusil nad špatným výkonem, vždy pak v klidu a trpělivě vysvětlil, kde se stala chyba a jak danou situaci řešit příště lépe. I ostatní instruktoři byly vždy milí a vstřícní a hodně vtipkovali, což celkově tvořilo velmi příjemné prostředí. Za sebe můžu tuto autoškolu jedině doporučit :)
vloženo: 28. června 2020
vložil: Karolína Šedivá , emailová adresa nezveřejněna


POZOR, následující hodnocení je více než rok staré:

   Autoškolu jsem vybíral na základě zdejšího kladného hodnocení. Udělal jsem dobře a i dalším mohu tuto volbu doporučit. Ač jsem za volantem občas vymyslel chujovinu, řev jsem neschytal nikdy. Reakce mého instruktora (Libora) byla v takových chvílích klidná a věcná. Jinak byly hodiny vedeny ve velmi přátelském duchu, člověk se nejen každou hodinu hodně věcí naučil, ale celou dobu se u toho i bavil, což oceňuji. I další instruktoři (Petr, Roman) působili velmi vstřícně a přátelsky, čehož si vážím.

Pokud jste nikdy nebyli technický typ, nebojte se toho, tato autoškola Vám poskytne kvalitní výcvik, díky kterému zvládnete závěrečné zkoušky na první pokus :)
vloženo: 26. června 2020
vložil: Jiřina,


POZOR, následující hodnocení je více než rok staré:

   Autoškolu P+R doporučuji všem, kteří se autoškoly bojí. Během každé jízdy panovala velice přátelská atmosféra a velká snaha žáka něco naučit. Ocenila jsem jak trénink ve městě, tak i na dálnici (ne všechny autoškoly vezmou své žáky na dálnici). Autoškolu jsem dělala při práci, takže oceňuji i flexibilitu instruktora při plánování jízd.
vloženo: 27. května 2020
vložil: jméno nezveřejněno, emailová adresa nezveřejněna


POZOR, následující hodnocení je více než rok staré:

   Perfektní přístup, snaží se vyhovět vaším požadavkům. Kvalitni instruktoři, vše perfektně vysvetleno.
vloženo: 27. května 2020
vložil: jméno nezveřejněno, emailová adresa nezveřejněna


POZOR, následující hodnocení je více než rok staré:

   Skvělý přístup instruktora, velmi přátelský při jízdách. Od začátku kurzu vás opravdu kvalitne připravuje na závěrečnou zkoušku a vše co se na ní může přihodit. Doporučuji všem zájemcům
vloženo: 17. května 2020
vložil: Andy,


POZOR, následující hodnocení je více než rok staré:

   Dobře zvolená lokalita, připraví na veškeré možné scénáře za volantem
vloženo: 13. května 2020
vložil: jméno nezveřejněno, emailová adresa nezveřejněna


POZOR, následující hodnocení je více než rok staré:

   Autoškola P+R byla ta nejlepší volba, jakou jsem mohla zvolit. Byla jsem až překvapená, jak skvělý přístup tam je. Na jízdy jsem se dokonce těšila a to jsem nervák a všechno dost prožívám. Jízdy jsem měla s Liborem, který je klidný a vtipný instruktor. Poví vám vše, na co si dávat pozor klidně několikrát a vůbec mu to nevadí. Všichni, co tam pracují jsou normální a příjemný lidi, který se z vás nesnaží dostat jen peníze ale vážně vás na provoz na silnicích připravit. Domlouvání jízd bylo taky bez problému. Měla jsem z autoškoly strach ale nakonec na to období budu strašně ráda vzpomínat. Vždycky je to o lidech a ty jsou tady vážně skvělý. Takže jen a jen doporučuju!!
vloženo: 13. května 2020
vložil: jméno nezveřejněno, emailová adresa nezveřejněna


POZOR, následující hodnocení je více než rok staré:

   Skvělý přístup. Velice přátelský, žádný stresovaní, vše vysvětleno v klidu a přesto velice profesionálně.
vloženo: 12. května 2020
vložil: Tomáš,


POZOR, následující hodnocení je více než rok staré:

   Výborná autoškola, kluci tam ví, co dělají. Za lektora jsem měl Libora Pištěka a nemohl jsem dostat lepšího. Skvělý a hlavně klidný instruktor. Cena se může zdát vyšší, najdou se i levnější, ale zase když to vezmu z druhého konce - kurz jsem udělal na poprvé, žádné skryté poplatky ani dodatečné placení, férové jednání a obdržené služby odpovídají ceně, takže to ve finále vyjde stejně levně, jako jiné autoškoly. Můžu jedině doporučit.
vloženo: 10. března 2020
vložil: jméno nezveřejněno, emailová adresa nezveřejněna


POZOR, následující hodnocení je více než rok staré:

   S touto autoškolou jsem byl velice spokojený, práce instruktorů/učitelů byla na výborné úrovni, ke zkouškám a jízdám jsem šel s jistotou, že jsem dobře připravený.
vloženo: 18. února 2020
vložil: Karel,


POZOR, následující hodnocení je více než rok staré:

   Všichni instruktoři jsou milí a příjemní. Nezvyšují hlas, vše vám klidně stokrát zopakují. Na hodinách teorie upozorňují, na co si dát pozor při jízdě i při závěrečné písemné zkoušce. Pokud se budete řídit jejich radami, musíte písemnou zkoušku udělat.
Jezdí se po celé Praze, jezdí i po dálnici a okreskách.
Zkoušky jsem zvládla na první pokus a tuto autoškolu mohu jen doporučit.
vloženo: 17. února 2020
vložil: Karolína, emailová adresa nezveřejněna


POZOR, následující hodnocení je více než rok staré:

   Autoškola P+R je naprosto vynikající. Autoškolu mi doporučilo několik známých. Panuje tu vždy pozitivní nálada. Můj instruktor Libor Pištěk vše mi v klidu vysvětloval a měl se mnou trpělivost, když jsem si nebyla jistá. Během jednotlivých jízd jsme postupně nacvičili všechny jízdní manévry, které člověka mohou na silnici potkat. Plánování jízd bylo vždy podle mých požadavků a možnosti. S panem instruktorem jsem během pár jízd získala pocit jistoty za volantem. Nejlepší příprava k závěrečným zkouškám a velmi přínosné hodiny teorie, vždy velice příjemná a přátelská atmosféra.
Rozhodně doporučuji tuto autoskolu.
vloženo: 17. února 2020
vložil: Julie, emailová adresa nezveřejněna


POZOR, následující hodnocení je více než rok staré:

   Doporučuji všem. Přístup instruktorů je bezva a připravenost na zkoušky je 100%.
vloženo: 13. února 2020
vložil: Dominik, emailová adresa nezveřejněna


POZOR, následující hodnocení je více než rok staré:

   Lektoři moc dobře vědí, že to nejdůležitější, co ke složení zkoušek a následnému úspěchu za volantem potřebuješ je tvoje hlava a tvoje vůle. Ani luxusní vybavení, ani nejmodernější techniky tě řídit nenaučí. Ale jejich pohodový a klidný přístup ti v tom rozhodně pomůže ;-)
vloženo: 11. února 2020
vložil: Dina Valová, emailová adresa nezveřejněna


POZOR, následující hodnocení je více než rok staré:

   Naprosto klid a pohoda, skvelej pristup. Ridicak jsem dostal na prvni pokus.
vloženo: 8. února 2020
vložil: Eduard Balev, emailová adresa nezveřejněna


POZOR, následující hodnocení je více než rok staré:

   Lektoři mají velkou trpělivost a vždy dobrou náladu, což je pro mě, jakožto nerváka, naprosto ideální. :)
vloženo: 4. února 2020
vložil: jméno nezveřejněno, emailová adresa nezveřejněna


POZOR, následující hodnocení je více než rok staré:

   Před tím než jsem začala chodit do autoškoly, strašně jsem se bála řízení. Ale už po první hodině s P+R, se to celé obrátilo. Učitel, se kterým jsem jezdila, je moc hodný a velmi příjemný člověk, který tebe vždy uklidní a rychle se s nim učí. Vždycky jsem se těšila na další hodiny. Prospěla jsem hned na první pokus. Děkuji autoškole a doporučuji všem zájemcům!
vloženo: 26. ledna 2020
vložil: Kseniia,


POZOR, následující hodnocení je více než rok staré:

   Autoškolu jsem začala dělat v létě 2019 v jiné autoškole ( Autoškola Petr KŘÍŽ FLEGEL s.r.o ), kde jsem udělala písemné testy, ovšem jedny jízdy jsem nezvládla. Byla jsem celkem demotivovaná přístupem předchozí autoškoly a dala si ,,pauzu''pět měsíců.
Za pět dvanáct ( jízdy musíte zvládnout do 6 měsíců od písemných testů ) jsem se obrátila na pana Kříže ( Autoškola P+R ), kdy mi velmi rychle vyhověl a hned během ledna jsme měli tři kondiční jízdy. Mohu srovnat s mou předchozí zkušeností, že jízdy byly klidné, názorné a bez zbytečného stresu. Vše mi bylo vysvětleno, ukázáno a dobře předáno. Mohu tedy jen chválit. V polovině ledna 2020 jsem nakonec úspěšně odjela jízdu s komisařem.
Moc děkuji za pomoc a ostatním mohu jen doporučit. Mrzí mě jen, že jsem sem nešla hned. Ušetřila bych čas a i peníze.
Jedinou výtkou je zbytečně dlouhé čekání v den jízd. Je tam třeba deset lidí od 8h ráno a na řadu jdete třeba až poslední. Možná by to šlo vymyslet lépe, aby studenti přišli na čas a nemuseli tam být už od rána.
PS: co jsem mohla postřehnout během čekání na jízdy, prostředí bylo příjemné a všichni moc přátelští. Jiný instruktor, nám dokonce uvařil kávu/čaj, což také není samozřejmé. :)). K.V.

vloženo: 25. ledna 2020
vložil: Klára , emailová adresa nezveřejněna


POZOR, následující hodnocení je více než rok staré:

   Úžasný, přátelský přístup a vše v klidu. Libore a Romane, díky!
vloženo: 22. ledna 2020
vložil: Matěj Niederle, emailová adresa nezveřejněna


POZOR, následující hodnocení je více než rok staré:

   Vše probíhalo bezvadně, užasní instruktoři co naučí, domlouvání termínů bylo jednoduché a flexibilní
vloženo: 15. ledna 2020
vložil: Daniel Růžička, emailová adresa nezveřejněna


POZOR, následující hodnocení je více než rok staré:

   Dovolím si říci, že mohu opravdu konstruktivně srovnávat a hodnotit, jelikož jsem předtím absolvovala 2 jiné autoškoly. Kurz jsem vykonávala u Petra Smoly. Petr je vstřícný, precizní, vtipný, nápomocný. Jednoduše se Vám snaží předat, co nejvíc. Zároveň s kombinací toho, že když je časová nouze, pokusí se vám vyjít, co nejvíce vstříc. Vše vysvětlí, ukáže, ale zároveň dbá na to, abyste časem byli samostatní. Auto je v dobrém stavu. Projedete se na různých místech Prahy, mimo Prahu i na dálnici. Ukáže vám různé situace, věnuje se tomu, co vám nejde, a přesto je lidský. A cena odpovídá tomu, co vám nabídne. Děkuji tímto Petrovi za to, co mě naučil!
vloženo: 9. ledna 2020
vložil: Lucie,


POZOR, následující hodnocení je více než rok staré:

   S autoškolou jsem byla velice spokojena. Jak s přístupem instruktora, který byl velice milý, se vším pomohl a všechno řešil v klidu.
vloženo: 8. ledna 2020
vložil: anonym - jméno nevyplňeno, emailová adresa nevyplněna


POZOR, následující hodnocení je více než rok staré:

   Mám jen pozitivní zkušenosti. Vedl mě instruktor Roman Kříž a byl perfektní! Důležité věci několikrát opakoval a připomínal, až se pro mě staly samozřejmostí. Vůbec mu to nezávidím, ale mě to moc pomohlo. Učitelé i při teroii zdůrazňují to podstatné a přidávají osobní, praktické zkušenosti.Všechno probíhalo vždycky v klidu a přátelském duchu. Takže díky.
vloženo: 14. prosince 2019
vložil: Martin Bražina, emailová adresa nezveřejněna


POZOR, následující hodnocení je více než rok staré:

   Příjemné prostředí, dobrá dopravní dostupnost a skvělý učitel Pan Smola který mě doprovázel výcvikem, který byl klidný i přes to jaký sem dutohlav. Cena kurzu je na Prahu průměrna, a na vozový park si nemohu stěžovat. Sice nemám rád plyn ani Škodovky ale je to nejvhodnější kombinace na výuku jelikož musíte se spojkou opravdu citlivě. Děkuji, jsem rád že jsem u vás udělal papíry. :)
vloženo: 13. prosince 2019
vložil: Václav Vajsochr,


POZOR, následující hodnocení je více než rok staré:

   Zdravím,

autoškolu jsem dokončil na konci minulého týdne. Takový přístup, jaký byl zde, tak jsem snad nikde nezažil. Instruktoři jsou přátelští, snaží se Vám ve všem vyjít vstříc a je vidět, že je tato práce baví, což se odvíjí na tom, jak ty hodiny vypadají. Určitě mohu autoškolu doporučit všem, bez ohledu na to, zda se jedná o nové žadatele, příp. o lidi, kteří přecházejí z jiných škol, kde byli nespokojení.

Romane, Libore, ještě jednou díky! Takových instruktorů, jako jste Vy, tak je potřeba.

Díky,
V.
vloženo: 10. prosince 2019
vložil: jméno nezveřejněno, emailová adresa nezveřejněna


POZOR, následující hodnocení je více než rok staré:

   Autoškola mě opravdu dokazála připravit na vsmechno u zkoušek a nejen že jsem udělal zkoušky ale hlavne mě naučil věci které jsou potřebné i mimi zkoušku
vloženo: 9. prosince 2019
vložil: Jan Kopecký,


POZOR, následující hodnocení je více než rok staré:

   Za mě super přístup k žákům. Žádné řvaní ani negativní nálada. Vše příjemné. Instruktor velice trpělivý, flexibilní a ochotný, co víc si přát Jsem ráda, že jsem si vybrala tuto autoškolu.
vloženo: 5. prosince 2019
vložil: Natálie, emailová adresa nezveřejněna


POZOR, následující hodnocení je více než rok staré:

   Skolu jsem vyhledala podle mista bydliste a velmi rada ze vybrala tuto skolu. Vyuka byla bezproblemova. Klidny pristup ucitelu, zadna negativna nalada. Pan Petr Smola při jizdach byl hodne trpelivy a vždy v klidu upozorni na chyby /mela jich hodne/. Panu Krizu a panu Smoli muzu rict jen dekuju a skolu doporucit!!!
vloženo: 9. listopadu 2019
vložil: Olga Berky, emailová adresa nezveřejněna


POZOR, následující hodnocení je více než rok staré:

   Skvělí přístup lektorů, spousta jízd a řešení dobrých dopravních situací, dobrý individuální přístup. Celkově byla autoškola skvělí zážitek a na jízdy jsem se vždy těšil.
vloženo: 7. listopadu 2019
vložil: Štěpán Marek, emailová adresa nezveřejněna


POZOR, následující hodnocení je více než rok staré:

   Všichni jsou moc ochotni a milý!! 100% doporucuji
vloženo: 7. listopadu 2019
vložil: jméno nezveřejněno, emailová adresa nezveřejněna


POZOR, následující hodnocení je více než rok staré:

   Za mě vše naprosto skvělé.
Při úvodní hodině obdržíte učebnici, tak že si nemusíte žádnou kupovat. 2x týdně Vám instruktoři věnují svůj čas a vysvětlí Vám ty nejdůležitější věci z učebnice, tak že to není jen o tom, že si sednete a musíte se vše naučit sám. Doporučí Vám i kde a jak trénovat otázky na testy a tím vším Vám dost pomohou s přípravou na písemný test.
Co se týká jízd, tak se mi líbí, že ke každému opravdu přistupují individuálně a zodpovědně. Já měla tu čest jezdit s Petrem a musím říct, že bych neměnila (měl to se mnou chudák dost často těžké:-)). Naučil mě co bylo třeba a ještě jsme se při tom nasmáli. Byl to skvělý učitel co Vás upozorní na chyby, ale také Vás pochválí za to co děláte správně.
Jsem ráda, že jsem si zvolila tuto autoškolu na doporučení od kamarádky a proto ji i já ráda doporučím dál.
Celý tým autoškoly je naprosto super!!! :-)
vloženo: 5. listopadu 2019
vložil: Lenka, emailová adresa nezveřejněna


POZOR, následující hodnocení je více než rok staré:

   Jsem moc rád za to, že jsem si vybral tuto autoškolu. Obavy nebo pochybnosti šli okamžitě stranou už po první jízdě. Od té doby jsem se stále více na těšil na další jízdy.
S přístupem učitele jsem byl velmi spokojen, popovídali jsme si a především děkuji za trpělivost a za tolik věcí, co jsem se nejen naučil ale i připomenul nebo zopakoval.
Pokud jsem něčemu nerozuměl, bylo mi to odborně a srozumitelně vysvětleno a hned jsem to pochopil a při dalších jízdách a nyní v životě, jsem nové poznatky využíval a budu využívat.
Ještě jednou mnohokrát děkuji, především Romanu Křížovi, za opravdu úžasnou přípravu do řidičského života.

vloženo: 31. října 2019
vložil: Pavel Jindra , emailová adresa nezveřejněna


POZOR, následující hodnocení je více než rok staré:

   Jsem moc rád za to, že jsem si vybral tuto autoškolu. Obavy nebo pochybnosti šli okamžitě stranou už po první jízdě. Od té doby jsem se stále více na těšil na další jízdy.
S přístupem učitele jsem byl velmi spokojen, popovídali jsme si a především děkuji za trpělivost a za tolik věcí, co jsem se nejen naučil ale i připomenul nebo zopakoval.
Pokud jsem něčemu nerozuměl, bylo mi to odborně a srozumitelně vysvětleno a hned jsem to pochopil a při dalších jízdách a nyní v životě, jsem nové poznatky využíval a budu využívat.
Ještě jednou mnohokrát děkuji, především Romanu Křížovi, za opravdu úžasnou přípravu do řidičského života.
Pavel Jindra.
vloženo: 31. října 2019
vložil: anonym - jméno nevyplňeno, emailová adresa nevyplněna


POZOR, následující hodnocení je více než rok staré:

   Nedovedu si představit lepší volbu autoškoly. Všechny jízdy s Romanem Křížem byly fajn a v příjemné atmosféře. Jezdili jsme tak, abych si vyzkoušel opravdu všechno možné. Všechno mi v klidu a jasně vysvětlil, kolikrát bylo potřeba, a nestresoval mě. Na zkoušku mě připravil opravdu nejlépe, jak to jen šlo. Domlouvání jízd bylo úplně v pohodě, neměl jsem jediný problém.

