Autoškola Pasecký - hodnocení a reference

Ostuda
vloženo: 8. ledna 2024
vložil: Jan,

S manželkou jsme dělali autoškolu společně a oba jsme jezdili s paní Macháčovou. Nenapadá mě vůbec nic, co bych mohl vytknout. Přístup paní Macháčové ke studentům byl naprosto ukázkový. Trpělivost, ochota, profesionalita. Nejen, že nás naučila řídit, také jsme strávili hodiny živými diskuzemi, na které rád vzpomínám. Na každou lekci jsem se opravdu těšil a když jsem měl po zkouškách, bylo mi to vlastně líto.
Na naše doporučení oslovil paní Macháčovou náš kamarád, který také nešetřil chválou.
Naprosto spokojený jsem byl i s přístupem pana Paseckého, se kterým jsem se potkal na testech.
Tohle je autoškola, kterou s klidným svědomím doporučím.
vloženo: 6. února 2016
vložil: V. Prokůpek, emailová adresa nezveřejněna

Korektní jednání, trpělivost, ochota! Dobrá volba pro každého kdo si chce udělat řidičák.
vloženo: 27. srpna 2013
vložil: Vojtěch, emailová adresa nezveřejněna

vloženo: 25. listopadu 2012
vložil: Vychroňová Kateřina,

Tuto autoškolu mohu vřele doporučit.Zejména p.instruktora Seidla, který mi vždy vyšel vstříc. Autoškoly jsem se bála jako čert kříže, díky ochotě, trpělivosti a milému přístupu mám konečně vše úspěšně za sebou.
vloženo: 23. října 2012
vložil: Lenka Joštová,

Líbilo se mi, že teoretické hodiny, proběhly ve 2 tříhodinových lekcích. Pak už jen jezdíte a zbytek výuky je na Vás. Během teoretické části se můžete zeptat na cokoliv. Mají mnoho instruktorů.
vloženo: 31. srpna 2010
vložil: anonym - jméno nevyplňeno, emailová adresa nevyplněna

Tuto autoškolu mohu vřele doporučit. Výborný přístup k lidem a ochota jim ve všem vyhovět. Jsem ráda, že jsem přišla s touto autoškolou do styku :)
vloženo: 6. června 2010
vložil: Kristina, emailová adresa nezveřejněna

vloženo: 5. února 2010
vložil: Jana Sulková,

vloženo: 15. října 2009

Cena výborná, jenom je jejich pobočka trochu špatně přístupná pomocí MHD.
vloženo: 1. října 2009

V autoškole mi vždy vyhověli, podle toho, jak jsem měla čas já. A cenově byla taky přjatelná, takže já osobně si stěžovat nemůžu.
vloženo: 23. září 2009
vložil: Vanesa Merhoutová, emailová adresa nezveřejněna

Profesionální a milý přístup. Byla jsem velmi spokojená.
vloženo: 2. března 2009

Pokud máte s autoškolou Pasecký osobní zkušenost, ať už pozitivní či negativní, prosíme Vás o vyplnění hodnocení - poslouží pro ostatní žáky nejen při výběru té správné autoškoly. Buďte přitom co možná nejvíce konkrétní. Pro vložení hodnocení prosím klikněte na následující odkaz:

> > VLOŽIT NOVÉ HODNOCENÍ - Autoškola Pasecký < <

Autoškola Pasecký - navigace