Autoškola Oldřich Pater - hodnocení a reference

Hodnocení autoškoly Oldřich Pater

> > VLOŽIT NOVÉ HODNOCENÍ - Autoškola Oldřich Pater < <

Autoškolu Olda jsem si vybrala na základě výtečných recenzí, a mohu je jen potvrdit. S výukou teorie jsem byla velmi spokojená, učebna a přístup byl profesionální. Přihlášení probíhalo elektronickou cestou. Moto výcvik na skupinu A jsem absolvovala pod vedením pana Lukáše Machatého. Musím konstatovat, že je to učitel na pravém místě. Pečlivě mi vše vysvětlil, připravil mě na zkoušky. Pak vše záleží na daném člověku, jak umí rady posbírat a pracovat s nimi. Já jsem se snažila si vše vzít k srdci a vážím si přístupu. Za mne tedy 100 % spokojenost. A děkuji. Sylvie Szücsová
vloženo: 12. září 2017
vložil: Sylvie Szücsová,

Behem jizd me instruktor nenaucil ani couvat, ani parkovat. Poprve jsem parkovala az pri zkouskach.

Instruktor na me behem jizdy kricel. Casto jsem musela cekat v aute, nez si instruktor zasel na obed, pujcit dvd, nakoupit atd, atd.

Naprosto nespokojene, i kdyby cely kurz stal 100,- Kc, tak by me porad bylo lito kazde koruny.

NEDOPORUCUJI!!!!
vloženo: 23. ledna 2013

Myslím si že jsou učitelé na své žáky hodní,aspon já jsem takový pocit u svého učitele měla!Byla jsem nadmírou spokojená!!!!
vloženo: 4. října 2010
vložil: Tereza ,

Naprosto skvělý přístup instruktorů, naučili vše co je potřeba, upozornili na časté chyby žáků, je vidět že mají velké zkušenosti. Připraví žáka na všechny úskalí, nejvíce mi vyhovovala vždy ukázka v praxi.
vloženo: 13. srpna 2010
vložil: Jan Šlechta, emailová adresa nezveřejněna

Instruktori byli arogantni. Jakekoliv prosby nebyly akceptovany.

Jakoby autoskole vadilo, ze jim chci dat sve penize a ze me maji za ne neco naucit.

Navedla me sice cena, ktera byla v okoli asi nejlepsi, ale nestoji to za to. Nedoporucuji.
vloženo: 1. března 2010
vložil: Petr Novotný, emailová adresa nezveřejněna

Pokud máte s autoškolou Oldřich Pater osobní zkušenost, ať už pozitivní či negativní, prosíme Vás o vyplnění hodnocení - poslouží pro ostatní žáky nejen při výběru té správné autoškoly. Buďte přitom co možná nejvíce konkrétní. Pro vložení hodnocení prosím klikněte na následující odkaz:

> > VLOŽIT NOVÉ HODNOCENÍ - Autoškola Oldřich Pater < <

Autoškola Oldřich Pater - navigace