Dlouho jsem přihlášku odkládal, protože jsem se bál, že se k mé nervozitě přidá ještě nepříjemný nebo vzteklý instruktor a ještě víc mě zdeptá. Tady ale nic takového určitě nehrozí. Takže kdo máte strach, že vám to nepůjde nebo že na vás bude někdo křičet, tady se rozhodně nemusíte bát.
vloženo: 3. října 2019
vložil: Šimon Tatíček, emailová adresa nezveřejněna


POZOR, následující hodnocení je více než rok staré:

   V této autoškole mají opravdu příjemný a individuální přístup k žákům, za což jsem byla během při řízení velmi vděčná. Teorii šlo z výkladu dobře pochopit. Z vlastní zkušenosti můžu doporučit.
vloženo: 27. září 2019
vložil: jméno nezveřejněno, emailová adresa nezveřejněna


POZOR, následující hodnocení je více než rok staré:

   Autoškola P+R byla dobrá volba. Úžasný byl přístup lektorů, byl osobní a milí, na výuce i v autě byla vždy super atmosféra. Lektoři jsou skvělí a vše dobře vysvětlí, ukáží a naučí...
vloženo: 23. září 2019
vložil: Míša, emailová adresa nezveřejněna


POZOR, následující hodnocení je více než rok staré:

   Autoskolu bych doporučil i dalším zájemcům o řidičský průkaz. Instruktoři jsou velice milí a vědí co dělají.
Naprostá spokojenost
vloženo: 26. srpna 2019
vložil: jméno nezveřejněno, emailová adresa nezveřejněna


POZOR, následující hodnocení je více než rok staré:

   Tuto autoškolu mohu jeidně doporučit. Nejlepší učitelé!!!
vloženo: 13. srpna 2019
vložil: jméno nezveřejněno, emailová adresa nezveřejněna


POZOR, následující hodnocení je více než rok staré:

   Tuto autoškolu mohu jen doporučit. Jezdila jsem s Romanem Křížem, který vše jasně a trpělivě vysvětlil tolikrát, kolikrát to bylo potřeba. Vše se obešlo bez strachu i stresu. Stejně příjemné bylo i plánování jízd - vždy jsme se na všem bez problémů domluvili a vyzkoušela jsem si jízdu po okreskách, na dálnici i složitých křižovatkách. Naprostý opak toho, čím si prošli kamarádi v jiných autoškolách! Test jsem zvládla na plný počet a jízdy na první pokus.
vloženo: 13. srpna 2019
vložil: Zdenka Zlatuskova, emailová adresa nezveřejněna


POZOR, následující hodnocení je více než rok staré:

   Musím říct, ze jsem se trochu bála. Hlavně díky tomu, co jsem slyšela od známých nebo kamarádů. Většina z nich měla doslova šíleného instruktora a díky tomu se do autoškoly ani netěšili a trvalo jim dlouho než ji absolvovali. Já naštěstí žádné hrozivé vzpomínky nemám, naopak věřím, ze i za pár let budu na tuhle autoskolu vzpomínat s úsměvem. Možná bych i já mohla říct, ze jsem měla instruktora blázna, ale jen díky jeho pevným nervům, což má málokdo v téhle době&#128513;. Mym instruktorem byl Roman Kříž, který je neskutečně trpělivý, hodný, vždy mi dokázal poradit a hlavně mi se vším vyšel vstříc. Musím říct, ze jemu patří VELKÉ DÍKY a nepochybně i celému týmu autoškoly P+R. Jestli někdy budu mít děti a tihle úžasní chlapi budou furt šoférovat, tak mám jasnou volbu kam je pošlu. Vřele, ráda a úsměvem doporučuju&#128522;!!
vloženo: 24. července 2019
vložil: Vali,


POZOR, následující hodnocení je více než rok staré:

   Autoškolák mi vyšel vstříc s termíny jízdy, hezky to naplánoval před závěrečnou zkouškou, abych jezdila i těsně před ní. Jakoukoli otázku jsem měla v průběku jízdy, tak byla zodpovězena.
Před závěrečnou zkouškou jsem si nebyla vůbec jistá, strašně jsem stresovala a bála se, ale autoškolák mi věřil a uklidnil, že to zvládnu. Obě zkoušky jsem udělala napoprvé.
DOPORUČUJI!!!
vloženo: 19. července 2019
vložil: jméno nezveřejněno, emailová adresa nezveřejněna


POZOR, následující hodnocení je více než rok staré:

   Lepší jsem si vybrat nemohla, kladné reference nelžou. Opravdu Vás naučí řídit . Teorie velmi užitečná. Při jízdách vyzkoušíte opravdu všechno co je potřeba , pan učitel Smola , velice trpělivý se smyslem pro humor , žádný morous co na Vás řve . Profesionálové ve svém oboru tato autoškola P+R
vloženo: 17. června 2019
vložil: Petra Vaňková,


POZOR, následující hodnocení je více než rok staré:

   Školu jsem si vyhledal na základě lokalitě a hodnocení na této stránce. Váhal jsem mezi dvěmi a nakonec jsem velmi rád, že jsem si vybral P+R. Super přístup, ochota poradit, klidný instruktor. Můžu jenom doporučit!
vloženo: 1. června 2019
vložil: jméno nezveřejněno, emailová adresa nezveřejněna


POZOR, následující hodnocení je více než rok staré:

   Našla jsem si tuto autoškolu podle recenzí na internetu, na základě kterých jsem se pro ni rozhodla. A jsem ráda, že jsem to udělala. Přístup byl profesionální a přátelský zároveň. Lekce teorie, pokud si nejste jisti v kramflecích, můžete před zkouškou absolvovat vícekrát(bez poplatku, záleží jen jak si uděláte čas). Jízdy hodnotím velice kladně. Jezdila jsem s panem Smolou, který umí být někdy přísný, ale to vzápětí oceníte u zkoušek na které vás opravdu dobře připraví. Zvláště si cením toho, že žádná jízda nebyla promarněná čekáním v dopravní zácpě, což je podle mého v Praze velké umění. Dostali jsme se i na dálnici. To v jiných autoškolách nebývá zvykem.
Určitě budu autoškolu doporučovat známým i neznámým. Za mě to byli dobře investované peníze. AN
vloženo: 15. dubna 2019
vložil: Alice Nádvorníková, emailová adresa nezveřejněna


POZOR, následující hodnocení je více než rok staré:

   Celkový průběh kurzů mě velice překvapil, protože vás v autoškole připraví na všechny možné situace. Součástí jízd byla v mém případě i jízda po dálnici a v tunelu.
Na zkoušky jsem se cítil skvěle připravený a udělal jsem je bez problémů na první pokus.
Líbil se mi profesionální přístup všech instruktorů. Není čeho se bát všechno vám vysvětlí. Vůbec nic bych neměnil, dělají svoji práci a dělají ji na jedničku.
Již jsem autoškolu doporučil dvěma přátelům a oba si jí nemohou vynachválit. Tudíž bych autoškolu doporučil všem, zaručeně budete spokojeni.

vloženo: 14. dubna 2019
vložil: jméno nezveřejněno, emailová adresa nezveřejněna


POZOR, následující hodnocení je více než rok staré:

   Moc oceňuji klidný a respektující přístup učitelů, vždy mi vyšli vstříc. A drželi nám palce do poslední minuty.
Jízdy byly naprosto v pohodě, teorie mi pomohla připravit se na testy.
Konečný výsledek 50/50 bodů u testů, jízda hotova napoprvé. Takže není co řešit, mohu jedině doporučit!
vloženo: 13. dubna 2019
vložil: jméno nezveřejněno, emailová adresa nezveřejněna


POZOR, následující hodnocení je více než rok staré:

   Byl jsem velice spokojeny a rekl bych ze to byla ta nejlepsi volba, vzhledem k tomu co jsem slysel o konkurenci
vloženo: 11. dubna 2019
vložil: jméno nezveřejněno, emailová adresa nezveřejněna


POZOR, následující hodnocení je více než rok staré:

   Dle mého názoru málo instruktorů (jen 2). Bylo těžší si domluvit jizdy v čas, který se mi hodil,protože instruktoři byli značně vytíženi. Zkoušky jsem zvládla na poprvé, takže mě připravili asi dobře. Nemyslím, ze tato škola něčím vyniká, podle mě by aspoň takto měla vypadat průměrně “dobrá” autoskola. Dik a hodně zdaru!
vloženo: 25. března 2019
vložil: jméno nezveřejněno, emailová adresa nezveřejněna


POZOR, následující hodnocení je více než rok staré:

   Do autoskoly P+R jsem se prihlasila po problemech s jinou autoskolou a bylo to velmi dobre rozhodnuti. Pan Kriz mi se vsim vysel vtric, byl opravdu hodne trpelivy, vsechno mi zopakoval klidne i tisickrat bez zvysovani hlasu. Vsechny jizdy probihali v uplne pohode - mela jsem predtim strach jezdit a to uplne opadlo. Dohadovani jizd bylo uplne bezproblemove, obvykle jsem kvuli praci mohla az vecer a nebyl to zadnej problem. S mirou ochoty, se kterou jsem se setkala prave tady jsem predtim v autoskole nezazila. Potrebovala jsem delat zkousku driv nez dostala autoskola termin, a nebyl zadnej problem aby mi to pan instruktor s magistratem zaridil. Autoskolu muzu jen doporucit.
vloženo: 15. března 2019
vložil: Martina, emailová adresa nezveřejněna


POZOR, následující hodnocení je více než rok staré:

   Byl jsem naprosto spokojen se službami autoškoly vřele doporučuji lidem co se to chtějí naučit
vloženo: 14. března 2019
vložil: Josef Šimon,


POZOR, následující hodnocení je více než rok staré:

   Moc příjemný instruktoři. Ochota, celková pohoda a žádný křik ani negativní nálada.
vloženo: 14. března 2019
vložil: jméno nezveřejněno, emailová adresa nezveřejněna


POZOR, následující hodnocení je více než rok staré:

   Přístup instruktorů se ni velmi líbil, ačkoliv jsem byla dost časově vytížená, vždycky jsme se dokázali shodnou na další jízdě. Ke konci autoškoly jsem už cítila v kostech, že řízení auta je pro mě to pravé. Připravili mě skvěle.
vloženo: 8. března 2019
vložil: jméno nezveřejněno, emailová adresa nezveřejněna


POZOR, následující hodnocení je více než rok staré:

   Aj týmto by som chcel poďakovať pánom z P+R, ktorí ma svojim prístupom trpezlivo pripravili na jazdu po Prahe. Rozhodne môžem odporučiť, z ničím nebol problém, vždy sa dalo nejak dohodnúť aby obidve strany boli spokojné.
vloženo: 27. ledna 2019
vložil: jméno nezveřejněno, emailová adresa nezveřejněna


POZOR, následující hodnocení je více než rok staré:

   Autoškolu jsem vybírala podle místa bydliště a na doporučení recenzí. K výuce jsem se odhodlávala hodně dlouho, proto mně recenze skutečně pomohly.
Přihlásily jsme se spolu s dcerou. Obě dvě jsme jezdily s p. Petrem Smolou. Nebyl jediný problém v komunikaci s autoškolou, domluvit se na termínech, co bylo domluvené, to platilo. Pan Smola se snažil předat vše ze svých bohatých zkušeností z provozu, fungování auta, apod..
P. Smola měl velkou, opravdu velkou trpělivost a smysl pro humor, což bylo příjemné oživení vyučovacích hodin v autě. Hodiny teorie probíhají také v pohodě a v předem daných termínech, kterým se jde přizpůsobit.

Lehké to nebylo a ještě dlouhou dobu nebude, protože jízda v autě z venku nebo když se jen „vezete“ , vypadá daleko jednodušeji, než ve skutečnosti je.
Nicméně dobrý přístup učitele je polovina úspěchu. Autoškolu P+R mohu skutečně doporučit &#61514;.

vloženo: 10. prosince 2018
vložil: Perglerová Andrea, emailová adresa nezveřejněna


POZOR, následující hodnocení je více než rok staré:

   Při výběru autoškoly jsem neměla jasná kritéria, proto jsem nakonec vybrala dle hodnocení předešlých žáků. A s radostí mohu říci, že jsem si vybrala skvěle a s celým kurzem jsem byla nadmíru spokojená. Autoškola P+R má výbornou polohu v Holešovicích a útulné zázemí. Hodiny teorie byly zábavné, proloženy osobními zkušenostmi instruktorů a člověk se opravdu nemusel bát na cokoli zeptat.

Mým instruktorem pro jízdy byl Petr Smola a jsem mu nesmírně vděčná nejen za trpělivost a podnětné a zábavné diskuze, ale především za zkušenosti a praktické poznámky k jízdě. Trasy byly rozmanité a velice oceňuji, že jsme se podívali i na dálnici. Celkově se mi líbil důraz na rozum a ohleduplnost při jízdě, a že se po mne chtělo, abych opravdu přemýšlela a ne jen &amp;quot;tupě&amp;quot; následovala značky. Tento přístup mi bezpochyby pomohl k úspěšnému zvládnutí zkoušky.

Moc děkuji za pozitivní zkušenost a mohu vřele doporučit i ostatním!

vloženo: 6. prosince 2018
vložil: Barbara Kramná,


POZOR, následující hodnocení je více než rok staré:

   S autoškolou jsem byl velice spokojený..vynikající učitelé, výborné prostory, individuální přístup, flexibilní plánování jízd, trpělivost učitelů. Jsem velice rád, že jsem mohl absolvovat svůj výcvik právě zde.
vloženo: 6. prosince 2018
vložil: jméno nezveřejněno, emailová adresa nezveřejněna


POZOR, následující hodnocení je více než rok staré:

   Co říct, než to, že se mi bude stýskat. Opravdu jsem si to užil a děkuji za vstřícnost a za naučení další věci do života.
vloženo: 21. listopadu 2018
vložil: jméno nezveřejněno, emailová adresa nezveřejněna


POZOR, následující hodnocení je více než rok staré:

   Prostě paráda! Skvělý přístup, vždy mi ve všem celá autoškola vyšla vstříc. Doporučuji!
vloženo: 21. listopadu 2018
vložil: Hugo, emailová adresa nezveřejněna


POZOR, následující hodnocení je více než rok staré:

   Všem mohu doporučit.Opravdu dobré a lidské chování k žákům co jsem vypozorovala :) Já jezdila s panem učitelem Romanem Křížem a musim říct že má nervý z ocele !:) Jsem velký trémista a dělá mi problém se soustředit ale pan Roman Kříž mi vždy vše ochotně vysvětlil !
Za mě za jedna !
vloženo: 12. listopadu 2018
vložil: Katka Šonková ,


POZOR, následující hodnocení je více než rok staré:

   Nevybírejte autoškolu podle ceny, ale podle toho, kdo tam učí. Učitelé vás v P+R nebudou nervovat. To jsem udělala já a určitě se to vyplatilo.
vloženo: 12. listopadu 2018
vložil: Lucie ,


POZOR, následující hodnocení je více než rok staré:

   Šla som do tejto autoškoly s tým, že som sa vodičák bála robiť. Vždy som tvrdila , že ja si vodičák robiť nebudem ale nakoniec ma zmena pracovnej pozície dohnala k nutnosti vodičáku. Roman mal so mnou čo robiť, občas som naňho zo zúfalstva aj zakričala (Ja viem, prepáč &#9786;) ale on so mnou tu trpezlivosť mal. A ak aj nemal, tak to minimálne dobre skryl. Testy som spravila nakoniec na prvý pokus a som rada, že som sa k tomu dokopala. Čas jázd prispôsobil podľa mojich potrieb a keď mi niečo nešlo a povedala som, že to chcem trénovať, venoval tomu zvýšenú pozornosť. Takže ďakujem :)
vloženo: 30. října 2018
vložil: jméno nezveřejněno, emailová adresa nezveřejněna


POZOR, následující hodnocení je více než rok staré:

   Tuhle autoškolu můžu jen doporučit. Zkoušky mám už 2 roky za sebou a stále na tuto autoškolu ráda vzpomínám.
Mají skvělý přístup k žákům - přestože nejsem na řízení šikovná, tak jsem zkoušky zvládla udělat.
Za mě nejlepší autoškola v Praze a jednu zastávku tram. od metra :)
vloženo: 23. října 2018
vložil: Romana Holubičková,


POZOR, následující hodnocení je více než rok staré:

   Autoskola splnina moje ocakavania, naucil som sa jazdit, pozitivne hodnotim, trpezlivy pristup instruktora Romana Kriza, ktory vzdy po jazde urobi pre ziaka sumar veci kde robi chybu a musi ich zlepsit (a trpezlivo vysvetluje kde robi ziak chybu i opakovane).
vloženo: 12. října 2018
vložil: Marko Čierny, emailová adresa nezveřejněna


POZOR, následující hodnocení je více než rok staré:

   Velká spokojenost, super spolupráce, vše skvěle vysvětleno. :) klidně bych autoškolu dělala znova, bavilo mě jezdit, žádný stres :)
vloženo: 29. září 2018
vložil: jméno nezveřejněno, emailová adresa nezveřejněna


POZOR, následující hodnocení je více než rok staré:

   Do autoškoly jsem se přihlásila přes doporučení od mojí kamarádky a já můžu jen doporučovat dál! Celý kurz mi netrval ani 4 měsíce a to byly v průběhu prázdniny i nemoce. Celkový přístup učitelů byl přátelský,vstřícný a nadějeplný,že zvládne řídit každý :-) Já měla za učitele konkrétně pana Petra Smolu,který měl velkou trpělivost,vždy veselou náladu a bohaté zkušenosti,které se odrazily na tom,že jsem kurzy úspěšně zvládla! Touto cestou mu za všechno děkuji! I ostatní učitelé jsou od pohledu velmi sympatičtí a celkově tvoří výborný tým. Každý týden jsem měla možnost docházet na hodiny teorie,kde se nemusíte bát na cokoli zeptat. Vše bylo krásně vysvětleno. Praktické hodiny měly pestré trasy,takže si člověk vyzkoušel opravdu všechno a tím byl skvěle připraven na zkoušky. Zázemí útulné,s čistými toaletami,příjemnou učebnou a dobrou lokalitou v pražských Holešovicích. Jsou to správní a féroví chlapi,takže se jich nikdo nemusí bát! Užila jsem si to,za vše děkuju a budu doporučovat vesele dál,kudy jen půjdu! Držte se!
vloženo: 26. září 2018
vložil: Marie Benešová,


POZOR, následující hodnocení je více než rok staré:

   Tuto autoškolu jsem si vybral kvůli doporučení od známých, kteří si chválili celkový přístup.
Hodnocení se mi potvrdilo. Autoškola mi dala vše, co jsem od ní očekával. Instruktor, pan Smola, mě skvěle pripravil na zkoušky. Přístup a výuka pana Smoly mi naprosto vyhovovala a na vše mě skvěle připravil. Autoškola mě bavila.
Nic bych této autoškole nevytknul a rozhodně budu doporučovat známým.
vloženo: 26. září 2018
vložil: Lukáš Dobročani,


POZOR, následující hodnocení je více než rok staré:

   Tato autoškola si zaslouží jen to nejlepší hodnocení. Roman Kříž je přesně typ člověka, který by měl učit vystresované žáky. Je klidný, všechno trpělivě vysvětlí i té nejnablbější blondýně, nikdy nekřičí a člověk se na jízdy těší. Vážně opora, jak má být. Jsem moc ráda, že jsem při výběru autoškoly dala na místní recenze. A také oceňuji flexibilitu a časovou toleranci vůči pracujícím osobám, protože ne každý má takové pochopení. Nebojte se toho a běžte se naučit jezdit sem :-)
vloženo: 24. září 2018
vložil: jméno nezveřejněno, emailová adresa nezveřejněna


POZOR, následující hodnocení je více než rok staré:

   Nelze si vybrat lépe!


vloženo: 24. září 2018
vložil: jméno nezveřejněno, emailová adresa nezveřejněna


POZOR, následující hodnocení je více než rok staré:

   Výcvik v autoškole P+R jsem absolvovala po dřívějších nepříjemných zkušenostech s jinou autoškolou a trvalo mi poměrně dlouho se rozhoupat a znovu začít. Nyní jsem si však vybrala velmi kvalitní autoškolu a mohu všem jen doporučit, aby nehledali dál a šli do toho - zvlášť pokud máte strach a myslíte si, že Vám to fakt nepůjde... :) Mým učitelem byl Roman Kříž, který by kromě autoškoly mohl učit i další učitele přístup k žákům. Jeho trpělivost je snad nekonečná a nikdy na Vás nebude křičet (i když mu těch příležitostí dáte dost). Výcvik v této autoškole dokázal přebít mé dřívější nepříjemné zkušenosti a já se začala na jízdy dokonce těšit, v což jsem dříve ani nedoufala. :) V průběhu jízd se dostanete jak do centra, tak i na dálnici a mimo Prahu. S výukou jsem byla obecně velmi spokojena a také oceňuji flexibilní přístup ohledně domlouvání jízd. Výcvik v autoškole P+R byl dle mého názoru velmi kvalitní, rychlý a všem jej mohu vřele doporučit!
vloženo: 8. září 2018
vložil: Pavla, emailová adresa nezveřejněna


POZOR, následující hodnocení je více než rok staré:

   V autoškole jsem byla nesmírně spokojená. Roman Kříž má opravdu velkou trpělivost a pochopení pro ty, co méně chápou. Je to výborný instruktor, který dokáže člověka uklidnit a povzbudit, když se mu jízda zrovna nedaří. Nevím o ničem, co by se mi nelíbilo. Všem tuhle autoškolu doporučuji.
vloženo: 7. září 2018
vložil: jméno nezveřejněno, emailová adresa nezveřejněna


POZOR, následující hodnocení je více než rok staré:

   Kurz byl skvělý.
vloženo: 29. srpna 2018
vložil: J. Žižka, emailová adresa nezveřejněna


POZOR, následující hodnocení je více než rok staré:

   Jsem naprosto spokojen.
vloženo: 29. srpna 2018
vložil: anonym - jméno nevyplňeno, emailová adresa nevyplněna


POZOR, následující hodnocení je více než rok staré:

   Objevilo se tu spousta kladných recenzí na autoškolu P + R a já je můžu jedině potvrdit. Jezdil jsem s Romanem Křížem a pokaždé to proběhlo v klidu.

Líbilo se mi:
- tempo výuky je tak akorát. Instruktor ví lépe než vy, co už zvládnete a co ne. Neřekne "dneska se budeme učit zatáčet doleva", ale vymyslí trasu tak, že vyzkoušíte většinu možných situací. Po hodině vám vysvětlí, na co si dávat pozor.
- dochvilnost: hodiny nikdo nezkracuje, nečekáte na instruktora, věnuje se vám celou dobu na 100 %
- variabilita: vyzkoušel jsem si dálnici, motání se centrem Prahy, okresky, velké i malé silnice, parkování na několik způsobů, jízdu s dalším pasažérem, tunel...
- teoretická výuka se střídá s jízdami, takže se všechno přirozeně spojuje a chápete, o čem se v učebnici píše
- bez stresu: na hodiny jsem se těšil, nebylo třeba mít obavy z čehokoli, Roman byl trpělivý, ale zároveň nebere řízení na lehkou váhu - to je na zkoušky ideální kombinace, protože jste v klidu i připravení
Jinak doporučuji u teoretických hodin vyzkoušet i Petra Smolu, má trošku jiný styl vysvětlování. Ani lepší, ani horší, ale je malinko jiná povaha, takže dokreslí, co vás může na silnicích potkat.
vloženo: 27. července 2018
vložil: jméno nezveřejněno, emailová adresa nezveřejněna


POZOR, následující hodnocení je více než rok staré:

   Autoškolu jsem vybírala podle recenzí na internetu. Těšila jsem se jaká to bude pohoda a jak budou všichni milí. Bohužel to tak nebylo. Vypadá to, že podle rezencí jsem snad jediná, co má tento názor, ale já rozhodně nemůžu říct, že to nebylo stresující a učitelé byli jenom milí a klidní. Každá jízda pro mě byla dost utrpení, učitel mi přišel spíš jako pasivně agresivní než jako &amp;quot;kliďas&amp;quot;. Ke konci už jsem se bála ptát na některé věci, a když mi řekl, že teď porušuji zákony a já nevěděla, co jsem udělala špatně, tak jsem se ani neptala, co dělám špatně, páč jsem už nechtěla slyšet odpověd: &amp;quot;Vážně se mě na tohle ptáte, když už jedete 15/20/předposlední/x-tou hodinu? To snad nemyslíte vážně.&amp;quot; Několikrát jsem zvažovala změnu učitele.

Na zkouškách jsem pak potkala jiného učitele, který mi přišel vážně milý, vtípkoval s náma, dával nám ještě rady, probírali jsme s ním nějaký křižovatky... jeho žáci říkali, že jízdy s ním byly hrozně super, takže možná jsem měla jenom smůlu na učitele, který mi povahově nesedl. Rozhodně bych nechtěla hanit celou autoškolu. :) Ocenuji, že vás vemou jak do centra, tak i na dálnici.

Tuto recenzi píšu po x-měsících po zkouškách. Chtěla jsem počkat až mnou nebudou cloumat emoce a předejít tomu, že nebudu objektivní. Nicméně i teď mou zkušenost hodnotím spíš negativně.

Jsem ráda, že už to mám za sebou. Přeji hodně zdaru všem, které to ještě čeká.
vloženo: 18. července 2018
vložil: Barbora, emailová adresa nezveřejněna


POZOR, následující hodnocení je více než rok staré:

   Líbil se mi celkový průběh kurzu a byla jsem dobře pripravena na zkoušky.
vloženo: 17. července 2018
vložil: jméno nezveřejněno, emailová adresa nezveřejněna


POZOR, následující hodnocení je více než rok staré:

   Rozhodně můžu všem doporučit. Vstřícnost, pohodová atmosféra a skvělý přístup s dávkou trpělivosti.
vloženo: 16. července 2018
vložil: Petr Daneš,


POZOR, následující hodnocení je více než rok staré:

   Doporučuji hlavně pro zájemce, kteří se opravdu chtějí naučit řídit sebevědomě a bezpečně. Instruktoři vás povedou naprosto profesionálně a naučí vás bezpečně se orientovat v provozu v centru prahy i mimo město. Všechno vždy v klidu ochotně vysvětlí a maji svatou trpělivost i s blondýnama :)
vloženo: 16. července 2018
vložil: Zuzka, emailová adresa nezveřejněna


POZOR, následující hodnocení je více než rok staré:

   Autoškolu jsem vybírala dlouho, hlavně podle recenzí.
Od svého okolí jsem slyšela jen špatné zkušenosti z různých autoškol v Praze.
Ale recenze na tuto autoškolu jsou pouze kladné - a pravdivé.
Jsem ráda, že jsem si vybrala dobře.
Přístup Romana Kříže je naprosto úžasný.
Je to příjemný, KLIDNÝ (což nervák jako já potřebuje) a velice vstřícný člověk.
Všechny jízdy v autoškole byly pohodové a vždy jsem se na ně těšila.
Jsem ráda, že na takhle důležitou událost jako je získání řidičského průkazu, budu vzpomínat v dobrém, a to hlavně díky Romanovi.
Kristýna
vloženo: 14. června 2018
vložil: Kristýna Šrámková, emailová adresa nezveřejněna


POZOR, následující hodnocení je více než rok staré:

   Autoškolu určitě doporučuji, instruktor byl přátelský a neformální, zároveň věcný a zodpovědný.
vloženo: 12. června 2018
vložil: jméno nezveřejněno, emailová adresa nezveřejněna


POZOR, následující hodnocení je více než rok staré:

   Celý kurz byl skvělý.:)
vloženo: 5. června 2018
vložil: anonym - jméno nevyplňeno, emailová adresa nevyplněna


POZOR, následující hodnocení je více než rok staré:

   S autoškolou jsem byla velice spokojená! Jezdila jsem s Romanem Křížem a díky jeho trpělivosti a profesionálnímu přístupu a ochotě jsem všechno zvládla dobře.Výhodou je, že se jezdí v centru Prahy a díky tomu si vyzkoušíte řidit skoro ve všech možných situacích. Autoškolu jedině doporučuju!
vloženo: 4. června 2018
vložil: Tereza,


POZOR, následující hodnocení je více než rok staré:

   Vyborny přístup a domluva.
vloženo: 15. května 2018
vložil: Adam, emailová adresa nezveřejněna


POZOR, následující hodnocení je více než rok staré:

   Skvely pristup a lidskost. Planovani terminu a jizd bylo skvele a jak pan Smola tak pan Kriz se mi snazili maximalne vyjit vstric. Moc jim za to diky.


vozovy park super a jsem moc rad ze jsem si vybral tuto autoskolu.

Diky nim jsem testy i jizdy absolovoval na poprve a bez problemu.
vloženo: 17. dubna 2018
vložil: jméno nezveřejněno, emailová adresa nezveřejněna


POZOR, následující hodnocení je více než rok staré:

   Výborně
vloženo: 13. dubna 2018
vložil: anonym - jméno nevyplňeno, emailová adresa nevyplněna


POZOR, následující hodnocení je více než rok staré:

   V této autoškole je radost se učit řídit. Můj učitel byl Roman Kříž a byla jsem s ním velice spokojená. Všechno vám vysvětlí v klidu a naučí vás dobře řídit. Autoškolu můžu jedině doporučit :)
vloženo: 27. března 2018
vložil: Adéla Červená,


POZOR, následující hodnocení je více než rok staré:

   Pristup ucitele pana Krize je perfekni. Klidny, pohodovy, pratelsky a flexibilni.
vloženo: 12. března 2018
vložil: Evgeniya, emailová adresa nezveřejněna


POZOR, následující hodnocení je více než rok staré:

   Vyklidněný sympatický Roman, který měl se mnou obzvlášť pevné nervy. Děkuji!
vloženo: 12. března 2018
vložil: jméno nezveřejněno, emailová adresa nezveřejněna


POZOR, následující hodnocení je více než rok staré:

   Celkový přístup instruktorů k řidičům byl dobrý, příjemné prostředí a byla jsem velmi spokojená s tim,že jsem se opravdu v Praze naucila řídit. Zároveň bych chtela poděkovat svému instruktoru Romanovi za trpělivost, vstřícný přístup a ochotu. Tuto autoškolu vřele doporučují ostatním zájemcům, kteří se opravdu chtějí naučit řídit po Praze.
vloženo: 24. února 2018
vložil: Margarita,


POZOR, následující hodnocení je více než rok staré:

   Nejlepší autoškola v Praze, ze slyšení od kolegů z práce a kamarádů, kteří si zde autoškolu dělali, mám pocit, že nikde jinde se nesetkali s takovou péčí, přizpůsobením se a příjemným kolektivem instruktorů, jako práve v autoškole P+R. Výborná příprava na testy i jízdy. I přes to, že jsem měl z autoškoly velké obavy, vybral jsem si profesionály a vše proběhlo v naprosté pohodě. Mohu jen doporučit.
vloženo: 6. února 2018
vložil: Pavel, emailová adresa nezveřejněna


POZOR, následující hodnocení je více než rok staré:

   Výborná autoškola, vše vysvětlí v klidu a jízdy nejsou stres ale radost! Přístup na 1! Určitě doporučuju všema deseti!
vloženo: 18. ledna 2018
vložil: jméno nezveřejněno, emailová adresa nezveřejněna


POZOR, následující hodnocení je více než rok staré:

   Velká spokojenost, profesionalni pristup. Zkousku jsem dala na prvni pokus a nebojim se vyjet na silnici. Pred zacatkem vycviku jsem nikdy nedrzela volant a za mesic a pul jsem ridic.
vloženo: 18. ledna 2018
vložil: jméno nezveřejněno, emailová adresa nezveřejněna


POZOR, následující hodnocení je více než rok staré:

   Autoškolu jsem si vybrala na základě pozitivních recenzí, které opravdu nelhaly. Jezdila jsem s Romanem Křížem, který je neuvěřitelně klidný a milý člověk. Opravdu obdivuju jeho klid a ochotu mi vše znova a znova v klidu vysvětlit. Určitě doporučuji všem, kteří hledají profesionální a individuální přístup:)
vloženo: 17. ledna 2018
vložil: Kristina, emailová adresa nezveřejněna


POZOR, následující hodnocení je více než rok staré:

   Přestupoval jsem z jiné autoškoly a super, přístup se nedá vůbec srovnat, lituji, že jsem nepřešel dřív.
vloženo: 17. ledna 2018
vložil: Lukáš, emailová adresa nezveřejněna


POZOR, následující hodnocení je více než rok staré:

   Celkový průběh v autoškole byl dobrý a rychlý. Komunikace s instruktorem super. Na všem jsme se domluvili, přizpůsobil se jak na čase tak na dni. I když kvůli mé práci jsem si musela dát jednu hodinu týdně. Ale v tom nebyl žádný problém!
Zkoušky proběhly rychle a pohodově, instruktor mě na ně každý den připravoval.
Na autoškole se mi líbilo asi to, že když jsem udělala stejnou chybu asi už po padesáté, tak instruktor mi ji v klidu bez jaký ho zvýšení hlasu znova po padesáté první znovu zopakoval.
Nic bych nevylepšovala, všechno bylo fajn. Jak teorie tak i čas a i dostupnost.
Autoškolu bych doporučila všem kdo se bojí řídit, kdo si nevěří a kdo má strach z učitelů. :) Protože takový flegmatiky jsem ještě neviděla!! Jsem fakt spokojená!! Děkuji za všechno!! :)
vloženo: 20. listopadu 2017
vložil: Iveta,


POZOR, následující hodnocení je více než rok staré:

   Můj učitel měl vždy profesionální přístup. Byl velmi trpělivý a situace řešil s klidem. Nikdy nic nevyčítal. Když se něco nepodařilo, snažil se situaci znovu probrat a vysvětlit tak, abych to pochopil. Pod jeho vedením jsem si prošel spoustou dopravních situací, které jsem se naučil dobře zvládat a tak nemám strach jezdit i ve vytíženém provozu v Praze. Na zkoušku jsem šel připravený a vše probíhalo v pořádku. Velmi doporučuji.
vloženo: 28. října 2017
vložil: Marian, emailová adresa nezveřejněna


POZOR, následující hodnocení je více než rok staré:

   Můj učitel měl vždy profesionální přístup. Byl velmi trpělivý a situace řešil s klidem. Nikdy nic nevyčítal. Když se něco nepodařilo, snažil se situaci znovu probrat a vysvětlit tak, abych to pochopil. Pod jeho vedením jsem si prošel spoustou dopravních situací, které jsem se naučil dobře zvládat a tak nemám strach jezdit i ve vytíženém provozu v Praze. Na zkoušku jsem šel připravený a vše probíhalo v pořádku. Velmi doporučuji.

Marian
vloženo: 28. října 2017
vložil: anonym - jméno nevyplňeno, emailová adresa nevyplněna


POZOR, následující hodnocení je více než rok staré:

   Pro tuhle autoškolu jsem se rozhodla díky skvělým recenzím na internetu a musím říct, že realita byla ještě lepší, než jsem očekávala. Jezdila jsem s Romanem Křížem, se kterým v autě vládne naprostá pohoda a projedete společně mnoho zákoutí Prahy i dálnici :) Na teoretických hod jsem poznala i další učitele autoškoly a všichni byli přátelští a ochotní.
Pokud váháte jakou autoškolu vybrat, tak touhle volbou nebudete určitě litovat! - pokud se tedy chcete naučit dobře řídit a být připraveni do provozu.
Budou mi ty společné jízdy chybět...:)
vloženo: 26. října 2017
vložil: Alča,


POZOR, následující hodnocení je více než rok staré:

   Přestože jsem velká stresařka, choval se ke mně Roman Kříž vždy moc mile a nikdy neztrácel nervy. Musím říct, že obdivuju jeho vnitřní klid a tímto ještě jednou moc děkuju a Autoškolu P+R všem doporučuju! Není nad to učit se něčemu novému v klidném a přátelském prostředí.
vloženo: 22. října 2017
vložil: Lucie, emailová adresa nezveřejněna


POZOR, následující hodnocení je více než rok staré:

   Autoškola byla po celou dobu skvělá a příjemná. Každá hodina byla plnohodnotná a nebyla krácena. Na zkoušky jsem se cítila zcela připravená a udělala je na první pokus. Všem doporučuji!
vloženo: 17. října 2017
vložil: Tereza , emailová adresa nezveřejněna


POZOR, následující hodnocení je více než rok staré:

   Rozhodoval jsem se na základě recenzí a jsem rád, že jsem šel právě sem. Všechno, co si zde přečtete je pravda.

Jezdil jsem s Romanem Křížem. Od první jízdy měl skvělý přístup, snahu všechno vysvětlit a zaměřoval se na to, co mi dělalo problémy. Nejvíce oceňuji jeho klidnou povahu, trpělivost a lidskost, čas strávený s ním za volantem byl super. Domlouvání jízd rovněž v pohodě, časově velmi flexibilní.

I další učitelé jsou rozumní a féroví. Je vidět, že se vám skutečně snaží něco předat a naučit vás řídit. Což nebývá u jiných autoškol pravidlem.

Autoškolu P+R rád doporučuji všem, kteří se chtějí naučit řídit a celý proces prožít v klidu a pohodě.
vloženo: 17. října 2017
vložil: Robin Ruzicka, emailová adresa nezveřejněna


POZOR, následující hodnocení je více než rok staré:

   Naprosto parádní přístup. Všechno naprosto v klidu a žádný stres. Doporučuji všem
vloženo: 28. září 2017
vložil: Richard Vála, emailová adresa nezveřejněna


POZOR, následující hodnocení je více než rok staré:

   Díky výbornému přístupu instruktorů a zaměření na psychickou pohodu žáků bylo absolvování kurzu v autoškole P+R příjemným zážitkem. Když žák při jízdách něco kazí a instruktor na něj řve, tak to rozhodně nepomáhá. Zde si toho jsou vědomi, nikdy na vás nezvýší hlas, ale s klidem vám vysvětlí, co a proč děláte špatně. Člověk se tak na každé jízdy těší, protože kromě nových dovedností při nich zažije i spoustu srandy, protože instruktoři jsou velmi přátelští. Velké díky a přeji mnoho úspěchů do budoucna.
vloženo: 13. září 2017
vložil: Tereza, emailová adresa nezveřejněna


POZOR, následující hodnocení je více než rok staré:

   Tuto autoškolu jsem si vybrala kvůli skvělým recenzím a musím říct, že nelhaly. Na zkoušku jsem byla skvěle připravená, proběhla až na moje nervy v klidu a bez zbytečností. Především chci poděkovat Romanovi Křížovi, který se mnou měl spoustu trpělivosti, i přes mé časté zmatkování sespojkou. Tuto autoškolu bych všem doporučila, naučí.
vloženo: 11. září 2017
vložil: Anna Havelcová, emailová adresa nezveřejněna


POZOR, následující hodnocení je více než rok staré:

   Tuto autoškolu jsem si vybrala kvůli skvělým recenzím a musím říct, že nelhaly. Na zkoušku mě skvěle připravila, proběhla až na moje nervy v klidu a bez zbytečností. Především chci poděkovat Romanovi Křížovi, který se mnou měl spoustu trpělivosti, i přes mé časté zmatkování sespojkou. Tuto autoškolu bych všem doporučila, naučí.
vloženo: 11. září 2017
vložil: anonym - jméno nevyplňeno, emailová adresa nevyplněna


POZOR, následující hodnocení je více než rok staré:

   Skvělá autoškola, Roman má svatou trpělivost a zachová klid i při hloupých a opakovaných chybách. Naučit se s ním jezdit je jednoduché, autoškola mě dobře připravila na zkoušku i jízdu a obojí jsem tak udělala napoprvé :)
vloženo: 11. září 2017
vložil: Anna Kratinová, emailová adresa nezveřejněna


POZOR, následující hodnocení je více než rok staré:

   Tuto školu jsem si vybrala na základě kladných recenzi na internetu a jsem tomu moc rada. Řídím rok a zatim bez nehod. Ridicak jsem si udelala at v 35, tak jsem mela strach, jestli to zvladnu. Ale vse bylo ok. Teorie vysvětlovali oba lektoři velmi srozumitelne, nikdy nebyli zadne stresy. Osobne jsem chodila k panu Smolovi a moc mu za vsechno dekuju. Je to velmi trpělivý člověk a ja jen lituji, ze jsem si ridicak neudelala drive.
vloženo: 7. září 2017
vložil: Dagmar Kantorkova, emailová adresa nezveřejněna


POZOR, následující hodnocení je více než rok staré:

   Na to, že je autoškola v Praze, tak cena je opravdu skvělá. Pan učitel byl hodný, všechno vysvětlovat a jezdit mě naučil. Vše super, určitě doporučím.
vloženo: 23. srpna 2017
vložil: jméno nezveřejněno, emailová adresa nezveřejněna


POZOR, následující hodnocení je více než rok staré:

   Celkově jsem byl s autoškolou nad míru spokojen.
vloženo: 27. července 2017
vložil: jméno nezveřejněno, emailová adresa nezveřejněna


POZOR, následující hodnocení je více než rok staré:

   Dobrý kurz, vyšli vstříc mým časovým možnostem a povedlo se mi vše zvládnout za měsíc
vloženo: 19. července 2017
vložil: jméno nezveřejněno, emailová adresa nezveřejněna


POZOR, následující hodnocení je více než rok staré:

   Myslím si, že jsem si nemohla vybrat lépe :) Autoškola P+R splnila veškeré moje očekávání. Pan Smola mě perfektně připravila na zkoušky a hlavně na "skutečný život řidiče" :) Mohu pouze všem doporučit.
vloženo: 19. července 2017
vložil: Kristýna, emailová adresa nezveřejněna


POZOR, následující hodnocení je více než rok staré:

   
Super profesionalní přístup, průběh kurzu byl velmi dobrý mohl jsem si naplánovat jízdy jal jsem potřeboval. Na zkoušky jsem byl velmi dobrě připravený. Pan Smola mě to naučil exelentně.
Rozhodně bych tuto autoškolu doporučil. Učitel je velmi klidný a poradí v jakékoliv situaci na silnici. Velmi příjemný
vloženo: 19. července 2017
vložil: Vojtěch Jára, emailová adresa nezveřejněna


POZOR, následující hodnocení je více než rok staré:

   Všecho bylo fajn, a jsem spokojeni
vloženo: 19. července 2017
vložil: Ivan Egorov,


POZOR, následující hodnocení je více než rok staré:

   
Autoškolu jsem si nemohla vybrat líp. Jezdila jsem s Petrem Smolou, s jehož přístupem jsem byla více než spokojená. Vše trpělivě (klidně i několikrát) vysvětlil, a to jak v autě, tak při teorii. Velmi oceňuji možnost přizpůsobení se při plánování jízd, uvolněnou atmosféru, ale i přísnost, když bylo potřeba.
I když jsem si ze začátku nevěřila, i já jsem nakonec zvládla závěrečné jízdy na poprvé, a to hlavně díky podpoře P. Smoly :).

vloženo: 28. června 2017
vložil: Klára, emailová adresa nezveřejněna


POZOR, následující hodnocení je více než rok staré:

   Uplně spokojený s autoškolou. Jezdil jsem s Romanem Křížem a všechno probíhalo dobře. Při jízdách vám opravdu vtluče do hlavy, to co si máte pamatovat. A ono to u zkoušek, bude i znát. Projeli jsme celou Prahu i na dalnici. Byl semnou na testech i jizdách. Takže uplná spokojenost. Řidičák na první pokus. Po celou dobu neskutečná podobra, Díky moc :)
vloženo: 27. června 2017
vložil: jméno nezveřejněno, emailová adresa nezveřejněna


POZOR, následující hodnocení je více než rok staré:

   Celkový dojem autoškoly suprovy :). S časem na jízdy vyjdou vždy vstříc. Nikdo na Vás nekřičí a vždy v klidu vysvětli chybu. Na jakoukoliv otázku dokážou odpovědět. Za všechny jízdy projedete všechny cesty od dálnice po vedlejší v centru Prahy. Všichni kteří se bojíte začít jezdit, doporučuji tuto autoskolu. Po pár jízdách mate pocit, že Vás učí řídit kamarád či známy :).
vloženo: 27. června 2017
vložil: Móňa, emailová adresa nezveřejněna


POZOR, následující hodnocení je více než rok staré:

   Naprostá spokojenost se vším. Super přístup a profesionalita &#128522;
vloženo: 6. června 2017
vložil: Martin, emailová adresa nezveřejněna


POZOR, následující hodnocení je více než rok staré:

   Vřele doporučuji každému a to i ženě, která je vychovaná pod sloganem " ženská za volantem, auto bez řidiče". Pan Kříž je maximálně trpělivý a klidný za každé situace. Autoškolu jsem si vybrala podle minulých recenzí a musím konstatovat, že opravdu nelhaly.
vloženo: 6. června 2017
vložil: Ivana Šycová, emailová adresa nezveřejněna


POZOR, následující hodnocení je více než rok staré:

   Můžu potvrdit všechny kladné recenze.
Pan Kříž dělal vše pro to, abych zkoušky zvládl na první pokus, což se taky povedlo :)
Prostředí bylo přátelské a dostávalo se mi ochotného a milého přístupu.
Ještě jednou děkuji a doporučuji.
vloženo: 2. června 2017
vložil: Šimon, emailová adresa nezveřejněna


POZOR, následující hodnocení je více než rok staré:

   Všechno proběhlo v naprostém řádku, byla i spousta srandy a příběhů, kterými jsem měsíc bavil kolegy. Kdybych řekl jen jedno špatné slovo, musel bych si upilovat frňák. Pokud se chcete naučit nadprůměrně (samozřejmě na začátečníka) řídit a hlavně bez zbytečného stresu, je to pro vás jasná volba. Pokud máte záchvaty smíchu a pojedete s panem Smolou, vyhněte se diskuzím o bylinkové zahrádce na terase, myšlenkách na díry na vozovce a zákopu pro stojícího střelce.
vloženo: 25. května 2017
vložil: anonym - jméno nevyplňeno, emailová adresa nevyplněna


POZOR, následující hodnocení je více než rok staré:

   Absolutní spokojenost! Můžu jen doporučit! Top
vloženo: 25. května 2017
vložil: jméno nezveřejněno,


POZOR, následující hodnocení je více než rok staré:

   Na prvním místě je nejspíš nutné podtrhnout skutečnost, že narozdíl od svých vrstevníků jsem se do autoškoly nijak nadšeně nehnala, spíše šlo jen o výsledek postrkování od lidí v mém okolí, a podle toho jsem tedy i do autoškoly zprvu šla - zprvu.

Ale musím říct, že díky Autoškole P+R se mi dost zásadně změnil pohled na věc.

Nejen, že zde učí nesmírně sympatičtí lidé, díky kterým je jedna radost chodit dokonce i na teorii - a to přes skutečnost, že nikdo z mých známých teorii u ostatních autoškol nikdy nechválil, ba naopak, ale především perfektně znalí svého oboru, takže nemusíte trpět dojmem, že jste v rukou někoho naprosto nekompetentního (jako jsem také mnohokrát slýchala).

Navíc samotná autoškola sídlí v srdci Holešovic, což vám na jednu stranu zajišťuje jednak poměrně perné první hodiny, ale zároveň i právě zaručuje, že se zaběhnete do pražské dopravní smrště ihned od začátku, a v budoucnu tak (doufejme!) i bezproblémově.

Jestliže volit nějakou autoškolu, pak jednoznačně tuto. :)
vloženo: 25. května 2017
vložil: Bára Pištrová, emailová adresa nezveřejněna


POZOR, následující hodnocení je více než rok staré:

   od začátku do konce skvělý přístup, připravenost na testy a jízdy, maximální využití hodin a vyzkoušení všech možných situací. Doporučuji!
vloženo: 10. května 2017
vložil: jméno nezveřejněno, emailová adresa nezveřejněna


POZOR, následující hodnocení je více než rok staré:

   O škole jsem se dověděl od kamaráda a mohu jenom doporučit, skvělá cena, přístup a hlavně kvalita výuky (především jízd!) samotné. Dvojice učitelů připraví každého na provoz v Praze
vloženo: 9. května 2017
vložil: jméno nezveřejněno, emailová adresa nezveřejněna


POZOR, následující hodnocení je více než rok staré:

   Byl jsem velmi mile prekvapen s přístupem, ochotou k žákům. Například nebyl vůbec problém dohodnout termín na jízdy mimo moji relativně dlouhou školu a treningy. Myslím, že i hodinami teorie, které jsou nepovinné vás opravdu dobře připraví na testy a následně jízdy. Dodělal jsem je úspěšně včera. Byl jsem tu se spolužákem, měl jiného učitele a také byl velmi spokojen. Za jen maličko více peněz se vám dostaví opravdu kvalita.
vloženo: 20. dubna 2017
vložil: jméno nezveřejněno, emailová adresa nezveřejněna


POZOR, následující hodnocení je více než rok staré:

   Autoskola mi byla darovana k narozeninam a vyber probehl na zaklade kladnych recenzi ktere nelhaly. Pristup ucitele (Roman) je neuveritelny. Klidny, pohodovy, pratelsky a flexibilni. Prisel jsem do autoskoly bez jakychkoli zkusenosti s rizenim auta (nikdy v zivote jsem sam auto neridil) a po dvou mesicich jsem dokazal udelat veskere zkousky napoprve a hlavne se nebojim naopak tesim do ostreho provozu. Pokud se chcete naucit dobre ridit bez nervu a stresu potom je tato autoskola jasnou volbou a vrele ji doporucuji.
vloženo: 15. dubna 2017
vložil: Radovan Voch,


POZOR, následující hodnocení je více než rok staré:

   Autoškolu jsem vybírala podle recenzí a vyplatilo se. Jízdy byly bez stresu; vhod přišla časová flexibilita - jízdy si můžete domluvit od rána do večera; zeptat se můžete na cokoli a nedostanete zbytečné kázání. Za mě spokojenost.
vloženo: 10. dubna 2017
vložil: jméno nezveřejněno, emailová adresa nezveřejněna


POZOR, následující hodnocení je více než rok staré:

   Jsem velice rád, že jsem si vybral tuto autoškolu, protože jsem se zde setkal s vstřícným přístupem a časovou flexibilitou instruktora, který byl vždy v pohodě a vždy mi vše v klidu vysvětlil, i když jsem udělal chybu. Instruktorovi šlo opravdu o to, abych složil zkoušku úspěšně a byl připraven na nejrůznější dopravní situace. Tuto autoškolu mohu s klidným svědomím doporučit.
vloženo: 6. dubna 2017
vložil: Jirka, emailová adresa nezveřejněna


POZOR, následující hodnocení je více než rok staré:

   Jedná se o autoškolu, která se nesnaží z Vás vytáhnout peníze, ale opravdu jim jde o to, aby jste se naučili řídit. Po celou dobu jízd komunikují a vše vysvětlují.
vloženo: 5. dubna 2017
vložil: jméno nezveřejněno, emailová adresa nezveřejněna


POZOR, následující hodnocení je více než rok staré:

   Velmi se líbil přístup k výuce studentů - milý, lidský. V situacích, kdy student provedl chybu, na mě nikdo nekřičel nýbrž v klidu vysvětlen správný postup.
Také se v autoškole velmi snažili přizpůsobit, tak aby člověk stíhal i jiné aktivity (škola/práce).
vloženo: 24. února 2017
vložil: anonym - jméno nevyplňeno, emailová adresa nevyplněna


POZOR, následující hodnocení je více než rok staré:

   Autoškolu P+R mohu všem bez váhání doporučit. :-) Po všech stránkách vynikající.

Chodila jsem na hodiny k panu Křížovi. Moc oceňuji jeho úžasný přístup a časovou flexibilitu při domlouvaní jízd. Průběh výuky byl perfektní, vše mi bylo v klidu a srozumitelně vysvětleno. Díky tomu jsem udělala zkoušky na poprvé, i když jsem hrozný nervák. :-)) Moc děkuji panu Křížovi a neumím si představit lepšího učitele.vloženo: 9. února 2017
vložil: Nina ,


POZOR, následující hodnocení je více než rok staré:

   Autoskola je opravdu vyborna. Presel jsem z jine autoskoly , takze muzu porovnat ihned po prihlaseni jsem mel naplanovane jizdy a teorii podle toho kdy muzu.Pan Smola s kterym jsem jezdil vse v klidu vysvetlil zadny stres na jizdy jsem se vzdy tesil i kdyz nejsem cech a vse nerozumim uplne vyborne, tak v autoskole nebyl problem. Byl jsem velmi spokojeny i s ostatnimi uciteli. V lednu jsem napoprve uspesne ukoncil autoskolu, takze.moc dekuji za pripravu autoskole P+R :) Kilani
vloženo: 4. února 2017
vložil: KILANI, emailová adresa nezveřejněna


POZOR, následující hodnocení je více než rok staré:

   S celkovým přístupem jsem byl velmi spokojený. Profesionální přístup bez stressu a především s trpělivostí. Naučí Vás nejen jízdu po městě, ale také po dálnici,parkování a další situace se kterými se můžete setkat. Občas také nechyběla vtipná storka ze života na uvolnění

vloženo: 2. února 2017
vložil: Martin Břešťal,


POZOR, následující hodnocení je více než rok staré:

   Tuto autoškolu hodnotím kladně hlavně kvůli přístupu k žákům. Trpělivý učitel, když bylo třeba, časově se přizpůsobil.
vloženo: 16. ledna 2017
vložil: jméno nezveřejněno, emailová adresa nezveřejněna


POZOR, následující hodnocení je více než rok staré:

   Můj celkový dojem z Autoškoly P+R je výborný. Vládne zde pohoda, klid, vstřícnost (časová flexibilita) při plánování jízd, psychická podpora od učitelů nejen při zkouškách. Vřele všem doporučuji! Výborná kvalita za příznivou cenu. Zvláště děkuji Romanovi!
vloženo: 15. ledna 2017
vložil: Klára,


POZOR, následující hodnocení je více než rok staré:

   Když jsem hledal autoškolu, vybíral jsem výhradně podle referencí. Suverénně nejlépe hodnocená byla Autoškola P+R, takže jsem byl velmi zvědavý, zda hodnocení nelže ... a nelhalo :-). Vše šlapalo jako na drátkách, jízdy začínaly a končily na minutu přesně a pan instruktor byl příjemný kliďas. Pokud mě cokoli zajímalo, vše mi bylo vysvětleno. No a pak závěrečky ... úterý testy, čtvrtek jízdy ... žádné zdlouhavé čekání na termíny, paráda!

Sečteno, podtrženo, pokud se na všechno dobře připravíte, nebudete nic flákat a nebudete úplně marní, tak tato autoškola vám poskytne vše ostatní, potřebné k tomu, abyste řidičák získali :-).
vloženo: 14. ledna 2017
vložil: Radek O., emailová adresa nezveřejněna


POZOR, následující hodnocení je více než rok staré:

   Autoškolu ráda doporučím všem svým kamarádům a známým.
vloženo: 12. ledna 2017
vložil: jméno nezveřejněno, emailová adresa nezveřejněna


POZOR, následující hodnocení je více než rok staré:

   Autoskola je podle mého názoru velice dobrá, učitelé mají velmi vstřícný přístup ke studentům, naučí vše potřebné a jsou moc milí.
Mohu hodnotit pouze kladně.
vloženo: 12. ledna 2017
vložil: Albert Strunz, emailová adresa nezveřejněna


POZOR, následující hodnocení je více než rok staré:

   Skvělý přístup k výuce ze strany instruktora, bez vytváření zbytečného stresu naučí řídit a zároveň připraví na zkoušky
vloženo: 12. ledna 2017
vložil: jméno nezveřejněno, emailová adresa nezveřejněna


POZOR, následující hodnocení je více než rok staré:

   Vsechno bylo super trpelivost a opakovane vysvetlovani nebyl problem. Vzdy jsem se na hodiny tesil jelikoz me nejak nestresovali, byla to klidna a prijeman jizda pokazde co jsme jeli.

vloženo: 15. prosince 2016
vložil: Simon Zwaan, emailová adresa nezveřejněna


POZOR, následující hodnocení je více než rok staré:

   Kvalitní příprava zajištěná individuálním přístupem. Pan Roman Kříž je spolehlivým a trpělivým instruktorem, který si ovšem potrpí na přesnosti vykonávání řidičských povinností, a tímto vás nesporně připraví na závěrečnou zkoušku. Ještě jednou děkuji.
vloženo: 15. prosince 2016
vložil: jméno nezveřejněno, emailová adresa nezveřejněna


POZOR, následující hodnocení je více než rok staré:

   Autoškola P+R splnila nadmíru mé očekávání. Udělal na mě dojem přístup k žákům. Profesionalita, vstřícnost a laskavost. Ten, kdo uvažuje o této autoškole mohu vřele doporučit.
vloženo: 15. prosince 2016
vložil: Alexandr, emailová adresa nezveřejněna


POZOR, následující hodnocení je více než rok staré:

   Teoretické hodiny byly skvělé, instruktor byl sice přísnější, ale na závěrečné zkoušky jsem byl dobře připraven. Pozitivně hodnotím, že jsem celou dobu jezdil s jedním instruktorem a stejným (i když starším) autem.
vloženo: 19. listopadu 2016
vložil: jméno nezveřejněno, emailová adresa nezveřejněna


POZOR, následující hodnocení je více než rok staré:

   Průběh výuky byl skvělý, vše mi bylo v klidu vysvětleno a na zkoušky jsem byla dobře připravená. Vše se mi líbilo a nic bych neměnila. :)
vloženo: 16. listopadu 2016
vložil: Zuzana Beranová,


POZOR, následující hodnocení je více než rok staré:

   Průběh výuky byl skvělý, vše mi bylo v klidu vysvětleno a na zkoušky jsem byla dobře připravená. Vše se mi líbilo a nic bych neměnila. :)
vloženo: 16. listopadu 2016
vložil: anonym - jméno nevyplňeno, emailová adresa nevyplněna


POZOR, následující hodnocení je více než rok staré:

   Po všech stránkách vynikající autoškola. Nemohu jinak než všem vřele doporučit.
vloženo: 16. listopadu 2016
vložil: jméno nezveřejněno, emailová adresa nezveřejněna


POZOR, následující hodnocení je více než rok staré:

   S autoškolou jsem byla naprosto spokojená a nelituju toho, že jsem šla zrovna sem. :-)
vloženo: 3. listopadu 2016
vložil: jméno nezveřejněno,


POZOR, následující hodnocení je více než rok staré:

   Nejlepši autoškola!!!
Prestoupila jsem z jine autoškoly s kterou nebyla spokojena.Našla jsem tuhle autoškolu podle recenze.
Výborní učitelé, kterých se pořád dokola můžete ptát na to, co Vám není jasné a kde si nejste jisti)Moc děkuju panu Smolovi!!! Musím jen říci, že jsem spokojena a všem bych tuto autoškolu doporučila. Moc si vážím toho, co mě naučili.
vloženo: 21. října 2016
vložil: Julia,


POZOR, následující hodnocení je více než rok staré:

   Příjemné prostředí a skvělý přístup instruktorů, kteří jsou velmi ochotní. Na zkoušky dokáží dobře připravit.
vloženo: 21. října 2016
vložil: jméno nezveřejněno, emailová adresa nezveřejněna


POZOR, následující hodnocení je více než rok staré:

   doporučuji
vloženo: 4. října 2016
vložil: anonym - jméno nevyplňeno, emailová adresa nevyplněna


POZOR, následující hodnocení je více než rok staré:

   Vynikající přístup k žákům, všechno skvěle vysvětlí, zopakují kolikrát je potřeba, jsou trpěliví. Rozhodně nejlepší volba co se týče autoškoly, myslím si, že i nejlepší cena v okolí. Můžu jedině doporučit!!!
vloženo: 1. října 2016
vložil: jméno nezveřejněno, emailová adresa nezveřejněna


POZOR, následující hodnocení je více než rok staré:

   Velmi oceňuji vlídné prostředí, nesmírnou trpělivost instruktora a celkovou srozumitelnost při vyučování.
vloženo: 26. září 2016
vložil: jméno nezveřejněno, emailová adresa nezveřejněna


POZOR, následující hodnocení je více než rok staré:

   Absolutní spokojenost a vřelé doporučení Autoškoly P+R. Profesionální a zároveň lidské jednání instruktorů, perfektní příprava na teorii i praxi, klidné a trpělivé řešení dotazů a dopravních situací. Vysoce oceňuji i časovou flexibilitu, promptní a vstřícnou komunikaci a celkový způsob výuky. Děkuji panu Křížovi za skvělý přístup a za to, že dělá maximum pro dokonalou přípravu a úspěch svých studentů. Mám i srovnání a Autoškola P+R je dle mého tou nejlepší volbou.
vloženo: 25. srpna 2016
vložil: Lenka , emailová adresa nezveřejněna


POZOR, následující hodnocení je více než rok staré:

   Kvalitní a informovaní instruktoři, příjemné nestresové prostředí, velká ochota vyjít vstříc s časy jízd. Kvalitní teoretická výuka která je aplikovaná v praxi při jízdách.
vloženo: 24. srpna 2016
vložil: jméno nezveřejněno, emailová adresa nezveřejněna


POZOR, následující hodnocení je více než rok staré:

   Instruktoři jsou profesionální, klidní, vše vysvětlí. Kdybych si měla znovu vybrat, tak bych neváhala a zvolila opět Atoškolu P+R
vloženo: 16. srpna 2016
vložil: Katka, emailová adresa nezveřejněna


POZOR, následující hodnocení je více než rok staré:

   100% spokojenost! :) neměnila bych...Moc děkuju panu Smolovi..super člověk co vše xkrát vysvětlí, má furt dobrou náladu a je s ním sranda. Šla bych si udělat klidně druhej řidičák:))
vloženo: 3. července 2016
vložil: J.V, emailová adresa nezveřejněna


POZOR, následující hodnocení je více než rok staré:

   Autoškola P+R byla skvělou volbou. S instruktorem jsme toho po Praze hodně projeli a měl jsem tak možnost vyzkoušet si všemožné dopravní situace, díky tomu jsem byl skvěle připraven na závěrečnou zkoušku.
Tuto autoškolu bych rozhodně každému doporučil.
vloženo: 30. června 2016
vložil: jméno nezveřejněno, emailová adresa nezveřejněna


POZOR, následující hodnocení je více než rok staré:

   Nejlepší autoškola, jakou jsem si mohla vybrat :-) Nikdo na vás neřve, nezesměšňuje, i když uděláte stejnou chybu "stokrát", v klidu vám vysvětlí proč ne takhle a jak to příště udělat dobře. Pan Smola je skvělej člověk se smyslem pro humor a zároveň profesionál ve svém oboru a na jízdy s ním se určitě budete těšit :-)
vloženo: 21. června 2016
vložil: MichaelaKnězů, emailová adresa nezveřejněna


POZOR, následující hodnocení je více než rok staré:

   super přístup &#128525;&#128522;
vloženo: 16. června 2016
vložil: Denisa, emailová adresa nezveřejněna


POZOR, následující hodnocení je více než rok staré:

   Musím přiznat, že jsem na začátku nevěděla do čeho jdu a byla jsem mile překvapená když jsem to zjistila. Pan instruktor byl velice milý člověk a dostatečně flexibilní. Co se týče teorie moc se mi líbilo, že dvakrát týdně se opakuje to samé, takže když člověk nestihne úterní termín, může zajít na ten čtvrteční. Rozhodně doporučuji!
vloženo: 9. června 2016
vložil: Natalie Akkadová, emailová adresa nezveřejněna


POZOR, následující hodnocení je více než rok staré:

   průběh celého kurzu byl bez problémů, naučila jsem se řídit, nebát se a hlavně mě to opravdu bavilo. líbilo se mi i malé přezkoušení k ověření připravenosti na zkoušky. nejpozitivněji hodnotím oba instruktory, sympatičtí, trpěliví, rozumní a lidští. doporučila bych autoškolu všem, myslím, že na lepší bych těžko narazila.
vloženo: 9. června 2016
vložil: kateřina koutníková, emailová adresa nezveřejněna


POZOR, následující hodnocení je více než rok staré:

   Tuto autoškolu mohu vřele doporučit! Upřímně jsem s výběrem autoškoly měla docela strach, ale myslím, že lepší autoškolu sem vybrat nemohla. Učitelé jsou velmi ochotní a vstřícní a na každou hodinu s panem Smolou jsem se těšila! Všem doporučuji.

vloženo: 8. června 2016
vložil: Kateřina K.,


POZOR, následující hodnocení je více než rok staré:

   daf
vloženo: 8. června 2016
vložil: anonym - jméno nevyplňeno, emailová adresa nevyplněna


POZOR, následující hodnocení je více než rok staré:

   Celý výcvik byl veden profesionálně a v klidu. Dotazy byly vždy zodpovězeny a vše řádně vysvětleno. Všichni učitelé byli ochotní a vždy se snažili žákům vyjít vstříc. Cena autoškoly není přestřelená.
vloženo: 2. června 2016
vložil: jméno nezveřejněno, emailová adresa nezveřejněna


POZOR, následující hodnocení je více než rok staré:

   Super autoškola, řídit opravdu naučí. Projedete si všechny možné situace. Lepší autoškolu si nedovedu představit, všem doporučuji!
vloženo: 24. května 2016
vložil: anonym - jméno nevyplňeno, emailová adresa nevyplněna


POZOR, následující hodnocení je více než rok staré:

   Tuto autoskolu muzu vrele doporucit! Jsem cizinka a mela jsem obavy ze bych behem uceni treba neco nerozumela a potrebovala jsem instruktora,ktery by byl klidny,trpelivy a pro ktereho by nebyl problem neco opakovat a vysvetlit i nekolik krat. Vybirala jsem mezi 2 skolama ve svem okoli a obe jsem navstivila osobne. A muzu rict,ze ani jednou jsem nelitovala,ze jsem dala na svuj prvni dojem. Rozhodla jsem se pro P+R! Tady mi byli zodpovezeny vse otazky a vsechno vysvetleno. V jine nejmenovane autoskole na sve dotazy jsem dostavala jen kratke a neochotne odpovedi. Takze jsem udelala svuj vyber.
Jizdy jsem mela s panem Petrem Smolou a jsem 100% spokojena! Zkuseny,trpelivy,klidny,vstricny a se smyslem pro humor ucitel! Kdyz jsem udelala nejakou chybu nebo mi neco neslo tak nikdo na me nerval a nenadaval ba naopak uklidnoval me,dodaval odvahu a ucil byt rozhodnejsi a klidnejsi na silnici,nebat se a jak te nejake situace conejlepe zvladat.
Sice jsem zkousku z jizdy udelala na 2.pokus,ale rozhodne za to nemuze ucitel,ale spis moje vlastni nervozita :) Podruhe uz jsem vedela,co me ceka a jak to probiha,byla jsem klidnejsi a dala jsem to!
Dekuji moc ucitelum autoskoly P+R za skvely pristup! Lip jsem si nemohla vybrat! :)
Olena Y.
vloženo: 20. května 2016
vložil: jméno nezveřejněno, emailová adresa nezveřejněna


POZOR, následující hodnocení je více než rok staré:

   Jednoduše nejlepší autoškola.)
vloženo: 14. dubna 2016
vložil: jméno nezveřejněno, emailová adresa nezveřejněna


POZOR, následující hodnocení je více než rok staré:

   Perfektní volba pro získání řidičského právními. Učitelé moc ochotni a vstřícní. Lepší školu jsem si nemohla najít. Vřele doporučuji. Zuzana Demkova
vloženo: 5. dubna 2016
vložil: jméno nezveřejněno, emailová adresa nezveřejněna


POZOR, následující hodnocení je více než rok staré:

   V autoškole se mi moc líbilo. Jsou tu suprový učitelé, co Vás opravdu naučí a se vším poradí. Myslím si, že k závěrečné zkoušce mě připravili výborně, pak už záleželo na mě jak to zvládnu. Moc děkuji p. Křižovi

vloženo: 30. března 2016
vložil: jméno nezveřejněno, emailová adresa nezveřejněna


POZOR, následující hodnocení je více než rok staré:

   určitě bych doporučil autoškolu každému, také se o to budu snažit. Myslím, že lepší autoškolu jsem si snad nemohl ani vybrat.
vloženo: 30. března 2016
vložil: jméno nezveřejněno, emailová adresa nezveřejněna


POZOR, následující hodnocení je více než rok staré:

   prístup pána Smolu bol veľmi diskretny, vždy ma bavila každá hodina, pri ktorej som sa veľa naučil, ako človek ktorý nikdy pred tým nejazdil, nadmieru spokojny
vloženo: 24. března 2016
vložil: Jakub Halm,


POZOR, následující hodnocení je více než rok staré:

   Do autoškoly jsem se bála, ale už po první jízdě s panem Křížem jsem se těšila na další jízdu těšila. Nikdo na mě nekřičel, všechno se řešilo v klidu není se čeho bát:) Co se týče teorie taky super přistup, prostě Vám vše vysvětlujou dokuď to nepochopíte.:D Můžu říct, že lépe jsem si vybrat nemohla a závěrečné testy a jízdy jsem zvládla.
vloženo: 6. března 2016
vložil: Vanda, emailová adresa nezveřejněna


POZOR, následující hodnocení je více než rok staré:

   Velice dobrá
vloženo: 4. března 2016
vložil: jméno nezveřejněno, emailová adresa nezveřejněna


POZOR, následující hodnocení je více než rok staré:

   Vyhovoval mi přístup učitele - trpělivost, klid a zároveň důslednost a přísnost, vysoké nároky - prostě naučí.
Jezdili jsme velmi různé trasy, (opakovaně) jsem si mohla ozkoušet "zrádné" křižovatky - obtížné odbočování vlevo, místo, kde když si člověk nedá pozor a nesleduje dost značky, vjede do zákazu apod. - připravuje člověka na obtížnější situace. Do poslední chvíle nechá žáka vyřešit situaci samostatně, do řízení zasáhne, až když je to opravdu nutné, ale přitom jednoznačně včas.
Byl schopen člověka uklidnit, takže jsem, přestože jsem se ze začátku dost bála, postupně nabyla relativní jistoty - a těším se, až mi vydají kartičku. ;-)
Velké díky!!!
vloženo: 4. března 2016
vložil: Eva Habánová, emailová adresa nezveřejněna


POZOR, následující hodnocení je více než rok staré:

   Výborně připravili nejen na zkoušky ale i na reálný provoz. Příjemný, flexibilní přístup. Instruktor na jízdách prefektně vysvětlil co je špatně a co s tím. Můžu jen doporučit.
vloženo: 19. února 2016
vložil: Ivan,


POZOR, následující hodnocení je více než rok staré:

   Perfektní přístup, vstřícnost a výuka.
vloženo: 11. února 2016
vložil: Jan Verner,


POZOR, následující hodnocení je více než rok staré:

   Hodnotím to jen a jen pozitivně u Vás v autoškole to snad ani nijak nejde. Příjemný instruktoři. Ochotný. Vyjdou vstříc se vším. Všechno je tam na velké urovni.. Ať už zázemí přístup výuka jízdy.. Moc se mi u Vás libilo a jsem strašně rád že jsem k Vám mohl chodit. Jsem vám vděčný za to a za to že jste mně naučili řídit a připravit se ke zkouškám. Děkuji moc!
Ano doporučil bych Vás! A taky doporučím!
Chtěl bych moc poděkovat panu Smolovi! Nejlepší instruktor a strašně super člověk!! :)

vloženo: 30. ledna 2016
vložil: Filip Foubík,


POZOR, následující hodnocení je více než rok staré:

   Max. spokojenost po celou dobu trvání přípravy na závěrečné zkoušky sk. B. Trpělivost a podpora vyučujícího mi pomáhala k lepším výsledkům v průběhu školícího procesu. Za mě jednoznačně palec nahoru.

Doporučuji to vyzkoušet!
vloženo: 28. ledna 2016
vložil: jméno nezveřejněno,


POZOR, následující hodnocení je více než rok staré:

   Profesionální a přesto lidský přístup! Instruktor Petr Smola vše vysvětlí a během jízd vás naučí nejen to, co je v osnovách. Výcvik předčil moje očekávání a bez zaváhání bych Autoškolu P+R doporučil každému!
vloženo: 16. ledna 2016
vložil: jméno nezveřejněno, emailová adresa nezveřejněna


POZOR, následující hodnocení je více než rok staré:

   Super autoškola, skvělí lektoři a super přístup! Neřvou, nekřičí, jsou milí a je s nimi i sranda! Jsem nadšen, žena chodila do HELE Autoškola a 3x měnila lektora a furt si stěžovala, tady jsem byl nadšen.
vloženo: 14. ledna 2016
vložil: jméno nezveřejněno, emailová adresa nezveřejněna


POZOR, následující hodnocení je více než rok staré:

   Vůbec jsem nevěděla, jak si vybrat autoškolu, ale webové stránky autoškoly P+R mi vyloudily úsměv na tváři, tak jsem si řekla, že ji zkusím. Autoškola dostála svému slovu: milý instruktor, který vše dobře vysvětlil, šikovně strukturované jízdy, ve kterých jsem si vyzkoušela úplně vše, s čím se řidič na silnici může potkat, teorie přednášená v malé útulné učebně, ve které to svádí k diskuzi.
Já jsem na 100 % spokojená a moc této autoškole děkuju :-)
vloženo: 14. ledna 2016
vložil: Míša Křížková, emailová adresa nezveřejněna


POZOR, následující hodnocení je více než rok staré:

   Nejlepší autoškola v Praze. Rozhodne nelituji, ze jsem si vybrala právě tuto autoškolu. Přístup byl skvělý a pan učitel Smola měl velice pozitivní a přátelský přístup. Lip jsem si vybrat nemohla, vřele doporučuji!

vloženo: 14. ledna 2016
vložil: Martina Malátová,


POZOR, následující hodnocení je více než rok staré:

   Bohužel jsem byl žákem této autoškoly jenom krátce,žádal jsem o navrácení řidičského průkazu,tudíž jsem absolvoval pouze kondiční jízdu a testy.Každopádně oba instruktoři jsou velcí sympaťáci a bylo poznat,že je tato práce baví.Nemažou med kolem huby.Jsou to profíci, chovají se ke všem žákům vstřícně a ochotně poradí.
vloženo: 19. prosince 2015
vložil: jméno nezveřejněno, emailová adresa nezveřejněna


POZOR, následující hodnocení je více než rok staré:

   Celkovy vycvik byl super! Lidsky pristup lektoru, dobra vybavenost autoskoly a auta, v kterych se trenovalo byly supeova. Skvela priprava i na testy a psychycka podpora pri nich!:)
vloženo: 19. prosince 2015
vložil: Marek Pokorný,


POZOR, následující hodnocení je více než rok staré:

   Musím přiznat, že po historkách o ostatních autoškolách od kamarádů jsem měl z autoškoly celkem strach.

Ten mě nicméně velmi rychle přešel. Jednání, časová přizpůsobivost i rychlost kurzu byly zcela nad moje očekávání.

Pan Kříž byl za volantem klidný, nezvyšoval hlas, na chyby člověka upozornil. prostě co víc si přát.

Doporučuji všem.

ZB
vloženo: 8. prosince 2015
vložil: zikmund, emailová adresa nezveřejněna


POZOR, následující hodnocení je více než rok staré:

   Jsem rád že jsem mohl absolvovat výcvik právě v autoškole P+R, od kamarádů jsem kolikrát slyšel že v autoškolách kde byly oni, by mohl být třeba o něco lepší přístup.
U mě nikoliv, byl jsem zcela zpokojen, a tuto autoškolu určitě dále doporučím.
vloženo: 28. listopadu 2015
vložil: Martin Zelenka, emailová adresa nezveřejněna


POZOR, následující hodnocení je více než rok staré:

   Super autoškola.
vloženo: 27. listopadu 2015
vložil: jméno nezveřejněno, emailová adresa nezveřejněna


POZOR, následující hodnocení je více než rok staré:

   Jsem moc ráda, že jsem se rozhodla právě pro tuto autoškolu. Přístup instruktora byl skvělý, na všem se dalo domluvit, nic nebyl problém. Na zkoušky skvěle zodpovědně připravil. Děkuji!
vloženo: 27. listopadu 2015
vložil: anonym - jméno nevyplňeno, emailová adresa nevyplněna


POZOR, následující hodnocení je více než rok staré:

   Byl jsem nadšen už od prvního vsednutí za volant. Kantor (Petr Smola) mne již od začátku nešetřil a tak jsem si stihl vyzkoušet velkou škálu problémových situací za provozu, s jeho asistencí a příjemným hlasem po pravici. Občas utrousil i nějaký ten kvalitní ftip či historku. Bohužel jsem se nemohl účastnit teoretických hodin kvůli škole, avšak myslím, že ani ty by nezměnily můj kladný názor na tuto Autoškolu. Před zkouškami jsem cítil pouze klasický stres před testem, nepřipravenost nebyla na místě. Nenapadá mne žádné mínus, které by stálo za zmínku. Bez sebemenšího váhání bych tuto autoškolu doporučil všem.
vloženo: 26. listopadu 2015
vložil: František Felix, emailová adresa nezveřejněna


POZOR, následující hodnocení je více než rok staré:

   Velmi příjemný,ochotný a vstřícný pan Smola.
Autoškolu P+R všem doporučuji! Skvělá zkušenost :)
vloženo: 26. listopadu 2015
vložil: Jakeš, emailová adresa nezveřejněna


POZOR, následující hodnocení je více než rok staré:

   Jsem spokojená, zkoušky jsem složila bez větších problémů na první pokus, líbilo se mi, že jsem již od první hodiny jezdila v provozu a rozhodně bych autoškolu doporučila ostatním. Cena mi přijde velmi dobrá a přístup také - když jsem se rozhodla získat řidičský průkaz, představovala jsem si to nějak takhle.
vloženo: 5. listopadu 2015
vložil: jméno nezveřejněno, emailová adresa nezveřejněna


POZOR, následující hodnocení je více než rok staré:

   Již delší dobu jsem váhala jakou autoškolu v Praze zvolit, až jsem narazila na tuto, která mě velice zaujala a i díky všem kladným recenzím jsem se pro ní rozhodla. Rozhodně to byla nejlepší volba. Jezdila jsem s Petrem a nemohu si ho vynachválit. Milý, vstřícný a hlavně klidný, a i když jsem kolikrát udělala opravdu velkou chybu, nikdy na mě nezařval. Skvěle mě připravil ke zkouškám, které jsem udělala na první pokus :) Tuto autoškolu rozhodně doporučuji!!
vloženo: 5. listopadu 2015
vložil: Olga,


POZOR, následující hodnocení je více než rok staré:

   Dlouho jsem váhala, kterou autoškolu na Praze 7 si zvolit a volba nakonec padla na Autoškolu P+R kvůli jejímu kladnému hodnocení žáky. A musím říct, že jsem se nezklamala. Pan instruktor Kříž je velmi trpělivý, vše v klidu vysvětluje a umí povzbudit. Také jeho hodiny teorie byly přínosné.
Díky za to.
Takže: jednoznačně doporučuji

vloženo: 5. listopadu 2015
vložil: Zdena Wiendlová, emailová adresa nezveřejněna


POZOR, následující hodnocení je více než rok staré:

   Individuální přístup, který je obohacen kvalitou nejen instruktorů, ale i výukou teoretických dovedností. Doporučuji tuto autoškolu.
vloženo: 23. října 2015
vložil: jméno nezveřejněno, emailová adresa nezveřejněna


POZOR, následující hodnocení je více než rok staré:

   Autoškolu jsem si vybral kvůli blízkosti k mému bydlení, a udělal jsem správně. Škola je naprosto vynikající. Měl jsem u jízd Petra Smolu, a bylo fakt vidět, že člověk je profík. Nejen tím, že je trpělivý a dobře vysvětluje látku, ale taky za těch 14 výuk vás provede všemi možnými situacemi, které pak potkáte v praxi. Začnete klasickým rozjížděním, a budete mít šanci si vyzkoušet slalom, jízdu po silnicích, jízda po centru Prahy atd atp... Byly jsme dokonce a na auto myčce, což se fakt hodí pro ty, co auto v životě neměli(jako já). V porovnání s autoškolami, které absolvovali moji kamarádi, je to naprosto o dost lepší. Třeba kamarádka absolvovala nějakou na Zličíně, a tam fakt nic jiného nedělala, než cvičila jednu část města dokola.

Takže dlouhá povídka krátce: DOPORUČUJI.

Dmitry Avgustis
vloženo: 22. října 2015
vložil: Dmitry Avgustis, emailová adresa nezveřejněna


POZOR, následující hodnocení je více než rok staré:

   Je to levná a super autokšola. super lidi a milý a hodně trpělivý instruktoři a užasný přístup :)
vloženo: 17. října 2015
vložil: David Slabý,


POZOR, následující hodnocení je více než rok staré:

   Je to levná a super autokšola. super lidi a milý a hodně trpělivý instruktoři a užasný přístup :)
vloženo: 17. října 2015
vložil: anonym - jméno nevyplňeno, emailová adresa nevyplněna


POZOR, následující hodnocení je více než rok staré:

   Bol som nadmieru spokojný s touto autoškolou. Páčil sa mi profesionálny prístup inštruktorov, ale hlavne pohodová atmosféra.
vloženo: 17. října 2015
vložil: jméno nezveřejněno, emailová adresa nezveřejněna


POZOR, následující hodnocení je více než rok staré:

   Autoškola P+R je přátelská, skvělý přístup a učitelé není třeba vychvalovat prostě na jedničku.
vloženo: 14. října 2015
vložil: Vojtěch Kulda, emailová adresa nezveřejněna


POZOR, následující hodnocení je více než rok staré:

   Skvělý milý přístup, levnější varianta, ale 100% připravenost. Mohu jedině doporučit :)
vloženo: 13. října 2015
vložil: Denisa,


POZOR, následující hodnocení je více než rok staré:

   výcvik byl perfektní,nemužu si stěžovat...učitel Roman vstřícnej a vždycky mi pomoh když sem si s něčím zrovna nevěděl radu. rozhodně si myslim že P+R stojí za to.
vloženo: 13. října 2015
vložil: Jirka,


POZOR, následující hodnocení je více než rok staré:

   Autoškolu P+R hodnotím na výbornou. Ve svém okolí se jedná o bezkonkurenční autoškolu. Poměr cena/kvalita je dobrá. Učitelé jsou příjemní, ale také přísní. Upozorní vás na vaše chyby.

Jednoznačně se jedná o autoškolu, ve které vás připravý vyjet do každodenního provozu.
vloženo: 6. října 2015
vložil: jméno nezveřejněno, emailová adresa nezveřejněna


POZOR, následující hodnocení je více než rok staré:

   Autoškolu jsem si vybrala zejména kvůli tomu, že byla blízko místa, kde pracuji. Byla jsem příjemně překvapena pozitivním přístupem lektorů a srozumitelností výkladů (a také hodně velkou trpělivostí..:)). Zároveň je skvělá i cena - v poměru kvalita/cena je kurz opravdu dost cenově výhodný, zejména pro studenty :) Na kvalitě výuky si v této autoškole zakládají. Jen doporučuji!
vloženo: 29. září 2015
vložil: Veronika Ž., emailová adresa nezveřejněna


POZOR, následující hodnocení je více než rok staré:

   Nejlepší autoškola
vloženo: 20. září 2015
vložil: Nguyen Vuong Thien, emailová adresa nezveřejněna


POZOR, následující hodnocení je více než rok staré:

   Dobrý den,

Autoškolu P+R mohu všem bez váhání doporučit :)
Vše proběhlo naprosto bez problémů.Učil mě Roman Kříž, který byl od začátku do konce trpělivý, spolehlivý a hlavně pohodář, který mi vše řekl narovinu a v klidu, takže za mě naprostá spokojenost :) Myslím, že jsou tam dohromady 3 učitelé a všichni jsou OK. Soudím podle toho co jsem slyšel od ostatních žáků.Ještě jednou ti za vše děkuju Romane! Verbuju k Vám nové lidi ;)
vloženo: 18. září 2015
vložil: Jiří Voháňka,


POZOR, následující hodnocení je více než rok staré:

   S mým učitelem jsem byl naprosto spokojený. Vždy jsem se těšil na jízdy a i teorie me bavila. Moc jsem si to užil a poměr kvalita cena je velmi dobra oproti jiným autoskolam
vloženo: 18. září 2015
vložil: anonym - jméno nevyplňeno, emailová adresa nevyplněna


POZOR, následující hodnocení je více než rok staré:

   Jezdil jsem s Petrem Smolou a musím říct, že si neumím představit lepšího učitele. Lidsky férový a pohodový chlap, co se vždy přizpůsobí vašim potřebám, v autě náročný a nekompromisní, naučí vás řídit, ne jen projí zkouškou. Potřebné věci vysvětluje znovu a znovu a znovu, tolikrát, kolikrát je potřeba. 100% doporučení!
vloženo: 18. září 2015
vložil: AJ, emailová adresa nezveřejněna


POZOR, následující hodnocení je více než rok staré:

   Celý průběh kurzu v autoškole se mi líbil, přístup instruktorů byl velice příjemný a všehny jízdy i teorie byli v klidu a bez zbytečného stresu.
Rozhodně bych autoškolu doporučila.
vloženo: 27. července 2015
vložil: jméno nezveřejněno,


POZOR, následující hodnocení je více než rok staré:

   k hodnocení nemám co dodat, výborná volba
vloženo: 24. července 2015
vložil: Eva Danihelková,


POZOR, následující hodnocení je více než rok staré:

   Skvělý přístup, rychlé a spolehlivé učení... jasná volba cenově i pocitově.
vloženo: 22. července 2015
vložil: Lukáš Zahrádka,


POZOR, následující hodnocení je více než rok staré:

   Autoškolu P+R mohu jedině doporučit.

- časová flexibilita
- klidný přístup k výuce
- zkušení instruktoři
- profesionální přístup

= celková spokojenost
vloženo: 18. června 2015
vložil: Nikol, emailová adresa nezveřejněna


POZOR, následující hodnocení je více než rok staré:

   Vynikající individuální přístup, rozumné ceny, skupinová sleva. Naprostá spokojenost.
vloženo: 12. června 2015
vložil: jméno nezveřejněno, emailová adresa nezveřejněna


POZOR, následující hodnocení je více než rok staré:

   Tuto školu hodnotím velmi kladně, oba učitelé byli velmi vstřícní a laskaví. Na moje dotazy trpělivě odpovídali. Jsem ráda, že jsem do této autoškoly mohla chodit.
vloženo: 11. června 2015
vložil: jméno nezveřejněno, emailová adresa nezveřejněna


POZOR, následující hodnocení je více než rok staré:

   Během dvou měsíců mě pan Petr Smola připravil ke zkouškám, které jsem na první pokus vykonal, což asi mluví samo za sebe. Jeho přístup se dá popsat jako přátelský, ale přísný. Rád si vymýšlel těžké situace a chytáky, protože těžko na cvičišti, lehko na bojišti. Nic vám neodpustí, ale vždy se s ním dobře zasmějete! :) Tahle autoškola je asi ta nejlepší volba jakou máte!
vloženo: 11. června 2015
vložil: Ota, emailová adresa nezveřejněna


POZOR, následující hodnocení je více než rok staré:

   profesionální přístup, líp jsem si nemohla vybrat!
vloženo: 10. června 2015
vložil: jméno nezveřejněno, emailová adresa nezveřejněna


POZOR, následující hodnocení je více než rok staré:

   Tato autoškola nabízí vše co má. Přístup instruktorů je fantastický a jejich trpělivost nezměrná. Nikdy jsem neslyšela, že by někdo řval a nebo snad nadával. Naopak, když jsem nějakou situaci vyhodnotila chybně, bylo mi vysvětleno normální srozumitelnou cestou co se děje s tím autem a jak by to mělo být správně. Nikdy v ničem nebyl problém. Rozhodně doporučuji.
vloženo: 10. června 2015
vložil: Tereza Angelovič, emailová adresa nezveřejněna


POZOR, následující hodnocení je více než rok staré:

   Skvělý výcvik v řízení i teoretické hodiny, v autoškole P+R nic nepodceňují a na zkoušky připraví opravdu kvalitně. Instruktor Petr Smola je klidný, trpělivý a stále odlehčuje atmosféru svými vtípky. DOPORUČUJI ;)

vloženo: 10. června 2015
vložil: Šárka Maťochová, emailová adresa nezveřejněna


POZOR, následující hodnocení je více než rok staré:

   Dobrá možnost domluvy, vše vysvětlí, pohodový ale zodpovědný přístup. Určitě bych doporučil.
vloženo: 20. května 2015
vložil: jméno nezveřejněno, emailová adresa nezveřejněna


POZOR, následující hodnocení je více než rok staré:

   Výborná autoškola, perfektní přístup.
100% spokojenost.
vloženo: 13. května 2015
vložil: Pavel,


POZOR, následující hodnocení je více než rok staré:

   Individuální lidský přístup, výborní instruktoři, super cena, pěkná auta a zkoušky napoprvé. To je skvěle namíchaný koktejl kvalitní autoškoly. Všem DOPORUČUJI !!!
vloženo: 5. května 2015
vložil: jméno nezveřejněno, emailová adresa nezveřejněna


POZOR, následující hodnocení je více než rok staré:

   Autoškola byla díky ochotnému, trpělivému a v jisté míře i hodnému instruktorovi celkem jednoduchá. Naučil mě teorii tak že jsem testy dal na 100% během 6-ti minut a v praktické zkoušce neměl pan inspektor jedinou připomínku. Tudíž mohu jen doporučit. :)
vloženo: 18. dubna 2015
vložil: Jakub Jičínský,


POZOR, následující hodnocení je více než rok staré:

   Oba instruktoři jsou lidsky moc fajn pánové, mela jsem tu cest jezdit s panem Křížem, který je neskutečné trpělivý a pohodovy clovek. Slyšela jsem i o hruzostrasnych instruktorech pánové muj nazor změnili a celkový pohled na autoskolaky vyvratili.pri jízdách jsem se cítila moc fajn a na zkoušky jsem byla si myslim dostatečně přípravena.Ze jsem dala zkoušky diky bohu na poprve o tom svedci.Tuto autoskolu mohu jen a jen všem doporučit. Neni se čeho bát a hodne zdaru všem na silnicich :-)
vloženo: 17. dubna 2015
vložil: Sandra,


POZOR, následující hodnocení je více než rok staré:

   Přístup lektorů je profesionální a na zkoušky připravují dostatečně. Lektoři se s vámi vstřícně na čemkoliv domluví a vše trpělivě vysvětlí.
vloženo: 17. dubna 2015
vložil: jméno nezveřejněno, emailová adresa nezveřejněna


POZOR, následující hodnocení je více než rok staré:

   Nejlepší autoškola,kterou jsem si mohla vybrat.Vynikající přístup k žákům,cena,výklad teorie,jízdy,příprava ke zkouškám,vstřícnost a trpělivost instruktorů.Určitě bych všem,kteří vybírají autoškolu doporučila P+R.Jako trémistka a ještě k tomu blondýna:)) jsem díky instr.P.S. dnes úspěšne udělala jízdy:) Přeju autoškole víc a víc nás spokojných žáků..
vloženo: 26. března 2015
vložil: B.Danielová,


POZOR, následující hodnocení je více než rok staré:

   Důvodem výběru této autoškoly byla příznivá cena a
měl jsem jí "hned za rohem". Oba lektoři byli super, kvalita a profesionalita. Doporučuji pana Petra S. Byl jsem nadmíru spokojen.

Rozhodně doporučuji a přeji autoškole hodně bezpečných jízd a naučených žáků!

Marek
vloženo: 26. března 2015
vložil: Marek,


POZOR, následující hodnocení je více než rok staré:

   Výborná autoškola
vloženo: 26. března 2015
vložil: Vladislav Syrový,


POZOR, následující hodnocení je více než rok staré:

   jo byl sem pripraveni na testy.
vsechno se mi libilo.
ano poradilbych tuto autoškolu.
vloženo: 22. března 2015
vložil: jméno nezveřejněno,


POZOR, následující hodnocení je více než rok staré:

   ...rozhodně doporučuju!
vloženo: 26. února 2015
vložil: jméno nezveřejněno,


POZOR, následující hodnocení je více než rok staré:

   Lidský přístup, srozumitelně probraná teorie, důraz na kvalitu jízd (naučí vás řídit v Praze, v různých situacích a místech), učitelé pohodáři (fakt na vás nikdo nebude řvát). Za mě jednoznačně doporučuji, neměnila bych. Řidičák jsem dala na poprvé. Takže potvrzuji, že v téhle autoškole naučí řídit i blondýnku =) Good luck! =)
vloženo: 20. února 2015
vložil: Iren, emailová adresa nezveřejněna


POZOR, následující hodnocení je více než rok staré:

   Jedná se o opravdu vynikající autoškolu, jak přístupem instruktorů k žákům, tak cenou. Instruktoři jsou příjemní a vstřícní. Opravdu doporučuji!
vloženo: 18. února 2015
vložil: David Hájek, emailová adresa nezveřejněna


POZOR, následující hodnocení je více než rok staré:

   Doporučuji.
vloženo: 25. ledna 2015
vložil: Andrea Janatková,


POZOR, následující hodnocení je více než rok staré:

   Velmi vřelý přístup, flexibilní termíny jízd, smysluplná výuka i jízdy. Vše v pořádku, 100% spokojenost.
vloženo: 21. ledna 2015
vložil: jméno nezveřejněno, emailová adresa nezveřejněna


POZOR, následující hodnocení je více než rok staré:

   Byla jsem s celou výukou - jak teoretickou tak praktickou - velice spokojená a cítila jsem se dobře připravená na výkonání zkoušek. Všem tuto autoškolu vřele doporučuji.
vloženo: 21. ledna 2015
vložil: anonym - jméno nevyplňeno, emailová adresa nevyplněna


POZOR, následující hodnocení je více než rok staré:

   Naprosto výborný přístup. Doporučuji všem!
vloženo: 21. ledna 2015
vložil: Petr,


POZOR, následující hodnocení je více než rok staré:

   V autoškole ke mě byli velmi vstřícní, vše čemu jsem nerozuměla mi bez okolků vysvětlili a dobře mě připravili na jízdy. doporučuji
vloženo: 11. ledna 2015
vložil: Ludvíková, emailová adresa nezveřejněna


POZOR, následující hodnocení je více než rok staré:

   Vše probíhá v klidu a pohodě. Člověk se naučí řídit, tuto autoškolu vřele doporučuji.
vloženo: 28. prosince 2014
vložil: Kateřina,


POZOR, následující hodnocení je více než rok staré:

   Příjemný přístup instruktora, jak v autě, tak v učebně. Na zkoušky byla příprava bez jakýchkoliv problémů.
vloženo: 23. prosince 2014
vložil: jméno nezveřejněno, emailová adresa nezveřejněna


POZOR, následující hodnocení je více než rok staré:

   Určitě doporučuji, autoškola splňuje vše, co od ní lze očekávat. Dostanete základy a přípravu na zkoušky (to vše v přátelské atmosféře) a vyjezdit se už musíte sami.:)
vloženo: 17. prosince 2014
vložil: Tereza N., emailová adresa nezveřejněna


POZOR, následující hodnocení je více než rok staré:

   Nemohu jinak, než doporučit. Velmi trpěliví instruktoři. Vše vysvětlí, pokud je třeba, něco zopakují i 10x. Byla jsem maximálně spokojena - jízdy jsem zvládla napoprvé, ale to si nemyslím, že je podstatné. Časově mi instruktor vždy vyšel vstříc. Pokud Vám něco nejde, stačí říct a instruktor s Vámi rád zopakuje, natrénuje.

Takže všem jedině doporučuji! :)
vloženo: 6. prosince 2014
vložil: Michaela Pelikánová,


POZOR, následující hodnocení je více než rok staré:

   Učitelé jsou hodní, trpěliví a vyborně připraví na zkoušky. Rozhodně DOPORUČUJI!!!
vloženo: 6. prosince 2014
vložil: jméno nezveřejněno, emailová adresa nezveřejněna


POZOR, následující hodnocení je více než rok staré:

   Autoškolu P+R rozhodně doporučuji. Instruktor vycházeli vstříc a při jízdách byl klidný, vysvětloval a opravdu naučil. Jsem vážně antitalent, ale díky tomuhle přístupu ze mě dostal maximum a jízdu jsem udělala napoprvé. Takže není vůbec na co si stěžovat. I teorie byly přínosné a cenově je kurz také velmi slušný.
Ještě jednou děkuji.
vloženo: 4. prosince 2014
vložil: Drahovzalová, emailová adresa nezveřejněna


POZOR, následující hodnocení je více než rok staré:

   Byla jsem velice spokojená, určitě doporučuji :)
vloženo: 3. prosince 2014
vložil: jméno nezveřejněno, emailová adresa nezveřejněna


POZOR, následující hodnocení je více než rok staré:

   Výborný přístup, příjemní instruktoři, kteří vše vysvětlí. Vzhledem k poloze se jezdí také ve větším, tudíž stresovějším provozu, což je do budoucna jedině dobře. 100% doporučuji!
vloženo: 24. listopadu 2014
vložil: Filip, emailová adresa nezveřejněna


POZOR, následující hodnocení je více než rok staré:

   Velmi kvalitní výuka a fajn přístup.
Určitě bych autoškolu doporučil.
vloženo: 21. listopadu 2014
vložil: anonym - jméno nevyplňeno, emailová adresa nevyplněna


POZOR, následující hodnocení je více než rok staré:

   Rozhodně doporučuji.
vloženo: 21. listopadu 2014
vložil: anonym - jméno nevyplňeno, emailová adresa nevyplněna


POZOR, následující hodnocení je více než rok staré:

   Nejlepší přístup k žákum,klidní učitelé..
vloženo: 21. listopadu 2014
vložil: anonym - jméno nevyplňeno, emailová adresa nevyplněna


POZOR, následující hodnocení je více než rok staré:

   Sympatičtí instruktoři s velmi dobrým přístupem, vše vysvětlí, vždy rádi odpoví na dotazy, popřípadně vysvětlí co žákovi není jasné. Celý kurz vás připravují na zkoušky, upozorňují na věci které komisař zkouší, vždy vám výjdou vstříc když si potřebujete něco procvičit (parkování atp.). Rozhodně nelituji, velmi dobrá cena a mohu doporučit každému.
vloženo: 21. listopadu 2014
vložil: Jakub, emailová adresa nezveřejněna


POZOR, následující hodnocení je více než rok staré:

   Lidský přístup a kvalitní učitelé, autoškolu doporučuji.
vloženo: 21. listopadu 2014
vložil: Kryštof, emailová adresa nezveřejněna


POZOR, následující hodnocení je více než rok staré:

   Cena kurzu je asi jedna z nejlevnějších v Praze. Přístup k žákům je výborný - nikdo na Vás nekřičí a nijak Vás neshazuje. Naopak je s instruktory legrace :)a to i na teoretických hodinách.

Zkouška jsem udělal na poprvé a to jak tu písemnou tak i závěrečnou jízdu. Vzhledem, k tomu, že jsme nikdo doma auto neměli tak to považuji za malý zázrak. Nicméně bych chtěl jak Romanovi tak Petrovi poděkovat za trpělivost a ochotu pomoci. Děkuji :)
vloženo: 7. listopadu 2014
vložil: Matouš Janda,


POZOR, následující hodnocení je více než rok staré:

   Nemam co vytknout. Bezvadny kolektiv a misto autoskoly, sluzby.
vloženo: 8. října 2014
vložil: anonym - jméno nevyplňeno, emailová adresa nevyplněna


POZOR, následující hodnocení je více než rok staré:

   Bola som veľmi spokojná s prístupom v tejto autoškole, ak by som si mala vybrať, tak znova k nim. Pán Kříž je veľmi trpezlivý a výborný učiteľ. Na čase jázd sme sa stále dohodli a prisposobili sa mi. Možem len ODPORÚČAŤ !!!
vloženo: 7. října 2014
vložil: Zuzana Jajková, emailová adresa nezveřejněna


POZOR, následující hodnocení je více než rok staré:

   Tuto autosklolu jsem si vybrala kvuli cene i kvuli hodnoceni ude.ucitele jsou vstricni,ochotni., bez jakehokoli kriku vse vysvetli, reknou chyby a tak i zaverecky probihaji vklidu testy jsou brnkacka a jizdy se taky nechaji.ja jsem stresova a dala jsem to napoprve, ikdyz predposl.jizda me o tom nepresvedcila:)

vloženo: 6. října 2014
vložil: kamila makovco a,


POZOR, následující hodnocení je více než rok staré:

   S průběhem celého průběhu výcviku jsem byl naprosto spokojený. Tato autoškola vás dokáže opravdu dobře připravit, děkuji instruktorovi p. Křížovi za velice pečlivý přístup.
vloženo: 2. října 2014
vložil: jméno nezveřejněno, emailová adresa nezveřejněna


POZOR, následující hodnocení je více než rok staré:

   Kurz v autoškole jsem absolvovala během léta. Přístup instruktora byl skvělý a kurz probíhal bez problémů. Časově se dalo vše domluvit, podle potřeby a jízdy jsem stihla během měsíce a půl. Zkoušky jsem na poprvé neudělala-ale vzhledem k tomu, že komisař vyhodil polovinu lidí, nebyla to až taková katastrofa.
Na podruhé už byli zkoušky v pohodě.
Celkově si nelze na nic stěžovat. Instruktoři byli velmi příjemní a hodiny probíhaly v naprostém klidu. Na každou hodinu jsem se mohla těšit.
Autoškolu můžu určitě všem doporučit.
vloženo: 23. září 2014
vložil: Tereza Rohanová,


POZOR, následující hodnocení je více než rok staré:

   Příjemný instruktor, žádný problém s domlouváním jízd. Výborná příprava na závěrečný test. Doporučil bych každému.
vloženo: 19. září 2014
vložil: jméno nezveřejněno, emailová adresa nezveřejněna


POZOR, následující hodnocení je více než rok staré:

   Do této autoškoly jsem chodila nedávno. Zkoušky jsem udělala hned na poprvé a to jen díky mému instruktorovi (S.P.), který byl po celou dobu mé výuky : milý, příjemný,velmi laskavý, především klidný a nechybělo ani trochu toho humoru.Co jsem potřebovala mi vysvětlil a hlavně mu patří mé velké DÍK za to, že mě to naučil,protože to budu potřebovat celý život. Pokaždé jsem šla na hodiny natěšená. A když se stalo, že jsem neměla zrovna super náladu, na konci jsem vystupovala z auta s úsměvem na tváři..x)) I druhý pan instruktor byl fajn, jen jsem se s ním neviděla tak často. Cenově taky super, opravdu si nemůžu na nic ztěžovat! Jedním slovem : všem DOPORUČUJI !! D.S.
vloženo: 12. září 2014
vložil: Diana,


POZOR, následující hodnocení je více než rok staré:

   Na jízdy u pana Kříže jsem se vždy velmi těšil a vnímal jsem je jako skvělé odreagování. Domluva s panem Křížem vždy proběhla bez problémů. On i jeho kolega jsou velmi milí lidé, avšak zároveň specialisté ve svém oboru.
Š.G. :-)
vloženo: 2. září 2014
vložil: jméno nezveřejněno, emailová adresa nezveřejněna


POZOR, následující hodnocení je více než rok staré:

   Perfektni pristup k zakum,na nic si nehrajou.instruktori byli prijemny,vse vam vysvetli,pokud neco udelate spatne nervou (coz treba u konkurence,kde byl bratr bylo pry bezne)

Za tu kvalitu,kterou nabizi je cena velice hezka .
Kdyz se mne nekdo zepta,kam ma jit do autoskoly tak jednoznacne reknu ,ze do autoskoly p+r :)
vloženo: 2. září 2014
vložil: jméno nezveřejněno, emailová adresa nezveřejněna


POZOR, následující hodnocení je více než rok staré:

   Byl jsem naprosto spokojen, ve všem mi vyhověli a můžu jen doporučit.
vloženo: 9. srpna 2014
vložil: aleš ,


POZOR, následující hodnocení je více než rok staré:

   Nejlepsi autoskola, kterou jsem si mohla za tak vyhodnou cenu vybrat! Nemuzu nalezt zadne minus, doporucuji vsem. Preju teto autoskole vse nejlepsi do budoucna, jsou super.
vloženo: 5. srpna 2014
vložil: anonym - jméno nevyplňeno, emailová adresa nevyplněna


POZOR, následující hodnocení je více než rok staré:

   Byla jsem velice spokojena a urcite doporucuji.
vloženo: 5. srpna 2014
vložil: Tereza, emailová adresa nezveřejněna


POZOR, následující hodnocení je více než rok staré:

   Do autoškoly jsem přišla v polovině kurzu, když jsem přestupovala z jiného města. Autoškola se mě skvěle ujala, s ničím nebyl problém. Za týden jsem již jezdila v autě. Pan instruktor byl velmi milý a klidný, což mi dodávalo také klidu na jízdu. Měl velkou trpělivost a velmi mi pomohl se připravit na závěrečné zkoušky. Osobní a individuální přístup byl pro mě ideální. Zkoušky jsem absolvovala napoprvé. Tuto autoškolu mohu jenom doporučit. Myslím, že po jejím absolvováním se budete do auta vždy těšit. Tak jako já. A. M.
vloženo: 22. července 2014
vložil: Alena Mikulíková, emailová adresa nezveřejněna


POZOR, následující hodnocení je více než rok staré:

   Vřele doporučuji všem! Jsou velice ochotní, milý, profesionální!
vloženo: 16. července 2014
vložil: anonym - jméno nevyplňeno, emailová adresa nevyplněna


POZOR, následující hodnocení je více než rok staré:

   Nemám s čím porovnat, ale byl jsem spokojen a pokud bych si měl vybrat znovu, zvolil bych stejně. Navíc patří k těm levnějším a s osobním přístupem. Děkuji, učení u Vás mě bavilo.
vloženo: 14. července 2014
vložil: Hedánek, emailová adresa nezveřejněna


POZOR, následující hodnocení je více než rok staré:

   Nemám s čím porovnat, ale byl jsem spokojen a pokud bych si měl vybrat znovu, zvolil bych stejně. Navíc patří k těm levnějším a s osobním přístupem. Děkuji, učení u Vás mě bavilo.
vloženo: 14. července 2014
vložil: anonym - jméno nevyplňeno, emailová adresa nevyplněna


POZOR, následující hodnocení je více než rok staré:

   Rád bych poděkoval za možnost absolvovat výuku v autoškole P + R, zvláštní poděkování pak zaslouží pan učitel P. Smola, který svým profesionálním a zároveň přátelským přístupem přispěl velkou měrou k tomu, že jsem závěrečnou zkoušku zvládl s přehledem na první pokus. Autoškolu P + R doporučuji na 100%.

S pozdravem Luděk K.
vloženo: 7. července 2014
vložil: Luděk Kotík, emailová adresa nezveřejněna


POZOR, následující hodnocení je více než rok staré:

   Velká spokojenost, přátelský přístup, trpělivost a bezproblémová komunikace. Pan Smola se vždy časově přizpůsobil mým možnostem a na zkoušky jsem byla připravena více než dobře. Tuto autoškolou mohu jen doporučit.
vloženo: 7. července 2014
vložil: Zemánková,


POZOR, následující hodnocení je více než rok staré:

   Autoškolu P+R doporučuji.
vloženo: 20. června 2014
vložil: anonym - jméno nevyplňeno, emailová adresa nevyplněna


POZOR, následující hodnocení je více než rok staré:

   Celý kurz probíhal v pořádku, přístup obou instruktorů je super.
Na hodiny sem chodila ráda, protože sem věděla, že mě nečeká nic hrozného.
Na zkoušky sem byla připravena více než dobře. Autoškolu P+R vřele doporučuju.

Nikola
vloženo: 3. června 2014
vložil: anonym - jméno nevyplňeno, emailová adresa nevyplněna


POZOR, následující hodnocení je více než rok staré:

   Romane už si nepiš hodnocení je to vidět :)
vloženo: 21. května 2014
vložil: Kříž Roman, emailová adresa nezveřejněna


POZOR, následující hodnocení je více než rok staré:

   V Autoškole P+R se doopravdy naučíte řídit. Žák je pro ně vždy na prvním místě. Jízdy si domluvíte individuálně podle vašich potřeb.
Pan Smola nemá problém vysvětlit znova již stokrát předtím vysvětlené. Nemusíte se bát, nekřičí, nedělá žádné hloupé vtipy a na tom, abyste se naučili řídit co nejlíp, mu opravdu záleží.
vloženo: 19. května 2014
vložil: Agata, emailová adresa nezveřejněna


POZOR, následující hodnocení je více než rok staré:

   Celý kurz probíhal velmi přátelsky, instruktor byl trpělivý, časově flexibilní, přizpůsobivý, dochvilný, když jsem něco posral nikdy nebyl zlý, nikdy neřval, ani když jsem v zácpě vrazil do dodávky s koulí. Při jízdě komentoval všechny chyby, dokola vám říkal co děláte špatně, takže jste na konci nedělali téměř žádné chyby. Do autoškoly jsme se přihlásili s šesti kamarády a všichni jsme zkoušku splnili napoprvé, což se nestává, navíc jsme dostali hromadnou slevu. Jestli se rozhodujete do které autoškoly jít, tuto Vám velmi vřele doporučuji.
vloženo: 26. dubna 2014
vložil: jméno nezveřejněno, emailová adresa nezveřejněna


POZOR, následující hodnocení je více než rok staré:

   Oceňuju hlavně celkový přístup a to, že celý kurs probíhal bez problémů a v pohodě.
vloženo: 24. dubna 2014
vložil: jméno nezveřejněno,


POZOR, následující hodnocení je více než rok staré:

   Zkoušky probíhaly v klidu a do autoškoly jsem chodil pokaždé rád. Zkoušky jsem dal na napoprvé což svědčí o tom, že autoškola dokáže dobře připravit. Jen je třeba se při zkouškách obrnit trpělivostí a čekat než na vás přijde řada. Autoškolu bych rozhodně doporučil dál.
vloženo: 23. dubna 2014
vložil: Michal,


POZOR, následující hodnocení je více než rok staré:

   Byl jsem velmi spokojen s celým kurzem, obzvláště s trpělivým a přátelským přístupem. Do autoškoly jsem docházel rád a s nadšením. Rád bych obzvláště poděkoval panu instruktoru Petru Smolovi. Všem doporučuji tuto autoškolu. Děkuji.
Nader
vloženo: 23. dubna 2014
vložil: Nader , emailová adresa nezveřejněna


POZOR, následující hodnocení je více než rok staré:

   Výborná autoškolá, skvělí instrukotoři, kteří vědí co dělají.
vloženo: 23. dubna 2014
vložil: jméno nezveřejněno, emailová adresa nezveřejněna


POZOR, následující hodnocení je více než rok staré:

   Skvělý přístup, trpělivost instruktorů. Dobrá teoretická i praktická příprava, na zkoušky jsem byl připraven naprosto dostatečně. Autoškolu P+R bych určitě doporučil všem. Cena je také skvělá.
vloženo: 22. dubna 2014
vložil: Martin,


POZOR, následující hodnocení je více než rok staré:

   Velmi tuto autoskolu doporucuji. Nedockate se zadnych nadavek, jen vstricneho a ochotneho pristupu. Velmi trpelivy instruktor, ktery se snazi vse vysvetlit, a ne sve zaky ponizit. Naprosta spokojenost.
vloženo: 12. dubna 2014
vložil: Nina, emailová adresa nezveřejněna


POZOR, následující hodnocení je více než rok staré:

   Tuto autošklu jsem si vybral hlavně kvůli ceně za kurzy. Bylo to super a na každou jízdu jsem se těšil. Instruktoři se snaží vyjít vstříc žákům co se týče výuky, jízd i zkouškám. Doporučuji !!!
vloženo: 12. dubna 2014
vložil: David,


POZOR, následující hodnocení je více než rok staré:

   Dnes jsem udelala zaverecne zkouky a rikam si, ze mi budou chybet jizdy s panem instruktorem Smolou. Celou dobu meho vycviku byl vstricny, ochotny a pri mych castych chybach v provozu velice klidny. Vsechny chyby mi byly vzdy na konci jizdy objasneny a ja tak mohla sve ridicske vykony zdokonalovat. Dekuji a autoskolu P+R doporucuji!!
vloženo: 21. března 2014
vložil: Bara Cerna, emailová adresa nezveřejněna


POZOR, následující hodnocení je více než rok staré:

   Nikdy vživotě jsem auto neřídil, neuměl se rozject, neměl zkrátka možnosti vyzkoušet si to před absolvováním kurzu, po 28 hodinách v autoškole P+R jsem uměl v podstatě vše, co je třeba a uspěl jsem při závěrečné zkoušce. Nemohu nic jiného, než jen doporučit :))
vloženo: 16. března 2014
vložil: Michael Pocar,


POZOR, následující hodnocení je více než rok staré:

   Mohu všem jen doporučit. Skvělý přístup k žákům, ochota pomoci a výborná příprava na závěrečné zkoušky.
vloženo: 14. března 2014
vložil: Lucie Kolářová, emailová adresa nezveřejněna


POZOR, následující hodnocení je více než rok staré:

   Naprostá spokojenost, skvělá domluva na termínech jízd, hodiny teorie Vás velmi dobře připraví na závěrečné testy a to samé platí i o jízdách. Autoškolu P+R rozhodně doporučuji.
vloženo: 24. února 2014
vložil: Michael Kolačný,


POZOR, následující hodnocení je více než rok staré:

   Od začátku panovala skvělá komunikace. Krásně mi vyšlo konec kurzů s následnou zkouškou, jeden den jsem dokončil kurzy a druhý den jsem byl na zkoušce a po dopoledni tady byla jistota řidičského oprávnění u mé osoby. Protože po většinu kurzů mě navigoval pan instruktor, jako bych byl u zkoušek a na konci jsme mé chyby po každé jízdě probrali.
vloženo: 23. února 2014
vložil: Ondřej Moša,


POZOR, následující hodnocení je více než rok staré:

   Autoškolu P+R vřele doporučuji byl jsem velice spokojen.
vloženo: 18. února 2014
vložil: David Kulštrunk,


POZOR, následující hodnocení je více než rok staré:

   Pohodoví učitelé, dobrý přístup k výuce. Dobrá domluva termínů. Obecně jsem byl se vším spokojený.
vloženo: 5. února 2014
vložil: Matyáš Berdych, emailová adresa nezveřejněna


POZOR, následující hodnocení je více než rok staré:

   Vyborna. Takove trpelivy pohodovy a komunikativni ucitel se nenajde tak casto a takoveho ucitele si u autoskoly moc vazim.
vloženo: 3. února 2014
vložil: Alois Hilgert, emailová adresa nezveřejněna


POZOR, následující hodnocení je více než rok staré:

   Dobrá cena, skvělý přístup. Dobrá spolupráce, úspěšné zkoušky...
vloženo: 30. ledna 2014
vložil: anonym - jméno nevyplňeno, emailová adresa nevyplněna


POZOR, následující hodnocení je více než rok staré:

   Stoprocentní spokojenost, milý přístup k žákům, příjemné vystupování, srozumitelné vysvětlení teoretických i praktických lekcí, takže vše naprosto v pořádku. :) Kromě toho více než přívětivá cena (nejlepší, kterou jsem v Praze sama našla). Přestože jsem byla nejprve dost vyklepaná z jízd, po chvilce mě to začalo bavit a díky super instruktorovi jsem pak byla dokonale připravená na zkoušky. Určitě všem doporučuji!
vloženo: 22. ledna 2014
vložil: Barbora Kebzová, emailová adresa nezveřejněna


POZOR, následující hodnocení je více než rok staré:

    Po celou dobu kurzu jsem se cítila příjemně. Učitelé jsou vstřícní, na každou otázku se vám dostane odpovědi a nikdo na vás nekřičí. Cena je příznivá a lze platit i rozkladem. Dobrá komunikace, vše je o dohodě. Velmi jsem ocenila plánování jízd podle mého časového rozvrhu! Také teoretická stránka je promyšlená a dobře připraví k jízdě.
Na autoškolu i učitele mám moc dobré vzpomínky a doporučuji! =))

vloženo: 21. ledna 2014
vložil: jméno nezveřejněno,


POZOR, následující hodnocení je více než rok staré:

    Po celou dobu kurzu jsem se cítila příjemně. Učitelé jsou vstřícní, na každou otázku se vám dostane odpovědi a nikdo na vás nekřičí. Cena je příznivá a lze platit i rozkladem. Dobrá komunikace, vše je o dohodě. Velmi jsem ocenila plánování jízd podle mého časového rozvrhu! Také teoretická stránka je promyšlená a dobře připraví k jízdě.
Na autoškolu i učitele mám moc dobré vzpomínky a doporučuji! =))
D.P.
vloženo: 21. ledna 2014
vložil: anonym - jméno nevyplňeno, emailová adresa nevyplněna


POZOR, následující hodnocení je více než rok staré:

   +Žádné rozzuřené chování k žákům
vloženo: 24. prosince 2013
vložil: anonym - jméno nevyplňeno, emailová adresa nevyplněna


POZOR, následující hodnocení je více než rok staré:

   Skvělý přístup, ochota vyjít vstříc, perfektní příprava na zkoušky/testy.
vloženo: 15. prosince 2013
vložil: Petr Matoušek, emailová adresa nezveřejněna


POZOR, následující hodnocení je více než rok staré:

   Nelituji ani jedne investovane koruny. Velmi profesionalni pristup ,vse co vam neni jasne je vysvetleno. Pri jizdach na vas nikdo nerve s klidem vam je receno co delate za chyby. Vsem doporucuji. Zkousky jsem dal na prvni pokus a to bez jakeho koliv problemu.
vloženo: 4. prosince 2013
vložil: petr,


POZOR, následující hodnocení je více než rok staré:

   Nelituji ani jedne investovane koruny. Velmi profesionalni pristup ,vse co vam neni jasne je vysvetleno. Pri jizdach na vas nikdo nerve s klidem vam je receno co delate za chyby. Vsem doporucuji. Zkousky jsem dal na prvni pokus a to bez jakeho koliv problemu.
vloženo: 4. prosince 2013
vložil: anonym - jméno nevyplňeno, emailová adresa nevyplněna


POZOR, následující hodnocení je více než rok staré:

   Nelituji ani jedne investovane koruny. Velmi profesionalni pristup ,vse co vam neni jasne je vysvetleno. Pri jizdach na vas nikdo nerve s klidem vam je receno co delate za chyby. Vsem doporucuji. Zkousky jsem dal na prvni pokus a to bez jakeho koliv problemu.
vloženo: 4. prosince 2013
vložil: jméno nezveřejněno, emailová adresa nezveřejněna


POZOR, následující hodnocení je více než rok staré:

   S kurzem i přístupen instruktorů jsem byla velmi spokojená. Jsou trpěliví, všechno vysvětlí a dobře naučí. Za dva měsíce jsem šla ke zkouškám a udělala jsem. Spokojenost :) Doporučuju!
vloženo: 4. prosince 2013
vložil: jméno nezveřejněno, emailová adresa nezveřejněna


POZOR, následující hodnocení je více než rok staré:

   Určitě doporučuji, absolvovala jsem kondiční jízdy, oceňuji zejména pohodový a vstřícný přístup instruktora.
vloženo: 2. prosince 2013
vložil: jméno nezveřejněno, emailová adresa nezveřejněna


POZOR, následující hodnocení je více než rok staré:

   Autoškolu určitě doporučuji:
- žádné křičení či nepříjemné poznámky od učitele autoškoly
- od počátku do konce snaha vyjít vstříc a to s platbami (možnost rozkladu), vyzvedávání a ukončování jízd dle mých časových a místních požadavků
- dobrá komunikace
- i starší studenti se zde cítí dobře
- délka autoškoly (můžete ji udělat velmi rychle i pomalu svým tempem)
- dodržování času jízd (žádné zkracování)
- po každé hodině jízdy zpětná vazba co Vám jde a nejde
- teoretické hodiny v malých skupinkách, které umožňují se ptát, chodíte dle potřeby
- pečlivá příprava na závěrečné zkoušky/jízdy

Naprostá spokojenost. Mnohem lepší než velké autoškoly, kde Vás naštve už neochotná sekretářka a musíte se VY přizpůsobit podmínkám autoškoly.
vloženo: 15. listopadu 2013
vložil: Veronika, emailová adresa nezveřejněna


POZOR, následující hodnocení je více než rok staré:

   Autoškola P+R pro mě byla vpravdě krásným zážitkem, instruktoři mají velmi příjemné vystupování a rozumný přístup k výuce, a tak je radostí s nimi absolvovat jak teorii, tak jízdy. Jednoduše řečeno... Doporučuji Autoškolu P+R všema deseti!!! :)
vloženo: 11. listopadu 2013
vložil: Helena Herynková, emailová adresa nezveřejněna


POZOR, následující hodnocení je více než rok staré:

   Doporučila bych všem kamarádům. Výborný přístup učitele.
vloženo: 21. září 2013
vložil: jméno nezveřejněno, emailová adresa nezveřejněna


POZOR, následující hodnocení je více než rok staré:

   Dobré.
vloženo: 18. září 2013
vložil: anonym - jméno nevyplňeno, emailová adresa nevyplněna


POZOR, následující hodnocení je více než rok staré:

   Bezproblemovy pristup, dobra domluva, super cena.
vloženo: 17. září 2013
vložil: Diana ,


POZOR, následující hodnocení je více než rok staré:

   Bezproblemovy pristup, dobra domluva, super cena. Ridicak jsem mela rychle, bez problemu a jsem dobre pripravena.
vloženo: 17. září 2013
vložil: anonym - jméno nevyplňeno, emailová adresa nevyplněna


POZOR, následující hodnocení je více než rok staré:

   Tato autoškola se ukázala být tou nejlepší volbou. Přístup k žákům je profesionální, zároveň ale i přátelský. Na zkoušky jsem byl skvěle připraven a to bez žádného stresu. Doporučuji.
vloženo: 23. srpna 2013
vložil: Martin,


POZOR, následující hodnocení je více než rok staré:

   Tato autoškola se ukázala být tou nejlepší volbou. Přístup k žákům je profesionální, zároveň ale i přátelský. Na zkoušky jsem byl skvěle připraven a to bez žádného stresu. Doporučuji.
vloženo: 23. srpna 2013
vložil: anonym - jméno nevyplňeno, emailová adresa nevyplněna


POZOR, následující hodnocení je více než rok staré:

   Milý a vstřícní učitelé, dobře naučí. Autoškola mě moc bavila a všem jí vřele doporučuji.
vloženo: 1. srpna 2013
vložil: Tereza Podolská,


POZOR, následující hodnocení je více než rok staré:

   S autoškolou mám velmi dobré zkušenosti. Výuka teorie byla vždy dobře vysvětlena s názornými ukázkami. Při jízdách jsou učitelé velmi trpělivý :) a s žáky si budují přátelský vztah, přitom si zachovávají profesionální přístup. Prostory autoškoly se nacházejí kousek od metra C, takže dobrá dostupnost. Interiér autoškoly je příjemný. Na závěrečné zkoušky jsem byla připravena perfektně. Můj instruktor byl pan Smola, který mě do poslední chvíle vždy podporoval. Autoškolu P+R bych určitě doporučila ostatním uchazečům o řidičský průkaz, kteří chtějí úspěšně vykonat zkoušky s úsměvem.
vloženo: 30. července 2013
vložil: Iva Šurkovská,


POZOR, následující hodnocení je více než rok staré:

   Tuto autoškolu vřele doporučuji všem ostatním zájemcům a budoucím žákům. Přístup vyučujícího byl naprosto výborný. Byl velice příjemný a trpělivý.
A také cena byla výborná. Patří mezi nejlevnější autoškoly, ale rozhodně nejste o nic ochuzeni. Dalším plusem je, že na zkoušky nečekáte několik týdnů ani v případě, že musíte jít na opravnou.
Já jsem byla velice spokojená. Takže ještě jednou, doporučuji!

vloženo: 16. června 2013
vložil: Denisa, emailová adresa nezveřejněna


POZOR, následující hodnocení je více než rok staré:

   Trpěliví instruktoři, snadná domluva, ochota. Kurz je nastaven tak, že teorii se žáci učí sami a na hodinách se upřesňuje to, co je nejasné. Celkově velice pohodlný způsob, jak získat řidičák.
vloženo: 13. června 2013
vložil: Anna U., emailová adresa nezveřejněna


POZOR, následující hodnocení je více než rok staré:

   Tuto autoškolu můžu všem doporučit. Instruktor byl trpělivý a ochotně mi odpovídal na všechny otázky. Na zkoušky jsem byla dostatečně připravená.
vloženo: 7. června 2013
vložil: jméno nezveřejněno, emailová adresa nezveřejněna


POZOR, následující hodnocení je více než rok staré:

   Zdravím.
S autoškolou jsem byl naprsto spokojenej.
Profesionální přístup a jednání.Celkově byla autoškola v podání P+R příjemná.Jak teorie,tak i jízdy byly výborné a budu rád vzpomínat.Všem můžu vřele autoškolu P+R doporučit.
vloženo: 3. června 2013
vložil: Pavel Šmatlák,


POZOR, následující hodnocení je více než rok staré:

   v autoškola se mi velice líbilo a na zkoušky jsem byl připraven víc než dost:-D velice se mi zamlouval přístup instruktora i vše ostatní. Vřele doporučuji všem zájemcům o řidičské oprávnění :-)
vloženo: 16. dubna 2013
vložil: p. Nový,


POZOR, následující hodnocení je více než rok staré:

   V této autoškole jsem byla na kondičních jízdách a byla jsem velmi spokojena. Pan učitel byl vstřícný a klidný. Všechny moje otázky ochotně zodpověděl a naučil mě, co jsem již nezvládala. Už umím i zaparkovat....blondýna.
vloženo: 2. dubna 2013
vložil: Kateřina, emailová adresa nezveřejněnaVložení nového hodnocení

Pokud máte s autoškolou P+R osobní zkušenost, ať už pozitivní či negativní, prosíme Vás o vyplnění hodnocení - poslouží pro ostatní žáky nejen při výběru té správné autoškoly. Buďte přitom co možná nejvíce konkrétní. Pro vložení hodnocení prosím klikněte na následující odkaz:


> > VLOŽIT NOVÉ HODNOCENÍ - Autoškola P+R < <

O této stránce

Obsah zobrazený na této stránce byl vložen uživateli webu VŠECHNY-AUTOŠKOLY.cz. Textové příspěvky nejsou moderovány - zobrazují se bezprostředně po jejich vložení uživatelem. Za tento obsah odpovídají jeho autoři, nikoliv provozovatel webu VŠECHNY-AUTOŠKOLY.cz.


Autoškola P+R - navigace


upozornit na chybné údaje